Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. febr. 1. 19:11

Nyugi, valószínűleg fel van vizesedve/dagadva. Türelem!

Nálam azonnal látható volt a valtozas különösen a belső combon.

De sajna a jobb terdemen Nyirok elakadas van, az orvosom nem tudta, hogy ezt nyirokmasszazzsal lehet oldani.

Most még mindig be van nagyon emiatt dagadva (7.het) holnap van időpontom nyirokmasszazsra.

Reménykedem!

2076. emma32
2018. febr. 1. 08:59
Minimális -2 cm!és te,már teljesen rendbejöttél?nálad már eljőtt a teljes változás?
2075. Foximaxi33 (válaszként erre: 2073. - Emma32)
2018. febr. 1. 08:02

Valami cm-ben mérhető változás?

Nekem combrol szívott kívül/belül és a formavaltozas rögtön látszott, de méretbeli nem a dagadas miatt.


Nyugi, ha elvett belőle muszáj hogy kevesebb legyen

2074. emma32
2018. jan. 31. 22:25
na mindegy nem szomorkodom álitólag 8 hét mulva látszik teljesen az eredmény! ha nem felkeresek egy másik dokit.Álítólag Dr Lányi Cecilia is elég jó ebben,nem tudom,hogy valakinek van e tapasztalata felőle vagy véleménye?mivel még szeretnék egy belső comb zsirszívást.
2073. emma32
2018. jan. 31. 22:16
igazából nem tudom,hogy mennyire van feldagadva mer ahogy tapogatom elég puha és laza a bőröm. igaz egy kis keményedést néhol még érzek.
2072. Foximaxi33 (válaszként erre: 2071. - Emma32)
2018. jan. 31. 20:29

Fel van dagadva azért nem látod?

Kinél voltál?

2071. emma32
2018. jan. 30. 16:24
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! Igaz még csak 2 hete hogy voltam zsírleszíváson(derék,has) de igazából semmi változást nem tapasztalok,tartok hogy nem lessz eredménye és kidobtam az ablakon majd egy milliót!
2018. jan. 30. 05:54

Sziasztok légyszi segítsetek!

Térd és comb zsírleszívás után 7 héttel volt valakinek, hogy az egyik lába tértől felfelé még mindig nagyon fel volt vízesedve, és nem hajlott a térde még mindig rendesen és terhelni sem tudta, mert egy 20 perc séta után fullra megtelt vízzel? A másik lábam már tökéletesen helyre jött. Légyszi valaszoljatok, ha van tapasztalatok!

Köszönöm!

2069. gigi_ke (válaszként erre: 2068. - 411d45ada0)
2017. dec. 3. 16:35
10 milliliter tudnak betölteni. Ahhoz mennyi kell leszivjanak? Mennyire fog az látszani ott ahonnan leszivjak? Két belső combbol fogjak. De vajon mennyit kell ahhoz? Felek nehogy a combom legyen csúnya ezután.
2017. dec. 1. 22:13

Fel mit? Litert? A mennyiseget sajnos nem tudom, mert elvileg meg az, amit leszivnak, az atmegy valami eljarason, igy nem hinnem, h azt az X decit fel tudjak neked tolteni.

Csak onnan tudom amugy, h szo volt rola, h nekem is toltenek valahova zsirt, korrekcio okan, de en nem vallalom be, nekem nem erne meg, egy reszrol mert egy resze “felszivodik”, masreszrol meg igen draga, h ismetelgessem. En egyebkent mellmutet kapcsan olvastam errol, de ott is megjegyzik, h egy bizonyos %-a marad meg elsore, tehat tobblepcsos az is. Amugy meg az en esetemben ( ezt most nem rszleteznem), meg javasoltak a hyaluront, de az gondolom baromi draga lehet, kiindulva az ajaktoltes arakbol, 1ml 70-100e, es azt is ismetelni kell....😂


Hat figyi..., lehet siman, h tok szep lesz a combot. De sztem mindenkepp beszelgess az orvossal, , ha vannak ketsegeid, kerdeseid, hatha megnyugtato valaszt ad, es leheg tenyleg tok felesleges parazni. Bar, ahogy irtad, rajtad nem sok alternativa van, szivast illetoen


Szolj, szivesen adok litereket 😂😏

2067. gigi_ke (válaszként erre: 2066. - 411d45ada0)
2017. dec. 1. 22:03
Nekem összesen 1 fel- t tudnak bele tölteni a régi serulesbe elsőre. Az mit jelent , mennyit kell leszivjanak a két belső combbol összesen ? És ez a mennyiség mennyire fog meg látszani a combomon? Csak mert belementem de már kezdek felni hogy van az a régi csúnyán ág rajtam és nehogy most még a combjaim is szarok legyenek.
2066. 411d45ada0 (válaszként erre: 2065. - Gigi_ke)
2017. dec. 1. 14:49

Szerintem(!) az, hogy az egy elegge necces terulet, sokszor lesz”szabalytalan”, puklis, vqgyisinkabb “hullamos” Nehez ott szepen mgcsinalni. Tobbektol hallottam, meg egy (igen enyhe)sajat tapasztalat, de mivel maximalista vagyok, nekem eleg.


Egyebkent persze lehet, h Neked egyaltalan nem lesz ilyen, foleg, h nem vastag, zsiros a combod.

2065. gigi_ke (válaszként erre: 2064. - 411d45ada0)
2017. dec. 1. 09:23

Én nagyon lilulós vagyok. Ha picit beütöm magam kék zöld vagyok.

Miért kérdezted hogy muszáj e belső combról??? Mi a baj azzal a területtel?

Sajnos azért muszáj mert 3-4-5 alkalomra lesz szükség és nem nagyon van honnan szedni zsirt, belső combról és a derekamról . első alklaom beslő comb aztán egyik oldal derékmajd másik oldal. És igy is elsőre nagyon keveset tud majd csak betölteni mert mivel el van halva a bőr alatt nekema sérülésem miatt minden szövet, minimális amit be tud tenni elsőre. Először tágitani kell a területet. Másodjára már többet tud majd betenni. Szóval mi a baj a belső combbal?

2064. 411d45ada0 (válaszként erre: 2063. - Gigi_ke)
2017. nov. 30. 18:40

Szia!

Es muszaj pont belso combbol? Ugy ertem, mashonnan nem lehetne esetleg?

Nekem egyebkent a belsocombom belilult, meg a hasamon is picit, foltokban, de ott alig. Mashol nem, szoval ez szerintem egyen fuggo is (en pl ha nagyon be is utom magam, nagyon nagyon ritkan lilulok be), masreszrol szivas-tipus fuggo is. De amugy max par het es elmulik, meg a komoresszios miatt ugy sem latszik :)


Nem faj, legalabbis nekem nem fajt, max egy kis feszitő erzes lesz, ami inkabb csak kellemetlen, ha megmozdulsz. Es a heg miatt se aggodj :) par mm, es az is lathatatlan lesz idovel! Persze nem art kenni. En sok hegkezelot kiprobaltam, a dragabbakat, de nekem a legeslegeslegjobban a Bepanthen plus valt be (mar ha javasolhatom).


Sok sikert Neked a mutetedhez, drukkolunk!

2063. gigi_ke
2017. nov. 30. 15:33

Sziasztok!


Abban kérném a segitségeteket, hogy van e valakinek tapasztalata zsirátültetássel kapscolatban? nekem egészségügyileg indokolt a zsirleszvás majd az átültetés nem azért mert fogyni vagy formálodni akarok.

Sajnos egy korábbi nagyműtétem után zsírelhalásom lett(testemen egy nagy tenyérnyi helyen a vékony bőr és a szövet között elhalt a zsir és igy azon a területen beljebb vagy a testem sziluettje mint a környező részeken, ugy kell elképzelni mintha kihatapott volna belőlem egy darabol egy kutya és a harapás nyomán beljebb van a bőr) melyet igy évek múltán többszöri alkalommal végzett zsirfeltöltéssel tudnak orvosolni. -46 alkalmat irányoztak elő, ma voltam és jövöheten lesz az első műtét.

Első körben a combjaim belső feléből próbálnak zsirt nyerni et sajnos (ebben az esetben sajnos) nem vagyok csak 57 kg és nem nagyon van honnan zsirt nyerni a műtéthez.

Azt szeretném kérdezni, hogy ahol leszivják a zsirt ott a műtét után fog fájni? Belilus? Marad heg? ksözönöm

2062. cipello (válaszként erre: 2060. - Heni-Bécs)
2017. nov. 29. 22:13

milyen tipusu zsirleszivason voltal egyebkent?

mert en a PAL tipusun voltam, de vannak lightosabb verziok is ilyen olyan smart-lipok....


nekem altatasban volt csinalva...

2061. cipello (válaszként erre: 2060. - Heni-Bécs)
2017. nov. 29. 22:12

Szia Heni

Hat megmondom oszinten, en a te helyedben, ha mar ketszer csalodtam, harmadszorra nem mennek vissza ugyanahoz a dokihoz.


Nyilvan van egy maximum mennyiseg amit le szabad illetve szoktak szivni... de az nem masfel liter...

Nekem egy picivel tobb mint egy litert szivtak le has-derek reszrol, es ha megnezed a kepeimet nagyon is latvanyos, mondjuk rajtam annyi volt a felesleg akkor.


szerintem siman leszivhatna legalabb 3l-t egy alkalommal....

az en dokim honlapjan zsirleszivas kepek kozott a 3. paciensrol pl 6000ml lett leszivva.... es tok szep lett.


Valamit nem csinal jol, ha masodik alkalom utan sem latvanyos.

2017. nov. 27. 12:21

Sziasztok.Én itt még "uj" vagyok.Eddig is olvastam a forumot,de csak most regisztráltam.Szeretném megkérdezni töletek,hogy volt e valakinek szedácioban (rövid altatás) zsirleszivása,és ha igen,mekkor mennyiségü zsirt vettek le egyszerre.

Nekem már 2x is volt,mert az elsövel nem voltam megelégedve,nem látszott az eredmény.1 körben juliusban volt :derék,has,gyomor,és hát.Összesen 1,5 Liter zsirt szedett le,és sajnos centiben sem tudtam mérni az eredményt :( Most volt a 2 dik nov.10 dikén,és kértem hozzá még a kar,és a honalj vonalat,plusz amit nem "jol " csinált.Fizettem ujra az altatást,és ezen felül a kar,és honalj vonalat. De most is csak 1,5 litert vett le.Pedig nyomatékosan kijelentettem,hogy ne törödjön vele ha késöbb kar plasztika kell,az az én problémám. Ezért a 2 mütétért majd 1 milliot ott hagytam,de nincs látszata.Hozzá teszem hogy 171 cm vagyok,és az elsö mütétnél 74 kg voltam.Tehát nem 100 kg-bol akartam nádszál vékony lenni.....Szoval most készülök ujra az orvoshoz,de már most tudom nem lesz olyan készséges mint az elsö-második alkalommal volt....Ti mit tennétek? Öszinte leszek,kicsit már félek a keze alá feküdni,de minden pénzem hozzá vittem,és nem akarom kidobni az ablakon,nem tehetem meg :( Na meg a gumiruhábol is elegem van :(.....

2059. cipello (válaszként erre: 2058. - Csillagocska27)
2017. nov. 21. 23:01
Mivel Gyarmati a belso combra nem vallalja a BodyTite-ot en mindenkeppen Csuhat ajanlanam. Megmondom oszinten Gyarmati mutatott par kepet, de nem tul sokat es csak hasrol, es mindenkinek extra nagy hasa volt... Szoval meg en sem tudom, hogy bevallaljam e vele, de egyenlore o az aki megcsinalna a hatamat. Lehet keresek meg mast elmegyek tobb konzira, csak fogalmam sincs ki az aki meg jo lehet zsirleszivasban. Patakihoz nagyon elmennek, de majusig fullra be van tablazva mutetekkel es varolista is van, es amikor hivtam a klinikat fel sem vettek konzira egyenlore.
2058. Csillagocska27 (válaszként erre: 2050. - Cipello)
2017. nov. 21. 22:52

szia Cipello.

Belső comb, csipő, has terület.

2057. bikinis1
2017. nov. 21. 18:05

Sziasztok!

Járt már vki úgy, h zsírleszívás után 8 hónapra még mindig tiszta kemény? Nekem elől a hasam kőkemény és van hogy annyira megnő, h előre is domborodik.

Nemsokára megyek Lpg kezelésre, de úgy érzem, hogy vmi nagyon nem stimmel.

2056. Ryana (válaszként erre: 2055. - Cipello)
2017. nov. 21. 13:40
Pontosan! :D :D :D
2055. cipello (válaszként erre: 2054. - Ryana)
2017. nov. 21. 13:25
Igen gondolom leginkabb amikor meleg van es mondjuk nem nadragozol...
2054. Ryana (válaszként erre: 2053. - Cipello)
2017. nov. 21. 12:39

Nem vészes a mindennapokban, csak a nagy nyári melegben. :) Különben nem zavarna.


Műtét: Dr Kovács Ferencnél, Sopron-Ágfalva.

2053. cipello (válaszként erre: 2052. - Ryana)
2017. nov. 21. 12:36

Megkerdezhetem kinel tervezed a mutetet?


A leirtak alapjan en a te helyedben egyebkenf mindenkeppen “kockaztatnek”! Nekem ugyan nem ernek ossze a combjaim, de el tudom kepzelni, hogy megkeseriti a mindennapjaidat.

2052. Ryana (válaszként erre: 2051. - Cipello)
2017. nov. 21. 07:18

Mellműtétet tervezek júniusra, és a dokival megbeszéltem, hogy ezzel együtt, ha már úgyis bealszok, szívjon le a belső combról is némi zsírt. Remélem, összejön.

Egy másik dokit is kérdeztem korábban, ő abszolút nem javasolta a belső combra a zsírleszívást, mondván, nem elég jók a tapasztalatok, nem tuti a sima, egyenetlen felület, ezért ő inkább nem végez ilyet. Láttam már a neten olyan fotókat, amik az ő véleményét támasztják alá. Csakhogy nekem elsősorban ez nem esztétikai kérdés. Utálom, ha nyáron a melegben járás közben összesúrlódik, ennyi. Ha ezen segíteni tudnak, siker.

(Annyi csak a gond, hogy utána jópár napig injekcióznom kell magamat, és ettől abnormális mértékben iszonyodok. Valahogy ezt meg kell oldani.)

2051. cipello (válaszként erre: 2048. - Ryana)
2017. nov. 20. 23:18
Sajnos nekem sem a legjobb a helyzet. En lehet h meg fogom kockaztatni a sima zsirleszivast a belso combom, de a labaimat egyenlore hagyom, mert nem tudom meg mi lesz a popsiuggyel :)
2050. cipello (válaszként erre: 2043. - Csillagocska27)
2017. nov. 20. 23:13
Csillagocska te egyebkent melyik teruleteket szeretned leszivatni?
2049. cipello (válaszként erre: 2047. - Csillagocska27)
2017. nov. 20. 23:12

Koszonom :)

Igen mindenkeppen menj el szemelyesen mutasd meg magad, mond el mit szeretnel es elmondja mit lehet kihozni belole. :)

2048. Ryana (válaszként erre: 2046. - Cipello)
2017. nov. 20. 22:17

Köszi a beszámolót!


Kár, hogy belső combra nem lehet használni. Máshonnan el tudom diétával tüntetni, ott viszont nagyon makacs.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook