Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1657. hajni1989 (válaszként erre: 1656. - Pierrot)
2016. máj. 25. 15:13

Na minden eset picit más, én most azt fogom leírni amit nekem mondtak, ahogy én jónak láttam és ahogyan utólag a legbölcsebbnek látom. :D


Fürdés: Én kb 4. hétig ameddig nem voltam konzultáción csak cica mosdást végezhettem, tehát a nedves babapopsi törlő a barátom lett, nagy kiszerelésben :) Azóta lehet, nadrág nélkül, az én nadrágom nagyon keservesen száradt meg mikor most pár napja kimostam.(1,5 órát hajszárítóztam) Nem kockáztatnám a helyedben ,nem véletlen kell éjjel-nappal hordani.


Mozgás: 4.hétig kímélet, felpolcolás stb. Utána lightosabb gyakorlatokat lehet.

Nem tilos nekem pl. futni,de úgy érzem (szorító nadrágban is) hogy leszakad a bőröm,nem éles fájdalom inkább csak nagyon félelmetes érzés, és igazán kellemetlen. Én napi 50 guggolást, 100-100 lábemelést csinálok meg.De ez is megterhelő számomra, holott eddig heti 3x lovagoltam, na azt még tuti hogy nem bírnám.


Hízás: az elején nem nagyon fogtam vissza a ch-t ,mert az orvosom azt mondta, csak magammal tolok ki, hiszen a gyógyulás rengeteg energiát vesz el, és csak le fogok gyengülni, plusz lassabban gyógyulok. Simán ettem a szendvicset, meg a kakaós csigát (-amit évek óta kerültök-) és nem híztam meg. Most 4. hét után már megint eszem a csirke+zöldség, meg a 160 g cg diéta szerinti étrendet.

Remélem tudtam segíteni. Kérdezz nyugodtan ha bármit tudok segíteni.

1656. pierrot
2016. máj. 25. 14:01

Sziasztok, ma voltam másodszorra is a Bognár doktornál. Végül csípő és lovagló lesz, és úgy döntöttem helyi érzéstelenítés legyen. Mondta az altatást, de azt nem akarom... Inkább kibírom, kinek volt helyiben ? Nagyon fáj ? ő azt mondta a lovagló nem lesz vészes, de a csípő az nagyon érzékeny tud lenni. Pár cm körméret csökkenést mondott és h elég 4 hétig a nadrág. Persze ha tovább bírom akkor lehet tovább is, de mivel valsz nyáron lesz, hát nem is tudom. De egy ilyen csipkés beige-t berendel nekem. S-es. Nagyon optimista a doki :))

Lehet h leírtátok már sokan, de mégsem értem: fürdés... Lehet ? Nem lehet ? nadrágban ? Vagy addig leveszitek és a víz nem érheti a heget? Mi erre az itiner ? Nagyon vastag a nadrg ? Nekem köldöktől combközépig fog érni. Kibírható ez nyáron... tök fehérek lesznek a lábaim, kell pár hosszú szoknya...

Mozgás: semmit nem lehet ? Nem lehet vagy nem is bírjátok ? van aki rendsezresen sportol... nem híztok meg ? én félek, mert heti 3-4 órát edzek és ha ez elmarad két hónapig.... hát nem örülök. Mi lesz így nyárra leszek a legkövérebb ? :D

1655. Route (válaszként erre: 1647. - Greek)
2016. máj. 25. 08:58
Igen, magától mondta, mivel ő is látja amit én! :-( De nekem azt mondta, ezért nem szereti helyiben, nálad viszont sztem azt fogja mondani, h az izom és nem jön le több! Ha most nem látszik, már nem fog! Hiába a 6 hét, lehet az 6 hónap is! Én is így voltam!
1654. greek (válaszként erre: 1653. - Hajni1989)
2016. máj. 24. 22:13
Szedek water cut-ot (növényi kivonat) direkt emiatt. Már nem vizesedtem. Mondjuk most megvan, így remélem ez okozza és tényleg csak víz és nem háj...
1653. hajni1989 (válaszként erre: 1652. - Greek)
2016. máj. 24. 21:32
Tudom, hogy vagy egymillió alkalommal leírtam, de próbáld ki a természetes vizhajtokat.Nem tudom hogy mennyit eszel, de nekem azt mondta a doki ,hogy sok energiát emészt fel a gyógyulás.
1652. greek (válaszként erre: 1651. - Hajni1989)
2016. máj. 24. 18:26

Már futottál? Nekem most lesz meg a 4 hét csütörtökön. Szóval most már én is akarok menni végre.

Tapasztalt valaki olyat hogy később is kicsit ödémásabb lett a lába? Nekem a műtét után volt nagyon az a térdem feletti részen, szinte kibuggyant a csipke alatt. Most két napja megint kicsit ducibb ott. Ez normális? Vagy lehet hogy most oda hízom? Az nagyon gáz lenne :-/ Brrr... basszus egyelőre rosszabb a helyzet mint volt. Nem tudom a maradék két hétben még tud-e ez javulni. A 6. hét végére ígérte hogy fogom érezni, látni az eredményt. Hát látom, csak egyelőre negatív eredmény van :-(

1651. hajni1989 (válaszként erre: 1650. - Liliii)
2016. máj. 24. 14:44
Nekem azt mondta minden orvos (többnél is voltam konzultáción) , hogy ahonnan műtétileg eltávolították oda nem megy vissza, viszont ha nem figyelsz az étkezésre, akkor hízni ugyan úgy fogsz. CSak még groteszk is lesz a látvány ,hogy lapos has, és oltári háj a karokon. Mert máshova természetesen le fog rakódni a felesleg. Én 5. hetes vagyok. Nagyon várom már hogy LPG-RE mehessek mert narancsbőröm az bezzeg maradt, pedig kecsegtetett azzal ,hogy remek eredményeket lehet elérni a zsírleszívással a narancsbőrrel szemben is. Talán az segíteni fog, mert a torna még mindig nehezen megy, futni pl borzalom, úgy érzem mintha le akarna szakadni a bőröm. :D
1650. Liliii
2016. máj. 24. 11:52

Pikpak megszáradt nekem, én is meglepődtem...

A vágás amúgy nektek is kb 2-3 mm-es?

Vicces amúgy, hogy valahol azt írják hogy ahonnan leszívtak oda bármikor vissza mehet zsír -ha hízok-, van ahol meg azt írják, hogy a roncsolódás miatt oda nem tud keletkezni később felesleg?!

1649. hajni1989
2016. máj. 23. 10:52
Nadrágban fürdeni??? De furcsa. Nekem azt mondták, hogy csak cicamosdás. Amúgy is tiszta műszál a szorítónadrág, az mire megszárad....! Úgy tűnik tényleg "ahány ház annyi szokás" és ezt a dokik istrukcióira értem.
1648. Liliii
2016. máj. 23. 10:50
Igen, mondta a doki h fürödjek nyugodtan... De szigorúan nadrágba ... Egy pillantra levettem alatta lemosni a a még műtéti vért, hisz ma már dokgoznom kell.... De úgy nem mertem volna kilépni itthonról.
1647. greek (válaszként erre: 1646. - Route)
2016. máj. 23. 08:44
Route, neked magától mondta hogy ha nem látszik akkor megcsinálja megint? Nekem azt mondta a 6 hét végére fogom érezni, fog látszani... Hát 3,5 hétnél még semmi, de azért bizakodom. Bár nem értem hogy lehet hogy csak 4 dl lett össz-vissz és baromi nagy területről... Viszont most is meg tudom markolászni mindenhol rajta a hájat, vagy nem tudom mit, ha az nem háj. Izmos is, de az izom az kemény, rajta meg van ez a markolható valami... :-(
1646. Route
2016. máj. 23. 08:31
Greek te nem is fogsz kapni zárót! Szerintem ott senki nem kap, bár kéne, hisz műtét! Akkor te is duplázol? Hát én már a szeptemberiben sem bizakodom, ha most nem ment, akkor mitől menne, mivel akkor már ingyenes korrekció lenne! :-(
1645. hajni1989 (válaszként erre: 1643. - Liliii)
2016. máj. 22. 20:49
Fürdeni több mint 3 hétig nem szabadott nekem. Én amúgy még mindig a varratokon pörgök. Lóg-lóg de ki nem pottyan. Ráadásul ma már 28 fok volt, majd meghaltam benne, és több metszés helye is nagyon piros lett.
1644. greek (válaszként erre: 1643. - Liliii)
2016. máj. 22. 19:30
2 nap után fürdés??? Nekem 10 nap után lehetett csak és a többségnek is, ha jól tudom. Neked azt mondta a doki h lehet?
1643. Liliii
2016. máj. 22. 18:02
Túl vagyok az első nagy fürdésemen, a gatyát is gyorsan átmostam meg alatta a bőröm... Hát a komfort érzetemet nagyon megdobta, konréran jobban vagyok, és szebben is járok már nem csak tipegek
1642. greek
2016. máj. 22. 12:00
zárójelentést én sem kaptam... kellett volna? Köv kontrollon akkor kérek...
1641. Liliii
2016. máj. 21. 16:49

Nem kaptam zárójelentèst, talán majd varrat szedésnél..

Az állagát nem igazán láttam mer a vér takarta a lényeget:D

Rendben, akkor folytatom a polcolást és a jegelést.. Az nagyon jól esik.

140 + gatya volt

1640. hajni1989 (válaszként erre: 1637. - Liliii)
2016. máj. 21. 13:03
Én felpolcoltam, és sok Csalánteát ittam, hogy lemenjen a vízesedés. Wcre ülni tényleg kihívást jelent, az első napokban, de gyorsan bele fogsz tanulni. Nekem a zárójelentésemre rá írták, hogy mennyit szívtak le. Neked nem? ??
1639. greek (válaszként erre: 1638. - Liliii)
2016. máj. 21. 12:04
Akkor lehet nekem is ez a technika hatásosabb lett volna? Nekem vákumos volt, altatásban. Annyit mondtak hogy ami lejött az olyan sűrű pudingszerű cucc volt, nem az a folyós zsír... Te akkor láttad, neked milyen állagú jött le? És mi volt az ára és kinél? :-) Én pá nap szabit kivettem és felpolcoltam a lábaim, illetve felvettem még egy szoros gatyát és a két réteg közé tettem jégakkukat.
1638. Liliii
2016. máj. 21. 10:48

greek rólam keveset szedtek, de nem kérdeztem hogy számban mennyit.... Ha jól tudom nekem ez a PAL zsírleszívas volt , rezgős, mert totál genetikailag volt ott az a "valami" a belső combomon... De mellette meg nagyon izmos lábaim vannak... Meg is izzadt az orvos közbe, mondta is a nővérnek, hogy jó hogy ezzel a módszerrel csinálták mert a hagyományos szívóssal nem jött volna ki / fel.

Annyira várom már a varratszedést, mert addig nem veszem le a nadrágot. Ha minden jól megy, teszek fel képet. :)

1637. Liliii
2016. máj. 21. 10:35
Ti amúgy jegeltétek és felpolcoltátok?
1636. Liliii
2016. máj. 21. 10:18
Köszönöm a válaszokat! Igen, csak belső comb volt. Az orvos azt javasolta sétálgassak amit meg is tetten egész nap, de este már sîrva mentem el a mosdóba, ahol szintén követte a sírás mert a nadrágot folyton levizelem... Na meg persze a wcre ülés... 10 perces tortúra. Ma nem vagyok jobban, de más érzés mint tegnap ... De akkor várok türelmesen hogy jobb legyen
1635. hajni1989 (válaszként erre: 1633. - Liliii)
2016. máj. 21. 09:25
Szia. Én az altatásból felébredve is egyből láttam a különbséget, de a végleges formáját még mindig nem érte el pedig már 4. hetes. A műtét utáni napok eléggé fájdalmasak voltak, de napról napra könnyebb lett.
1634. greek (válaszként erre: 1633. - Liliii)
2016. máj. 20. 22:10
Szia Lili! Csak belső comb volt? Mennyit szedtek le? Máris látszik?? Nekem 3 hete volt és nem látszik semmi :-( sőt az első 1,5 hétben vastagabb is volt sokkal a vizesedés miatt. Nekem sem volt teljesen egyforma érzetre a két lábam. Nekem az egész első hét szenvedős volt, utána kezdett jobb lenni.
1633. Liliii
2016. máj. 20. 14:59
Sziasztok! Ma reggel volt comb felül zsírleszívásom. Nagyon vékony testalkat vagyok, és mivel edző vagyok elég izmos is, viszont a combom belsején mindig is ott volt egy maroknyi "valami" ami semmivel sem tűnt el és nagyon zavart. Már túlvagyok rajta várom az eredményt, de így nadrágon keresztül nagyon tetszik. Viszont! A bal lámamon mintha semmi se történt volna, hajlítgatom, mozgatgatom, sètálok vele, a jobb oldalira meg nem tudok rendesen ráállni se kinyújtani, nem tudok tőle rendesen leülni stb... Ez csak még ma ilyen, vagy meddig fogok vele így szenvedni?:/
1632. hajni1989 (válaszként erre: 1631. - Greek)
2016. máj. 20. 11:25
Nem, nekem nem is mondták, hogy szabad kenegetni. Amikor levették róla a tapaszokat, azt mondták hogy óvatosan fürdésnél, és a testápolóval is kerüljem azt a területet. Várjak és szépen ki fognak esni.
1631. greek (válaszként erre: 1630. - Hajni1989)
2016. máj. 19. 21:49

nem kenegeted? én ezt vettem rá: CONTRACTUBEX gél

Minden nap kenem vele és hagyom kicsit rászáradni. Viszketés néha nekem is van, de főleg az első hét után volt.

1630. hajni1989
2016. máj. 19. 20:28
Annyira viszket, szúr a varratok helyén, hogy el nem bírom viselni. ....:-(
1629. greek (válaszként erre: 1628. - Pierrot)
2016. máj. 19. 20:10
4 dl jött csak le, de azért csak fogom érezni. az unokatesómnak, akinek sokkal nagyobb a testzsírszázaléka így is sokkal vékonyabb lába van...:-/
1628. pierrot (válaszként erre: 1627. - Greek)
2016. máj. 19. 20:05
Köszi a választ. Biztosan még fog alakulni, nem hinném, hogy semmi változás nem lesz !
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook