Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1807. kakukkfű (válaszként erre: 1806. - Nuxvomica)
2016. nov. 23. 16:45

Tuti, hogy én is kék, zöld leszek, amúgy is hajlamos vagyok rá. Emgem nem fog érdekelni, hogy nadrág alatt hogy nézek ki, mire végleg lekerül, addigra úgyis felszívódik.

Szombaton reggel 8 órakor kezdőőődik....! :-)

Már most nagyon izgatott vagyok! :-)

1806. nuxvomica
2016. nov. 23. 16:22
Na igen,mind az arnica,mind a Lioton tökjók lennének,csak mivel s gatyat nem huzgalhatom,heti 1x furdesnel tudom hasznalni...vagyis addigra kb magatol elmulik. 😉 szegeny kakukkfu,remelem mihamarabb eljutsz a mutetre,kitartast kivanok!
1805. kakukkfű (válaszként erre: 1803. - SantaBarbara)
2016. nov. 23. 14:00

Sokat iszom, minimum 2-5 liter/nap...

Nem is értem, másnap adtam le laborba vizelet mintát steril üvegben, minimális baktérium volt benne, de nem azt a horror számot mérték, mint a ......kórházban.

Amúgy jól vagyok, semmi tünetem/fájdalmam nincs, és nem is volt.

Most váom, hogy mikor kerülhetek sorra, ugyanakkor az idő gyorsan pereg, még 2 hétig vagyok Magyarországon, aztán legközelebb január közepén jövök.

Szomorú, és csalódott vagyok, de valamiét lehet, hogy így kellett történnie.

1804. kakukkfű (válaszként erre: 1801. - Nuxvomica)
2016. nov. 23. 13:54
Véraláfutásra arnica krém kíválól. Sőt, direkt arra való. :-)
1803. SantaBarbara (válaszként erre: 1799. - Kakukkfű)
2016. nov. 22. 23:48

Sajnalom :(((

Nagyon rossz lehetett,mikor mar annyira rakeszultel.

Remelem,hamar meggyogyulsz es eljon a napod :)

Igyal 3-4 liter gyogyteat naponta,ehgyomorra pedig citrom es gyomberlevet keverve / fel dl/.

1802. Toma25
2016. nov. 22. 22:01

Ebbe en is folyamatosan belefutok! 😃 De olyan anyagbol van ami szerencsere gyorsan szarad!

En a foltokra Liotongelt hasznaltam, hamar elmultak. Mar ott tartok, hogy haromszor kellett bevarrnom a ruhabol... de mar nincs sok hatra a hordasabol, amugy kenyelmes meg jo, csak a wc-nel maceras

1801. nuxvomica
2016. nov. 22. 19:30
Ja de. Van veralafutas. Hajaj de meg milyen. Csak tegnap nem lattam,ma furdesnel igen. A ruha szaradasa,hat az se olyan egyszeru. Es persze hogy a kimosasa utan kb azonnal sikerult le is pisilni 😕
1800. nuxvomica (válaszként erre: 1797. - SantaBarbara)
2016. nov. 21. 20:12
Szia! Megvolt a kontroll,minden ok,a sebek inkabb csak pici lukak,véralàfutàs nincs. Zuhanyozhatok,kimoshatom a gatyót és a tovàbbiakban hetente 1x ruha nelkul,azon kivul ruhaban lehet. Ödéma a harmadik hétig vàrható,utàna jön majd a forma 😊 addig meg emlékezek arra amit a mutet utan lattam 😉
1799. kakukkfű (válaszként erre: 1798. - SantaBarbara)
2016. nov. 21. 19:03

A műtét elmaradt. :-(

Ágota híviott a beavatkozás elött este, hogy magas a baktérium szám a vizeletemben...

Tehát most azt rendezem elöbb, aztán jöhet a műtét. :-(

Csalódás volt, nagyon rákészültem, sírtam egész este. :-(

1798. SantaBarbara (válaszként erre: 1788. - Kakukkfű)
2016. nov. 21. 17:23
Mi ujsag Veled? Milyen volt? Jobban vagy mar?
1797. SantaBarbara (válaszként erre: 1793. - Nuxvomica)
2016. nov. 21. 17:19

Na ,milyen volt az elso kontroll?

Szerintem a gyatyot meg el kell viselned jo ideig,zuhanyra is varnod kell,ha jol gondolom.

1796. Toma25
2016. nov. 21. 09:27
Meg jo erzes, hogy osszetart :)
1795. nuxvomica
2016. nov. 20. 23:25
A fajdalom mar jelentosen csokkent, elso 1-2 napban ugy ereztem magam mint akin atment az uthenger. Mostmar jobb de a leules,felallas ne adj' Isten lépcsőn jàràs gàz. Inkàbb feszul az odema miatt. A ruham hosszu,bokaig es mell alattig érne,de én csak köldókig gombolom be,hiszen nekem ott nem szamit. Amugy szeretem,kenyelmes,es oszinten eddig inkabb orultem hogy nem kell levenni,az biztos fajt volna 😕
1794. Toma25 (válaszként erre: 1793. - Nuxvomica)
2016. nov. 20. 21:29

2-3 hetig biztos, hogy eltart az odemasodas! Szoval meg ido mire elkezd mulni! :) meg ha minnel tobbet szivtak nyilvan tovabb is tart a gyogyulas!

Egyebkent hogy viseled? :) fajdalom?

A szorito ruhad mettol meddig er?

Nekem csak a derekam volt, de hosszu terd felertig ero ruhat kaptam ami mell alattig er. Nagyon gondolkozom a kulsocombon is.

1793. nuxvomica
2016. nov. 20. 17:41
Sziasztok,van itt még valaki? Ez az ödémàsodàs meddig tart kb? Nekem combot,térdet csinàltak,gondolom,testreszenkent valtozo.Csak hogy mire készüljek. Holnap megyek amugy elso kontrollra,szoval vàrom,hogy legalàbb zuhanyozhassak 😊
1792. Toma25 (válaszként erre: 1791. - Nuxvomica)
2016. nov. 16. 19:09

Dejoo, hogy tulvagy rajta :) az elso harom nap - egy het ami nagyon kellemetlen, utanam mar csak jobb lesz!

Ha nem indiszkret, megirod nekem privatban mennyibe kerult?

1791. nuxvomica (válaszként erre: 1790. - Toma25)
2016. nov. 16. 17:48
Tul vagyok rajta, végülis tegnap volt. Azért nem volt kellemes. Helyiben kértem ugye, azért annak ellenére hogy komoly fájdalom nem volt, alig vártam hogy vége legyen. Több mint 2 óra volt. Mínusz 2,5 l zsír :) Most még eléggé fájok, ha fekszem vagy ülök,oké, de a helyzetváltoztatás nehéz. De nagyon boldog vagyok, hogy rászántam magam, szerintem látványos lesz az eredmény is (körte alkatú vagyok/voltam) de most be vagyok dagadva. A rucit szeretném, ha nem kéne benne vécére is menni, amugy kényelmes, nem zavaró a szorítása.
1790. Toma25 (válaszként erre: 1789. - Nuxvomica)
2016. nov. 12. 09:09
Majd irj mi volt, mostmar nem sok van hatra :)
1789. nuxvomica (válaszként erre: 1787. - Toma25)
2016. nov. 8. 22:12
16-a ha minden igaz 😊
1788. kakukkfű (válaszként erre: 1780. - Jubó)
2016. nov. 7. 21:37
Szia! Köszönöm, hogy ilyen részletesen írtál! :-) 18.-an lesz a műtétem, már nagyon várom! :-)
1787. Toma25 (válaszként erre: 1786. - Nuxvomica)
2016. nov. 7. 11:58
Mikor mesz? :)
1786. nuxvomica (válaszként erre: 1783. - Toma25)
2016. nov. 7. 11:09
Hat meglàtjuk,nekem alapvetően nincs bajom pl az ilyen alakformàló gatyàkkal de azert ejjelre-nappalra nem hordanàm.Egyenlore nem tudom elkepzelni,ha tul leszek rajta megirom mi a helyzet. 😊
1785. nuxvomica (válaszként erre: 1784. - Jubó)
2016. nov. 7. 11:04
Örülök,végúlis az a lényeg,hogy làtvànyos legyen az eredmény. És igen,még bőven alakul,àllítólag fél év.
1784. Jubó (válaszként erre: 1782. - Nuxvomica)
2016. nov. 6. 23:12

Szia!

Igen, nagyon tetszik az eredmény, bár úgy tudom több hónap mire a végleges forma kialakul. Ma levettem a nacit, hát nagyon furcsa érzés, pedig tök vártam , hogy leteljen a 8 hét, most meg szinte hiányzik.. :) Érzékeny is így ruha nélkül, még mindig olyan "zsibbadós" érzés, de elvileg amíg nem múlik ez a zsibbadásos érzés,addig még formálódik, változik az adott terület. Ma felvettem egy régi, extra szűk farmer nacimat es tényleg nagyon tetszik az eredmény, látványos a változás.

1783. Toma25 (válaszként erre: 1781. - Nuxvomica)
2016. nov. 6. 17:06

Szia nuxvomica!


Egy ido utan fel se tunik, hogy rajtad van a ruha, jol esik benne lenni! :)

Az elso par napban furcsa lesz, de ez gyorsan elmulik.

En most voltam ket hetes, de nekem kicsit olyan, mintha mar nem szoritana annyira, es lenne még mit leszoritani.

Csutortok megyek dokihoz. Nekem ez a param, hogy nem szorit elegge :)

1782. nuxvomica (válaszként erre: 1780. - Jubó)
2016. nov. 6. 14:24
És milyenek az eredményeid? Meg vagy elégedve?
1781. nuxvomica
2016. nov. 6. 14:11
Sziasztok, pár hete olvasgatom a fórumot, gondoltam most már hozzászólok: én is nemsokára megyek Pukancsik doktorhoz, külső comb és térd. Nekem helyiben lesz. Legjobban én is attól izgulok, hogy milyen lesz ilyen hosszú ideig abban a gatyában lenni, hogy megyek majd WC-re, mi lesz a fürdéssel..de hát persze, az eredményért valamit tenni is kell..igyekszem már sokat inni, szedem a C vitamint és reménykedek, hogy jó döntésnek bizonyul ez az egész.
1780. Jubó (válaszként erre: 1779. - Kakukkfű)
2016. nov. 5. 19:34

Szia!

Láttam Pukancsik dokihoz mész, én is nála voltam. Most telik le a 8 hét végre..(bár már egészen a "részemmé vált" a ruha, furcsa lesz ha leveszem hnap :) )Gondolom Neked is elmondta, hogy sok vizet kell inni + C vitamint kell szedni. A műtét maga tök simán ment,

igazából jo hangulatban telt, ment a poenkodás még a műtő asztal mellett

is, pedig én iszonyatosan féltem :) Altattak, utàna a ruhában ébredtem. A sebekből a szivárgás nem volt nekem

vészes, meg is feletkezdtem róla , hogy

van ilyen, míg a nővérek nem jöttek ellenőrizni a sebeket. Ha jól tudom műtét közben a sebekbe fájdalomcsillapítót is tesznek, igy

ébredés után nem fajt semmim , utána is csak azert kaptam fájdalomcsillapítót mert az infuzioba befecskendezték,illetve másnap a haza utazáshoz ajánlották a nővérek, igy bevettem, de igazából magamtól nem

vettem volna be es utána , itthon sem vettem be egyet sem. Nekem külső belső comb es térd volt egyebkent. :) A mozgás olyan 2 hétig ment nehezebben, főleg a leülés es felállás,

a leules mert ugye akkor nyomta az amire raultem, a felállás mert akkor ugy

húzódott az egesz. De ha egyszer elindultam, az első pár lépés után mar egesz emberi mozgásom lett.. :) Ez

szépen a hetek múlásával egyre jobb lett. Jó hosszú lett az írásom, ha bármilyen kérdésed van még szívesen válaszolok, tudom , hogy jól esik az embernek ilyenkor ha tud infót

szerezni. :)

1779. kakukkfű
2016. nov. 4. 16:18

Szisztok lányok! Két hét múlva ilyenkor már hazafelé tartok a zsírleszívásról. Már nagyon várom, számolom a napokat.

Műtét elötti jótanácsokat szívesen fogadok - ha van ilyen. :-)

1778. pierrot (válaszként erre: 1777. - SantaBarbara)
2016. nov. 4. 15:33
Köszönöm a bíztatást ! :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook