Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1837. Virág6
2016. dec. 8. 19:59
Sziasztok még csak nézelődök és szeretnék tőletek érdeklődni zsírleszívást tervezek hasról hogy hol lenne érdemes tapasztalatokat írnátok nekem köszönöm.
1836. Toma25 (válaszként erre: 1835. - Jubó)
2016. dec. 6. 20:25

Mondjuk tudom mirol beszelsz, meg en is erzem ezt ha nincs rajtam a ruha. Onszorgalombol meg egy kicsit magamon tartom, de mar varom, hogy nelkule elhessek :)

Te melyik dokinal voltal?

1835. Jubó (válaszként erre: 1834. - Toma25)
2016. dec. 6. 20:03

Szia Toma!

Húha, ez jó kérdés..:) úgy emlékszem, hogy nekem a térdem melletti hegek voltak a legmakacsabbak, most mindegyik egyformán olyan 3-4 mm-es piros csík. De hogy pontosan mikor múlt el a lilás szín, azt sajnos nem tudom megmondani. Sztem ne aggódj e miatt, szépen be fog gyógyulni. Kb. 3 hete voltam kontrollon es mivel tudja a dokim , hogy szeretek futni, mondta hogy úgy képzeljem el ezt az egeszet mintha egy 10 km-es távon belül az első-második kilométernél tartanék ( mert kerdeztem h zsibbad meg érzékeny még mindig az nem baj-e, stb stb) és mindezt akkor amikor már egy hete nem is volt rajtam a ruha..szóval még az elejèn vagyunk, kell pár hónap mire eltűnnek a nyomok.. :)

1834. Toma25 (válaszként erre: 1831. - Jubó)
2016. dec. 6. 15:07

Szia Jubo!

Nekem oktober 21-en volt a mutetem, azota eltelt majd 7 het. Az elol levo hegeim szinte nem is latszanak, de amik hatul vannak elegge, pirosas lilasak vagy nem is tudom. Bar nagyon maceras-erzekeny a borom. Neked mikor kezdtek elmulni?

1833. Toma25 (válaszként erre: 1832. - Nuxvomica)
2016. dec. 6. 13:16

Mult heten voltam egy fotozas elotti kontrollon, volt egy nap amikor azt hittem, hogy nem jol alakultam, de doktorno megnyugtatott :)

Nalam hihetetlenul nagy a valtozas, most penteken leszek 7 hetes, tulajdonkeppen lassan elhagyhatnam a ruhat, de meg nem szeretnem, es mar 2-3 hete elkezdtem pilatesre jarni nagyon jol esik, es tenyleg segiti a mozgas a gyogyulast!

Huuu -5 centi az baromi jooo, es meg boven fog alakulni

1832. nuxvomica (válaszként erre: 1830. - Toma25)
2016. dec. 6. 12:22
Sziasztok! Én ma vagyok 3 hetes,epp naci nelkul,mert mosom😊 végigmértem magam,sokkal jobb a helyzet mint 1 hete, a combjaimrol egesz jol tunnek el a hematomak,s terdem még gàzabb azert pl leguggolni nem tudok még. Jovo heten kontroll,es ha kapok ra engedelyt elmegyek edzeni,mert ugy erzem gyorsitana a regeneraciot. Amugy jol vagyok,egyre tobbszor feledkezem el rola,hogy volt ez a beavatkozàs,és ahogy nézem.magam màr megérte,és még bőven alakul. A csìpőm körmérete mindig màs,most épp -5 centi. Toma,te hogy vagy?
1831. Jubó
2016. dec. 6. 08:18

Sziasztok! Nekem még szeptemberben volt a műtét, most hétvégén lesz negyedik hete, hogy nincs rajtam a ruha. (belső külső comb+térd).Az eredmény nagyon jó lett, a bőröm szépen visszahúzódott, egyaltalan nem látszik , hogy bármi történt volna vele..(kivéve persze, hogy jóval vékonyabbak a lábaim). Még mindig zsibbadós érzés ha hozzáérek az adott területekhez, illetve a kocsiból kiszállásnál még mindig van hogy picit megnyomja az ülés es érzékeny rá. Persze ez minimális kellemetlenség, nem fáj, de érzem, hogy még nem százas.

3 hete elkezdtem újra futni, először felvettem a szorító nacit es rá a futós nadrágot, most mar csak a futónacit hordom közben.

En az utolsó 1-2 "nadrágos" hetemben mar lazábban vettem a dolgokat es 2-3 naponta naci nélkül pár perc alatt lezuhanyoztam, amit nem biztos hogy szabadott volna, de egyrészt nagyon jol esett, másrészt meg ugy gondoltam hogy az az 5 perc pár naponta csak nem teszi tönkre az eredményt már a "finish-ben"...es szerencsére nem tette.. :)

Nekem a lábam az elején ilyen lilás feketés színben pompázott, nagyon durván nézett ki a véralafutasoktol, ezek kb olyan 1 hónap alatt felszivodtak (en nem kentem semmivel) es most már nyomuk sincs. Pár ici pici heg van csak, de a múltkor keresnem kellett , hogy hol is volt pontosan a beavatkozas. Így nem egészen 3 hónappal a műtét után a pici zsibbadástól es érzékenységtől eltekintve igazából visszatértem a normál kerékvágásba és tök örülök,hogy ha nehezen is, de belevágtam ebbe az egészbe.. :)

1830. Toma25
2016. dec. 5. 20:47
Sziasztok! Hogy alakultok? Mindenkinel minden rendben van? :)
1829. nuxvomica (válaszként erre: 1828. - Kakukkfű)
2016. dec. 3. 10:58
Akkor en vagyok a gyenge lancszem ugy latom 😊 jo,az igazsaghoz hozzatartozik hogy en nagyon sokat fogytam igy a bőröm màr nem olyan mint kellene. Persze,a doktor úr csak onnan szivott ahol a bőr elvileg elbirja, de azert izgulok emiatt.
1828. kakukkfű (válaszként erre: 1826. - Nuxvomica)
2016. dec. 2. 08:48

Megvolt a kontrollvizsgálat. Szuper jó volt látni, hogy eltűnt rólam a zsírréteg, amit annyira gyűlöltem. :-)

Nekem nem lóg a bőröm, mondtam is a dokinak, hogy en pedig arra számítottam, hogy valami szörnyű látvány fog elém tárulni, de ő azt mondta, hogy az a módszer, amit ő alkalmaz -egyedülálló az országunkban- ott nincs ilyen.

Az első gondolatom az volt, olyan, mintha photoshop-pal korrigáltak volna. :-O

Zuhanyozni, kimosni a nadrágot, naggggyon felemelő érzés volt! :-))

1827. Toma25
2016. dec. 1. 11:44

Igen, vissza fog huzodni! :)

Egy kicsit neha meg fura erzes olyan mintha kulon mozogna tolem az a terulet, de latszatra nem log, nem rancos! :)

Viszont a 4 hatso hegem az meg mindig jobban lathato valahogy lassabban regeneralodik.

1826. nuxvomica (válaszként erre: 1825. - Kakukkfű)
2016. dec. 1. 10:54
Köszi! Majd írd meg mi volt 😊 hú,akkor zuhizhatsz majd végre!
1825. kakukkfű (válaszként erre: 1824. - Nuxvomica)
2016. dec. 1. 08:21
Ez a gondolat engem is foglalkoztat. Ma megyek kontrollra, rá fogok kérdezni.
1824. nuxvomica
2016. nov. 30. 18:03
Sziasztok,akik màr előrébb jàrnak,ugy ertem mondjuk 2 honapja vagy regebb ota tul van rajta,a bőrötök visszahúzodott? Én még csak két hetes vagyok de a térdemen kb ràncolódik a bőr. Vissza fog húzódni, ugye?
1823. nuxvomica (válaszként erre: 1822. - Kakukkfű)
2016. nov. 28. 18:03
Na nekem legalabb a hasmenés kimaradt. Igen,biztos a tea meg a Dalacin sok egyutt. Köszónöm,minden nappal egyre könnyebb,egyre többet megyek ide-oda. Az autóbol valo ki-beszàllàst még mindig nagyon óvatosan kell csinàlnom,meg az àgyból felkelést. A térdhajlatom ami fàj,de gondolom az ízület,inak miatt az érzékenyebb,nehezebbengyógyul.
1822. kakukkfű (válaszként erre: 1821. - Nuxvomica)
2016. nov. 28. 14:43

Köszönöm kérdêsed! :-) Szivárgás kb 22 óráig tartott, fájdalmam nagyon minimális, inkább "csak" a hasmenes okoz problémát, amit vagy az antibiotikum, vagy a csalán tea okoz. Holnap teát váltok, aztán meglátom mi lesz. Egyebkén teljesen jól vagyok. :-)

Te hogy vagy?

1821. nuxvomica (válaszként erre: 1819. - Kakukkfű)
2016. nov. 28. 08:59
Hogy érzed magad?
1820. nuxvomica
2016. nov. 26. 19:27
Algoflex fortet vettem be talan 2 alkalommal,utana nem volt ra szukseg. Nem veszes fajdalom,meg nyilvan tok egyeni, a pihenes fontos. Azzal a kiegeszitessel hogy amikor erzed hogy total bedagadt,akkor erdemes jarkalni fel-alà,mert ugy konnyebben eloszlik. 7-ére szerintem teljesen vàllalható lesz 😊
1819. kakukkfű (válaszként erre: 1818. - Nuxvomica)
2016. nov. 26. 19:11

Én még nem mértem, de szemlátomást sokkal jobb, és vékonyabb. Belül összeért a combom, most van egy kis rés.

Nagyon remélem, hogy 7.-ig rendbe jövövök valamennyire, mert akkor már vissza kell mennem dolgozni.

Te mit szedsz fájdalomra?

1818. nuxvomica (válaszként erre: 1817. - Kakukkfű)
2016. nov. 26. 18:54
Valamiert azt hittem belső comb,bocsànat..hàt,ez az ödémàsodàs,azért kemény,az a kellemetlen feszülő érzés. Plusz mindig belenyilall itt-ott felàllàs,leülésnél. Autóvezetés is problémàs,pont nyomja a hàtsó "lyukakat". Én màr 10 napos vagyok,azért vannak még fàjdalmas pillanatok. De minden nappal jobb egy kicsit. Es ami tok erdekes a kormeret: reggel odemas, kb 2 centi minusz,estere eloszlik 6 centi minusz 😀
1817. kakukkfű (válaszként erre: 1816. - Nuxvomica)
2016. nov. 26. 18:20

Nekem is külső comb volt, meg csípő.

Mire számíthatok, mi lesz a nehéz része?

1816. nuxvomica (válaszként erre: 1815. - Kakukkfű)
2016. nov. 26. 17:49
Szia,én is Pukancsik doktornal voltam. Nekem azt mondták,24 oraig folyhat,de hamarabb abbamaradt. Este volt nekem a műtét,és màsnap délutàn màr nem folyt. De a neheze utàna jött 😣 bar nekem mas regiok voltak (kulso comb es terd)
1815. kakukkfű
2016. nov. 26. 16:26

Sziasztok! Ma délelött megvolt a várva várt műtét. Pukancsik doktor végezte Székesfehérváron, és meg kell jegyeznem, hogy maximálisan meg vagyok elégedve vele, és a kis csapatával.

A lidocain hatása kezd kimenni belőlem, "húslé" folyik, csöpög amerre megyek, ahová ülök, így egy kicsit félek is az éjszakától. Na, de mindezt leszámítva boldog vagyok, így felpüffedve is látszik, hogy a ronda kitüremkedesek eltűntek

rólam. - 1400 ml-t szívott le. :-O

Lanyok, egy kérdés, meddig fog ereszteni belőlem a lötty? :-)

1814. pierrot
2016. nov. 24. 16:39
én 6 hétig hordtam a nadrágot, de fürdésre levettem persze. ma voltam először úgy tornázni hogy nem volt rajtam, ez már a 7. hét. nekem teljesen elmúltak a lil a foltok. azért néha még érzékeny, meg mozog :)
1813. SantaBarbara (válaszként erre: 1806. - Nuxvomica)
2016. nov. 24. 15:59
Nagyon jol teszed,hogy a nadragot nem huzgalod le-fel,az nem tesz jot es erzekeny is mellesleg. A foltok valoban maguktol elmulnak,mire teljesen lekerul a gatyo,addig meg mindegy.
1812. Toma25 (válaszként erre: 1811. - Pierrot)
2016. nov. 24. 09:54
Lanyi Cecilianal voltam es a derekamrol szivott! Teljesen meg vagyok elegedve az elso pillanattol iszonyat latvanyos :)
1811. pierrot (válaszként erre: 1802. - Toma25)
2016. nov. 23. 23:25
Szia neked hol is szivtak .? Melyik teruetrol?
1810. SantaBarbara (válaszként erre: 1805. - Kakukkfű)
2016. nov. 23. 22:20
Kaptal uj idopontot?
1809. nuxvomica
2016. nov. 23. 19:07
Gondolom regioja is valogatja,nekem ugye a labamrol van szo,es a huzgalastol elmozdulhatnak a zsirsejtek. Ezt igyekszem plane igy az elejen komolyan venni.
1808. Toma25
2016. nov. 23. 18:09

Olyan erdekes, amennyi orvos annyi fele szokas, en pl 5-10 percre egy gyors zuhany erejeig levehetem a rucit, a varratszedes ota.

Pont most szamoltam, hogy penteken lesz 5 hete mar :)


Kakukkfu kitartast mindjart szombat van! :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook