Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, ha 15 hónapja szültem és még nem jött meg? PCOS-em van fórum

Normális, ha 15 hónapja szültem és még nem jött meg? PCOS-em van (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 13. 11:32
a nagyot 2éves koráig szoptattam és 1évig egyáltalán nem volt mensim. 1,5 éves korára lett, de akkor rendszeres
2008. szept. 12. 07:24
Ja, a doki egy ultrahangos vizsgálattal meg tudja nézni, hogy rövidebb időn belül várható-e vérzés.
2008. szept. 12. 07:22
Pcos-val az is normális, ha egyáltalán nem jön meg. Én évekik nem menstruztam, csak gyógyszerekkel. A második gyerek születése után sem jött meg, ezért norcolutot szedtem, hogy aztán fogamzásgátlót szedhessek.
2008. szept. 12. 04:05
Szerintem normális mivel a fiamat 11 hónapig szoptattam és apszolult nem jött meg már én is nagyon ideges voltam..
5. kacifant (válaszként erre: 4. - Dorka29)
2008. szept. 11. 23:14
Igen, majd szeretnenk. Meg nem, csak kicsit idegesit, hogy meg mindig nem jott meg.
4. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Kacifant)
2008. szept. 11. 22:55

Én is még szoptatok, de már megjött:(, mint írtam.


Akármilyen keveset is szoptatsz, a hormonháztartásod működése még nem állt vissza a régi, normális kerékvágásba.


Ha már előtte is probléma volt a mensiddel a Pcos miatt, akkor kérj egy vérképet, az megmutatja, hogy egyéb bajod van-e, illetve csináltass UH-ot, ha ezek megnyugtatnak. Ha nem, akkor türelem, egy ideig mér eltart, hogy újra úgyanúgy működj(ünk), mint szülés, terhesség előtt.


Szeretnétek kistesót, ezért aggódsz?

3. kacifant (válaszként erre: 2. - Dorka29)
2008. szept. 11. 22:50

A doki amint meghallja, hogy meg szopiztatok, nem is erdekli a kerdes. De hat nem surun szopizik a kisfiam, es masoknak szoptatas mellett is meg szokott jonni azert ekkorra mar.

Ezert foglalkoztat a kerdes. Meg szoktam gorsolgetni, mindig azt hiszem, hogy most fog megjonni, aztan semmi.

2008. szept. 11. 22:46

Nekem a szülés után 10 hónappal jött meg, de nem bántam volna, ha még hagyott volna.


Ha szoptatsz még, akkor szerintem normálisnak tekinthető. Ha nem, akkor azért érdemes lenne egy kivizsgálás.

2008. szept. 11. 22:44
Normális, ha 15 hónapja szültem és még nem jött meg? PCOS-em van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook