Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki olyan vitamin készítményt, ami immunerősítő is egyben? Vagy immunerősítőt? fórum

Tud valaki olyan vitamin készítményt, ami immunerősítő is egyben? Vagy immunerősítőt? (tudásbázis kérdés)

1 2
2011. szept. 15. 09:31

Én judy0507 javaslatára rákerestem erre a DrImmune-ra, meg is rendeltem! Egyelőre rendesen szedem, nincs vele semmi gond! A teszt télen jön, most volt itt az idő, hogy elkezdjem felépíteni a immunrendszerem :)


Puszuljanak a bacik! :)

2011. aug. 31. 13:23
Elég bizonytalan vagyok hogy milyen immunerősitőt vegyek! Tud valaki valami jót?
2011. jan. 17. 22:01
Just DrImmune! Kb. egy hete arra ébredtem, hogy iszonyatosan fáj a mandulám és szépen be is dagadt, hőemelkedés és ami vele jár... Nézelődtem a neten és ekkor találtam rá a DrImmune immunerősítőre, megrendeltem másnap meg is érkezett. Elkezdtem szedni, mellé ittam egy kis forró mézes, citromos teát ... és egyszerűen csoda történt másnap semmi nyoma nem volt a mandulagyulladásomnak. Korábban soha nem úsztam meg egy ilyet antibiotikum nélkül, amit utálok, mert többet árt, mint használ. Nekem ez épp elég bizonyíték volt! :) Ez az immunerősítő fantasztikus!
2010. okt. 4. 18:01
Béres csepp+C vitamin
2009. márc. 14. 19:18

Zöld árpát iszom és nagyon jó!

Csak tiszta alapanyagok vannak benne!!!

2009. febr. 4. 11:13
Colostrum immunglobulin tartalommal. Ezt kapják az ujszülöttek az előtejből.A legjobb és legtermészetesebb. A német, osztrák, svájci alpokban legelő tehenek első 12 órájában nyert tejéből készül. Akit érdekel priviben megirom a többit.
2009. febr. 1. 11:13
A mesterséges vitaminok közül a c vitamint javasolnám,de legjobb,ha a természetres vitaminokat fogyasztanál.Sok zöldségetr,gyümölcsöt és tartózkodj a müanyagoktol.A gyógynövény boltokban is sokat tudnak segiteni.
2009. jan. 31. 23:43
egyáltalán nem marhaság, hiszen a legtöbb ehinácia készítményre rá is van írva, hogy autoimmun betegségben nem adható. ( mi pont olyat szedtünk, amire nem volt rá írva) Igaz, az előző hozzászólásomat úgy módosítom, hogy az autoimmun betegségekre hajlamosaknál nem ajánlott az ehinácia.
30. gaby70 (válaszként erre: 24. - Nem szkeptikus!)
2008. nov. 9. 16:18
Én a Tegreent szedem,azelőtt egy nap 5 kávéval tudtam magam ébren tartani,most elég reggel az 1 kávé.Energiát ad.
2008. nov. 9. 11:23
Tiszta,termelötöl valo méz.Nincs nála jobb immunerösitö.
28. Cszsuka (válaszként erre: 27. - 88bdb83f99)
2008. nov. 9. 07:19
Hát, ezt a marhaságot.. (bocs)
2008. nov. 8. 22:58
Az echináciát mi is adtuk, sőt én is próbáltam. Azonban a háziorvos azt mondta, hogy az echinácia bizonyítottan elősegíti az autoimmun betegségek kialakulását. így abbahagytuk- bár igaz, nálunk
2008. nov. 6. 23:58

Hidegen sajtolt Aloe Vera ivólé és a Vita Aktiv.

21 gyümölcs vitamin és ásványianyag süritménye.

Priviben megirom hol kapható.

2008. szept. 23. 00:22
Humet-R folyadék, az ütős. De a Béres-csepp is nagyon jó. A jó étvágy, hízás vele jár sajna...
2008. szept. 18. 11:26
Én a Pharmanex termékét a Life pac-ot és G3-at ajánlom, minden meg van benne egyben amire az éhező szervezetünknek szüksége van. Elsőre talán úgy tűnik, hogy drága. Ha végig gondolod, hogy veszel 1 dobozzal ebből, egy dobozzal abból már ott vagy, mintha egy drágábnak tűnőt szednél.Én csak a saját tapasztalataimat tudom megosztani veletek. Még csak 6 hete szedjük, az anyagcserém ami eddig nagyon lassú volt ( kb 2-3 naponta tudtam a nagydolgomat végeni) most minden nap, minden gond nélkül. Már talán 15 éve is van, hogy naponta csak egyszer ettem, most legalább háromszor, de inkább 5-ször.Állandóan a mérlegen állok mert jelentős túlsúlyom van és azt mondtam a elkezdek hízni röktön abbahagyom. Nem hízok!! Ami számomra mégis a legjobb, hogy az iszonyú és állandó fáradság érzésem elmúlt, este olyan friss vagyok úgy kell magam rávenni, hogy lefeküdjek mert reggel 6-kor kelek. Teljesen elmúlt, hogy reggel kiskanállal szedem magam össze.Kolléganőm talán már 5 hónapja szedi teljesen tünetmentes, pedig papírja van róla, hogy asztmás. Szóval én úgy gondolom, amíg nem próbálok meg valamit, és ez igaz az élet bármely területére addig nem mondom, hogy nem jó, inkább azt mondom, hogy nem tudom.
2008. szept. 11. 15:22
Mi tavaly az Echinacea cseppet próbáltuk ki.Nem tudom,hogy tényleg attól-e,de évek óta először megúsztuk az influenzát.Nem drága,1000 Ft körül van.Egyébként gyógynövénykészítmény,a kasvirág kivonata.
22. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 20. - 94c02c5bb5)
2008. szept. 11. 15:12
Kb azóta isszuk, folyamtosan. Ja és semmi mást nem szedünk, csak a sport miatt kácium és magnézium pezsgőtablettát.
21. Tacus
2008. szept. 11. 15:11

Gyereknek vagy felnötnek?


Én a fiamnak Multi-tabs immuno Kid-et adtam.

Állandóan beteg volt elötte, 1 hetet se birt ki az oviba. Ettöl nem voltunk drnéninél jó idő ota!

Föként télen szedte. Most kezdem neki megint adni.

2008. szept. 11. 15:10
Aloe vera gél, mi csak azt isszuk és kb. 2 éve voltunk utoljára betegek.
19. uracsvivi (válaszként erre: 18. - C299b9bcdc)
2008. szept. 11. 14:53
HÚ!EZT MIND EGYSZERRE?
2008. szept. 11. 14:33

én ezeket szedem, és azóta két éve még csak megfázva sem voltam, pedig előtte rendszeresen voltam hol megfázva, hol influenzás


Universal Daily One multivitamin (nagy dózisú multivitamin),

Scitec C-1000 (C vitamin bomba),

Scitec Ca-Mg (Kálcium-Magnézium),

Scitec Joint-X (izület és porcvédő),

GTF Chromium Chelavite

Highland Iron amino acid chelated (szerves kötésű vas),

Scitec Gingko Biloba (állítólag "elhülyülés" ellen jó :)

Scitec Seleniumot is (antioxidáns, sejtöredésgátló stb...).

2008. szept. 11. 14:27
NuSkin termékek,LIFEPAK,G3,a legjobbak!!!
2008. szept. 11. 14:01
A C-vitamin már önmagában is immunerősítő, egy jó vitaminkészítményben meg fel is erősödhet a hatása. Mindenképpen természetes készítményt vegyél, mert azt hasznosítja a szervezet legkönnyebben.
15. abri
2008. szept. 11. 13:39
Flavin termékek pl:homoktövis, pecsétviasz kapszula,aloe, cékla...
2008. szept. 11. 13:38
Ja igen és ez a két csepp biztosan kapható gyógynövényboltban.
2008. szept. 11. 13:38

Szia!

Attól függ, hogy mi a probléma. Sokféle imm. erősítő van, én az echinaceát is használom, meg a grape cseppet is, mindkettő nagyon jó, de ismétlem, lehet, hogy egyik sem jó arra, amire neked pont kell. Bár, ártani ezekkel nem lehet, legfeljebb nem múlik el a problémád - másik viszont igen, amire nem számítottál :)

12. agnes.a (válaszként erre: 10. - Szabk)
2008. szept. 11. 13:36
Nem gond, itt a környékemen senki nincs toppon(beleértve engem is) :) Nem próbáltam még, csak mindeki úgy dícséri. Én is csak még gondolati szinten jutottam el odáig.
2008. szept. 11. 13:35
dr. lenkei immunerősítő
10. szabk
2008. szept. 11. 13:34
cseppre, nem vagyok a topon
9. szabk (válaszként erre: 4. - Szabk)
2008. szept. 11. 13:33
pont ezt akartam írni: aloe verára gondoltam, nem a béres csappre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook