Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baján szültem/szülni fogok fórum

Baján szültem/szülni fogok (beszélgetős fórum)


76. youlcsi (válaszként erre: 75. - Uracsvivi)
2010. ápr. 17. 21:13

köszi :)


én úgy... de úgy izgulok... még azt is elfelejtettem megbeszélni a Karasszal, h melyik nap menjek egyáltalán...

és olyan sok még ez a majd 2 hét... :)

2010. ápr. 17. 14:35
youlcsi nagyon drukkolok neked:))))))))))
74. youlcsi (válaszként erre: 73. - Zs.andy)
2010. ápr. 17. 14:06

:)))

köszi :)


majd 2 hét múlva vár vissza. akkor már remélem, szívhangot keresünk :)

addig pedig szigorúan itthon pihenés :o

73. zs.andy (válaszként erre: 72. - Youlcsi)
2010. ápr. 16. 23:00

Szia!

Ennek nagyon örülök!! Gratulálok!!!!!


Mikor kell menned legközelebb dokihoz?

2010. ápr. 15. 21:20

hahó csajok!


Karasz ma közölte velem, hogy majd kezdjek azon gondolkodni, kinél szeretnék szülni :))))


szóval van egy 8 mm-es petezsákunk... nagyon nagy nagyításban szikhólyag is sejthető (b@sszus ma majdnem az egész nagyvizit -5 orvos- bent volt az uh-n :))))))

2010. ápr. 3. 20:56
boldog nyuszit mindenkinek! :)
2010. ápr. 3. 20:32
kellemes ünnepeket lányok
69. youlcsi (válaszként erre: 68. - Zs.andy)
2010. ápr. 2. 22:29

nem reménykedtem soha, igazán nem volt a dolognak "eleinte" része :o

nem is vártam a fogigátló után, hogy beálljon... kezdetben 15-45 nap közötti ciklusok voltak, de akkor még hébe-hóba védekeztünk (attól függően, hogy éppen milyen gyógyszert szedtem, milyen vizsgálatra vártam)

aztán mentem góckutatásra, és mondta a Karasz, hogy ha nem áll be, év végén vár vissza. Mentem is december elején (akkor lett volna esedéákes az új ciklus)... oké, a köv vérzés után vár... aztán februárban megkérdeztem tőle, hogy meddig várjak még a mensire?

no, azóta is csak hozzá járok :)

68. zs.andy (válaszként erre: 66. - Youlcsi)
2010. ápr. 2. 22:24
Az rossz lehet,hogy nincs mensid. nekem soha nem volt ilyen, de ha kimaradna, reménykednék,hogy biztos baba van a dologban,aztán meg csalódni kellene... biztos te is így voltál eleinte, szörnyű lehetett!!sajnálom,hogy ennyire "nehéz eset" vagy.
67. youlcsi (válaszként erre: 63. - Benyóka)
2010. ápr. 2. 22:11
kitartok... de azért könnyebb lenne, ha már a másodikra kellene várni :s
66. youlcsi (válaszként erre: 64. - Zs.andy)
2010. ápr. 2. 22:08

én nem sajnálom a gyógyszerszedést! szerettem! ha lehetne mellette babásodni, akkor még most is szedném :) percre pontosan tudtam, hogy mikor lesz mensim... most meg? mint a mesében. hol van, hol nincs... másfél éve leginkább nincs :o


nem mondja a doki ám olyan könnyen a gyerekcsinálós szöveget... csak hát... nehéz eset vagyok más szempontból is, nem csak nőgyógyászatilag... amivel gondolom néha már a t*ke teli van :)

65. zs.andy (válaszként erre: 63. - Benyóka)
2010. ápr. 2. 22:04
Köszi,megpróbálunk türelmesek lenni! 4 év nagyon sok,örülök,hogy nektek sikerült.Biztos nekünk is sikerül majd.Bár én nem panaszkodhatok,mert nem túl régóta próbálkozunk.
64. zs.andy (válaszként erre: 62. - Youlcsi)
2010. ápr. 2. 21:58
Sajnálom,hogy pcos-es vagy, bár olyan nagyon nem tudom mi az, csak azt,hogy nem jó.Könnyű mondani,hogy csináljatok gyereket.... De előbb vagy utóbb sikerül bízzunk benne.Igen,ezzel én is így vagyok,hogy nem kellett volna eddig sem gyógyszert szedni.
2010. ápr. 2. 21:37
kitartás lányok,biztos sikerül csak ezek a babák néha kéretik magukat,mi is 4 évet vártunk a második babóra,már beletörödtünk,hogy nem sikerül és egyszer csak Bence úgy döntött ö bízony meg születik s meg tapadt a nyálkahártyámon,ami nagy szó mert alig volt,meg van
62. youlcsi (válaszként erre: 61. - Zs.andy)
2010. ápr. 1. 15:21

direkt az unokahugi miatt vettünk mi is olyan vizilovat (minálunkéknál kosztának hívják :)) hogy legyen olyan "játék" is a szobában, amit otthonról ismer :)


kivizsgálások voltak már, pcos-es vagyok. és hogy mit mond a Karasz? "csináljatok gyereket!" :D illetve minden találkozáskor jön a "terhes vagy már?" :Đ

most kíváncsi vagyok, lesz-e új szöveg. hacsak holnap meg nem jön, jövő héten megyek uh-ra.


anno én is azt hittem, pik-pakk jönni fog a baba... bár sosem voltam nőgyógyászatilag rendben...

ha tudtam volna, hogy ilyen bajság van, nem szedtem volna évekig a fogigátlót -> ablakon kidobott pénz :D

61. zs.andy (válaszként erre: 60. - Youlcsi)
2010. ápr. 1. 15:06

Szia! :-)

Igen itt csinálják a puffokat.Fiam is nagyon szereti őket.

Húha,a 2 év nagyon sok :-( , mi csak január óta, de már az is soknak tűnik, nemhogy a 2 év...Mindíg azt hittem,hogy majd egyből sikerül, de tévedtem, és ha belegondolok,hogy ha nekem is éveket kell várnom....nagyon rossz.És mit mondott a Karasz, minden rendben van veled? Volt már valamilyen kivizsgálásod?

60. youlcsi (válaszként erre: 59. - Zs.andy)
2010. ápr. 1. 07:48

jó reggelt! :)


tényleg! :o Czuth... gondolhattam volna a lakhelyed alapján :) barátnőm dolgozott ott, gyógytornászként (vagy valami hasonló). tifelétek csinálják ezeket a faca teknős és viziló-puffokat :D unokahugim imádja Đ


mi most már bő 2 éve próbálkozunk. kb másfél éve a Karaszhoz járok. ha minden jól megy, jövő héten is megyek (de lehet, már ma összefutok vele)... hátha mond valami okosat ;)

59. zs.andy (válaszként erre: 58. - Youlcsi)
2010. márc. 31. 21:44

Köszi, neked is!!! Mióta próbálkoztok?

A Czuth Dr. a körzeti orvosom, hozzá járok.

Neked van?

58. youlcsi (válaszként erre: 57. - Zs.andy)
2010. márc. 31. 16:38

óóó, akkor sok sikert ;)


mi a "hamar"-ról már lecsúsztunk, de nem adjuk fel :)


van orvosod?

57. zs.andy (válaszként erre: 53. - Youlcsi)
2010. márc. 31. 16:32
Remélem neked is hamar sikerül teherbe esned. Jó lenne,ha kb egyszerre sikerülne. Legalább valakivel megbeszélhetném az eredményeket és mindent...
56. zs.andy (válaszként erre: 53. - Youlcsi)
2010. márc. 31. 16:25
Én is szeretnék szülni még egyet. Január óta próbálkozunk,de még nem jött össze.
55. youlcsi (válaszként erre: 54. - Uracsvivi)
2010. márc. 24. 13:45
én nem adom fel... de már a Karasz is csak mosolyog a hülye paráimon :s
2010. márc. 24. 13:41
Youlcsi ne add fel a tavasszal együtt jönnek a gólyák is:)))
53. youlcsi (válaszként erre: 52. - Zs.andy)
2010. márc. 23. 13:33

üdv itt neked is :)


úgy látszik, én vagyok itt az egyetlen, aki csak szeretne szülni :)

2010. márc. 23. 11:14
Sziasztok! Én is Baján szültem 2007-ben. Kovács Dr. volt az ügyeletes. Meg voltam elégedve vele.
2010. márc. 23. 09:39
A Szluha ilyen sokat kér uh! Nyolc éve nála szültem az első lányomat akkor még csak 20.000-et kért.(25öt kapott)
2010. márc. 22. 22:06
tudom,hogy a gyerekért az ember mindent megtesz,nekem is a második nagyon nehezen sikerült,sok év sok rosszul sikerült terhesség után jött bence,de minél nehezebben sikerül annál nagyobb az öröm és igazán érzem a súlyát hogy létezik ,minden nap boldogság,imádom a lányom is de az most csak azzal van elfoglalva hogy tegyen keresztbe anyának, na szia jó éjt
2010. márc. 22. 21:43

megyek aludni...

holnap vár a klinika :s


jó éjt!

48. youlcsi (válaszként erre: 46. - Benyóka)
2010. márc. 22. 21:40

b@sszus!

ez nem semmi :o


bár igazság szerint még ennél sokkal többet is kifizetnék, hogy annál szülhessek majd, akinél akarok... csakhát ugye ő nem vállal...

2010. márc. 22. 21:38
ja 80 ezer a honoráriuma,a császár 20 al több

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook