Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Egy nagymama születése

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

19. Zselice2009-11-10 07:52
Nagyon megható az írásod:)

18. cseteica2008-10-11 23:02
Ahogy végig éltük, néztük a gyermekeink fejlődését, ugyan úgy (hanem jobban) éljük az unokáink fejlődését.
Öröm látni ahogy felfedezik a világot. Igaz nekem még csak ez az egyszem unokám van, de látom Anyukámon, hogy majd "megeszi" a csöppséget, örül minden új mozdulatának, mintha most látna először egy kis gyermeket.
Anno látott engem, azután az unokáit felnőni, de még most is örül, egy-egy mosolynak, mozdulatnak.
(válasz madra 17. hozzászólására)

17. madra2008-10-07 11:02
Gyakorló nagymama vagyok. Nekem az ötödik,-és az adódó eü. probléma miatt- valószínűleg az utolsó unokám született meg 2,5 éve. Minden babavárást, születést végig izgultam. Ha szükség volt-van a mamára, ha kérik, számíthatnak rám. Az első unoka megszületése után elképzelni sem tudtam, hogy a többit is lehet-e ennyire szeretni. Lehet. Ahogy jöttek sorra az unokák, a szeretetem feléjük egyre csak nőtt, sokszorozódott. Iker unokák is vannak, dupla öröm, dupla csoda, dupla fáradtság. A jó elnézni a nagyokat, ahogy nyílik az értelmük. Sportolnak, örülni az eredményeiknek, sikereiknek. Jó velük elbeszélgetni az "élet" nagy kérdéseiről. A legkisebbel szeretném még egyszer végig kisérni a csodát. Azt ahogy egy magatehetetlen kisbabából okos, ügyes, értelmes kisgyerekké fejlődik. Szeretnék nagyon sok figyelmet és szeretetet adni és élvezni az unokák felém áradó szeretetét.

16. cseteica2008-09-13 14:26
Köszönöm, mindenkitől a jó kívánságokat.
Kívánom, hogy mindenkinek hasonló boldoságban legyen része.

15. Suhi2008-09-12 17:16
Nagyon jó volt olvasni! :)A nevelési probléma... nagypapa... :)))

Én is csatlakozom s jó egészséget kívánok a családotoknak!

14. dj.cica2008-09-11 23:19
gratulálok a kisunokához:)

13. stella732008-09-11 19:28
Jó hallani ilyen lelkes és szerető nagyszülőkről.Nekem ez nagyon hiányzik.
Minden jót kívánok az egész kisbabás nagy családnak:!!!

12. pataj.erika2008-09-10 21:39
Én is gratulálok hozzá :) Kis tünemény,gyönyörű szemekkel. Látom ti is Békés megyeiek agytok. Hol szült a lányod? Csabán,Gyulán esetleg Orosházán?

11. timcsianya2008-09-10 13:37
Gratulálok az unokához!!!Nagyon édes kisfiú!!!:))))

10. elmex2008-09-10 12:36
Gratulálok az unokádhoz!
Jó egészséget és boldog gyermekkort neki! :)))
Jó hír, hogy ilyen szerető nagyszülei vannak!

Az én gyermekemre nem kíváncsiak a saját nagyszülei (apám,anyám), pedig a távolság kb. 8 km...

Ja,és nem volt szenvedés a szülésem, sőt! :)))
Csak már olyan sok van, hogy nem írtam még le ! :DDD

9. Sandoki2008-09-10 12:33
Gratulálok én is tiszta szívemből! Igazán jó jó hírt hallani, nem csak a kedvezőtlen tapasztalatokat. A május 8. nekem is kedves nap, az én fiam is akkor született 1986-ban! Neki sajnos nem adatott egyetlen ilyen szerető nagyszülő sem, és valóban érzelemszegény is felnőtt emberként is. Szeressétek, dédelgessétek még nagyon sok éven át a gyönyrű kis csöppséget, aki nagyon szép baba!

8. Puppi042008-09-10 12:22
Gratulálok az unokádhoz.
És nagyon szép a neve.
Az én Kedvesemet is így hívják és a leendő kisfiunknak is ezt a nevet szánom... :)

7. enikoke2008-09-10 12:17
Nagyon meghatódtam, elkezdtem itt bőgni, pedig nem val rám.
Én friss kismama vagyok, 8 hetes, és már nagyon várom. Biztos ezért hatott meg jobban mint máskor.
Minden jót kivánok nektek.

6. katácskák2008-09-10 11:56
ÁLDÁS RÁTOK.
SZUPER CSALÁD VAGYTOK.

5. winny2008-09-10 11:30
Gratulálok a csodaszép kisunokádhoz!
Ez a gyermek nagyon boldog lesz.Aki ilyen szeretett teljes légkőrbe érkezik és ennyire szeretik az életére nagyon meghatározó.
Ahogy a nagyapa fogja...csodálatos...

4. Szilvia.212008-09-10 11:28
Gratulálok a gyönyörű kisunokádhoz!
Nagyon jó egészséget,boldog gyerekkort és még sok tejcsit kivánok Neki! :)

3. korcsolya2008-09-10 11:24
Én is gratulálok a kisunokádhoz!:)

2. Katka882008-09-10 11:20
Gratulálok!! Igazánj szerencsés vagy! Remélem majd idővel én is ilyen örömöt okozok az édesanyámnak, ha terhes leszek. :)

1. cseteica2008-09-10 11:03
Sok boldog anyuka babavárását olvastam itt, hadd írjam le egy boldog „nagymama” születését.
A leányzóm viszonylag könnyedén és gyorsan szülte meg az első unokámat. Nem tudom, hogy miért, de az az érzésem, hogy csak azok írnak, akiknek "szenvedés" volt a szülés.