Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kreatív vagy relaxa angol nyelvtanulás otthon? fórum

Kreatív vagy relaxa angol nyelvtanulás otthon? (tudásbázis kérdés)

2014. jan. 18. 14:52

Nekem egyik se jött be igazán, de szókincs fejlesztésre - vagy épp csak szövegek hallgatására - talán a relaxa tananyaga nem olyan monoton, mint a kreatív anyaga, azaz ilyen téren nekem a relaxa jobban tetszett.


Én 15 év gyötrelmes angol tanulás után most az 5 perc angolt ismétlem át, és velük beszédbe is haladok végre, őket viszont nagyon ajánlom bárkinek! :)

2012. júl. 13. 16:26
Őszintén szólva én mindegyiket elkezdtem, de abba is hagytam. Nekem egyik sem jött be. Vettem Cambridge és Longman szókincsfejlesztó és nyelvtani összefoglalókat. Előtte a Headway English és a New English File könyveit használtam. Amikor elkezdtem angolul chatelni, 7 év kihagyás után, óriásit fejlődtem. Persze közben átismételtem a nyelvtan, illetve megtanultam amit korábban nem tudtam. Nyelvtannak elég tudni középfokú vizsgán Dohár Péter Kis angol nyelvtan c. könyvébe írtakat. Nekem legalábbis elég volt és nem is tudok jobb nyelvtankönyvet a magyar piacon.
5. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2008. dec. 3. 22:55
minden nap csak egy órát!
2008. szept. 24. 18:56
Szivesen:))
2008. szept. 9. 12:46
Van mindkettő, hát nem tudnám eldönteni, igazából félbehagytam az elején a lustaságom miatt. Hogy mi a megfelelő, azt hiszem mindegy csak csinálni kell.
2008. szept. 9. 12:45
Sziasztok!Tapasztalatokat várok hogy melyik ajobb nyelvtanulási módszer e kettő közül!Vagy esetleg valami máS???
2008. szept. 9. 12:45
Kreatív vagy relaxa angol nyelvtanulás otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook