Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6hósnál idősebbeknél milyen gyakran pittyent be a lfigyelő, ha pittyent egyáltalán? Nem riasztás, csak pittyenés... fórum

6hósnál idősebbeknél milyen gyakran pittyent be a lfigyelő, ha pittyent egyáltalán? Nem riasztás, csak pittyenés... (tudásbázis kérdés)


22. spinneli (válaszként erre: 17. - Pmjudit)
2008. szept. 9. 11:45

mint említettem, félreolvastam a topik címet, egyébként eszemben sem lett volna viccet csinálni belőle.


minenesetre így már mindent tudok előre is a légzésfigyelőről.

:)

21. Sena
2008. szept. 9. 11:38

Ha mélyen alszik a baba, lassan vesz levegőt. Ha ráadásul az oldalán fekszik, lehet hogy nem érzékeli a légzésfigyelő. Én ellenőrizném azt is, hogy a lepedő széle nincs-e egy kupacba begyűrődve a matrac alá. Az érzékenységet mi 3-4 közé állítottuk, így nem voltak téves riasztások.

Minden jót!

20. Ada12
2008. szept. 9. 10:13

Szia!



Nekünk is Angel Care van, de ha lesz másik bébi, alá nem teszem. Nekünk sokat beriasztott, v pittyegett, és semmi baja nem volt a babónak. A pittyegés lehet az elem miatt is. Próbáld ki, h kicseréled elég sűrűn.

2008. szept. 9. 09:12

Szia,

Nekunk is angelcare van. Sose volt vele gondom. 1 ev alatt 2x jelzett mert a gyermeknek kimaradt a legzese, de a pittyre felriadt. De hat ez a dolga, ezert vettuk. En a helyedbe ha meg elofordulna az elkovetkezo napokba is, elvinnem a gyereket dokihoz. Inkabb mondja azt hogy semmi baj.

A szomszedom kivette a gyerek alol, mondva hogy sokszor beriasztott es a szivbaj kerulgeti. Abba bele se gondol hogy valoszinu nem a geppel van a baj, hanem tenyleg a gyerek legzese marad ki. Mivel a pityre altalaban felebrednek(ezert van igy kitalalva), a szulo csak azt latja hogy a gyereknek semmi baja, ergo a gep a rossz.

18. kathlee (válaszként erre: 3. - 37f6b82830)
2008. szept. 9. 08:28

Szia!


Mi is születése óta használjuk a légzésfigyelőt. Nálunk addig voltak pittyenések, amíg el nem érte a lányom súlya a 3,5 kilót. Utána soha, most lesz 10hónapos.

Nem hiszem, hogy az lehet a probléma, hogy az oldalán alszik, az enyém is szokott. És igazából, nem a légzést nézi, hanem a mozgást. (Mivel a légzés is mozgással jár. Aki meg nem lélegzik, az nem is mozog...)

Nem lehet, hogy véletlenül érzékenyebbre állítottátok a készüléket?

2008. szept. 9. 06:53

Zazika!


Ne izgulj, csak pittyenés volt, ha nincs riasztás, nincs baj. Mélyen aludt a babuci.


Egyébként én is ugyanígy izgultam mindkét gyerekemnél.De szerencsére nem lett baj.


Szánalmas, aki ebből viccet csinál. Sőt, engem felháborít!

Igen, én is aggódos anya vagyok - de szerintem ez a normális. Igen, nekünk is volt légzésfigyelőnk a gyerekeknek.

Nyugi!

2008. szept. 9. 06:44

Zazika!


Remélem jól aludtatok?!

Nyugi!!!Tudom,most ez nem vígasztal,de mi is használunk légzésfigyelőt,Álomvirágot.Nekünk is volt ilyen pittyegés,utána semmi.Hála Istennek!!!!Viszont a barátnőmék Angelcare-t(remélem jól írtam,ha nem BOCS!) használnak.Nekik több bajuk volt vele,ki is vették a pici alól.Nagyon sokszor riasztott,meg sokszor le is mászott róla a kislányuk.

De szerencsére nem volt semmi gond!:)

A miénknek ezek szerint,nagyobb a hatótávolsága.Nem tudom.

Mondom,pittyegés meg mindkettőnknek volt.Lehet,hogy picit később vesz levegőt,mert a riasztás is így kezdődik.A lényeg,hogy utána rendben legyen minden!!!

Mi a mai napig használjuk,engem megnyugtat.A kisfiam 14 hónapos.

Minden jót!

15. spinneli (válaszként erre: 9. - 37f6b82830)
2008. szept. 8. 23:10

oké, ideges kismamákkal én sem tudok mit kezdeni.

remélem minden rendben lesz a babóval.

legjobbakat.

14. madul (válaszként erre: 12. - 37f6b82830)
2008. szept. 8. 23:06

:-)

Mi is ezt használtuk:-)

Esetleg próbáld meg a 2 érzékelő lapot távolabbra rakni, hátha segít.

Én is kikészültem az ilyen "riasztásoktól", 9-10 hós korában ki is vettem alóla.

2008. szept. 8. 23:05
Bocccs, véRnyomimérő.
12. 37f6b82830 (válaszként erre: 10. - Madul)
2008. szept. 8. 23:03

Ahhh, egy jótét lélek!


Nem tudom, elvileg az elem lemerülését külön jelzi.

A 2. verzió lehet, h helytálló, meg ugye, ha az oldalán fekszik (úgy feküdt), akkor előre - nem a matacra - irányul a légzés...


Na mostmár jobb, de a vényomimérőt még nem kapcsolnám bééé.

2008. szept. 8. 22:59

Se szebb.


Topic - The End.


KÖFI!

10. madul
2008. szept. 8. 22:59

Szia!


Nem lehet h merül az elem?

Vagy mivel h nagyobb súlyú már a pici, ahol fekszik jobban lenyomja a matracot(a másik részén picit megemelkedhet) és kevésbé érzékeli a lfigyelő.

2008. szept. 8. 22:59

Jah, mert este 10 magasában harci felállásban vár a 24 órás AngelCare-team, ugye?


Akkor én kérek elnézést, gyorsan kocsiba vágom a Kölköt és húzok is a Madarász Kórházba, alvásvizsgálatra (bejelentkezés nélkül, mert úúgy megijedtem.)


Az ismerős mamák nem lhasználnak lfigyelőt. (erre meg inkább nem térek ki, meg arra se milyen kevés karaktert engedélyez a Tudás???bázis kezdőkérdése...)


Lépek is, bevackolok az ágya mellé, mert az ilyen hozzászólásoktól tényleg nem leszek okosabb.

8. spinneli (válaszként erre: 6. - 37f6b82830)
2008. szept. 8. 22:47

most tudtam értelmezni a kérdésedet, az lfigyelőt teljesen másnak lvastam.

ha ennyire meg vagy ijedve, speciel nem egy fórumon kéne kérdezősködni sztem, hanem a gyártónk illetve ismerős mamáknak telefonálni, akiknek van ilyen.

Hamarabb kapsz választ.

2008. szept. 8. 22:45
(Bocs)
6. 37f6b82830 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2008. szept. 8. 22:45

És tudod hogy hívják a szegedi láthatatlan embert: ködmön.


No ez a vicces, nem a kérdésem.


(Jelen pillanatban épp csak a szívem kalapál az ijedtségtől, ne humorizáljunk, ok?)

5. spinneli (válaszként erre: 4. - 37f6b82830)
2008. szept. 8. 22:43

bocs, de laikus fülnek viccesen érthetetlennek hangzik a kérdésed, de itt egy csomó talpraesett mama van, biztosan tudnak segíteni.

:)

4. 37f6b82830 (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. szept. 8. 22:39
Milyen kedves...
2008. szept. 8. 22:39

Most 9 hónapos a babám, a légzésfigyelő nagyon régóta nem riasztott, viszont átlag heti 1x van egy figyelmeztető pittyenésünk.

Most viszont 1 órán belül 2x pittyent, az oldalán feküdt, az ágy közepén. (amúgy sem hiszek a lemászkálásban, mert ha a laminált padlóra lépek, azt is jelzi a gép.)

Azt szeretném kérdezni, h másnál is előfordult-e ilyen ennyi idős kor körül?

(Az oldaláról a hátára tettem, vékonyabb takarót raktam rá, mert kicsit ki volt melegedve és tudom, h az se túl jó...)

2008. szept. 8. 22:37

aha, ehhez a kérdéshez elég anyának lenni, vagy valami felsőfokú végzettség köll?

:)

(bocsi)

2008. szept. 8. 22:35
6hósnál idősebbeknél milyen gyakran pittyent be a lfigyelő, ha pittyent egyáltalán? Nem riasztás, csak pittyenés...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook