Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás a gyönyörű Balatonnál fórum

Nyaralás a gyönyörű Balatonnál (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyaralás a gyönyörű Balatonnál

2011. jún. 8. 15:04

De jó ezeket a sorokat olvasni :-) Melengeti a szívem.

És tudom, nagyon szerencsés vagyok, hogy itt élhetek a Balaton mellett :-)

2008. szept. 29. 14:00
Mi is nagyon szeretjük a Balatont. Már 3x kerékpároztuk körbe. Utoljára tavaly nyáron, és jövő nyárra megint ez a terv. Imádjuk. Egyszerűen csodálatos: gyönyörű a naplemente, tiszta a vize. És amikor viharosan hullámzik, partközelben egy gumimatracon bohóckodni még felnőtt fejjel is óriási élmény. Mindenkinek tudom ajánlani.
2008. szept. 13. 11:28
Mi is a Balatonnál nyaraltunk,Balatonföldváron!Egyszerűen gyönyörű hely,a víz tiszta és ahogy magával ragad hogy körülöttem nincs semmi csak a nagy víz, egyszerűen imádom!7 éve nem láttam a Balatont és a nyaralás végén nem akartam hazajönni,még most is sóvárgok vissza!Biztos hogy jövőre is oda megyek,2 hétre júliusban is egy hetet és augusztusban is egy hetet,hoygha a júliusi véget ér,tudjm hogy egy hónap múlva mehetek vissza!
2008. szept. 10. 14:48
Az idén (több mint 15 év után) újra láttam a Balatont (Csopak). Az élmény (találkozás) nagyon jól sikerült. A víz tiszta, a part rendezett, az árak elérhetőek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a mi tengerünket. Hajlamos a magyar ember favorizálni a külföldi helyeket, miközben nekünk igenis vannak gyönyörű vidékeink. Alig várom a következő nyarat, mert a család nem külföldben gondolkodik, hanem az újabb balatoni nyaralásban.
2008. szept. 8. 13:26

Egyetértek minden szóval.Idén mi is a Balatonnál nyaraltunk,pár év alatt fantasztikus változáson ment át a vendéglátás a tóparton és környékén.Színvonalas és olcsó egyaránt megtalálható,de ami olcsó,az sem volt rossz.Kispénzűek is bátran nekivághatnak,tényleg nem akarják lehúzni az embert.Nekünk az idő is kedvezett,de ha hideg lenne,van elég melegvizű élményfürdő a tó környékén,ahol lehet szórakozni.

Mindenkinek ajánlom!A Balaton a miénk,magyaroké,legyünk büszkék rá,és használjuk ki!

2008. szept. 8. 11:03
Nyaralni voltam bár nem olyan puccos és divatos helyen mint mások, de nagyon jól éreztem magam, büszkén és boldogan fogom az élményeimet mesélni ismerőseimnek. A szabadságom csodás élményét írtam le, hátha másnak is kedvet csinálok.

Ugrás a teljes írásra: Nyaralás a gyönyörű Balatonnál

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook