Dilemma! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dilemma!

1 2
36. 7161d4c2ec (válaszként erre: 35. - Buhu bahu)
2008. szept. 12. 20:46

Teljesen egyetértek veled!

Tapasztalatból mondom a nagy szerelmek nemcsak megédesítik az életedet.De a lelked mélyén tudni fogod mikor van elég.Nálam is így volt.

2008. szept. 12. 10:59

Ne haragudj, de szerintem o tonkre fogja tenni igy az egesz eleted..

Ha most ezt csinalja mi lesz par ev mulva?Biztos vagy benne, hogy igy akarod leelni az eleted?

Tenyleg nem rosszbol mondom, tudom milyen ha szeretsz valakit, de minnel tovabb huzod ezt a kapcsolatot annal nehezebb lesz, es a sajat egeszseged mehet ra..

Persze a te dontesed, en csak az en velemenyem mondtam, es nem akartalak megbantani vele..

En is kivanom, h igy vagy ugy de minnel hamarabb jojjonek rendbe a dolgaid..

34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 21:23
Nem,nem tudom melyik fórumról van szó.
33. Zizisicc (válaszként erre: 32. - 0c97fbb607)
2008. szept. 10. 21:14

Majdnem. Olvastad?


Hát, a nőknél ... khmmm ..... főleg az ikreknél :oDDDDDDDDDD

32. 0c97fbb607 (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 21:09

Igen.

Külömben azt kellene mondanom,hogy a skizofrénia tipikus példája!:)))...bár néha úgy érzem ez a nőknél minimális mennyiségben alapfelszereltség!:DDD

31. Zizisicc (válaszként erre: 30. - 0c97fbb607)
2008. szept. 10. 20:43
Jaj, én olvastam a másik fórumot is ezzel kapcsolatban, így csak az alapján mondom, amit mondok, és persze, ez csak az egyik oldal, nyilván az lenne a jó, ha a lány oldaláról is ismernénk a történetet. :o))
30. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 20:39
Nem feltétlen biztos,hogy egyáltalán pszichés problémával áll szemben az illető.Ez csak az egyik oldal:))
2008. szept. 10. 20:29
Magyarázat persze hogy van, csak ha vki ilyen problémával küzd, minta valószínűleg a lány, még maga előtt sem világos a történet.
28. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Zizisicc)
2008. szept. 10. 20:13

Mindenre van magyarázat.

Van amikor nincs szükség kérdésre sem ,tudjuk ,érezzük.

Engem nem is érdekelnek a racionális magyarázatok érzései mindenkinek vannak,amiket szeretném ,ha páromnak nevezem az illetőt,hogy megossza velem,bármilyen összefüggéstelen marhaságoknak is tűnnek!

27. Zizisicc (válaszként erre: 26. - 0c97fbb607)
2008. szept. 10. 20:08
Szerintem ilyen esetben először az alapproblémát kéne orvosolni, mert addig nincs sok esély a racionális magyarázatra.
26. 0c97fbb607 (válaszként erre: 24. - 8e38f5ea70)
2008. szept. 10. 20:05

Hmmm ez igen érdekes.

Én nem hagytam volna annyiban,főleg ,ha tippem sincs és nem érzek semmit a miértre vonatkozóan.

Szeretem tudni az igazat.

2008. szept. 10. 16:36
Pedig a nők mindig mindent meg tudnak magyarázni. Persze van amikor a válasz mindenre az : Csak, Mert...
24. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 23. - 0c97fbb607)
2008. szept. 10. 12:10
De, de soha nem mondta meg....
23. 0c97fbb607 (válaszként erre: 17. - 8e38f5ea70)
2008. szept. 10. 11:59

A cikkedből hiányzik az a sok szakítás utáni MIÉRT?

Vagy nem is voltál rá kíváncsi?

Nem is beszélgettetek róla?

2008. szept. 10. 11:44
Bár hozzá teszem, ha valaki szereti a másikat, akkor nem fantáziál másról!
21. 70feba11fd (válaszként erre: 19. - Magány)
2008. szept. 10. 11:44

szia!


Szerintem nem baj, bármikor fantáziálsz! Fantáziálni lehet!

20. 8e38f5ea70 (válaszként erre: 19. - Magány)
2008. szept. 10. 11:43
Szerintem sokkal fontosabb lenne megtanulni helyesen írni!
2008. szept. 10. 10:37
SZIASZTOK.SZERINTETEK AZ BAJ HA EGY NÖ PARKAPCSOLATBAN EL ES MEG AZ ELEJEN FNTAZIALT 2 MBERÖL HOGY MILYEN LEHET VELE .DE NEM TETEM VOLNA MEG CSAK FANTAZIALTAM.FONTOS LENNE IRJATOK
18. 70feba11fd (válaszként erre: 17. - 8e38f5ea70)
2008. szept. 10. 09:28
Örülök neki, hogy végre igazán egymásra találtatok, és boldogok vagytok! Tartson ez jó sokáig! Minden jót kívánok!
2008. szept. 10. 09:22

Sziasztok!


Egy kissé későn rakták ki a cikke, és nem igazán tudtam kitörölni, mert úgy éreztem, hogy már nem aktuális! De nem tudtam és megjelent. Leírom, mi is történt az óta. Elmentem nyaralni, nélküle, az öcsémmel. A nyaralás előtt két nappal szakadt el a cérna, de nálam, egy apróság miatt. Illetve nem is apróság, de nincsen sok jelentősége. Elmentem nyaralni, de utánam jött. És… egy sziklán sokat beszélgettünk a tengerparton. Megbeszéltünk mindent. Visszajöttünk a nyaralásból és újra összeköltöztünk. És most minden nagyon rendben van, de nem szeretem vissza olvasni, amiket leírtam, mert eszembe jut, hogy valószínűleg ez az állapot nem lesz örök. De én reménykedem, megadtam az esélyt, mert nagyon szeretem. És nem nézek hátra, hátha igaz az, ami most történik. Nagyon remélem, mindenesetre most boldog vagyok, megyünk nyaralni együtt is a hónap végén elviszem egy last minute útra. Ezt kapja tőlem születésnapjára. És a jövő hónapban pedig repülünk Velencébe három napra. Már megvannak a repjegyek is. Ez történt az óta. Minden pozitív fordulatot vett. Remélem így is fog maradni, ha nem, akkor majd megírom. Köszönöm a pozitív hozzászólásaitokat. Mindenkinek.

2008. szept. 9. 15:30

Nagyon szurkolok Nektek!!!

Majd írj a fejleményekről!

15. nyau82
2008. szept. 7. 23:03
érdekes történet!és mondd nem lehet azt a lányt rávenni,hogy menjen orvoshoz,nem tudatosítod benne,hogy beteg?lehet,hogy néha ő is ugyanúgy szenved,ahogy te!!!szerintem ez csak így fog megoldódni.mindenesetre sok kitartást kívánok neked!az igazi szerelem mindent le tud győzni:)
14. maya80
2008. szept. 7. 22:07
Nem vagy könnyű helyzetben... Remélem, rendeződik minden, és megtalálod a boldogságot; azt amit és akit keresel!
2008. szept. 7. 21:31
Várom a fejleményeket és szorítok, hogy így vagy úgy, de végre boldog lehess! :)
2008. szept. 7. 17:32
Ha valakinek valamilyen pszichikai betegsége van, azzal sosem könnyű. Én akkor csináltam ezt a pasimmal amikor depressziós voltam. Hála Istennek már csak lappang talán. Talán a személyiségzavar is gyógyítható vagy legalábbis javítható az állapot!
2008. szept. 7. 13:12

Valamilyen szinten az érzelmeiddel játszik és olyan pótléknak használ,akit bármikor eldobhat,aztán,ha szüksége van rá,vagy csak unatkozik,újra előveszi.Mélyen beletapos a lelkivilágodba és összetöri azt.Én is ilyen voltam még 19 évesen,mindaddig,míg ezt egy fiú is a szemembe nem mondta.A mai napig hálás vagyok neki érte.

Melinda

2008. szept. 7. 12:09

huhh...nagyon "érdekes" történet:( hát hajrá h megoldódjonak a problémák, vagy így vagy úgy....

üdv, hhelga

9. Free
2008. szept. 7. 12:06

Tiszteletre méltó a szerelem, amit a lány iránt érzel, csak nehogy túlságosan megsérüljön a lelked. Vigyázz magadra. Ha már úgy érzed, nem megy neked sem, szállj ki! Ne hagyd magad kiégni, és ne hagyd, hogy esetleg kihasználja az érzelmeidet!

Minden jót!

Várjuk a folytatást!

2008. szept. 7. 11:59

szítanak=szakítanak

:o)

2008. szept. 7. 11:58

Hogy tudtad elfogadni,hogy minden ok nélkül szakít veled?Azt értem,hogy van valami problémája lehet nemi is veled kapcsolatos,lehet családi probélma.Még ez is oké.De ennyiszer ezt eljátszani?

Én sosem értettem azokat a párokat akik folyton szítanak majd kibékülnek.Ott valami nagy gond van szerintem.Sajnos a barátom ugyanezt csinálta az exével.Én megmondtam neki a kapcsolat elején,hogy velem ezt nem fogja játszani.Sajnos nagyon hajlamos rá,hogy ha valami vitánk van,elég gyakran elhangzik a szájából,hogy akkor szakítsunk.Szerintem ez egy gyerekes hozzáállás.

Meg már azt is mondta,hogy töltsünk külön időt.Én meg mondtam neki oké,de akkor befejeztem veled.Nem lesz békülés utána.

A pár nap még rendben van szerintem,főleg ha együttél a pár,vagy mindennap találkoznak.Nem is árt néhány nap szünet mikor a barátnőkkel van az ember vagy a barátokkal.

De a több hetes,hónapos szüneteket nem értem.

Kinek van ehez idegzete?

Hát nekem nem lenne az tuti.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook