Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
615. virág krisztina (válaszként erre: 600. - Verocsxx)
2006. dec. 11. 09:50
milyen turmixot iszol????
2006. dec. 11. 09:49
Ismét elkezdtem inni, hátha fogyok mert a mérleg nyelve felfelé mozdult el. Nem is lenne baj ha a hasam nem csikarna reggel. Most már dzolrgalmasan inni fogom szeretnék fogyni!
613. Fiona (válaszként erre: 612. - Fabriagi)
2006. dec. 11. 08:41
És mióta iszod a teát?
612. fabriagi (válaszként erre: 608. - Lepke)
2006. dec. 8. 13:07
3,5-4 kg. ment le rólam. És mindenhonnét.megyek össze:)
611. fabriagi (válaszként erre: 607. - Lepke)
2006. dec. 8. 13:05
Figyelj én se annyit rakom a teába mint ami a dobozra volt írva próbálgasd, rakj bele kevesebbet!Ne főzd erősre.Ki tudod tapasztalni mi a jó arány neked!
2006. dec. 7. 15:28
Ja! Amit még elfelejtettem: nem iszom minden nap, mert akkor rohangálok WC-re, mint a mérgezett egér. :) Minden másnap iszom csak, és működik így is!
2006. dec. 7. 15:26

Sziasztok!

Én most iszom a teát 1 hónapja, és én már az első két hétben fogytam kb. 4-5 kg-t. Igaz, mellette a 90 napos diétát is csinálom. Most, az első hónap végére 7 kg-tól szabadultam meg. Így a kettő együtt (tea + 90 napos diéta), nagyon hatékony! Ajánlom mindenkinek! :)

608. lepke (válaszként erre: 606. - Fabriagi)
2006. dec. 7. 13:59
Mennyit és honnét fogytál???
607. lepke (válaszként erre: 606. - Fabriagi)
2006. dec. 7. 13:56

én is iszom lassan két hónapja bár vmikor erősebben, vmikor gyengébb változatban, mert még mindig nem bírok reggelente elszakadni a WC-től, ma is 3x voltam reggel. szerintem ez nem jó.

Eszem a vitamínt, mert 1 hónap után teljesen legyengültem, kiürült a hasmenéstől minden vitamín belőlem, gyenge voltam, fáradt... stb...

Igaz este erőset ittam....O)

Várok még hátha fogyok...

606. fabriagi (válaszként erre: 601. - Évike1)
2006. dec. 7. 08:12
Hát nálam nagyon bejött ez a három hónap majdnem napra pontosan akkor kezdett megindulni a fogyás. Nekem is feljött pár kg.Én maradok ennél és iszom tovább!
605. fabriagi (válaszként erre: 602. - Zena01)
2006. dec. 7. 08:09
Az az igazság,hogy este én sem eszem már kenyeret, meg tésztát, 5 után meg nem is szoktam enni csak gyümit, ha nagyon éhes vagyok, de megszoktam és nem is hiányzik.
604. fabriagi (válaszként erre: 600. - Verocsxx)
2006. dec. 7. 08:07
natur varázsteét iszom már 3 hónapja és nekem ettől sikerült úgy, hogy közben azért eszem is.Te milyen turmixot iszol mert én még erről nem halottam le vagyok valamiről maradva??
2006. dec. 6. 21:47
Mérlegeltem: átlagos, de egészséges étkezés mellett, minden éhezés nélkül az eredmény majdnem egy hónap alatt -2kg. És látványos!!!! (mondták ;-) lapos has, és kisebb poci. Folytatom: és még van kb egyheti adagom, így nagyon megéri. Na meg persze veszem a következő adagot is.
602. zena01 (válaszként erre: 599. - Fabriagi)
2006. dec. 6. 08:36
Köszi, remélem nekem is sikerélményem lesz. A szénhidrátmennyiséget is csökkentettem, bár teljesen nem akarok lemondani róla, mert amikor teljesen kihagytam, foltos lett az arcom, és nagyon rozogán éreztem magam.
601. évike1 (válaszként erre: 599. - Fabriagi)
2006. dec. 5. 14:34
Ez a -4kg mikortól érezhetö nálad?A 3 hónap elteltével?Mert bár én is írtam már,hogy-3kg,de abból 1 visszajott.Dec 20-án lesz majd 3 hónapja,hogy iszom és már nagyon várom az eredményt.Jó,hogy van még valaki,aki olyan kitartó,mint én.Szerintem is hat a tea,csak ki kell várni.
600. Verocsxx (válaszként erre: 598. - Fabriagi)
2006. dec. 5. 13:39
Sziasztok, milyen teát isztok? Tényleg fogytok tőle? Bár nekem a turmix vált be, heti 1 kg fogyok. Tavaszra már vissza is fogom nyerni régi alakomat, ha így folytatom.
599. fabriagi (válaszként erre: 597. - Zena01)
2006. dec. 5. 13:31
harmadik hónap után vagyok -4 kiló vékonyabb a lábam a hasam laposabb ment le mindenhonnan . Kitartás, én is néha beparáztam, hogy nem sikerül, de hat!!!:)
598. fabriagi (válaszként erre: 593. - Neoline)
2006. dec. 5. 13:28
próbáld ki, hogy kevesebb teát dobsz bele a vízbe én se egy kanálnyit szórok hanem csak amennyit összecsoppentek. kb fél kanálnyit rá kell jönni nálad mennyi az, hogy ne rohanj.
597. zena01
2006. dec. 5. 10:02
Várom már a harmadik hónap végét, mert nálam még semmi eredmény. A kilók is csak plusszba jöttek.
596. rosewood (válaszként erre: 593. - Neoline)
2006. nov. 30. 21:06
Én is így vagyok vele, nem igazán alszom nyugodtan. Bár nem minden éjjel kell felkelnem miatta, de 7ből 5ször biztos egy héten. Én pénteken nem iszom. Semmi nincs szerintem, ha kihagyod, nem fogsz attól meghízni. Mint ahogy a teától sem. Olyan nincs, hogy egy teától hízik vki. Szerintem azért, mert többet eszik. vagy pedig mert azt hiszi, ha teát iszik, nyugodtan ehet többet, ha úgyis kiviszi a tea. A nagy francokat... sajnos. Tehát, figyelni is kell azért.Szerintem.
595. zena01 (válaszként erre: 591. - Kszbaby)
2006. nov. 30. 17:14
Annyi borzalmat megittam már életemben, hogy ennek észre sem veszem az ízét.
594. Fiona
2006. nov. 29. 15:17
Én már 1,5 hónapja iszom a teát. Most már általában csak 1-szer kell miatta WC-re menni. Volt olyan, hogy éjjel is mentem, de előtte napközben olyan ételt ettem, ami, amúgy is meghajtott volna.
593. neoline
2006. nov. 29. 12:32

Sziasztok!


Nekem semmi bajom az ízével szagával lehet,így megszoktam bár én mindenfajta gyógyteát szertek!Viszont lenne egy kérdésem.1 Hónapja iszom a teát(dec 1. állok mérlegre!!) és azóta nem volt normális éjszakám mert szaladgálok,néha 3* is és már picit kimerültnek érzem magam.Mi van ha kihagy az ember 1-2 napot?

2006. nov. 28. 21:24
Sziasztok, ez aharmadik hetem a teával, és még mindig, a tea megivása után éjszaka fel kell kelnem, úgy fel*zza az emésztésemet. Az biztos, hogy nagyon kipucolja a salakanyagot, mert ez érezhető, és látható (már bocsi, de ez a lényege, nem?) nem álltam mérlegre, de biztos, hogy nem híztam tőle, (egy hónapig nem állok mérlegre, korábban mérlegfüggő voltam) és a kényszerevő rohamaim is elcsitultak, éjjel. Az etalon, nemnyúlós nadrágomba beleférek, tehát tuti nem hítzam, és derekem nem buggyan ki belőle. Szerintrm ennek nincs rossz íze... a Wu-Lomg teához képest... az borzalom...de ízlések és pofonok...
591. kszbaby
2006. nov. 28. 14:42
Egy hete iszom a teat a baratommal egyutt. Erzem a hatasat, foleg abban, hogy nem vagyok felfuvodva. En is sokat jarok wc-re, de ez szerintem normalis. Nem tudom, hogy fogytam e, nem merem magam olyan surun, de erzem, hogy nadrag nem feszul annyira.Ez sokkal jobb erzessel tolt el. Persze mellette sportolok is, mint azelott, kicsit tobbet, es tobb gyumolcsot is eszunk. Ti hogy isszatok a teat? Mi veszunk egy nagy levegot, megisszuk egy huzasra, aztan befogom az orromat, es a szamon keresztul kifujom a levegot. Szerintem iszonyatos ize van. De azert vicces ez a ceremonia. :)
590. évike1
2006. nov. 27. 14:30
Szerintem hatásos a tea,csak ki kell várni az idöt.Hiszen a Csala müvésznö is megmondta ,türelemmel kell lenni.A tea csak hetek-hónapok múlva hat.Ahogy olvasgatom a fórumot nagyjából mindannyian szeptember elejétöl-közepétöl kezdtük inni.85 kg-val kezdtem inni szept.20-án a szülinapomon.Eltelt 2 hónap és lement rólam 3kg.A párom is velem kezdte,ö 120kg.Ö még nem fogyott semmit.Mindenkire máshogy hat.Én pl.nem érzem,hogy +energiát adott volna és az alvás is úgy megy,mint azelött.
589. Soraya
2006. nov. 24. 19:37
Ja lemaradt,a csipőmból 8cm,derékből 6cm ment le.
588. Soraya
2006. nov. 24. 19:36

Sziasztok!

A második doboz teát kezdtem el,igaz reggelente alig érem el a wc-t,néha útközben is rohanni kell valami nyilvános wc-t keresni,de fogytam 6kilót és centikben is érezhető a hatás.

Tény,nem zabálok mellette,semmi kenyér,édesség,este 18után csak ásványviz van.Még fogyni szeretnék pár kilót és az se árt,hogy tisztul a vastagbél.Olvastam,van,akinek több kiló lerakodott salakanyag van a beleiben.Szóval nekem bejön a tea.

Igyekszem késő este meginni,eleinte hajnai 3-kor rohantam a mellékhelységbe.

587. neoline (válaszként erre: 585. - Lepke)
2006. nov. 22. 10:39

Sziasztok!

Hát a hasam az folyamatosan megy,általában csak reggelente de néha alig várom,hogy beérjek a munkahelyemre volt már rizikós utazásom:-)Vitaminból csak a C vitamint szedem inkább picit több gyümölcsöt eszek de ez nem okoz gondot mert majdnem mindegyiket szeretem.én 4 dl iszom esténként néha erősebbeket(főleg hétvégén)de ha tudom másnap húzos napom lesz akkor lazábbat.Bár azt megfigyeltem ha sikerül este 6 fele meginnom akkor hajnal 3 fele szaladok,de utána még visszatudok aludni és a reggeli szaladás sem marad el.Az első 1 hét érdekes volt,de aminek a legjobban örülök és a legjobb érzés az hogy könnyebbnek"légiesebbnek"érzem a gyomromat hasamat.Isteni érzés!!!!!Amúgy ezt most tényleg 3 hónapig kell inni?Azt hittem ez 1 hónapos.Én a Natúr Varázst iszom(piros kancsó,sárga centi,nincs rajta a Csala Zsuzsa )Ha nem vagyok túl indiszkrét ki honnan indult és hol tart most?Kg-ba;centibe(ha valaki tudja)?

586. fabriagi (válaszként erre: 579. - Lepke)
2006. nov. 22. 10:18
Minden nap iszom, és nem megy a hasam .Reggel felkelek és automatikusan első dolgom , hogy megyek a vcre.Aminek örülök, mert elég nehezen ment addig míg nem ittam a teát.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook