Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
705. 61e5b93b71 (válaszként erre: 704. - Lepke)
2007. jan. 25. 12:32

Szia lepke!

Nem szedek semmiféle gyógyszert, nem rákom volt, csak miómám. Én az ülőmunkára fogom, majd nyáron leúszom, kapálok, kertészkedek, többet mozgok stb.

704. lepke (válaszként erre: 697. - Megyerieniko@citromail.hu)
2007. jan. 25. 09:47

Ezért kell gyengére csinálni, először meg főleg, én is nagyon gyengén iszom újra mégis 3x voltam ma már Wc-n.

Éjszaka ha nem csinálsz erőset, nem szabad,hogy bajod legyen.

A gyomrod ne készítsd ki ettől, attól nem fogsz fogyni ha kimegy belőled állandóan minden,

703. lepke (válaszként erre: 695. - 61e5b93b71)
2007. jan. 25. 09:45

Szia Pötyike.

Mit eszel amitől hízol, és nem fogysz? Nagyon ritka az iylen, biztos hogy a teától????

Nem lehet hogy más bajod van a műtét után, nem szedsz vmi tablettát, a mi ahormonháztartásodat megzavarja, nézd meg ezeket a dolgokat. És csak utána szabad a teára fogni a dolgokat.

Én mindent próbáltam míg szedtem a fogamzásgátlót, még kövérebb lettem, és hogy abbahagytam fél éve sikeresen 6kilótól szabadultam meg a teát pedig 4. hónapja iszom 2 heti szünetekkel két doboz között.

Vizsgátlasd ki magad.

2007. jan. 25. 08:17

Szép reggelt mindenkinek!


Szerintem Csala művésznő nem kimondottan a teától fogyott le, hanem az idegeskedéstől, csalódástól, hogy a házát el kellett adnia.

A hasmenésre térve: aki régóta próbálkozik fogyasztószerekkel, annak tudni kell, hogy vmilyen áldozattal jár. Ez általában a hasmenés ebben az esetben, ezen nincs mit nyafogni, és keseregni, igen hasi görcsök is vannak rendesen. Ez ezzel jár, így természetes. Egyébként ez olyan dolog, hogy aki k..ának megy, ne csodálkozzon, ha megb......!!!

701. d9d8721118 (válaszként erre: 700. - Danya)
2007. jan. 24. 21:48

:-) :-) :-) :-)

Mennyire igazad van!!!

700. danya (válaszként erre: 699. - Györgyusz)
2007. jan. 24. 20:23

szia:)

hát mit tett? sok-sok pénz tett el...:)

2007. jan. 24. 20:10
Szia! Én már a 3. adagot fogyasztom. Ez a tea arra jó, hogy rendbe tartsa az anyagcserét de fogyni nem igazán lehet vele, ha csak nem diétázol mellette. Az elején előfordult, hogy éjszaka is felkellett kelnem de ez elmúlt 1-2 hét után. Viszont ami igen kellemetlen mellékhatás az a hasgörcsök ,viszonylag ez is hamar elmúlt nálam. Azért kiváncsi lennék mit tett még Csala müvésznő amellett hogy itta ezt a teát. Nálam a fogyás szempontjából nem vált be.
2007. jan. 24. 20:01
Nekem hasmenésem volt tőle, ráadsul egész éjjel nem aludtam olyan gyomorgörcsöm volt. És egész nap mentem a wc-re. Amióta abbahagytam folyamatos hasmenésem van és elég sokszor gyomorgörcsöm. Persze mindenki mást ír róla, de nekem nagyon nem jött be.
2007. jan. 24. 18:50

Sziasztok!!!

Én most ittam ebből a teából először. Tényleg vannak hasmenéses tüneteitek??? Éjszaka várható, hogy nálam is lesz???

Légyszí gyorsan írjatok.

696. 7130b15964 (válaszként erre: 695. - 61e5b93b71)
2007. jan. 24. 15:11

Pötyke!


Szerintem se add fel, mármint azt, hogy lefogyj 15-20 kilót!


De az ellentmond az észnek, hogy már hónapok óta ezt iszod és gyakorlatilag visszahíztál minden kilót, ennek ellenére azt hiszed, hogy majd ettől fogod elérni az ideális súlyt.


Persze, a te dolgod.


t.

2007. jan. 24. 14:34

Sziasztok!

Időnként beleolvasok a "teafórumba", most én is hozzászólok röviden. Júniusban nőgyógyászati nagyműtétem volt. Egy hónap alatt a 95 kilómról 86-ra fogytam. Szerettem volna megtartani ezt a súlyt, de igyekeztem, hogy még többet fogyjak. Elkezdtem inni a teát, reménykedtem, talán sikerül további kilóktól megszabadulni. Mostmár az 5. doboznál tartok. Kilóim száma 94. :-(

Azért ne adjuk fel!!!!!

694. Fiona (válaszként erre: 693. - D9d8721118)
2007. jan. 24. 11:18
... nem sokat ér. Mégis, hányszor bedőltem. Elköltöttem egy csomó pénzt.
2007. jan. 24. 09:35

Teljesen egyetértek Fionával. Egy étrendkiegészítő nem sokat ér. Ha valaki diétázik, miért kéne utána ráállni a normális kajára? Szerintem aki lefogyott utána nem fog mindenféle kaját összenni. Biztos tartja valamennyire magát a nem hízlaló kajákhoz. Mert ha visszaállna a normális kajára akkor mi értelme volt a fogyókúrának.

Arról nem is beszélve hogy egy-egy étrend kiegészítő árából egy csomó zöldséget, gyümölcsöt meg sovány husikat lehet venni.

692. Fiona (válaszként erre: 690. - Lepke)
2007. jan. 24. 08:46
Ittam a teát. Semmit sem használt. Tényleg csak az használ, ha változtatunk az étkezési szokásainkon, odafigyelünk mit eszünk, nem összevissza mindent. Az igaz, hogy ráírják a teákra, étrendkiegészítőkre, hogy segíti a diétát, de ha diétázunk, akkor fogyunk, és felesleges szedni ilyen hülyeségeket.
691. 7130b15964 (válaszként erre: 690. - Lepke)
2007. jan. 24. 08:44

Cukorra semmi szüksége a szervezetnek (mármint hozzáadott répacukorra) és a finomlisztből készült kenyér nélkül is lehet egészségesen táplálkozni (mivel gyakorlatilag a kenyerek közül az a legkevésbé értékes).


Kizárólag répát enni, tényleg hülyeség, mert nem elég tápláló. Egy angol nő évekig répával dúsított paradicsomlevest evett semmi mást, hogy vékony maradjon. Meg is lett az eredménye, nem mert kimenni az utcára, de nem azért, mert túl vékony volt, hanem mert narancssárga lett a bőre!

690. lepke
2007. jan. 24. 07:43

Én hétfő óta elkezdtem újra inni a teát, azóta többször megyek wc-re, de nem is csodálkozom, hisz annyi mérget megeszünk minden kajába rengeteg van, azt dolgozza ki a szervezetből a tea.

Aki hiszi aki nem tapasztalja meg. Látom vannak itt kétkedők, is mint pl. Fiona, te próbáltad már a teát? Kövér vagy? Fogyni akarsz??????

A szétválasztót rengeteg ismerősöm kipróbálta és egyéb módszerekről is tudnék könyvet írni,de hidd el nekem, nem vagyok orvos, de szerited az jó hogy megvonod a szervezetedtől a bizonyos kajákat, kenyére és cukorra is szükségünk van, nem csak répára, attól nem lehet napi 10 órát dolgozni, mindent csak mértékkel kell enni, ez a lényeg.!!! Egyél mindent, de ne sokat, így maradsz egészséges.

90 napos szétválasztó, meg 60 napos, meg isten tudja milyen hülyeségeket találtak még ki, ettől lehet hogy lefogysz de 2-3 hónap után ha visszaállsz a rendes kajálásra vége a 3 havi SZENVEDő munkádnak, mert ezek azok, én csináltam ideges voltam mert csak szar kajákat lehetett enni. Nem a vakvilágba beszélek hidd el nekem, és ezt másnak is mondom.

Számos tapasztalatból bezsélek, nem kitalálom.

Egyél mindent mértékkel, a tea csak segít megemészeteni, és kijuttatni a szervezetedből a cuccokat.

HAJRÁ!!!!!!!

689. Fiona
2007. jan. 23. 11:21
Teljesen hülyék, naívak vagyunk, mi, fogyókúrázó nők. Bedőlünk mindenféle "csodaszer"-nek. Pedig mitől fogyunk. Ha megválogatjuk, mit eszünk. Ezért jó a 90 napos is. Felesleges étrendkiegészítőkkel tömnünk magunkat.
688. d9d8721118 (válaszként erre: 687. - B744f78b3f)
2007. jan. 20. 17:24

Szia!

Hallottam már erről a Normaflore-ról, itt is lehet róla olvasni egy fórumban. De nekem az a bajom hogy hasmenésem van, és gyomorgörcsöm, de mindennap. Tehát nekem meg az a gondom hogy naponta tobbször kell elmennem wc-re. Ahogy megkajáltam megyek is... És ez azóta van mióta a teát abbahagytam.

687. b744f78b3f (válaszként erre: 686. - D9d8721118)
2007. jan. 20. 10:54

Szia, Lina,

szerinted nem lenne érdemes megpróbálni valamit a bélflóra helyreállítására szedni?

Az én kisebbik gyerekemnek - elég sok antibékát szedettek már vele - felírta a doki a Normaflore ampullát. De ugyanolyan jó egy provitamin is, én szerintem meg fogom próbálni, mert így most eléggé vacak. Ráadásul már a rostbevitel sem befolyásolja a "teljesítményt"...:-)))

Hogy hová lesz akkor az a rengeteg, állítólag emészthetetlen cellulóz?

686. d9d8721118 (válaszként erre: 685. - B744f78b3f)
2007. jan. 19. 17:20
Nekem sincs nomális emésztésem amióta abahagytam. Azt nem tudom hogy ez a tea milyen hatással van a bélbolyhokra, de általában a hashajtós teák tönkrevágják őket. Az egyik ismerősöm is igy járt. Itta- itta az egyik teát, lefogyott, de azóta kínszenvedések között tud produkálni, ráadásul nem mindennap. nem szeretnélek elrettenteni, de ez az én véleményem. Biztos van aki jókat is tud mondani, de engem nem győzött meg, ráadásul egy csomó teám megmaradt és elég sok pénzt kiadtam érte...
2007. jan. 18. 20:28

Nem járt valaki hozzám hasonlóan?

Én abbahagytam - eredmény híján - a teázást, de most meg a normális emésztésem nem akar helyreállni.

Kicsit aggódom, mert gyakorló képzelt-beteg vagyok, úgyhogy már mindenféle halálos kórt feltételeztem...

A bélbolyhokra milyen hatással van a tea?

2007. jan. 18. 18:39
A filteres tea is jó? Meddig elég egy dobozzal?
683. 7130b15964 (válaszként erre: 679. - D9d8721118)
2007. jan. 18. 16:38

Nem, egyáltalán nem gáz, hogy fogytál 2 kilót. Csak ügyelj arra, hogy elég fehérjét és szénhidrátot egyél, mert ha hetente fogysz 2 kilót (és nem azért mert sokat edzel, de jól kajálsz), annak javarésze izom- és vízveszteség. Azt pedig minimalizálni kell(ene).


Az osztálytársad története tényleg szomorú.

682. zena01
2007. jan. 18. 15:31
Nekem még sehol semmi eredmény. De már az is valami, hogy mindennap elmegyek arra a bizonyos helyre.
681. lepke
2007. jan. 18. 11:18

Lényok, fiúk kitartás, én már írtam, hogy fogytam 5 kilót, de ma megint megmértem magam és kb. még 1,5 kiló, bár az is igaz, hogy a tea hatása miatt a gyomrom is összébb ment, nem kívánom az édességet, amit előtte zabáltam szó szerint, most csak néha egy héten talán egyszer egy kis falatka csokit eszem, valószínű hogy ebben is segített a tea.

És a csoki a legnagyobb ellenségünk mert csak hízunk tőle....O)

Kitartás, nekem a gatyáim lötyögnek már a derekamon is combimon sem feszül a gyatya nem tudom mennyi cm ment, de nagyon érzem, és látványos, meg is jegyezték a hétvégén. Nagyon jól esett.

BÁR most kihagytam 1,5 hetet, kicsit a szervezetem új erőre kapjon, újra kezdem inni lassan, mert tudjátok kell egy kis pihenő minden doboz után, mert hozzászokik a szervezet utána meg nem hat majd.

KITARTÁS! Én is kipróbáltam már ezer fajta hülyeséget, de ez BEVÁLT.

Nem olyan vészes drága a tabletták legalább a duplájába kerülnek.

Ezt a teát meg ha ügyesen használod, kb. 1,5 hónapi is elég, legalábbis nekem.

Puszi mindenkinek.

SIKERÜLNI FOG csajok!!!!!!!!!!!!

2007. jan. 18. 08:30
Ezt a teát is - mint bármely másikat - lehet erősebbre és gyengébbre készíteni. Az is igaz, hogy nem vagyunk egyformák, nem egyformán hat ránk. Akinek gyomorpanaszokat okoz, miért nem főzi gyengébbre??? Vagy egyszerűen a kész teát miért nem hígítja??? Nem a hasmenés kell, hogy fogyasszon...Egyébként tartós fogyasztás mellet kezd el hatni. Én kb.2 hónapig ittam folyamatosan és tapasztaltam a méregtelenítő hatását. Ahonnan én veszem a teát, ott már többen is cm-ekben mérhető fogyások számolnak be a boltosnak, de legalább 3 hónapos folyamatos teaivás mellett. Egyre többen ismerik, keresik és fogyasztják. Jómagam az ajánlott teafű kétharmadából főzöm az esti italomat. Így nincs semmi panaszom, sem gyomorgörcs, sem hasmenés. Jól érzem magam. A bőröm megtisztult, kisebb az alvásigényem. Fogytam is - bár sokat változtattam az életmódomon. Lehet, hogy önmagában nem a tea fogyaszt, de egy diétát pompásan kiegészíthet, segít beindítani a fogyást.
2007. jan. 16. 20:53

Nem értem. Akkor most gáz hogy 2 kg-ot fogytam? Mert mondom, drasztikusan nem fogyiztam, csak mértékkel ettem. Elmesélem ismerősöm történetét...

Tavaly nyár elött nemsokkal szakított a barátjával, látszott rajta hogy megviselte, persze azért nem zuhant magába... gondoltuk mi... Eljött a nyár és a suli miatt nem találkoztunk. Szeptemberbe jöttünk vissza a suliba és leesett az állunk. Egy duci csajt vártunk erre egy gírnyó, beesett arcú, igénytelen lány jött az osztályba... Komolyan mondom megijedtem. A haja töredezett, a bőre csúnya és megnyúlt,strichás volt, a szép arcú lányból egy legalább 20 évet öregedett lány lett. 2 hónap alatt 25 kg-ot fogyott. Szerelmi bánat, harag és még ki tudja mitől. Oszt.társam lefogyott és a jelleme 100%-san megváltozott. Beképzelt, kritikátlan, egyszerűen elviselhetetlen lett. Minden héten más fiúval "járt". Amolyan k.rva lett. szóval pszichésen a föld alatt van a mai napig. Állandóan a súlyával van elfoglalva. És ami hab a tortán... Hyperthireosisos lett. Magyarra fordítva a pajzsmirigye nem működik mefelelően. Állandóan magas vérnyomása van, rengeteg gyógyszert kell szednie. Tehát egy fogyókúrával elvesztette a kg-it, de a az egészségét is, amit már nem tud vissza csinálni. Hozzáteszem ő állandóan evett, sőt zabált. Nemcsak a szerelmi bánat miatt történt ez vele hanem mert soha nem volt megelégedve magával.

678. Csúr
2007. jan. 16. 20:20
Köszi a válaszokat, de én többet nem iszom meg. Úgy látszik, érzékenyebb a bélésem, de még ma is rettenetesen fel vagyok puffadva, rettenetesen fáj. Talán most fogyok egy kicsit, mert napok óta nem merek enni. Már csak abban reménykesdem, hogy nincs semmi komoly bajom.
677. 7130b15964 (válaszként erre: 675. - D9d8721118)
2007. jan. 16. 20:11

Lina, nem önmagában a 2 kiló sok, hanem az, hogy ebből nagy valószínűséggel a javarésze izom és víz. Izomból meg vízből viszont nem célszerű fogyni. Ezért mondjuk, hogy sok a két kiló. Ha 2 kiló zsírt akarnál fogyni, azt két hét alatt ennyi evéssel nem tudod megoldani.


Mi lett az ismerősöd baja? Keringészavar? Veseelégtelenség?


Ezt jó lenne, ha megosztanád velünk. Hátha valaki éppen ebből a történetből okul és megmented a túl drasztikus fogyókúrától...

2007. jan. 16. 20:05

Bocs, hogy nem vagyok Gergőke:)

Ezt most hogy érted?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook