Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. máj. 1. 23:02

Ismét hozzá kell szólnom. Szeptemberől decemberig ittam a teát, aminek az ára feljebb és feljebb ment, és úgy döntöttem abba hagyom, mert ez már túl drága nekem. Én azon kevesek közé tartozom, akik fogytak ez idő alatt, de be kell vallanom, hogy torna és diéta is volt emelett. Viszont a diéta melletti vöcö ügyben nekem sokat segített.

CSAK: A baj akkor kezdődött igazán, amikor beszüntettem a tea ivását. Ugyanis leállt az anyagcserém. Annyira megszokta a teát, hogy már nem voltam képes egyedül, tea nélkül vécézni.

Három naponta behörpintettem egy szenna teát, de nem akartam cseberből vederbe esni, mégis muszáj volt valamit tenni a hasfájás ellen. A szenna az hat, csak elég erős hashajtó.

Próbáltam a szűzteát, de attól semmi. Most két hete a mályvateát iszom, és ez nem okoz hasmenést, de szép szolídan rendezte a vécé ügyeket. Úgy érzem nagyon megjártam ezzel a teával. Pedig nagyon szerettem volna, ha tényleg jó lett volna, mert én is szívesebben iszom magyar gyógynövényeket tartalmazó teát, mint keleti füveket! Sajnálom!

A Velvetes cikket én is olvastam, és szintén fel vagyok háborodva.

Mindenkinek csak azt tanácsolnám, hogy egy doboz után mindenképp tartson 1 hét szünetet. Én csak 2 napokat hagytam ki, mert akkor nem tudtam rendesen vécére menni, és inkább folytattam az ivást. ......

794. zena01 (válaszként erre: 793. - Magdee65)
2007. ápr. 26. 11:58
Öt hónapja iszom és semmi változás. Igaz mindennap megyek arra a bizonyos helyre. Hát ez is valami.
2007. ápr. 22. 10:40

Gondolod hogy ez igy van. Hát remélem. Ám bár azt is mondták h ez nem is a eredeti amit itt lehet rendelni:-( De azért köszönöm a bíztatást.

És az ténleg igaz h a Csala Zsuzsa nem is ettől fogyott le? Én még nem hallottam:-(

792. b.tunde (válaszként erre: 791. - Magdee65)
2007. ápr. 22. 07:41
Legyél türelmes,idő kell a hatás eléréséig,3 hónap után már lessz hatása,beszéltem a vegyésszel,aki összeállította.De mindenkinél máskor indul be a hatása.
2007. ápr. 21. 07:48

Köszönöm nektek a hozzászólásokat:-) Én most iszom 1 hete hát semmi külömbséget nem veszek észre magamon azt hiszem magam + nyugtatására + iszom amit rendeltem és annyi. De ha valaki tud valami jó kisszert szívessen várom.

pussza mindenkinek:-)

2007. ápr. 19. 18:43
Én is most akartam írni. Ez undorító...
2007. ápr. 19. 08:36

Sziasztok,

ugyan olvassátok már el a mai index.hu-n a Velvet-rovatban Csala Zsuzsa saját nyilatkozatát, hogy "nem is a teától fogytam, ittam fél évig, de abbahagytam...Itt minden a pénzről szól... visszaéltek a nevemmel...lehet, hogy perre viszem a dolgot..."

És akkor most mi is van a sok hiszékeny emberrel (meg nem annyira hiszékennyel, mint mi, akik viszont nem tudnak kihagyni semmilyen lehetőséget, ami azzal kecsegtet, hogy egy kis súly lemegy...) Áh...

788. anita222 (válaszként erre: 783. - Magdee65)
2007. ápr. 19. 06:43
Én most fejeztem be a 3 havi teaadagot,mellette diétáztam és rengeteget mozgok.Összesen 3 kg ment le,igaz nincs rajtam 30 kg plusz.Sztem ez tea nélkül is simán lement volna.A szűzteát is ittam sokáig, de azt nem ajánlom,mert az nemcsak a reggeli órákban futtat meg,hanem a nap bármely szakaszában,amikor eszel vmit.És vannak görcsök is mellette,méghozzá eléggé fájdalmasak.
2007. ápr. 18. 22:25
nem árt vigyázni a csodateákkal, lehet, hogy többe kerül utána a kezelés.
786. Tim20
2007. ápr. 18. 15:40

Sziasztok.


Az én anyukám is issza a teát és tényleg fogyott 1 hónap alatt 5 kilót, csak azt mindig elfelejti hozzátenni, hogy reggelire és vacsorára egy-egy natúr joghurtot eszik és ebédre sütőben süt magának egy kis rántott halrudat (olaj nélkül) vagy valamilyen salátafélét csinál. Hiába magyarázom neki, hogy ilyen étrend mellett tea nélkül is ennyit fogyott volna, nem tudom meggyőzni. Ő hinni akar ebben a dologban és kész. Szerintem ez is a dolog lényege: hinni kell abban a módszerben amivel pont fogyózunk és be kell tartani a diétás étrendet. Lehet bármilyen csodapor, ha ugyanúgy eszel mellette, mint előtte, akkor egy dekát sem fogsz fogyni. Örök igazság hogy csak attól nem hízol amit nem eszel meg. A teáról pedig még annyit, hogy tudsz tőle reggel arra a bizonyos helyre menni.

785. Zsuzscsi (válaszként erre: 784. - Magdee65)
2007. ápr. 18. 15:27

Szia!

Én kb 1 hónapja megrendeltem a teát meg is kaptam de még nem kezdtem el használni.Végszükség esetére tartogatom.(Nem igazán érek rá reggelente a wc-re rohangálni.)

2007. ápr. 18. 15:05

Sziasztok!!

Itt senki nem válaszol akkor h... én halok +:-)

De látom h azért szoktatok beszélgetni írjatok nekem is léci léci léci:-)

Köszi előre is

2007. ápr. 17. 16:37

Sziasztok!

Én rendeltem ebből a csoda teából nem tudom jól tettem-e:-)? Mi a véleményetek itt rendeltem a neten. Az egyáltalán az eredeti? Aki itta már irjon nekem mert oké hogy reggelre rendbe teszi az emésztésem. És? Ugyan ez elérhető a szűzteával is:-) Előre is köszike minden kedves hozzászolónak.

782. NOA
2007. ápr. 17. 09:33

Sziasztok!


Ez a tea ha használna az emberek röpködnének az örömtől és sokkal nagyobb lenne a híre.Az veszit a súlyából aki mellette betartja a fogyi alalpszabályait.Ezt azonban kár lenne a tea hatására írni.Sok szakember már megnyugtatott, hogy teától képtelenség fogyni.Hiszek nekik.

2007. ápr. 16. 18:47

Sziasztok!

Azt hiszem erre is igaz a mondás, hogy "majd akkor iszom, ha én leszek az utolsó kövér ember a világon", vagyis, ha már mindenki más ilyen könnyedén lefogyott, ahogy Csala művésznő. Én már többször beírtam ide a saját tapasztalataimat: állandó hascsikarás, komoly gond utcán :-))), aztán mikor abbahagytam, úgy tűnt, hogy semmilyen módon nem sikerül rendbehozni a bélműködést. Talán most, 4 hónap után, elmondhatom, hogy úgy-ahogy rendbejöttek a beleim. Sajna, ez is egy reklámfogás, és valószínűleg a művésznő esetében is igaz, amit egyszer még régen valamilyen Dóra (aki még a betűforgatós t-mint-tamásban szerepelt, a kilencvenes évek elején) mondott Friderikusz műsorában, aki megkérdezte, hogy miért vállalta el a korpás haj elleni sampon reklámját, talán neki is korpásodik a haja? Mire Dóra azt válaszolta, hogy "van annyi pénz, amennyiért 'korpásodik a haj". Hát, így.

CSak egy kicsit sokan bedőltünk, és még az is lehet, hogy majd hónapok múlva olvassuk, hogy a versenyhivatal megbírságolta valótlan tartalmú reklámért a forgalmazó céget.

780. zena01 (válaszként erre: 778. - Mgv88261)
2007. ápr. 16. 17:51
Teljes mértékben egyetértek veled. Mindenkinek kitartást a kilók bármilyen formában való elvesztéséhez.
779. évike1 (válaszként erre: 753. - Fabriagi)
2007. ápr. 16. 17:15
Szia Fabriagi!Szeretnélek megkérni,hogy küldd el privibe a telefonszámot,mert sajnos eldobtam a dobozt és nem tudok kit hívni. Nagyon sok mindent szeretnék a pasitól kérdezni.Köszi addigis! Helo!
2007. ápr. 16. 16:14

Sziasztok!

Én ittam 5 hónapig és abbahagytam.

Tapasztalataim: az 1.napokban, hetekben nagy hascsikarások éjjel, nappal, viszont kilóban semmi. Utána pedig úgy vettem észre, hogy megszokta a szervezetem. Amikor már gyanúsan nem történt semmi, akkor kihagytam 1 napot, hogy nem ittam, akkor megint nagy hascsikarás, utána újra semmi. Gyanítom, hogy valami más idézhette elő Csala Zsuzsa ilyen nagyarányú fogyását. A gond, hogy valami olyasmi, amiről Ő nem beszél és nem is fog, viszont ezzel egyidejűleg most az anyagi gondjairól sem beszél, mivel valószínű - hogy a tea reklámozásával - ezek megoldódtak, hiszen pl. ennek a terméknek a népszerűsítésével is igen sokat kaszálhatott az előállító, amiből neki is kellett, hogy jusson. Én nem haragszom rá, mert alapvetően egészségre hasznos gyógynövénykomponenst ittunk, biztosan méregtelenített is, de abban a pillanatban, hogy csökkent a kereslet (tehát láttad a boltok polcain a Natúrvarázs teásdobozt), be kellett dobni egy újabb trükköt. Ez most megtörtént, hogy újabb x...kilót fogyott, de csak 4 hónap után. Az előző reklám szerint 3 hónap után kezdett el fogyni és kevesebbért. Na, ezért ittam én 4-5 hónapig, de utána már abbahagytam. Olvasgattam itt is ott is cikkeket, és ha utánanéztem a számoknak, kilóknak, hónapok számának, sok helyen sántítottak a dolgok, nem véletlenül, higyjétek el! Egyetek kevesebbet, mozogjatok többet, teázzatok (akár Csala-féle teát is), igyatok sok folyadékot, érezzétek magatokat jobban a bőrötökben, de ez csak úgy megy, ha meg is tesztek érte mindent. 1 teától most sem fog menni....üdv. mindenkinek, ERA

777. ailkal
2007. ápr. 16. 13:21
A Naturvarázs tea dobozán van egy telefonszám azon rendeljetek az biztos eredeti!(és jó az ár)
2007. ápr. 16. 10:20

A varázs tea ami 3-ho után hat.Minden szervezet

más és más modon reagál a gyogyteákra.

Csak türelem kell hozzá mint minden fogyokurához.

2007. ápr. 14. 22:15
Attól fogyott le szegény, hogy már 70 éves, és köztudott, hogy idős korban már nem jellemző az obesitas.
774. Marti01
2007. ápr. 14. 22:13

Sziasztok!

Januar ota iszom a teat. Semmi!!!!! Hasmenest okoz, de sulycsokkenes 0!!!

Csala Zsuzsa emlitette az ujsagban, hogy mar nem issza, mert hamisitjak!!! Azokon a teakon, amiket most lehet kapni mar nem a muvesznő arca van, hanem egy ferfie. Rakerdeztem a Herbariaban, sajnos nem kaptam kielegito valaszt.

Az igazsag az, hogy ha ilyen egyszeru lenne a fogyas, nem lenne duci ember!

Sok mindent kiprobaltam, / * dietat is, semmit sem valtozott a sulyom 7 nap alatt/, a legeredmenyesebb fogyas: sok hal, zoldseg, gyumolcs, salata es foleg sok mozgas. Az esti nasit el kell felejteni!!

773. Fiona
2007. ápr. 11. 17:45

Lányok!

Ne dőljetek be. Csak rajtatok múlik, hogy fogytok-e vagy sem. Szerintem felesleges pénzkidobás a tea. Sokkal hatásosabbnak tartom, ha norbiztok, vagy béres alexandráztok.

772. Zsuzscsi (válaszként erre: 770. - Kriszta27)
2007. ápr. 11. 16:37

Szia!


Nem tudom használ e de szinte bármelyik patikában herbáriában megkaphatod de itt a hoxán is megrendelheted.Az ára a nem filteresnek 2500 ft körül van.

2007. ápr. 11. 14:18

Sziasztok! Most olvastam el hogy mi is ez a tea. Ez tényleg hatásos? Hol lehet kapni?

Köszönöm a válaszotokat!

2007. ápr. 10. 09:08

Sziasztok.Most láttam a Csala Zsuzsát a tv-be.Beszélt egy teáról amitől nagyon sokat fogyott.

Ez az a tea lehet amiről itt beszéltek?Hol lehet megrendelni és mennyibe kerül?

Köszönöm a válaszokat

769. Zsuzscsi (válaszként erre: 766. - B362b37b2e)
2007. ápr. 4. 16:43

Szia Panni1!


Bocsi hogy nem jelentkeztem de kissé elfoglalt voltam manapság.(Betegek voltak az ikrek úszott a háztartás)Most elkeztem hétfőn rendesen csinálni a káposztaleves diétát és hát egész jól állok velenaponta 1 kg /eddig és remélem ez így is marad.A teát még nem keztem el inni de hétfőn elkezdem de lehet még vasárnap este megiszom az első adagot.

Veled mi a helyzet? Te hogy állsz? Fogytál mostanság?Lányzod hogy van?

768. b362b37b2e (válaszként erre: 767. - Ibcsi59)
2007. ápr. 3. 13:53
Nem mindenkinél hat egyformán.Van,akinél azonnal,van akinél 2-3 hónap múlva.Én legalábbis ezt olvastam valahol!
767. ibcsi59
2007. ápr. 2. 16:45
Hát én várom már ennek a teának az eredményét,a 3. dobozzal kezdtem el inni,de legalább tartom azt a súlyt amiről elindultam,bár ez nem sok mikor reménykedtem benne,hogy hatni fog, pedig igyekszem este 6után nem enni.De sajnos hétvégén van amikor nem tudom megállni.
2007. ápr. 2. 13:27

Szia Zsuzscsi!

Merre jársz?Elkezdted már a teát?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook