Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

15. Danica (válaszként erre: 14. - Nőci1)
2006. aug. 19. 21:45
Menjél itt a lapon lefelé, és megtalálód róla az infókat!
14. Nőci1
2006. aug. 19. 20:14
Lányok aki megtudja írni a tea nevét vagy mit kortyolgatott Csala Zsuzsi ,kérem írja meg nekem is,köszi!
13. Borcsa
2006. aug. 19. 19:52

Sziasztok!


Köszi a sok értékes infót! Bár anyumnak kell, szerintem én is inni fogom. A bőrszépülés és a vízhajtó hatás is szimpi!


Danica!


Próbáld úgy felfogni a tea ivását, mint pl. a multivitamin szedést, ne várj tőle eredményt, csak építsd be a mindennapi rutinba, ha van tényleg némi méregtelenítő hatása már akkor is megéri. Én bizti kipróbálom. Ha találok Szentendrén üzletet megírom, hol lehet fellelni!

2006. aug. 19. 18:30

Szaisztok.

Én fogyasztom a Natúr Varázst, méregtelenítő hatása miatt ajánlják. Minden este 4dl vizben megkell főzni, állni hagyni és szűrés után lehet fogyasztani. Szőrnyű rossz íze van, én csak 1dl vízben főzöm, a többi folyadékot meg külön iszom. egyhe vizhajtó, valamint hasmenést okoz. Mivel fogyokúra miatt nem tudom reálisan nézni az eredményét, így nem tudom, hogy mitől fogyok. Azért iszom, mert méregtelenít, a bőröm szebb lett tőle, a hasamat is leviszi, főleg a menses elött, mivel vizhajtó. Egyébként ajánlják is a diétát a fogyasztás alatt a jobb eredményért, átlag 2-4 kg fogyást írnak, hogy annyi lesz a hatása.

11. Danica (válaszként erre: 10. - Andy88)
2006. aug. 19. 13:51
Sajnos én nem vagyok ilyen kitartó, mert ha maximum 2 hét után nem hat valami, akkor abbahagyom.
10. andy88 (válaszként erre: 2. - Danica)
2006. aug. 19. 00:30
Azért elég kitartó lehetett, ha 3 hónap után sem hagyta abba az ivását!!!
9. Danica (válaszként erre: 8. - Trophy)
2006. aug. 18. 23:38
Köszi!
2006. aug. 18. 23:35
Itt van egy gyógynövényes üzlet, ő rendelte meg, úgyhogy biztos van máshol is, vagy ők is meg tudják rendelni.
7. Danica (válaszként erre: 6. - Trophy)
2006. aug. 18. 23:31
Szia Trophy! Köszi szépen, hogy leírtad. Ugye BIOBOLT-ban lehet venni?
2006. aug. 18. 23:28
Én viszont utána jártam, és Natúr Varázs a tea neve, jövő héten fog megjönni. 1.900Ft és 30 napra elég.
5. Danica (válaszként erre: 4. - Borcsa)
2006. aug. 18. 23:07
Szia Borcsa! Én is próbálkoztam már méregtelenítő-fogyasztó teával, de nekem nem jött be. Sajnos a teákat különben sem szeretem. Már nagyon sok mindent próbáltam. (Zactival, 90-napos...) Most éppen a káposztaleves-kapszula és az ananász-drazsé rágótabletta van napirenden. Kiváncsian várom a hatást!!!
2006. aug. 18. 22:18

Szia Danica!


Szép szerb neved van! Ezek szerint legalább ketten alkotjuk a "Szentendrei Tábort". :)


Most találtam egy Story magazint, abban is benne van, ott méregtelenítő teáról írnak, persze semmiféle megnevezés nincs! Én azért reménykedem. Így kezd még szimpibb lenni a dolog. Eddig is tetszett, hogy lassú a fogyás, az mindig tartósabb.

3. Danica (válaszként erre: 1. - Borcsa)
2006. aug. 18. 22:10
Szia Borcsa! Rámentem az adatlapodra, és most látom, hogy Te is Szentendrén laksz. Én is!
2. Danica (válaszként erre: 1. - Borcsa)
2006. aug. 18. 22:06
Szia Borcsa! Én is láttam a Csala Zsuzsát, és csak annyit mondott, hogy BIOBOLT-ban vette azt a csodaszert, és hogy az első 3 hónapban semmit nem fogyott tőle, csak utána. Azért nem értem, hogy miért nem lehet egy ilyen szernek a nevét elárulni, ami már valakinek segített, amikor annyi kövér ember van, és a médiákban is mindig azt hangoztatják, hogy nagyon sok a túlsúlyos ember. Azért ha sikerül megtudni a nevét, kérlek tedd közzé, mert szerintem nagyon sokan szeretnénk tudni. Előre is köszi!
2006. aug. 18. 21:32
Ettől hangos az internet. :) Vajon mi az a csodaszer, amitől a Művésznőnek sikerült 18 kilótól megszabadulnia?
Ne keresd tovább a választ, mert ebben a cikkben megtalálod! A csodaszer neve Natúr Varázs tea és tradicionális magyar gyógynövényekből áll.

Ugrás a teljes írásra: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook