Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

75. dee (válaszként erre: 72. - 363d535da9)
2006. szept. 7. 22:53

Én is csak rosszat tudok írni a Mályva teáról.Iszonyú görcsökkel fetrengtem a fürdőszobában egy éjszakán át.

A Csala Zsuzsa féle Natur Varázs teáról éppen ilyen rosszakat olvastam ma a neten.Pontosan itt a Hoxa lapján, valamelyik fórumon.Szerintem Csala más módszerrel fogyott le (nem evett vagy beteg)és csak a nevét adta a teához.Eddig nem vette a teát senki, most meg nem bírnak gyártani eleget.

Az árát meg a csillagokig emelik.Valóban jó ez a tea?

74. monee1
2006. szept. 7. 12:24
Ha egy kicsit jobban oda figyelünk az étkezésünkre, akkor hamarabb látszata lesz, mert az egyik ismerősének is ajánlotta, és az 1 hó alatt 6kg-ot fogyott.
73. 363d535da9 (válaszként erre: 70. - Hegedűs Ilona)
2006. szept. 7. 09:55

Láttam vele egy riporot és azt mondta, hogy 18 hónapja issza a teát. Egyáltalán nem diétázott, mert nem is azért kezdte el inni, hanem met elsősorban immunrendszer erősítő hatása van.

Van itt a cikkek között egy írás ami részletesen leírja, hogy mennyit és miképpen kell fogyasztani belőle.

72. 363d535da9 (válaszként erre: 71. - Randi8)
2006. szept. 7. 09:52

Kedves Randi8!


Ezt a Natur Varázs teát ugyan nem próbáltam, de amennyire tudom a mályva teával szemben ez elsősorban nem fogyókúrás készítmény! Az csak egy "mellékhatása", hogy mivel serkenti az emésztést fogyaszt is!

A mályvateát viszont próbáltam! Az eredménye az, hogy egy- két havi fogyasztás után már magadtól nem tudsz elmenni a WC-re és egyszerűen mintha a szervezeted elfelejtené, hogy hogyan kell székletet előállítani. Hetekig kínlódtam vele, míg egyáltalán helyreállt minden. Van egy olyan fórum ahol a mályvateáról olvashatsz véleményeket. Olvasd el mielőtt teljesen ráállsz! Ezen kívül, ha abbahagyod ugyanúgy visszajön ami lement, csak idő kérdése, és életed végéig meg csak nem ihatod!

71. Randi8
2006. szept. 7. 09:33

Ahogy most elolvastam a teakeverék hatását úgyan olyan hatása van mint a mályva teának.

Én most azt keztem el, mert a kollega nőimnél be-vált. Ők is több mint 20-kg mot fogytak./ kb-3-4 hónap/

Az ára több ember számára elfogathatóbb mert 890-Ft. Úgyan úgy kel inni mint a Natúr tea keveréket.

70. Hegedűs Ilona (válaszként erre: 60. - Hoxa)
2006. szept. 7. 08:20

Sziasztok!


Azt már tudjuk, hogy Csala Zsuzsa csak 3 hónap után kezdett el fogyni. De mennyi ideje, hónapja issza a teát, hogy 18 kg-t fogyott? Napont hányszor issza a teát? Vajon fogyókúrázik-e mellette, vagy ugyanúgy étkezik? Folyamatosan mennyi ideig lehet a teát inni, kell-e közbe szünetet tartbiztosani.

Aki tudja a kérdésekre a választ, jó lenne, ha megirná, mert an másokat is érdekell.

Köszönettel: Ilona.

69. fabriagi (válaszként erre: 64. - 0186e585f7)
2006. szept. 7. 07:56

Azt szeretném megkérdezni , hogy ha nekem sokizületi bajom van , és a tea méregtelenít akkor ez kihat a szervezetben lévő gyulladásra is

vagyis csökkentenie kellene a gyulladást ! Jól gondolom??

68. Borcsa (válaszként erre: 62. - Nagyi)
2006. szept. 6. 21:06

Szia Nagyi!


Nagyon köszi az infót, beszereztem a teát (a szüleim felvásárolták a rendelkezésre álló készletet:))), ma este kipróbálom!!! Már a méregtelenítő hatásának is örülni fogok! Még egyszer köszi!

67. monee1
2006. szept. 6. 13:12

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a művésznő dohányzik-e?

Mert én sajnos igen:(...akkor ez is lassítja a folyamatot?

66. Bubuci
2006. szept. 6. 12:38
szombat óta iszom a vizhajtóhatás nálam már jelentkezett.
65. fabriagi (válaszként erre: 64. - 0186e585f7)
2006. szept. 6. 12:16
Köszi szépen a választ, gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet, de jobb megkérdezni amit nem tudunk!!!
64. 0186e585f7 (válaszként erre: 63. - Fabriagi)
2006. szept. 6. 08:48

Szia.

A tea legfontosabb tulajdonsága, hogy méregtelenít, ha kevesebb méreg van bennünk, akkor a szervezetünk is egészségesebb lesz,így az immunrendszerünk is "egészségesebb" lesz.

A tea hatása azért "csak" több hónap múlva jelentkezik,mert elöbb a zsírcseppekhez vezető utat át kell neki törnie, azaz a méreganyagok a zsírcseppeket körülvevő hidrátburokban halmozódnak fel, és ezt kell neki elöbb "eltüntetnie". Természetesen ha dohányzunk, iszunk, rosszul táplálkozunk, akkor a tea mindig csak a burok "szétszedésén" fog munkálkodni, tehát ha egészségesen élünk, akkor nagyobb az esélyünk a lefogyáshoz is.Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy vértisztitó, salaktalanitó hatása ugyanolyan fontos, mint a fogyokúrás hatása, tehát mindenképp jót tesz a szervezetnek, még azoknak is akik nem kívánnak fogyni

2006. szept. 6. 08:00
Két napja iszom a teát nekem csak az a bajom vele hogy a művésznő mint immunerősítő teát emlegeti a tea mellékletén szó sincs az immunerősítésről, csak a belekben lerakódott salak anyagokat feloldja és méregteleníti a szervezetet.Akkor most hogy van?
62. nagyi (válaszként erre: 54. - Borcsa)
2006. szept. 5. 22:47

Szia Borcsa!

Ez az üzlet az Intersparban van már vagy 5-6 éve.

Szeretek oda járni, mert sok mindenben segítettek már.

Ha valami extra termék kell azt is gyorsan beszerzik.

61. nagyi (válaszként erre: 53. - Monee1)
2006. szept. 5. 22:43

Szia!

Hát... Én egyenlőre biztosan nem iszok belőle többet, mert hát néha ki kell mozdulni itthonról.

Ahol vettem az eladó elmondta, hogy talán 1-2 hét múlva talán amikor már a bélbolyhok letisztulnak iható belőle több is.

60. Hoxa
2006. szept. 5. 21:29

<b>Sziasztok!


Mivel ennyien keresitek ezt a terméket, elintéztük, hogy lehessen itt a portálon rendelni belőle!


<A HREF=" [link] IDE A WEBBOLTHOZ!</a>


Hoxa</b>

59. Hoxa
2006. szept. 5. 20:46

Ettől hangos az internet. :) Vajon mi az a csodaszer, amitől a Művésznőnek sikerült 18 kilótól megszabadulnia?

Ne keresd tovább a választ, mert ebben a cikkben megtalálod! A csodaszer neve Natúr Varázs tea és tradicionális magyar gyógynövényekből áll.

58. 7ccca78f49 (válaszként erre: 55. - Emeszter)
2006. szept. 5. 18:35

Megírnád nekünk, hogy ő hogy itta? Mert több okosság kering, rá az van irva hogy napi 1x, lefekvés előtt két órával, de már több helyen azt olvastam, hogy nagyobb mennyiséget főzve egész nap kortyolgatni. És tényleg nem diétázott mellette?

Én egyébként vasárnap óta iszom, ahogy rá van írva, tehát napi 1x, és nem okozott se hasmenést, se görcsöket. Fogyást meg még nem várok ennyi idő alatt,de azért a kaját próbálom visszfogni, de bevallom nem mindig sikerül.

2006. szept. 5. 16:05

Sziasztok!


Én ma voltam az Egészség-Sziget Természetgyógyász Rendelőbe a Dohány utcában, s sajnos a tea elfogyott, viszont jó hír, hogy jövő héten kedden már lesz. Tényleg ilyen jó ez a tea?

56. monee1 (válaszként erre: 55. - Emeszter)
2006. szept. 5. 14:54
És szerinted lehet napi 3x fogyasztani?
55. emeszter (válaszként erre: 36. - Hofiagi)
2006. szept. 5. 14:04

Én beszéltem vele ma délelőtt. Valóban ettől fogyott le, de vigyázni kell, mert már hamisítják. A dobozon piros teáskannák vannak, ha azok nagyon halványak, akkor az a hamisított kiadás.

A jövő hónaptól megjelenik ugyanez a tea Csala varázs néven. Felhívta a figyelmemet a kitartásra! Mint többen is tudjátok, Ő is csak 3 hónap után kezdett el fogyni.

Sziasztok!

54. Borcsa (válaszként erre: 50. - Nagyi)
2006. szept. 5. 11:03

Helló Nagyi!


Az infó még abszolút nem okafogyott, csak sajna nekem ez a Dr. Természet Egészségtár abszolút ismeretlen. (annak ellenére, hogy jó régóta élek Szentendrén.. :))) Merre találom? Előre is köszi!

53. monee1
2006. szept. 5. 10:02

Szia Nagyi!

Te mit gondolsz, lehet-e naponta 3x inni ezt a teát? Mert mintha azt olvastam volna, h a Csala már víz helyett is ezt issza.

52. nagyi
2006. szept. 5. 09:42

Hát a hatás nálam sem marad el.

5 napja iszom. Az emésztést felgyorsítja, de a mérleg még ua. Viszont több folyadékot kívánok ami jó, mert egyébként 1 l- nél többet nem szoktam inni.

51. monee1
2006. szept. 5. 09:09

Sziasztok!

Nagy nehezen tegnap kaptam Natúr Varázs teát, azt hiszem ma reggelre megtette a hatását.Vettem 3 havi adagot, remélem használni fog:) Abban csak reménykedni tudok h ez az amitől Csala is fogyott.

50. nagyi (válaszként erre: 4. - Borcsa)
2006. szept. 4. 23:36

Szia!

Még csak ma találtam erre a fórumra lehet, hogy már oka fogyott az infóm.

Én Szentendrén a Dr. Természet Egészségtárban vettem 2100Ft-ért.

Hát azemésztést gyorsítja az tuti.

49. Rubin67 (válaszként erre: 46. - Virág krisztina)
2006. szept. 4. 18:41

Szia Krisztina!


Miskolcon lakom és szeretném, ha megírnád melyik gyógynövényes boltban árusítják a fogyi teát.

Előre is köszi.

2006. szept. 4. 11:22
A fogyáshoz nem szabad kenyeret enni,úgy is drága. Benedek
47. Bubuci
2006. szept. 4. 11:18
Pest környékén nagy bevásárló központban lehet kapni 2100 ft
2006. szept. 3. 22:00

Sziasztok!

Én is szerettem volna venni ebből a teából Miskolcon, de elkapkodták mivel összesen 1 gyógynövényboltban volt.

Itt 2300 ft-volt 1 havi adag.

Reméléem a jövő héten nekem is jut.

Akinek használt az megírhatná mennyi idő alatt alatt mennyit fogyott, és volt-e mellékhatása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook