Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

105. emeszter (válaszként erre: 70. - Hegedűs Ilona)
2006. szept. 12. 13:17

Sziasztok!

Elnézést, hogy eltűntem, nem volt időm internetezni. A Művésznőt nem akartam többet zavarni, ezért begyüjtöttem a cikkeket, amikben a fogyásáról van szó. Először is nem diétázott. Nem bír lemondani a krumpliról és a kenyérről. Magam is egy hete iszom a teát esténként az előírt adagban, nem változtattam semmit az étkezésemen. Krónikus székrekedésemet oldotta, és istenien vékonyodik a derekam, amivel az utóbbi években a legtöbbet kínlódtam, mert örökké egy töltött paprikának éreztem magam. Én már elmúltam 50 éves, és nagyon gyorsan beindultak jó folyamatok. A lányom csak huszas, neki nem volt székrekedése ezelőtt és az első két napon hasmenése lett, mert lelkesen napközben is iszogatta. Azóta csak este, az előírt módon és elmúlt a hasmenés. De viszont Ő még nem érzi, hogy fogyás kezdődött volna.

A Művésznő nap közben is iszogatta, gyakorlatilag emelt adagokat ivott. Nem akar szünetet tartani és azt reméli, hogy a rendszeres használattal megakadályozza, hogy visszahízzon.

Sok sikert mindenkinek!

104. Kiss Anikó (válaszként erre: 100. - Hegedűs Ilona)
2006. szept. 12. 10:18

Szioka,

azt szeretném kérdezni, hogy hol vetted a Naturland Varázs teát. Mert én is szeretnék venni.


Előre is köszönöm.

103. veres (válaszként erre: 71. - Randi8)
2006. szept. 11. 14:34
És ők diétáztak mellette vagy csak a teát itták? Én már a második dobozzal iszom, kb.25 napja, de nem fogytam, mondjuk nem is híztam.
2006. szept. 11. 08:23

Sziasztok!

Egy hete iszom a teát, még én sem fogytam, de a hasam megy rendesen. Az zavart csak, hogy volt olyan hascsikarásom, azt hittem megőrülök.

Fogyni nem fogytam még, de bizakodom.

Ha valaki már fogyott meséljen.

Üdvözlet mindenkinek, Kriszta

101. Bubuci
2006. szept. 10. 21:08
hellóka!Én is egy hete iszom a teát,a multkor is irtam a vizhajtóhatás nálam jelenkezett elég rendesen.A szemmel láthatóan még nem fogytam de mint irták csak hónapok mulva jelenkezik.KITARTÁS MUNDANKINEK! Nekem azért tettszet meg annyira ez a tea mert csak gyógynövényeket tartalmaz ezaltal szerintem nem lesz mellékhatása.
2006. szept. 10. 12:07

Sziasztok!

Én is vettem Natúr varázs teat. Másfél hete iszom minden este. Szerintem jó ize van. Egy hétig nagyon sokszor kellett WC-re járni. Azóta nem igen. Igaz még nem is fogytam tőle.

Kérlek, ti akik már isszátok a teát, ti is irjátok meg, mit éreztek tőle, fogytatok-e már a teától?

99. 991217
2006. szept. 9. 22:05
Köszi szépen a választ, megfogadom a tanácsod! És mi a helyzet a mályvateával, ha esetleg erről is tudsz valamit, kérlek írj, ennek nem csak kínai változata van már!!!Mégegyszer köszönöm!
98. Nőci1 (válaszként erre: 81. - 991217)
2006. szept. 9. 21:08
Szűz teát ne sokáig idd!Májkárósító hatása van.1-évig ittam és szedtem ,rutin vizsgálaton derült ki májszerkezetem rossz tovább fognak vizsgálni,doki mondta sajna szűztea örülteknek mind ez a bajuk.Haggyam azonnal abba!Hát abba hagytam ,kinaiak minden szart belekutyulnak!
97. Nőci1
2006. szept. 9. 21:03

Sziasztok!

3.napja iszom teát,azóta még nem aludtam egy normálisat!Álmomban wc-keresek és sajna 2-3 x ki is kell mennem!Erős hasi görcseim vannak és szét fosom az agyam!Nem iszok többet az előírtnál sőt kevesebbet iszom ,mert mondta a csajszi erős,vigyázzak!Az íze bűn rossz ,de mindent a szépségért!Na majd meglátjuk.Én 2090.ft ért vettem.és ne adjatok érte többet ,mert kihasználják a jó népet!Érdemes alkudni is ,mert a boltos is rátesz magának azt vettem észre,mert aki le akar fogyni mindent megad ,és ezt kihasználják,a ropik!

96. zena01
2006. szept. 9. 18:44
Sziasztok!Ha valaki rendelt már Naturvarázsteát, mennyi idő alatt kapta meg?Mivel nem tudom megszerezni,remélem ezúton megkapom.Köszi.
95. shakti
2006. szept. 9. 13:23

Gergőke!


Igazat adok neked abban, hogy a mozgás nélkülözhetetlen a tartós, eredményes fogyás érdekében.

De

Menyukának is igaza van.

A saját környezetemben 2 olyan ember is van, aki a 80-as években testépítők országos bajnokságán I., illetve II. helyezést értek el. Akkor Ők a 20-as éveikben jártak. Most pedig verik a 120 kg-t. Véleményük szerint "ez a korral jár!"


Azért kíváncsi lennék édesanyádra,(mert kb. annyi idős lehet, mint "mi") aki biztosan minden megtesz érted és a családjáért, hogy neki a házimunka és a napi 8 órás munkája mellett van ideje, ereje tornázni, vagy akár otthon mozogni?



De azért nincs harag! :)

94. b744f78b3f (válaszként erre: 93. - 575e11e2d1)
2006. szept. 9. 13:17

Köszi a választ, ahogy írtam: 20 év múlva beszéljünk az eredeményekről ....(én azon leszek, hogy megérjem :-))))

Persze nem azt gondolom én sem, hogy mostantól naphosszat habzsi-dőzsi, és este egy kis tea, amitől napról-napra karcsúbb lesz az ember (lánya)

Csak a magam példáján arra utaltam, hogy egészen normálisan étkezem, igaz koplalásra már nem vagyok kapható,és ennek ellenére sunyi módon kúsznak vissza a dekák, amik a dolgok rendje szerint előbb vagy utóbb kilók, több kilók lesznek.

Ahhoz talán segítséget tud nyújtani ez a tea (vagy más gyógynövény), hogy a normális evés mellett ne hízzunk.

2006. szept. 9. 13:07

Nem egyszerű, de másképpen nem megy. Valamit valamiért.

Ha nincs időd/erőd/energiád diétázni, helyesen táplálkozni, akkor kövér maradsz.

Egy-két rendkívül erős gyógyszert (pl T3,T4 - ezek pajzsmirigyhormonok - , vagy Növekedési hormon) leszámítva <B>NEM LÉTEZIK OLYAN GYÓGYNÖVÉNY </B>(de mint előbb említettem még gyógyszer se nagyon) <B>AMITŐL DIÉTA ÉS MOZGÁS NÉLKÜL LEFOGYSZ</B>.

Leegyszerűsítve bármilyen fogyást:

Ha a szintentartó kalóriád alatt eszel, akkor fogyni fogsz. Ha a fölött, akkor hízni.

Anyagcserét lehet gyorsítani. Gyakori étkezéssel, kalóriaingadoztatással, aerob edzéssel, súlyzós edzéssel, gyógyszerekkel, és tán még ezzel a teával is. De az ilyen dolgok csak maximum 1-2%-ban járulnak hozzá a diéta sikeréhez.


Biztosan állíthatom, olyan nincs, hogy valaki ezzel a teával fogy 18 kilót, míg tea nélkül nem fogyna semmit. Olyan létezhet, hogy "tea" nélkül fogyna 17kg-t, míg ennek segítségével 18-at ad le. De ugye ehhez diétázni (meg mozogni ugye) is kell...

92. b744f78b3f (válaszként erre: 87. - Dee)
2006. szept. 8. 20:59

Gergőke, igazat adok Dee-nek. Fogadd el, hogy Nektek huszonévesen egészen más az anyagcserétek, és mást bírtok. Szerintem Te sem lennél olyan formában, mint most vagy, ha negyven körüli - vagy azon túli - családanya lennél, de ne legyél nő, csak mondjuk idősebb, komoly (hivatali, tehát ülős) munkával rendelkező férfi.

Tudod, én 17 éves korom óta rendszeresen sportoltam, aztán fitness-termekbe jártam, próbáltam az összes fogyókúrát, hol sikerrel, hol kisebb sikerrel, de kb. 1 éves semmi nem használ.

Szóval, - beszéljünk róla kb. 20 év múlva :-))) - nem olyan egyszerű, ahogy Te leírod, ez az egész fogyás-testedzés-projekt. Persze én sem haragszom, ebben a korban, amiben Te vagy, ez a természetes lendület...

91. Randi8 (válaszként erre: 72. - 363d535da9)
2006. szept. 8. 20:50

Köszönöm a tanácsodat én nem igen szeretném inni ha ilyen drasztikus a hatása. Engem inkább olyan dolog érdekelne ami az égetést gyorsítja a szervezetben és az étvágyat csökkenti és nem káros. A wc-re járás nem hiányzik és akár milyen teát iszol csak hasmenést okoz.

A csala Zsuzsa is détázozz a tea mellet.

90. Randi8 (válaszként erre: 72. - 363d535da9)
2006. szept. 8. 20:48

Köszönöm a tanácsodat én nem igen szeretném inni. Engem inkább olyan dolog érdekelne ami az égetést gyorsítja a szervezetben és az étvágyat csökkenti és nem káros. A wc-re járás nem hiányzik és akár milyen teát iszol csak hasmenést okoz.

A csala Zsuzsa is détázozz a tea mellet.

2006. szept. 8. 20:27
Azt szeretném kérdezni, hogy a natúr varázs teát folyamatosan lehet-e inni, vagy csak 1 kúrát lehet csinálni?
88. 991217
2006. szept. 8. 19:37

Sziasztok!

Ha valaki tud segíteni nekem a 80-as kérdéssel kapcsolatosan, kérem tegye meg!

Köszönöm!

87. dee (válaszként erre: 83. - 575e11e2d1)
2006. szept. 8. 19:02

Gergőke hány éves és hány kiló vagy, hogy így beszólsz a csajoknak.Nekünk minden + kiló tragédia.Kapaszkodnánk mindenbe ami segít.

Erről szól a beszélgetés.(ezt mosolyogva írtam nem haraggal!)Nem akartalak megbántani.

86. arvai (válaszként erre: 84. - Monee1)
2006. szept. 8. 18:46
Sziasztok!Mi is isszuk a férjemmel a teát.Még csak 2 napja.Mi tagadás sokat járunk WC-re.Örömmel tapasztalom,hogy nem vagyok puffadt.Szeretnék lefogyni,de éhezni már nem vagyok hajlandó.Este 6 óra után már nem eszem.Napközben többször keveset.Hát majd meglátjuk.
2006. szept. 8. 18:46
Sziasztok!Szeretném megkérdezni,ha megrendelem mennyi idő múlva kapom meg,mert elutazom és nem szeretném,ha elkerülnénk egymást.
84. monee1
2006. szept. 8. 17:47

Sziasztok!


Én is iszom 4 napja a teát, és úgy veszem észre hogy használ. Nem puffadok fel, és a nadrágomat is könnyebben gombolom:D

2006. szept. 8. 13:33
Naívak vagytok...
2006. szept. 8. 12:42
Sziasztok! Én i súj tag vagyok, és mindent elolvastam a teáról. Van egy ismerősöm, akinek gyógynövényboltja van, és ő is azt mondta nagyon jó a tea, évek óta forgalmazza, csak annyi minden van, eddig nem sok embert tudott pont erre rábeszélni. Most meg 3óra alatt 28 db-otadott el. Mindig van valami őrület. Én is megrendeltem, remélem a jövő héten megjön, mert évek óta nem fogyok kilóra, csak látszatra. ami persze nagyon jó, mert én már évek óta megszállottan tornázom, van is eredmény, csak nem a mérlegen, ami engem nagyon zavar. Bár tudom sosem leszek 60Kg, de akkor is. Most ezért el is megyek enni. Mindenkinek sok sikert!!!!!!!
81. 991217
2006. szept. 8. 12:11

Sziasztok!


Új tag vagyok! És engem is nagyon érdekel ez a téma. Azt már megtudtam innen mitől fogyott Csala Zsuzsa de arra kíváncsi lennék, hogy a mályva illetve szűzteának nem ugyanilyen a hatása olcsóbban? Én jelenleg szűzteát fogyasztok és ugyanúgy salaktalít. Segítsetek,a Natúr Varázs jobb? Üdv és sok szerencsét mindenkinek!

80. NWS
2006. szept. 8. 11:44

Na még annyit mert érthetetlenül írtam le, hogy most rengeteg helyen hiánycikk ez a tea. Ha csak reklám lett volna a csala-interjú, biztosan nem lenne hiánycikk, biztosan mindenki betárazott volna belőle.


Remélem így már értelmesebben fogalmaztam meg :)

79. NWS (válaszként erre: 75. - Dee)
2006. szept. 8. 11:42

Hello. Szóval Csala nem "csak" a nevét adta hozzá, sőt! Valóban fogyott a teától.


Nagyjából a Story magazin szúrt ki legjobban a gyártókkal, mert olyan nagy dobra verte Csala fogyását, hogy egyszerűen a gyártó alig tudja követni a megrendelések tempóját.


Ha Csala szándékosan csak a nevét adta volna hozzá, akkor előre eltervezett forgatókönyv szerint zajlana minden. Egy előre eltervezett forgatókönyben viszont nem lehet benne hogy készlethiány lépjen fel a fél országban!


Nagy készletek lennének felhalmozva hiszen egyértelműen számítottak volna rá hogy keresett termék lesz.


Hát nagyjából ennyi.

78. Bubuci
2006. szept. 8. 09:02
Szerintem a mályvateával sokan jártuk ugy hogy hatalmas görcseink voltatak. Én egy hete iszom és görcs nem jelenkezett.Nem hiszem,hogy csak reklám fogás lenne kikell próbálni és akkor meglátjuk illetve megérezzük a hatását.
77. dee
2006. szept. 7. 23:19
Én most a Naturland teákat iszom.Salaktalanítok és nappal pedig a Fittformát iszom.Nekem finom és hatásos.
76. 363d535da9 (válaszként erre: 75. - Dee)
2006. szept. 7. 23:17
Én nem próbáltam! Fogalmam sincs, hogy jó-e! Csak azt írtam le amit Ő mondott a TV-ben. A mályva teával én is jártam így!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook