Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

165. Jrolly (válaszként erre: 130. - Szeszipuszi)
2006. szept. 18. 21:13

Hello


Sajna kiderült, hogy nem az allergiám erősödött, hanem egy fránya vírus támadott le. De nem fog ki rajtam…

Igen én is a natúr varázs teát ittam, és egy hétig folyamatosan ment a hasam… Én meg utána. Jelenleg fel kellett hagynom a fogyasztással – lásd a fentiek.

164. zena01 (válaszként erre: 163. - Hoxa)
2006. szept. 18. 19:25
Köszi a választ. Várjuk a teát.
163. Hoxa
2006. szept. 18. 17:19

Elnézéseteket és türelmeteket kérem, volt egy kis csúszás a forgalmazónál, mert kifogytak a teából a gyártók.

Úgy tudom a múlt héten már folyamatosan poszáztak. Megpróbálom megtudni mikorra várhatóak a teák.

162. zena01 (válaszként erre: 161. - Andrea0120)
2006. szept. 18. 17:16
Én szeptember 7-én és még mindig semmi.
161. andrea0120 (válaszként erre: 60. - Hoxa)
2006. szept. 18. 14:05
szeptember 13-án rendeltem meg a teát mennyi idő mulva kapom meg?köszi
160. Hoxa
2006. szept. 18. 10:08

Másrészt ez a topik Csala Zsuzsa teájáról szól, szerintem ne offoljuk szét más kapszulával.

Kérlek, nyiss neki egy új fórumot és ott bármit leírhatsz róla.


Remélem így már mindenki elégedett lesz. :)

159. Hoxa
2006. szept. 18. 10:06

Ne menjünk abba bele, hogy én mit reklámozhatok a saját portálomon. Nálad az volt gyanús, hogy 2-3 perces ittartozkodásod alatt rögtön egy kapszulával jöttél. Hidd el, volt már sok ilyen az oldalon és ezért elég gyanakodó lettem ezzel kapcsolatban.

Természetesen ha mindenhol kapható, legális termékről van szó, akkor leírhatod. Hiszen nem egy termékről szól már fórum, amelyet bármely patikában be lehet szerezni. Az ellen semmi ellenvetésem sincs.

Természetesen előre is meg lehet engem kérdezni - mint ahogy sokan meg is teszik - hogy lehet-e írni valamilyen fogyasztószerről. Nem teljes a tiltás, csak azok ellen védekezünk, akik jönnek, kapszulákat árulnak és mennek. Ezeket a hozzászólásokat MINDIG töröljük.


Írd le mi a termék neve és hogy mik a tapasztalataid. Ehhez nem kell megadnod a te email címedet, vagy nem kell priviben beszélgetni róla, amennyiben tényleg nem árulod.

158. 6e0371b13e (válaszként erre: 157. - 6e0371b13e)
2006. szept. 18. 09:54

Még egy !


Csala Zsuzsa Varázs teája nem reklám??????????????????????????????????????????


gini2

157. 6e0371b13e (válaszként erre: 154. - Hoxa)
2006. szept. 18. 09:52

Hoxa!


Ez nem reklám, mivel nem irtam ki a termék nevét!

Csak mint te is látod mennyien szeretnének fogyni és hogy sok nőből sok pénzt kihúztak már mindenféle fogyitermék eladásával ami nem használ.

ÉN csak segíteni szerettem volna sorstársaimnak azzal hogy én már ezt kipróbáltam nekem segített,hátha nekik is sikerülne és szebb lenne az életük, mert ugye jobban érezné magát a bőrében ha olyan lenne a súlya amit ő akar.

Mellesleg nekem ebből egy fikarcnyi HASZNOM SINCS!!!!!!

Ha az én termékem lenne és csak nálam lehetne megvenni akkor igazad lenne,de igy én más véleményen vagyok!


Köszönöm hogy elolvastad levelem.

Üdvölzettel:


gini2

156. 6e0371b13e (válaszként erre: 155. - Marakes)
2006. szept. 18. 09:46

Üdv Mindenkinek!

Lányok bocsi mindenkitől,de most vettem észre mennyi üzim jött.

Ígérem mindenkinek válaszolok ,már 4-5 embernek válaszoltam a privijére akik email-en kértek választ nekik sajna csak este tudok irni,mert két gyerekkel vagyok itthon és indulni kell a dokihoz.

Megértéseteket köszi és menni fognak az infók csak kitartás.


Ja és reklámnak vették az elő üzimet ezért lett törölve.

gini2

155. Marakes (válaszként erre: 151. - 7ccca78f49)
2006. szept. 18. 09:32

Sajnos az én privát üzenetemre sem válaszolt, pedig nagyon kiváncsi lennék a módszerre!

Giri, ha olvasod sorainkat kérlek válaszoj!

154. Hoxa
2006. szept. 18. 09:29

Higgyétek el, ha valaki idejön és 2-3 perc itt tartózkodása alatt rögtön egy termékről ír és megadja az email címét, az reklámozza. Még ha ilyen rejtett módon is teszi.

Nálunk ez a szabály, ezt el kell fogadni.

2006. szept. 18. 09:02

Sziasztok!

Két hete iszom a natúr varázs teát, egy hétig hasmenésem volt tőle, azóta nem. Este az előirt adagban iszom. Igaz még nem fogytam tőle.

Hát egyelőre ennyi.

Ha változás lesz, jelentkezem.

Sziasztok, én is várom a ti tapasztalataitokat, stb.

152. tápió (válaszként erre: 146. - 6e0371b13e)
2006. szept. 18. 08:48

Hali!


Engem is érdekelne a módszered!


Köszi


Tápió

2006. szept. 17. 21:24
Én is irtam gini2-nek privit2x is, de eddig nem válaszolt, lehet hogy meg sem kapta? Vagy azt nem tudják letiltani?
150. @Judit@ (válaszként erre: 146. - 6e0371b13e)
2006. szept. 17. 21:23

Gini!

engem is érdekelne!bár én itt még új vagyok:)

149. virág krisztina (válaszként erre: 146. - 6e0371b13e)
2006. szept. 17. 20:55

Szia Gini!


Érdekel a módszered, nem tudom tudom-e követni de kiváncsi vagyok az bizti!

2006. szept. 17. 19:11

Egyébként nem értem, miért kellett Gini2 hozzászólását törölni?

Nem írt sem terméknevet, sem gyártót. Reggel még olvastam, de mostanra a 17:15-ös hozzászólása az egyetlen a rendszerben.

?????????????????????????????????

2006. szept. 17. 19:07
Gini! Én még olvastam a hozzászólásodat és írtam is üzit. De nem válaszoltál:(
2006. szept. 17. 17:15

Hali mindenkinek!


ÉN tegnap éjszaka már irtam de valószínű kitörőlték az üzimet!

Én is fogytam mostanában 7-8kg-ot szépen lassan , ami azt jelenti hogy havi 2kg kb,és teljesen rendben vagyok, nem tornázok, és néha még a csoki evést is túlzásba vittem, ennek ellenére a kilók szépen lassan csúsznak le, már vettem új nacikat is,és a férjem is mondta hogy összement a hátsóm!

A bőrőm nem megy tönkre és mégis haladok a kitűzőtt cél felé!


Ha érdekel hogy csinálom szivesem megosztom veletek ,és segítenék szivesen mindenkinek!

De nem irom ide ki mert úgyis letörlik

145. monee1
2006. szept. 17. 17:02
Ha valakit érdekel,most olvastam, h 3hónap után kezdett hatni Csala Zsuzsánál a tea,és utána havi 2kg ment le.Azt hiszem ez így renben is van, és 1-2-3 hét után ne várjunk csodákat.
144. Trix
2006. szept. 17. 16:02
Nemhiszem, hogy Csala Zsuzsa, az elismert színésznő egy országot megvezetne. Erre neki nincs szüksége! Ezenkívül én láttam a videót. Egyáltalán nem látszott betegnek.
143. Szeszipuszi (válaszként erre: 141. - Nőci1)
2006. szept. 17. 15:42
Hogy lehetsz ennyire rosszhiszemű?
142. Szeszipuszi (válaszként erre: 139. - Nőci1)
2006. szept. 17. 15:41
Ha itt visszaolvasol, megtudhatod, hogy ez a tea már régóta kapható, csak a többi hasonló termék mellett nem fogyott, míg valaki híressé nem tette...de nem vagyunk egyformák! Van akinek ez segít, van aki a szűzteára esküszik. Minden fogyi-szer segített valakin, szerintem, de kinek mi jön be. Ez a tea egy tisztán természetes méregtelenítőkből, has- és vízhajtókból összeállított keverék. Ha nagyon meghajt, hígítsd fel 1-1,5 literre és lassanként igyad! És ne feledd a folyadékőótlást!
141. Nőci1
2006. szept. 17. 15:38
Én már arra is gondoltam ,szegény Csala beteg.De jó lenne egy kis pénzt csinálni,hát dagadt hiszékeny ember mindig lessz ,ő viszont meggazdagszik,ha már van rá lehetőség!
140. Nőci1 (válaszként erre: 127. - Annamarie)
2006. szept. 17. 15:35
Megírhatnád az arányokat!Ne vegyük meg oly drágán.És talán jobb is mint a natúr -varázs.
139. Nőci1 (válaszként erre: 129. - Jrolly)
2006. szept. 17. 15:33
Nagyon igazad van.te nem tudnál valamit ajánlani ami bevizsgált jó?Én úgy vettem észre ,csak a pénzre mennek ,összedobtak gyorsan egy teátés vigyék a dagik.De kockázatos én érzem ,és iszom csak megy a hasam és nem alszom!
138. Nőci1 (válaszként erre: 133. - F7cbe21b45)
2006. szept. 17. 15:30
Hát beszélni kéne a tesóddal,lehet jobbat keverne neked,nekünk.félek csak üzleti fogás az egész én 10.napja iszom,semmi,és is hízni szoktam mindentől!
2006. szept. 17. 14:39

Sziasztok Aphorism és Szabozsu! Üdv a csapatban!

Amit néhány nap után elmondhatok: a legtöbb teafogyasztónak ugyanolyan hatásaokkal kell szembenéznie az első napokban. Ez leginkább hasmenés, főként reggel és később az étkezések után. De van akinek nem okoz ilyen problémákat a tea. Egyes gyógyszerészek szerint a székrekedéssel küzdőkre nincs ilyen hatása, a normál emésztésű egyéneknek pedig azt ajánlják, hogy a 4 dl előírás szerint elkészített teát 1,5 literre hígítva, lassanként fogyasszák. Nekem speciel ma van a 4. napom, de már közel sem olyan vészes, mint az előzőek. A tea hatása miatt - is! - nagyon fontos a napi 2-3l folyadék bevitele, esetleg vitamin és ásványianyagok pótlása.

2006. szept. 17. 14:33
Sziasztok, én két hete iszom a teát esténként, ahogy elő van írva, és mivel Csala Zsuzsa egész nap kortyolgatta, ezért ma reggel megfőztem még pluszban, egy jó liter vízben főztem meg az egy kanál teát, és azt iszogatom napközben, mert itthon vagyok ha menni kéne. De jelentem, semmi különös nem történt. Eddig legalábbis, úgyhogy lehet hogy ez esti mellé, még napközben is fogok inni így hígitva. De azért iszok mást is, tehát 2-3 liter folyadékot megiszok összesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook