Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
225. Szeszipuszi (válaszként erre: 224. - Stranzse)
2006. szept. 26. 08:12
Hali! Nekem holnap lesz két hete, hogy iszom a teát. Csak este, az előírt adagot. Vasárnapra megszűntek a szaladgálós tünetek...Tegnap viszont nem csapott, hanem púpozott evőkanálnyi teát tettem a vízbe - és ma reggel már 3x látogattam el a mellékesbe. Napközben viszont nincs semmi bajom. Ha nagyon eleged van már a hajtós napokból, próbálj meg főzéskor valamivel kevesebb teát tenni a vízbe!
2006. szept. 25. 21:13

Sziasztok!

Kb.2 hete rendeltem meg a teát, és vasárnap hozta a futár.Csak egyet rendeltem kipróbálásra /eddig mályva teát ittam/, de a fickó mindenkinek felajánlotta, hogy háromnál engedményt ad, és akkor csak egyszer van szállítási költség.Ez nem kötelező, csak egyet vettem.Változatlanul futkosok, pedig csak egyszer iszom, este, 4 dl vízbe 1 evőkanál tea. Meddig fog ez tartani.

223. évike1
2006. szept. 25. 14:19

Sziasztok!

Nagy kíváncsisággal fogtunk neki a férjemmel a Natúr Varázs teának.4 napja isszuk a használati utasítás szerint.Nálam jelentkezett a méregtelenítés,a páromnál inkább székrekedés.Mivel abbahagytam a cigit januárban,plusz 6 kg.Most volt egy nögyógyászati mütétem 3 hónapja és már plusz 3 kg.Na ezt szeretném megállítani,remélem sikerül.Ha beáll a változás jelentkezem.Bízom abban is ,hogy immunrendszer erösítö hatása is van.

222. andrea0120 (válaszként erre: 188. - Ttitanilla)
2006. szept. 25. 09:44
én azóta sikeresen beszereztem az "eredetit"tegnap,a mecsek natur varázst ittam addig de nálam annak semmi hatása nem volt.
221. monee1 (válaszként erre: 218. - 991217)
2006. szept. 25. 08:48

Sztem onnan fog lemenni elsőnek, de ne feledd minnél többx eszel, annál gyorsabb az anyagcseréd:)

Én egész nap kortyolgatom az 1 litert.

220. Hoxa
2006. szept. 24. 20:06
A megrendelésekkel kapcsolatban mindenkit tájékoztattam, aki megkeresett. Volt csúszás, de elvileg ezen a hét végén illetve a jövő hét elején mindenki megkapta/megkapja a teát, aki a hét elejéig megrendelte. Aki most hét második felében rendelte meg, annak pár munkanap (amíg a posta kiviszi).
219. zena01
2006. szept. 24. 19:51
Egy hete iszom a teát, még semmi változást nem érzek. Csak az első 3 nap kellett "sűrűn mennem". Azóta egész jól vagyok.
218. 991217
2006. szept. 24. 18:01
Köszi szépen mindenesetre, én akkor mindenképp csak este fogom fogyasztani! Azt hagy kérdezzem már meg hogy hányszor iszod egy nap? Az 5 cm-hez gratulálok! Én a világ legboldogabb embere lennék ha onnan menne legelőször, mert az a legproblémásabb testrészem!!
217. monee1
2006. szept. 24. 17:52

De lehet, h napközben is issza (mint én).

Mondjuk én könnyen beszélek, mert gyesen vagyok:)

216. 991217
2006. szept. 24. 17:49
Szerintem is, de olyat is hallottam hogy valakit egész nap hajt, nem csak reggel pucolódik!
215. monee1 (válaszként erre: 214. - 991217)
2006. szept. 24. 17:47
Bocsi h beleszólok,de ha este 7 körül iszod meg a teát, az reggelre megteszi a hatását.
214. 991217
2006. szept. 24. 17:32
a másik kérdésem az lenne mindenkihez, hogy olvasgattam hogy valakinek 2 napig megy a hasa míg másoknak 1-2 hétig, az azért sok, és a munkahely vagy a suli? Nekem 3 szabad napom van a péntek szombat vasárnap , a többit egyetemen töltöm, azért ott mégsem lehet kiszaladgálni,ti hogy oldjátok meg ezt a problémát, vagy meg lehet ezt egyáltalán! Csak az igya aki otthon tartózkodik?!Segítsetek a kérdésben!
213. 991217
2006. szept. 24. 17:28

szia stranzse!


A kérdésem az lenne hogy mennyi idő után ér oda hozzád, és mi az hogy 3 dobozt hoz mindenkinek, ha egyet rendelek egyet hoz, nem de?

2006. szept. 24. 16:31
ja, pattanásom is van rendesen, padig nam szokott lenni. A fejem viszont nem fáj.
2006. szept. 24. 16:30

Hali! Érdemes volt hözöngeni, ma du. megjött a tea. Futár hozta, és mindenkinek 3db-ot visz, hogy csak 1x számolja fel a kiszállítást. Azt momdja, úgyis 3 hónap a minimum, amig inni kell.

Szóval szünni fog a hasmars? Remélem, mert az én kijáratom is bekrepált, pedig csak este iszom, és még éjjel is felébredek, aztán futás. Eddig a mályva teát ittam, még az se volt ilyen radikális.

210. monee1 (válaszként erre: 208. - Póni)
2006. szept. 24. 16:24
Fejfájásom nem,de a hasamon 1 napig voltak kiütések...én is annak tudtam be:)
209. Ordas
2006. szept. 24. 15:57

Sziasztok!


Valéamikor volt valaki aki igért szakértői véleményt.Sajna men találom,pedig visszaolvastam egy csomót.Tudtok segíteni hányadik hozzászólás???

Én 15 napja iszom,de egy héten egy napot ki kell hagynom mert a hasmarstól kikészült a kijárat.:-)))).Én is úgy vettem észre apadozok,anyukám is mondta,de akilókon nem látni.Csak kitartás továbbra is.Sziasztok.

208. Póni (válaszként erre: 207. - Monee1)
2006. szept. 24. 14:24
Neked nem volt fejfájásod?Vagy a bőrödön kiütések?Nekem mind kettő lehet,hogy tisztúl a szervezetem a méreganyagoktól?
207. monee1 (válaszként erre: 206. - Stranzse)
2006. szept. 24. 13:44

Sztem majdnem mindenkinél így van,kb:1-2hétig.

Napközben is iszom, de már nem hajt annyira mint az elején:)

2006. szept. 24. 11:42
Én már több hete rendeltem, de nem érkezett meg eddig. Viszont kaptam a Fogarasi úti Tesco elejében lévő Herbáriában 2590,- Ft-ért. Írtam e-mailt is, hogy miért nem jön a tea, de nem jött válasz. Amióta iszom a teát, azóta nem győzök a klotyóra futni, pedig egyébként nagyon szorulásos vagyok. Mindenkivel így van? Ha igen, meddig?
2006. szept. 23. 21:44

Sziasztok!

Tegnap rendeltem én is a teából de semmi visszaigazolást nem kaptam. Mikor jön, vagy ilyesmi...Valaki tudna segíteni?

Köszönöm

204. Csévi 10. (válaszként erre: 198. - Penka)
2006. szept. 23. 20:50

Én ezt a telefonszámot ajánlom ,06 20 2650136.

Az interneten találtam rá.Én is itt rendeltem,Budapesten házhoz szállítást is vállalnak,vidékre postai utánvétellel küldik.

203. 991217
2006. szept. 23. 16:57

sziasztok!

Én is megrendeltem a teát! Lenne egy kérdésem, mennyi idő alatt ér kb. a megfelelő címre?

202. Nőci1
2006. szept. 23. 15:59
Sajna nekem nem ment le semmi!Továbbra is megy a hasam,és kb.3-hete iszom és változás nincs.De ettem az igaz!
201. monee1
2006. szept. 23. 15:54

Sziasztok!


Gondoltam, beszámolok nektek a nálam elért tea hatásáról:)

Én nem mértem le magamat,hanem centivel nézegetem a hasam körfogatát.Szóval kemény 5cm ment le a hasamból 2és fél hét alatt, aminek nagyon örülök...el se akartam hinni:D

Mindenkinek szép napot!

200. Bubuci
2006. szept. 22. 22:02
Nagyon féltek a hamisitványoktól,nem hiszem el ha hivatalos helyen vesszuk,hogy hamisitványok lennenek.A médiátólkezdve szinte az egész ország valamilyen szinten hallott róla.Ahol én lakom egy gyógynövényboltban meg kellett rendelni,és pár napon belül megérkezett
2006. szept. 22. 19:23
Ha ezen az oldalon egy kicsit felljebb mész, a topic címe mellett balra találod a tea logoját és arra kattolva eljutsz a rendelési oldalra.
198. penka
2006. szept. 22. 17:54
Ha valaki tudja hol lehet megrendelni az igazi Natúr Varázs teát amitől a művésznő is lefogyott kérem szépen adja meg a címet. Köszönöm
2006. szept. 22. 15:18

Volt egy kis időm...(főnök nem lévén)

Utána néztem az "eredeti" tea összetevőnek:

Aranyvesszőfű: Vizelethajtó, görcsoldó és gyulladáscsökkentő hatású.


Bodzavirág: Izzasztó, enyhe gyulladáscsökkentő hatású.


Borsmentalevél: Görcsoldó és antibakteriális hatású.


Kukoricabajusz: Cukorbaj, hólyagbántalmak, vizelési nehézség esetén használják.


Lenmag: ???


Máriatövismag: Májvédő, májtisztító hatású, csökkenti az alkohol okozta májkárosodásokat. Hatékony védelmet nyújt a májnak a toxikus károsodásokkal szemben. Fokozza a májsejtek regenerációját és stimulálja az újraképződésüket.


Sédkenderfű: Vese, epe, és májbántalmakra, lázcsillapítóként és hashajtóként.


Zöldteafű: gazdag a polifenolnak nevezett antioxidánsokban; csersav tartalma miatt a benne levő koffein lassabban szívódik fel, mint a kávéban levő koffein, a benne levő fluor pedig védi a fogzománcot.


Katángkórófű: Étvágyjavító és epehajtó hatású.


Rebarbaragyökér: Kis adagban étvágyjavítóként, valamint gyomor-bélhurut esetén alkalmazzák. Nagyobb mennyiségben kiváló hashajtó, de alkalmazzák különféle emésztési zavarok esetén is. Jó gyomorerősítő. A hashajtó hatás kifejlődéséhez 8-12 óra szükséges.

196. Szeszipuszi (válaszként erre: 194. - Zena01)
2006. szept. 22. 14:21
Tudomásom szerint pont az a hashajtó hatású komponens. Egyik fórumos ismerősömnek egy gyógynövényboltos összeállította a Natúr Varázs teát alkotókból, de mivel nem volt rebarbaragyökér, kutyabengekérget adott helyette, Az pedig hashajtó. Akkor ezek szerint a te teád nem lesz (annyira?) hashajtó hatású. Ártani nem árthat, szerintem próbáld ki! Örömmel veszem, ha beszámolsz a hátásról.
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook