Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
255. Trophy
2006. okt. 4. 07:14
Hát ez azért érdekes, mert az eredetit valöban a barcsi biopatika forgalmazza, de abban kell, hogy legyen rebarbara, és semmi Mecsek felirat nincs rajta:(
254. Madár
2006. okt. 3. 22:48

Sziasztok!

Nekem Annamarie adott bátorságot,hogy irjak nektek! (nagyon ari!) SZeretném ha segítenétek.

Ma elmentem a Mammutba,beszerezni a teát,és a dobozon ez állt, gyártó és forgalmazó:Biopatika-Barcs (Csala Zsuzsa képe rajta volt.)Az összetevők között nem volt rebarbara! Viszont a sárga doboz és a piros kannácska stimmelt.Valami Mecsek feliratot is találtam rajta! Az eladó azt monda ez az eredeti a gyártótól kapták. Ára:2550.-

Ft. Szerintetek meg merjem venni? Másik gyógynövényesnél is néztem ugyan ez volt.ÁR:2580.-

Légyszi segítsetek! Hétvégén kezdeném. Köszi.

253. Brig (válaszként erre: 248. - Stranzse)
2006. okt. 3. 20:05
Az én étvágyam is nagyobb, mint előtte volt. Kb. 2-3 nap után kezdődött.
252. Ariane (válaszként erre: 203. - 991217)
2006. okt. 3. 17:33
Én is megrendeltem a teát kb. 1 hónapja, és még nem kaptam meg.
251. monee1
2006. okt. 3. 11:21

Sziasztok!


Én nem álltam mérlegre se az elején se most,de érzem ,h alakulok.:)

Ha lassan is de bízom benne,h mennek a kilók.

Ugyan azokat eszem mint előtte, sőt a cukrászi készítményeket sem vetem meg.

Majd meglátjuk decemberben, mert akkor jár le a 3 hónap:))

250. zena01 (válaszként erre: 248. - Stranzse)
2006. okt. 3. 08:48
Furcsa módon rám is feljött 4 kg. Ez normális vagy az átállás következménye?
249. zena01 (válaszként erre: 246. - Nőci1)
2006. okt. 3. 08:46
Nem tudok róla semmit, csak azt, hogy kapható. Azt nem tudom, hogy hol. Ezt is az interneten láttam.
2006. okt. 2. 19:54
Én két hete iszom a teát, az eredmény plusz 3 kg. A hasam ment eddig, most kezd beállni az emésztésem. Sajnos az étvágyam még sokkal nagyobb, mint eddig.Normális ez?
247. Nőci1
2006. okt. 2. 17:49
Több mint egy hónapja iszom a teát,sajna 4-kg jött rám,de 3-napja lement 1és fél.Lifteznek a kilók ,nem tudom miért.Iszom kitartóan ,már napközben is,megy is a hasam 2-3x naponta.Fittebb vagyok az igaz,egyenlőre más nincs.Ja a menstruációm jobb lett,kevesebb és nem fáj a hasam annyira.
246. Nőci1 (válaszként erre: 240. - Zena01)
2006. okt. 2. 17:45
Mit tudsz az expresszről?Jobb gyorsabb a fogyás,vagy mi a szösz?Vagy expressz vonat kell a wc-ig?
245. hadadi
2006. okt. 2. 16:01

Sziasztok Teázók!

MÁr jó régen olvastam üzeneteket, most átnéztem az elmúlt két hetet. Én is iszom változatlanul, a hasmarsok nálam is alábbhagytak. Szolnokon lakom, a helyi Herbáriában vettem a teát és most rohantam a konyhába megnézni, hogy van-e benne rebarbara-gyökér, van! Szóval szerintem amiben nincs, azzal valami nem stimmel, de majd utánajárok a gyógynövényes Pasinál és tájékoztatlak benneteket. Én most megpróbálom a Norbi-diétával kombinálni az ivászatot, hátha végre sikerült valamit fakítanom jövő-nyárra.

244. évike1
2006. okt. 2. 14:20
Hali!Csütörtökön lesz 2 hete, hogy isszuk a párommal az eredeti,vagy remélem,hogy eredeti natúrt.Sárga doboz,piros teáskanna.A kezdeti hasmarsok kezdenek csitulni,most már "csak" napi1-szer,az is mindjárt reggel.Fogyást még nem tapasztaltam,legalábbis mérleghez foghatót nem.De valahogy mintha könnyebben tudnám begombolni a nadrágot.Gyerekek én annyit várok ettöl a teától,hogy teljesen lelomboz,ha pl. azt olvasom,hogy valaki kezd beleunni.Biztassatok egy kicsit,legalább 10kg-ot kéne fogynom.Kösz
2006. okt. 2. 00:04
Látom elég sokan csatlakoztak a natúrosok közé, míg nem voltam. Ahogy visszaolvastam, látom, hogy valaki kértre írjam le az arányokat, amivel összeállította nekem a herbáriás nő a teát. Azt hiszem nem lenne értelme, bocsi. Ugyanis attól a teától nem volt eredményem, mármint a lent említett futkosás. Ittam-ittam kábé két hete, de semmi. Aztán elmentem egy bioboltba és vettem ezt a kannácskás teát, no és csodák csodája máris beköltöztem a budiba. Nálam ez kb. 2 napig tartott, aztán normalizálódott a helyzet. Mivel én diétázom és tornázom, így az elért eredményt nem tudom egyértelműen a teára fogni. A tea abban segít nekem, hogy a diéta okozta székrekedést feloldja. Egyébként annyit vettem észre, hogy a múlt héten (illetve ezen a héten), talán a tea hatásaként, de felgyorsult a fogyásom. Ne értsetek félre, ez nem azt jelenti, fogyok, mert mindent kiküldök alúl!!!! Én biztos nem hagyom abba az ivást. Két dolog még: 1, nekem is egy hascsikarással jelentkezik a vécézhetnék, és rá 5 percre megyek is a vöcöre. 2, Ennek a teának az ízekicsit más, mint a keverté, tehát szerény véleményem szerint, nem azonosak az arányok.
2006. szept. 30. 08:04
Megvan, megtaláltam egy hirdetési oldalon. A kép és a leírás alapján azonos az itt is megrendelhető teával, csak Csala Zsuzsa a nevét adta hozzá. Ezzel el is dőlt a vita, hogy melyik tea az igazi: a barcsi, vagy a mecseki.
2006. szept. 30. 07:59

Nem... hol hallottál róla? Vagy már láttad is?

Ha tudsz róla valamit, megosztanád velünk?

Köszi

240. zena01
2006. szept. 30. 00:24
Tudtok róla, hogy megjelent a Natúr Varázs expressz tea Csala Zsuzsa ajánlásával?
2006. szept. 29. 13:09

Sziasztok!


elmentem a gyógynövényeshez és kértem tőle rebarbaragyökeret. még azt is megmondta, hogy 2dkgot kell belekevernem a csomag teába. hát este megittam a már új keveréket. hajnali fél négy óta nem tudtam aludni,mert úgy csikart a hasam, de produktum nem lett belőle csak reggel fél 7re. a reggeli menetelen kívül ma még csak egyszer kellett kimenni a kishelységbe. remélem nem hazafelé a buszon fog rámjönni a mehetnék :)

238. zena01 (válaszként erre: 237. - Gabcsy69)
2006. szept. 29. 09:44
Szerintem ez is használ, mert majnem ugyanazok az összetevők. Különben is mindenkinek másképp használ, mert nincs két egyforma emberi szervezet.
2006. szept. 28. 22:52
Én egy kicsit mostmár meg vagyok zavarodva.Természetesen én is a Mecsekit vettem.A Herbáriában azt mondták ez az a tea.Az összetevők stimmelnek,kivéve a rebarbaragyökeret.Most szerintetek ez jó,vagy vegyek másikat? Előre is köszi a választ!
236. Nőci1
2006. szept. 28. 18:11
Hát én lassan 1-hónapja iszom!1-hét -2.kg.utána 4-kg vissza.Iszom kitartóan de már úszógumim van,ami eddig nem nagyon volt!hát teljesen ki vagyok,wc-re egész nap járok ,akkor miért nem fogyok?Hát totál elment a kedvem,de van jó is a teába, nem vagyok fáradékony.Többet teszek -veszek és nem fáradok ki,böröm nem változott.Hát ennyi!
235. monee1 (válaszként erre: 233. - Virág krisztina)
2006. szept. 28. 12:10

Azóta fáj mióta a teát fogyasztod?


Kérdezd meg a bio boltban, h lehet-e ettől.


Én két és fél hete iszom, de hálla semmi bajom:)

234. Katyi (válaszként erre: 227. - Évike1)
2006. szept. 28. 11:33
Én is Szlovákiában élek.Rendeltem a Hoxánál szeptember elején, de nem küldték el, ezért én is Győrből hozzattam. Négy napja iszom, hatása egyenlőre a reggeli futkosás. Későn szoktam lefeküdni, de most néha hajnali kettőig is virrasztok. Talán a teától.Három hónapot írnak az átálláshoz, de én bízom a várható eredményben .
2006. szept. 28. 09:43

Sziasztok.

Lassan 3 hete iszom, futkosok ahogy kell a wc-re, fogyni nem fogytam, de az epém majd meg öl annyira fáj. Van valakinek hasonló panasza??

232. fosca
2006. szept. 28. 07:52

Sziasztok!

Én két napja iszom a teát,de az itt olvasottakkal ellentétben,én nem futkosok,sőt!Egy kiló lement már rólam,nem tudom,hogy a teától-e vagy attól hogy izzadok a "produktumért"?

231. kunova (válaszként erre: 227. - Évike1)
2006. szept. 27. 19:45
Az super, csak én egz picit messzebb vagyok, de majd valamit kitalálok. Azt mondjátok, hogz akármilyen herbáriába meg lehet venni?Magzar KN ba is kaphato? talán valakivel azt megtudnám vetetni.
2006. szept. 27. 16:43
most olvastam át amit eddig írtatok. megnéztem a teámat és tényleg a rebarbaragyökér nincs benne "csak". ha veszek a gyógynövényes boltban ilyen barbarát és belekeverem ebbe a mecsekbe , megtudja mondani nekem valaki,hogy milyen arányban lehet benne az eredetiben? nem szeretném az egész napom a mellékhelyiségben tölteni.....:)
2006. szept. 27. 16:38

sziasztok!


ha postai utánvétellel rendelem a teát mennyit kell fizetni érte? és kb mennyi idő alatt jut el hozzám?


Sajnos én tudatlan mecsek natúr varázs teát vettem. Az van ráírva,hogy fogyasztó méregtelenítő immunerősítő. Hasmenésem pedig nincs. Ezzel a teával kapcsolatban tudtok valami jót mondani vagy ez nem olyan hatásos, mint a piroskannás?

228. fabriagi (válaszként erre: 214. - 991217)
2006. szept. 27. 13:26
este megiszom néha 8-9 körül jut eszembe.Reggel első utam oda vezet, de a legelső próbálkozásom hétvégén volt amikor otthon voltam egész nap.Biztos ami biztos alapon.
227. évike1 (válaszként erre: 226. - Kunova)
2006. szept. 27. 11:21
Mi is szlovákiai magyarok vagyunk. Mi Györben vettünk egy Herbária szaküzletben 2400.- forintért.Megjegyzem 6 napja isszuk és most már a párom is "szaladgál".
226. kunova
2006. szept. 27. 09:41
Helotok..Szlovákiában eloo magzar számára hogz lehet ezt megszerezni?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook