Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
285. monee1
2006. okt. 5. 12:23
sok sikert:)))
284. Madár (válaszként erre: 266. - Monee1)
2006. okt. 5. 11:43

Köszi a segítséget, ott vttem ahol te mondtad!

Ebbe már nem volt rebarbara. Pénteken kezdem, remélem lessz türelmem végig csinálni!

2006. okt. 5. 11:40
Azthiszem mostmár tényleg jó lenne tudni,hogy melyik az a tea,amitől itt mindenki várja a hatást.Lehet,hogy ez a mecseki tényleg nem hamisitvány ,abban nincs rebarbara.Nagyon sokan itt attól híznak és a dobozos kannásat,most miért változtatják meg?Jó lenne már tudni az igazságot,nem?
282. monee1 (válaszként erre: 278. - Nituska)
2006. okt. 5. 09:53
Teljesen igazat adok neked, én is úgy készültem rá,h hónapokba fog telni, mire elkezdődik a fogyás.Nem siettetek semmit, és várom a végét,h mennyire olvadnak a zsírpárnácskák:)
281. Reiki
2006. okt. 5. 03:05
mEG KELLENE PRÓBÁLNOM NEKEM IS EZT A TEÁT)))
280. zigizi (válaszként erre: 278. - Nituska)
2006. okt. 4. 21:33
Szia! Hát, ha sokáig hízom, mikor leszek vékonyabb már?
279. Madár
2006. okt. 4. 21:29

Sziasztok!

Vettem teát,rajta van a Csala Zsuzsa de a rebarbara nincs benne. 2385.-Ft Azt mondta az eladó, hogy ez az új, és ebbe már nem lessz benne.

278. Nituska (válaszként erre: 276. - Zigizi)
2006. okt. 4. 20:50

Szió!

Szerintem ne keseredj el. Én eleve rákészültem lelkileg hogy akár hónapokba is kerülhet míg egyáltalán elindul valami látható hatás. Sőt többektől hallottam hogy éppen ezért kezdtek hízni,mert itták a teát,és azt hitték hogy már "bármit" ehetnek, mert a tea majd elvégzi a dolgát. Tipikus pszichológia...én is szúrtam már el így jópár fogyókúrámat. Most nagyon megörültem neki, hogy nálam használ és nem is akárhogy, úgyhogy tényleg mindenkit bíztatok rá, hogy hacsak tényleg nincs rá nagyon rossz hatással, vagy nincsenek fájdalmai a teától(mert többektől olvastam hogy ilyen is előfordult)akkor türelemmel kell lenni, hiszen nem vagyunk egyformák. Az én anyagcserém most *üzemmódra kapcsolt. Legalábbis az eddigiekhez képest. Lehet h nálam épp azért ilyen gyors, mert eddig sok ilyen jellegű gondom volt, és ez most eltűnt a tea miatt.

2006. okt. 4. 20:39

Sziasztok!

Két hete iszom a teát, most állt meg a hasmenés. Sajnos nagyobb lett az étvágyam és híztam 2,5 kg-ot. Mitöl lehet ez? Én a rebarbarásat iszom, amit itt rendeltem. A kolléganőm, nem kapta meg postán és vett a mecsekiből. Ő is két hete issza, az eredmény mínusz 4 kg. Hogy a fenébe lehet ez?

276. zigizi (válaszként erre: 274. - Nituska)
2006. okt. 4. 20:33

Szia! De jó neked!

én szomorú vagyok attó, h iszom a teát, és csak hízom tőle!.Két hete iszom és +3 kg az eredmény /a súlyom addig sem volt kevés!/

Most a *-diétához olvasgatok, talán belekezdenék...

275. zigizi (válaszként erre: 257. - Madár)
2006. okt. 4. 20:28
Szia! Én a MOM Parki bioboltban láttam, igaz, nem olvastam akkor el az összetevőit.
274. Nituska
2006. okt. 4. 20:23

Helóka Mindenkinek!


Gondoltam lelket öntök azokba, akiknek nem használ a tea, vagy épp pesszimistán állnak hozzá a dologhoz. Gondolom mindenkinél máshogy jelentkezik a hatás. Én szerencsés vagyok. Hamarabb jött a hatás és nagyobb intenzitásban mint gondoltam. Kerek egy hete kezdtem el a kúrát. Minden reggel mérem magam pár napja, mert először nem akartam hinni a szememnek. 3nap után álltam mérlegre, és annyi kiló voltam, mint amikor 3napig koplalok...mindezt úgy, hogy ettem rendesen, talán még többet is, mint szoktam. Azóta minden reggel 3dkg-al kevesebb vagyok. Kíváncsi vagyok, meddig tart még ez nálam. Nincs rajtam sok felesleg, és ha így haladok...

Egyébként én egész nap iszom...1,2l-be teszek 3kanál teát(nem púpozva). Aztán azt szürcsölgetem ha épp szomjas vagyok.

273. Szeszipuszi (válaszként erre: 271. - Szeszipuszi)
2006. okt. 4. 17:46

Bocsi...most megint megnéztem az "új" tea hirdetését. Nem express (csak a hirdető miatt volt a képre montírozva ez a szó)

Egyszerűen Natúr Varázs, a művésznő képe van rajta és az, hogy az ő ajánlásával, az eredeti. Kapható és megrendelhető egy gyógynövénytermékekkel foglalkozó webáruházban. Itt láttam a képét is. Az összetevők közül viszont az ismertetőben (is)hiányzik a rebarbaragyökér.

2006. okt. 4. 17:35

Mivel ezen gyógynövény körül meg a találgatás, bemásolom mégegyszer a hatását és a felhasználási módját:

Rebarbaragyökér: Kis adagban étvágyjavítóként, valamint gyomor-bélhurut esetén alkalmazzák. Nagyobb mennyiségben kiváló hashajtó, de alkalmazzák különféle emésztési zavarok esetén is. Jó gyomorerősítő. A hashajtó hatás kifejlődéséhez 8-12 óra szükséges.

271. Szeszipuszi (válaszként erre: 264. - Madár)
2006. okt. 4. 17:23
Madár! Egy netes hirdetésen láttam az új Natúr Varázs express dobozát: azon a művésznő a kanna helyén mosolyog! Kanna nincs rajta! Ha rákesel neten, szerintem Te is megtalálod a képes hirdetést.
270. monee1
2006. okt. 4. 15:18
Akkor én már nem értem az egésszet...sztem mind a kettő jó:)
269. Bubuci
2006. okt. 4. 15:10
nekem ma hozta a kolléganőm a Kosztolányinál van egy bióbolt,2320ft van benne rebarbara és müvésznő képe is rajta van
268. monee1
2006. okt. 4. 14:35
Ja,és próbáld meg h többx eszel naponta kicsiket,mert jobban beindítja a fogyást!!!!!
267. monee1 (válaszként erre: 265. - Nagand)
2006. okt. 4. 14:27
nem
266. monee1 (válaszként erre: 264. - Madár)
2006. okt. 4. 14:27

Az enyémben van, de sztem, amit te láttál az az új, és azért nincs benne, mert már fogyókúrára csinálták, nem kimondottan immunerősítésre.Mert tudod h a Csala nem fogyni akart, hanem immunerősítésre keverte ki 1 patikus a számára.De mivel bevált fogyókúrásnak is,ezért kihagyták a reberbarát.

Mondták,h most így fogják a piacra dobni.Én vennék ha nem lenne a régiből.

De érdekes nekem ez sem csinál étvágyat,mondjuk én többx eszem 1 nap piciket,ezért nem érzem az éhséget:)

265. nagand
2006. okt. 4. 14:21
a MECSEKI NATUR VARÁZS TEA NAM= A cSALA zSUZSA FÉLE TEÁVAL?
264. Madár
2006. okt. 4. 14:11

monee1

Amit te vettél abban van a rebarbara? Mert amit én találtam abban nincs. Viszont a sárga doboz éa a kannácska stimmel! A Csala Zs. képe is rajta van. Meg merjem venni? 2550.-Ft. Szerintetek???

2006. okt. 4. 14:01
hát az én étvágyam is nagyobb lett.sajna:(
262. monee1 (válaszként erre: 259. - Madár)
2006. okt. 4. 13:11
Piacon belül, fennt a kupolába, ott van a bio bolt.De akkor még annyira keresték, h névre tettek el, és telefonálgattam h mikor mehetek érte.Most nem tom mi a helyzet:)
261. zena01
2006. okt. 4. 12:18
Most olvastam, hogy a rebarbara étvágynövelő, és hosszabb távon nem ajánlatos fogyasztani. Tehát ezért nincs benne. Megjegyzem mostanában én is éhesebb vagyok.
260. zena01
2006. okt. 4. 11:53
Én is újfajta teát kaptam, amiben nincs rebarbara, de az eredeti barcsi. Állítólag most már csak így kerül forgalomba.
259. Madár
2006. okt. 4. 11:47
A lehel piacnál hol? Valami ismertető kéne, hogy megtaláljam.
258. monee1
2006. okt. 4. 11:24

Én a Lehel piacnál vettem,egy bio boltba.

Rögtön 3 havit meg is vettem,mert nehéz volt a beszerzése.

257. Madár
2006. okt. 4. 11:15

Sziasztok!

Üdv mindenkinek. Ma megnéztem egy ujabb gyógynövény boltot, és ismét ezt a teát találtam! A hölgyemény elég flegmán közölte velem, hogy többen reklamáltak a rebarbara hiánya miatt! De ez az eredeti mert Ö a gyártótól kapja. Nem vettem meg! Ha valaki tud segíteni, hol lehet rebarbarásat kapni annak örülnék nagyon! (Moszkva tér környékén vagy Bp-en) Köszi.

256. évike1 (válaszként erre: 254. - Madár)
2006. okt. 4. 10:39
Mi tegnap voltunk megint beszerzökörúton Györben.Elöször rám akarták sózni a mecseki teát 1760.-forintért.Én mondtam köszi,de nem.Aztán meglepödve láttam,hogy a sárga dobozoson rajta van a Müvésznö képe.Meg is örültem,hogy hurrá ez biztos az eredeti.Aztán már otthon olvasva az összetevöket tényleg nincs benne rebarbaragyökér.Na most már tényleg,hogy is van ez.Mi mindenesetre továbbra isszuk a reberbarásat.Ja és már 2500.-forintot kértek érte.2hete még 2400.-volt.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook