Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
375. lepke (válaszként erre: 373. - Monee1)
2006. okt. 13. 11:15

Helló!


Én biztos nem fogyasztanám, ha híznék, vmi nem jó benne, az tuti.

374. monee1
2006. okt. 13. 11:06

Ja,és az eredeti Barcsi teát iszom, aki hasonló cipőben jár, írjon 1 pár sort h mennyit szedett fel.

Köszke:)

373. monee1 (válaszként erre: 370. - Andrea0120)
2006. okt. 13. 11:02
Na ez az, én 1 hónapja iszom, és most álltam elöször mérlegre..hát mit mondjak +5kg,pedig ugyan úgy eszem mint azelőtt.El vagyok naon keseredve:( Folytassam?Eddig olyan elszánt voltam, most meg elment a kedvem az egésztől.
372. valiza
2006. okt. 13. 10:57

Sziasztok,mostmár valaki mondja meg nekem,hogy melyik az igazi tea.Ami nekem van azon a Csala is és a kanna is rajta van.Meg centi,gyártja Elixír biópatika-Barcs, csomagolja MecsekDrog Kft.

Köszike.

371. lepke (válaszként erre: 370. - Andrea0120)
2006. okt. 13. 09:13
Na ez tök jó, hogy fogysz már,eszel mellette rendesen?
2006. okt. 13. 08:59
3. hete iszom a teát és -2 kg-nál járok,pedig először 1.5kg híztam.kitartás mindenkinek
369. lepke (válaszként erre: 364. - Stranzse)
2006. okt. 13. 08:32

Szia!

Mikor érezted először hogy hízol???

368. lepke (válaszként erre: 364. - Stranzse)
2006. okt. 13. 07:59

Szia Sztranzse?

Te melyik teát iszod,? mI van a borítón? Nagyon fontos kérdés szerintem, mert lehet hogy akik híztak azok nem a "jó" teát isszák,??????????????!!!!!!!!!

367. lepke (válaszként erre: 366. - Vörös Gáborné)
2006. okt. 13. 07:46

Szia!

Én is iszom a teát, tegnap elég sok levelet írtam erre a lapra.

Ma reggel újra megmértem magam és 30 dkg-mal ismét kevesebb vagyok mint egy héttel ezelőtt. De reggel volt 3x nagy dolog.

Tegnap este ittam meg az utolsó adagot az első dobozból.

Az érdekelne, hogy te melyik fajtát iszod?

Mert mindenki itt írja hogy isznak vmit? De mégis melyiket, mert nem mindegyik jó ez egyértelműen kiderült.

2006. okt. 12. 20:49

Még nem szóltam hozzá a forumhoz, most szeretnék bekapcsolódni. Három hete iszom a teát. Két hét után megszünt a hasmenésem. Még nem fogytam, de hát ez nem is volt ilyen rövid idő után beigérve.

Valamiért ebbe a teába reménykedem. Meglátjuk a későbbiekben. Minden esetre három hónap után többet tudunk. Bizzatok ti is.

2006. okt. 12. 20:44

Sziasztok!

Eddig csak olvastam a hozzászólásotokat, most viszont szeretnék bekapcsolódni. Minden féle diétával már probálkoztam, de sikertelenül. 50 éves változó korba levő vagyok. A torna sajnos nem megoldható mivel súlyos gerinc problémáim vannak. Valamiért a teába bizom. 3 hete iszom. Az első két hétben volt csak hasmenésem, de elviselhető szinten. Fogyni még nem fogytam, de nem is hiztam. Kb. 20 kilót szeretnék lefogyni. Én reménykedem.

2006. okt. 12. 20:37

Sziasztok!

Ma három hete iszom a teát, és azóta csinálom a 90 napos szétválasztó diétát. Az első két hétben híztam 2-2,5 kg-ot,a harmadik héten visszaálltam az eredeti súlyomra. Reményeim szerint most majd lefele indul a súlyom. Vasárnap megyek egy ezoterikus kezelésre, állítólag az majd használ. Úgy döntöttem, hogy ezt még megpróbálom.

363. 7130b15964 (válaszként erre: 361. - Juditka21)
2006. okt. 12. 14:46
Van itt, aki már túl van az egy hónapon. Nekik talán már érdemes lenne. Főleg, ha azt érzik, hogy csökken a hatása vagy éppen, nincs is hatása.
362. 7130b15964 (válaszként erre: 359. - Juditka21)
2006. okt. 12. 14:45

Állítólag már ott az első hiba, amikor a síró babának azonnal enni adnak, anélkül, hogy végiggondolnák, hogy mi lehet a baja...


Nem egyszerű.

2006. okt. 12. 14:45
Köszi a tanácsot, akkor majd szünetelünk a teával is. Még csak egy hete iszom, úgyhogy még nem.
360. 7130b15964 (válaszként erre: 357. - Juditka21)
2006. okt. 12. 14:42

Igen, a szervezet nagyon cseles. Ezért kell variálni a dolgokat, hogy ne tudjon hozzászokni.


Akármelyik teához is ugyanúgy hozzászokhat. Ezért szokták javasolni a változó hosszúságú kúrákat, közte szünetekkel. Egyrészt, hogy ne terheld túl a májad és veséid, plusz, hogy ne szokj hozzá, mert csökken a hatása.

2006. okt. 12. 14:42
:) már a bölcsiben eltolnak mindent... Nem vagyok pszichológus, de szerintem lelki eredetű az étkezési probléma is.
358. 7130b15964 (válaszként erre: 356. - Juditka21)
2006. okt. 12. 14:39
Igen! És a barbie-gyártást is meg kell reformálni! Mintha Amerikában foglalkoznának is a kérdéssel, mármint, hogy Barbie már gyermekkorban stresszelni kezdi a kislányokat.
2006. okt. 12. 14:37

heti kétszer jártam aerobikozni kb. egy évig és nagy változást nem tapasztaltam. Szerintem ahhoz is hozzászokik a szervezet és aztán nem ér semmit. Nem fogtam vissza a kaját, viszont nem is ettem többet. Ez van, vannak adottságaink...

Attól függetlenül nem mondom, hogy belenyugszom. Persze iszom a teát, aztán meglátjuk.

2006. okt. 12. 14:33
Az a véleményem, hogy amikor rámjön az, hogy most foglalkozok azzal, hogy mennyit, mit eszek, akkor tuti, hogy feljön egy-két kiló. Sokunknak inkább belül kéne rendbe tenni magunkat és nem állandóan azon görcsölni, hogy nem lettünk barbie-babák. Így azzal megy el az élet, hogy sosem felelünk meg magunknak és ez a legrosszabb...
355. 7130b15964 (válaszként erre: 351. - Ordas)
2006. okt. 12. 14:29

Nem tudom, merre laksz, nyilván a környék adottságaitól is függ, hogy miket szerveznek a többiek. De van ahol kifejezetten későn is van torna.

Tőlünk néhány km-re van két általános iskola, ahol este 10-11-ig nyitva vannak a tornatermek és különböző edzéseket tartanak ott lelkes amatőröknek.


Persze, pici lány mellőtt minden este nem fogsz eljárni, de kezdetnek egyszer egy héten is sokat jelenthet. A lényeg, hogy szakíts magadra is időt (ez mindennél fontosabb és nem önzés).


Csak ötlet: ha olyan terepen sétáltok, ahol ez kivitelezhető, akkor a séta intenzitásának a növelésével is lehet kondicionálni magad. Egy pici kocogás, lassú séta, gyors séta, ilyesmire gondolok. Szerintem ez tetszene a babakocsiban ülő sofőrnek is:)


Plusz vannak babás tornák is, de ebben nem vagyok tájékozott, csak hallottam róla, illetve a múltkoriban volt a tévében. Nagyon kacagtak a picik. Az anyukáknak is jót tesz a plusz társaság. A mozgás mellett fontos lehetőség, hogy tapasztalatcserére is lehetőség nyílik.


Egyébként én nem vagyok a tea mellett sem ellene. Azt azért kötve hiszem, hogy egyfolytában sokáig fogyasztva, nem terheli a szervezetet. De ez is csak kétely, mert elemezni kellene, ahhoz meg nem értek.


Egyébként a kislányod nem sokára szaladgálni kezd, de pedig nem győzöl majd futni utána és mindent megold:)

354. lepke (válaszként erre: 348. - Ordas)
2006. okt. 12. 14:27

Egyébként én nem szidom a Natúr varázs teát, mivel én is iszom,O)))

DE!!! Nézzétek meg hogy mit vesztek, kérdezzetek utánna több helyen is addig ne vásároljatok meg semmit. én is ezt tettem.Vannak hamisítványok most már, ezért is kell jobban utána járni.

Mióta iszod a teát, és melyiket??

353. lepke (válaszként erre: 349. - Ordas)
2006. okt. 12. 14:25

Mikor kezdődött a hízásod, mennyivel azután, hogy ittad a teát?

Melyiket iszod???

352. lepke (válaszként erre: 351. - Ordas)
2006. okt. 12. 14:24

Nm lehet hogy sokat eszel és azért nem fogsz?

A szülés után a legtöbb nő felszed jó pár kilót, de ha visszafogod és az agyadban elkezded, hogy nem eszem nem eszem ez előbb utóbb segíteni fog, hidd el, nekem ez bevállt. élek halok az édességért, régen ha elém tettek egy tálca édességet szó nélkül befaltam... volna, de nem álljt kell parancsolni, felnőtt ember vagy te is, sok a munkát elhiszem, van ezer dolgod, de nem kell a kajára gondolni, ha éhes vagy keveset enni, míg össze nem szűkül a gyomrod, ez először nehéz, de hidd el össze fog jönni. tudom mit beszélek, én is szenvedtem még néha ma is ritkán, mikor bemegyek a nagyáruházba és kilóméteres sorok vannak tele édességgel, lekapnám és néha megenném, de tudom nem lehet, mert árt, ha jól és egészségesen akarok élni ezt nem lehet tenni.

Kívánom, hogy sikerültjön, érd el a célod, a babádnak meg jó egészséget

351. Ordas (válaszként erre: 350. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 14:12

Tudod van egy egyéves kislányom és vele foglalkozom egésznap.Ha alszik csinálom a dolgom,amit mellette nem lehet.Most például a párom könyvelésén ücsörgök ezért tudok válszolni.Mivel A párocskám este jön haza nem tudok elszabadulni a gyerek mellöl.

Probáltam már tornázni a babuci mellett,de félő volt,hogy megrúgom,vagy mindig az anyán ment keresztül.Hidd el olyan nem volt amit nem probáltam.

A mindennapi sétán kívül nincs más.Majd ha nagyobb lesz több esélyem lesz rá.

most elhatároztam,hogy a kenyérféleségeket háttérbe szórítom,igy csak egy óráig eszem ha kell.este kitalálok mást.

Probálktam már abonettet, és kétszersültet,de azon kívül.hogy sebes lett a szájpadlásom és idegesítően ropogott mást nem csinált.

Hát ennyi.

350. 7130b15964 (válaszként erre: 348. - Ordas)
2006. okt. 12. 13:58

Nem akartalak megsérteni. Lenézni meg végképp nem néztelek le, se téged, se mást.


Mi baj van a mozgással? Anélkül csak nagyon kivételes adottsággal bíró emberek tudják tartani a súlyukat vagy azok, akik nem esznek...


Ideje mindenkinek arra van, amire időt szán. Mindenki saját magának állít egy értékrendet. Ha állandóan magadat sorolod leghátrébb, mert minden más fontosabb, akkor előbb-utóbb ez megbosszulja magát.

349. Ordas (válaszként erre: 326. - Lepke)
2006. okt. 12. 13:49

SzIa!


Mivel a hízás nem egyedül nálam jelentkezett és én ismerem magam ,biztos vagyok benne nem a "gyerünk zabáljunk"módszertől jött fel.És szerintem a többieknék sem.

Ha tudnám mitől van biztos változtatnék rajta.majd kitapasztalom.

További szép napot!!

348. Ordas (válaszként erre: 329. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 13:45

Kedves Tereza és Lepke!


Kicsit vérlázító ahogy irztatok.Olvassátok vissza és meglátjátok.Nem kell lenézni a másokat Tereza.Ha lenne időm én is eljárnék Edzeni,ha lenne a lakásban hely berendeznék egy sportszobát.de nincs!!!Ha pedig csak ilyeneket tudsz irni szerintem nyissál egy "szidjuk a Natúr varázs teát "topikot.

És nem hiszem,hogy sajnálni kellene minket,azt mi is tudjuk.

Üdv Erzsi.

347. lepke (válaszként erre: 320. - Drogéria)
2006. okt. 12. 13:02

Hellóka!

Te melyiket vásároltad??

Érdekes hogy hízni lehet tőle, nem értem egyébként, én nem tapasztaltam.

346. lepke (válaszként erre: 324. - Figarina)
2006. okt. 12. 13:01

te melyik teát iszod???

Elvileg este kell egy 4dl-es pohárba forralni vizet, és egy evőkanálnyi tekeveréket beledobni, és fél óráig ázik, majd leszűrni, és langyosan meginni, ha hideg az sem baj,

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook