Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2006. okt. 16. 14:56
Könnyebb elfogadni, ha rá lehet fogni valamire a hízást??? Azt hiszem - néhány kivételtől eltekintve - mi magunk vagyunk az elhízásunk okozói. Hisz ha olyan egyszerű volna, akkor a gyógyszert elhagyva le is fogyhatnánk. De a legtöbben szeretünk enni, én a magam részéről pl.még a diétás kaját is jóízűen fogyasztom. És mikor megfogadom magamnak, hogy márpedig nem eszem csak háromszor - és előírt mennyiséget -, akkor tűnik fel, hogy egy falat itt is lecsúszna, meg egy falat ott is jólesne...ezek a falatok legalább annyira tehetnek az elhízásomról, mint bármilyen pirula. Egyébként a nőgyógyász(om) sosem mondta, hogy nem hízlal. De kényelmesebb és biztonságosabb volt számomra más alternatívákkal szemben.
464. 7130b15964 (válaszként erre: 463. - Lepke)
2006. okt. 16. 13:15

Lepke, mindenkinek más a szervezete és idővel a kor és a megváltozott körülmények miatt a szervezet is változik.


Én fogytam, túl sokat is a fogamzásgátló szedése során (kb. 16 kilót, amiből 10-et tartottam is kb. 10 évig). Aztán a megváltozott életmód, semmi mozgás, sok szénhidrát kombó segítségével felküzdöttem magad 90 kg felé.


Semmi köze nem volt a tablettának sem a fogyáshoz, sem a hízáshoz. Minden adatom tökéletes, kivétel a súlyom (ami ugye hosszú távon valószínűleg rontaná a most tökéletes vérnyomásom, vércukorszintem, hormonszintem stb.)

463. lepke
2006. okt. 16. 12:55
A nőgyógyászotok hitette el veletek hogy nem a gyógyszertől híztatok meg??? Úr isten nem értem ennyire be lehet etetni az embereket????????????????
2006. okt. 16. 12:45
Én 18 éves koromtól szedtem gyogyót...a két lányom születése előtt időben abbahagytam, aztán a második után egy másikat kezdtem el szedni. Nem állítanám, hogy attól híztam, mivel az évente 1-2 kiló más okokból is rámragadhatott. 12 évig szedtem - most hagytam abba. Egy hónapja iszom a teát, de igazán a testsúlyomra nézve még nemigen van hatása. Korábban fogyizni is könnyen tudtam, de minden módszer csak egyszer volt hatásos. Most igazán semmivel sem sikerül fogynom - talán a lakat segítene nekem is.
461. lepke (válaszként erre: 460. - Maddi)
2006. okt. 16. 12:20

Nagyon sokan modták hogy a gyógyszertől lehet jól meghízni, hidd el bármilyen kevés hormon tartalma van, a legtöbb lány hízni kezd, én a magam bőrén tapasztaltam meg, szörnyű volt hidd el.

Fel voltam puffadva mint egy mangalica disznó, és egyebek....

Nem hiszek abban hogy ezek a mai gyógyszerek nem hízlalnak, nem is kell messze mennem hogy találjak jó néhány sorstársamat aki emiatt hízott meg, nádszálkarcsú alkatától.

BOcs

460. maddi
2006. okt. 16. 12:08

Szia Lepke!

Én még nagyon régen híztam a fog.gátlótól, amikor elkezdtem szedni. Fél év alatt rámjött 20 kg, úgy, hogy közben semmit nem változtattam az étkezési vagy egyéb szokásaimon. Amint leálltam vele, ripsz-ropsz a túlsúly is eltűnt.

Azóta szültem 3 gyereket, rögtön az elsővel sikerült összeszednem 30 kg +-t, amit a második után jórészt leadtam (16 hónap van a lányok között). Aztán a kényelmes, nemtörődöm életmód meghozta a gyümölcsét, ismét túlsúlyos lettem, és a 3. gyerekkel már jóval 90 kg fölött estem teherbe :-(. A szoptatás alatt voltam 116 kg is, ahoz képest a mostani 100-101 már nem is annyira vészes. Egy darabig még tervezem a tabi szedését, nem szeretnék már babázni.

Szerencsére azóta már sokkal kisebb a hormontartalmuk ezeknek a szereknek, így én komolyan nem hiszek abban, hogy ez befolyásolná.

A magam részéről nekem egy lakat kellene a számra, mert én az élvezet miatt eszem, imádok enni.

Ráadásul a nap nagy részét egyedül töltöm itthon, így még kontrollom sincs, csak ha nagyon odafigyelek. Megpróbáltam tornázni, minden másnap, rendesen le is izzadtam, jól is esett, de leálltam vele, mert attól is híztam.

Jó, tudom, hogy az valószínűleg izmosodás volt, de én éppen elég izmosnak tartom magam így is, nincs többre szükségem.

Lassan off-ba csapok át, bocs, a teát iszom rendületlenül, majd kiderül, hogy lesz-e hatása. Mondom: már csak a kajálásra kellene egy kicsit jobban odafigyelnem.

459. lepke
2006. okt. 16. 11:56
Halló csajok!!! Írjatok
458. lepke (válaszként erre: 457. - Maddi)
2006. okt. 16. 11:23

Elvielg te jó teát iszol,csak azt nem értem hogy neked sem hat.

Én már 3,5 kg-nál járok, de mint írtam az első doboz után hagyni kell 2 hét szünetet.

Én az elején nem híztam csak teljesen kipucolt,msáok vagyunk, más az emésztésünk és máshogy reagálunk dolgokra.

Én míg szedtem a fogamzásgátlót bármit próbálhattam vmi benne visszatartotta a fogyást. Lányok jelezzen az aki, hízik és fogamzásgátlót szed mellette!!!!!!!!!

Hiszek abban hogy attól nem tudtok fogyni!!!!!!!

Én 4 évig szedtem 11 kg. rámjött és most 3 hónapja hagytam abba, és érdekes módon fogyni kezdtem.

Addig tényleg bármit kipróbálhattam.

A visszajelzések is nagyo jók, mert végre már azt mondják hogy te lány fogytál,?? nyáron meg még mindenki azt kérdezte hogy te nem híztál egy kissé meg??

457. maddi
2006. okt. 16. 10:49

Sziasztok!

Eddig nem szóltam hozzá, csak olvasgattalak Benneteket.

A fogamzásgátlóval kapcsolatban szeretném leírni a véleményemet.

Szóval mikor elkezdtem inni a teát, átálltam egy korábbi időpontra a tabival. Délután 4-5 óra felé veszem be, a teát meg este 10 felé iszom meg.

Az első időkben ugyanis pont 8 óra telt el az ivászat és a hatás között, és nem akarok annyira korán kelni.

Egyébként fogyni még én sem fogytam (pár deka jött fel), de bízom benne, hogy lesz némi hatása (30 kg fölöslegem van). Ha jól számolom, 3. hete iszom.

Jah, és (asszem) eredeti (még nem fényképes), centis, kannás teám van, gyártója a JákóChem Kft., Bakonyjákó, forgalmazója az Elixír Biopatika Barcs. 2 dobozzal vettem, 2090 Ft-os áron.

(Ugye ez nem reklám, ha nem írom, hogy hol?)

2006. okt. 16. 10:32

Sziasztok!

Annyian azt írjátok, hogy állandóan megy a hasatok. Én meg a Csala Zsuzsásat iszom, és minden reggel, meg még napközben is megyek, de nincs olyan rettenetes hasmenésem. Eddig sem volt gond az emésztésemmel. Lehet, hogy mindenkire másképp hat.

2006. okt. 16. 10:17

Kery! A görcsöt magnézium és kálium hiány okozhatja...ha soxor ment a hasad és nem pótolod az ásványianyagokat, könnyen előfordulhat. A patikákban tudnak adni pezsgőtabit, vagy rendes drazsét. (magne B6, kálium)

Virág3! Vigyázz, mert tartós hasmenés mellett a fogamzásgátló nem véd!!! Én abbahgytam, mielőtt a teát inni kezdtem.

454. lepke (válaszként erre: 459. - Kery)
2006. okt. 16. 08:37
Mitól híztál hírtelen egy kilót????????????????
453. lepke (válaszként erre: 448. - 0186e585f7)
2006. okt. 16. 08:30

4 féle tea van, ahogy így kivettem a listából.

Van a Csala képével díszített és különféle gyártóval kiadott, van a kannás, és van a Mecsek tea, ami zöld zacskóban van, és egy 1000-sel kerül olcsóbban,hát én az utóbbit vettem a múlt héten, de az biztos, hogy 1-2 hét szünetet kell tartani a 2 doboz tea elfogyasztása között. Egyrészt a szervezet hozzászokik, másrészt kell, mert nem hat majd a következő havi.

Ezt több bioboltból tudom.

452. lepke (válaszként erre: 440. - Figarina)
2006. okt. 16. 08:07
és fogysz is tőle???
451. lepke (válaszként erre: 434. - Nőci1)
2006. okt. 16. 08:02
Bementem pénteken 3 bioboltba, és nem voltak visszajelzések hogy híztak volna a teától, majdnem hogy csak kinevettek, mivel természetes növényekből van összeállítva, így lehetetlennek tartják, ha csak nem többet esztek???
450. lepke (válaszként erre: 435. - Kery)
2006. okt. 16. 08:00
én ilyet nem tapasztaltam,szerintem ez nem jó.
449. zena01 (válaszként erre: 448. - 0186e585f7)
2006. okt. 15. 17:32
Az enyémen szintén ez van. Hát ezen szerintem már senki nem tud kiigazodni. Mindegy, ami van azt iszom. A probléma megoldva!
448. 0186e585f7 (válaszként erre: 446. - 7d87513fe9)
2006. okt. 15. 16:18
Ez tényleg érdekes, mert én is vettem a héten attól aki ezt a teát "létrehozta", Csalás, de a dobozon a gyártó és forgalmazó az Elixír biopatika- Barcs van..
447. zena01 (válaszként erre: 446. - 7d87513fe9)
2006. okt. 15. 16:09

Szia!

A hasmenésed el fog múlni, nekem 3 hétig tartott. A tea forgalmazását pedig más cég vette át, már én is csak ilyen teát kaptam. Tehát ne idegeskedj, minden rendben.

2006. okt. 15. 15:43

Sziasztok!

Én kb. 2 hete iszom a teát, és azóta rendszeres hasmenésem van. (nem tudom hogy ez normális-e?)

Most döbbentem rá, hogy az én teásdobozomon rajta van a Csala képe, és az ismertetőn a forgalmazó a Magic Elixír Kft. Nem tudom hogy nem vertek-e át, pedig a bioboltos nagyon jó ismerős, és eddig mindíg mindenben nagyon segítőkész, és rendes volt.

Szerintetek is átvertek engem?

Ha nem, akkor meddig lehet ezt a kúrát folytatni?

Ja, és eddig még nem fogytam, de kétségtelenül jó tisztító hatása van.

Ja, és a forgalmazóról sehol semmit nem találtam, csak egy mobilszám van megadva, amit nem tudok felhívni!

Segítsetek!

445. Melcsi4 (válaszként erre: 450. - Kery)
2006. okt. 15. 10:21

Sziasztok!

Én kb 1 hónapja iszom a teát. Van mikor egy evőkanálnyit 4dl vízzel este iszom, vagy 1 evőkanálnyit 1 liter vízzel, akkor pedig napközben iszom. De még nem vettem észre hogy fogytam tőle. lehet hogy 3 hónap után lehet észrevenni? Nem kellene nekem sokat leadnom, csak kb. 5 kilót!

Hát bízom benne, hogy lemegy!!!

444. Ordas
2006. okt. 14. 13:16

Szisztok!

A másik fórumon egy társunk megkérdezte a gyártót néhány dologról.Most bemásolom nektek is.Mégegyszer nem én kérdeztem meg,de igaz és én hiszek:


"Nyugodtan lehet 1 havi Ja még valamit elfelejtettem. adag után 1 hét szünetet tartani. Lányok, most én kérnék töletek valamit. Légyszi irjátok meg nekem, hogy hol tudom azt a Csala riportot megnézni?

Mire isszátok a zöld teát és melyiket? Pusz mindenkinek!

Magnéziumot és( kálium retardot heti 1-szer) arra az esetre, ha izom görcs vagy valaki irta kéz renegés lépne fel. Ezek átmeneti tünetek! Akinek érdekesen fájt a jobb odalon,(bocs de nem emlékszem ki irta.) Annak az epe savak nem ürülnek rendesen. Azt mondta el fog mulni. (Reggel éhgyomorra 1 pohár tiszta sima nem buborékos vizet javasolt.) Szóval ne izguljatok semmi káros hatása nincs! A felesége is issza a teát.

Mondott még valamit, ami állítása szerint csodát tesz a szervezettel: egy 5dkg-os élesztőt ketté vágni és reggel éhgyomorra a felét 1 pohár hideg vizben, teljesen fel oldani. ezt meg inni. Este a másik felét ugyanígy. Állítólag 1 hónap alatt méregteleníti a májat,elmúlik a pattanás, a sok gyomor savra is jó, a haj és a bőr is szép lessz tőle. Akinek Kevés a gyomor sava az NE PRÓBÁLJA KI!!! Mert sav lekötő. Ezt egy Amerikai Professzortól tudja. Ha jól értettem akkor a gyártónk biokémikus de nem esküszöm meg rá! Ha megint beszélek vele megkérdezemSziasztok szépségeim! Lökött madaratok be repült.

Mondom a híreket! Sikerült beszélnem a gyártóval.

Kedves Annamarie!

A hízás valóban csak átmeneti, kb 1 hónapig tart, aztán szépen fokozatosan beindul a fogyás is. A kevert teával kapcsolatban amit kérdeztél, bocs de ezt a részt beolvastam neki ,(név nélkül) és égnek állt a haja! Senkitől ne fogadjatok el boltban bekevert teát, mert az arányokat úgysem tudják, csak bajt okoznak.

Megkérdeztem a gyártót., a tea be van vizsgálva és 13 év munkája van benne. Saját laborja van., amit szigoruan ellenőriznek!"


Jó olvasgatást.

443. zena01 (válaszként erre: 414. - Lepke)
2006. okt. 14. 11:10
Most olvastam, hogy van olyan teafogyasztó, akinél hetekig csak súlygyarapodás észlelhető. Majd a szervezet "beáll" a teára, és innen kezdődik a stagnálás, majd a fogyás.
442. zena01 (válaszként erre: 409. - 575e11e2d1)
2006. okt. 14. 11:07
Napi 8,5 óra munka, utazás, háztartás mellett kissé nehéz időt szakítani a fittneszre. Ha esetleg az embernek lenne is rá ereje. Nem kellene elfelejteni, hogy a nőknek "második műszak" is van. Ezek mellett nagyon nehéz mindennek megfelelni.
441. monee1
2006. okt. 14. 09:31

Szia Madárkám!


Köszi h megkérdezted, már csak azt nem értem, h aki 3.havi adagját issza ,az miért hízik?

Mert annak már fogynia kellene.

Hááát , nem tudom .

Majd jövök még:)

440. figarina (válaszként erre: 346. - Lepke)
2006. okt. 13. 23:07

helló!

a barcsit iszom,nem méricskélem magam)az esti 4dl-es adagot!a hasam laposabb 1 hét után....már az alfelem is kezd rendbejönni(((-:

439. 7130b15964 (válaszként erre: 436. - Nőci1)
2006. okt. 13. 22:56

Most voltam egy mindenféle tornát tartó stúdióban. Ingyenes gyermekfelügyeletet vállalnak, akár 2-3 hónapos kortól, amíg az anyuka tornázik. Vannak spéci óráik, amikre akár már a szülés után 2-3 héttel is lehet járni. Felkészült szakemberek segítenek mind a mozgással, étkezéssel, lelki dolgokkal kapcsolatban.


Egy óra mozgás 550 Ft, ha valaki 20 alkalmas bérletet vesz, akkor már csak 400 (babavigyázással együtt). Az órák korán reggeltől vannak folyamatosan késő estig.


A tea meg az ilyen-olyan kapszulák árából, heti 2-3 edzés is kijön.


Mindenféle szintek vannak, nem csak a szuper kondícióban lévő nikkelbolháknak valók.


Csak azért mondom, mert annyiszor lehet hallani, hogy akinek nincsen pénze, meg nem tudja kire hagyni a kisgyereket. Nem mondom, hogy ilyen mindenhol van, de megéri egy kicsit utána járni, mert ilyen is van!

438. Madár
2006. okt. 13. 22:28

Sziasztok!

Rá kérdeztem a hízásra és azt mondta, hogy az előfordul, általában először hízunk, utána szépen fokozatosan elindul a fogyás. Az izom és egyéb görcsökre Magnézimu, kálcium,(kálium retard heti 1-szer) só veszteségre is. a mindmegette/ natur varázs topicon irtam bővebben!

2006. okt. 13. 22:05
Nekem most nemrég múlt el a hasmenésem. Az volt számomra is a furcsa, hogy semmi nem marad bent, akkor mitől hízom?
436. Nőci1 (válaszként erre: 404. - 575e11e2d1)
2006. okt. 13. 21:59
Csak egy férfi nézhet ki ilyen jól!Látszik van ídőd magadra ,és ez tök jó!Gondolom még nem futkos a hátad mögött 3-4.apróság és nem kell,oviba,suliba ,rohangálni vagy éjszaka felkellni mert lázas a gyermek.Akinek nincs ideje és pénze és még nagyi se akire lehet a gyereket hagyni az várja a csodát a teától!
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook