Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
495. lepke (válaszként erre: 494. - Évike1)
2006. okt. 20. 12:18
Hát én kihagynék a helydben , mivel akkor új "erőre" kap a szervezeted, és úrja beindul a folyamat. én speckó kihagytam, ezt javasolták a bioboltokban is.
494. évike1
2006. okt. 20. 11:43
Én,vagyis én meg a párom nem hízunk töle,de tartjuk a súlyunkat.Szerintem már ez is jó,mert már azalatt az 1 hónap alatt amióta isszuk biztosan feljött volna 1-2 kg.Csak a párom kezd beleunni,vagy jobban mondva belekeseredni.A minap mondta,hogy minek inni,úgyse hat.Na de én ezt meg sem hallottam.Eldöntöttem ugyanis,hogy decemberig ha törik,ha szakad inni fogom.Az 3 hónapos kúra.Azután már kéne lenni hatásának.Csak most azon gondolkodom,hogy mivel most van 1 hónapja,hogy isszuk,hagyjak-e ki egy hetet.Szerintetek?
493. Madár (válaszként erre: 492. - Lepke)
2006. okt. 20. 11:37

Én a Barcsit, amin rajta van a Csala Zs. képe.

a csomagolás a Mecsek drog-é . (csak a csomagolás.) Beolvastam a gyártónak a dobozt és azt mondta ez az! Eddig 1 kg-ot fogytam csak. De nem vagyok éhes, és a közérzetem is jobb! Egyenlőre ennyi.

492. lepke (válaszként erre: 491. - Madár)
2006. okt. 20. 11:27

Szia!


Te melyik teát iszod? van vmi hatása ??? Bármi??

491. Madár (válaszként erre: 486. - Monee1)
2006. okt. 20. 11:12
Szia szépségem! Szerintem még ne add fel. Te ennél sokkal erősebb vagy! KITARTÁS !!! Én is iszom 1000-el. Tornázol mellette? Mert ha igen akkor semmi gáz. Egyébként a gyártó is mondta, hogy először álltalában hízás van.( Olvasd el amit irtam a hosszút.) Megint be másolták. Ne kesaeredj el!!! Ird meg pontosan mi a baj és megkérdezem neked! Pusz :Madár.
490. lepke (válaszként erre: 489. - Fabriagi)
2006. okt. 20. 11:09

Én már nem értem teljesen, ezt az egészet, én átváltottam a kannás mintájúról (1 hónap után) 1 hét kihagyással a zöld csomagolású barcsi teára, amin nincs rajta a Csala sem, de más a hatása ettől rendesen van széletem, de nem megy a hasam, tisztulok, de más az íze is a teának, meg minden. Nem tudom jó-e ez? Már magam is elbizonyltalanodom, hogy ki hogyan vág át minket.

3 bioboltban 3 féle Natúr Varázs teát lehet venni na akkor melyik a JÓ????Tudjátok én azt nem értem, hogy senki nem fogy tőle,?????? Akkor mitől olyan jó????????

Az is írjon aki legalább 1,5 -2 hónapja issza a teát, mert olyan nem nagyon van aki ehhez hozzászól.

2006. okt. 20. 10:55

Szisztok!Kivágtam egy másik oldalról egy hozzászólást érdemes elolvasni!!!

"A másik fórumon egy társunk megkérdezte a gyártót néhány dologról.Most bemásolom nektek is.Mégegyszer nem én kérdeztem meg,de igaz és én hiszek:


"Nyugodtan lehet 1 havi Ja még valamit elfelejtettem. adag után 1 hét szünetet tartani. Lányok, most én kérnék töletek valamit. Légyszi irjátok meg nekem, hogy hol tudom azt a Csala riportot megnézni?

Mire isszátok a zöld teát és melyiket? Pusz mindenkinek!

Magnéziumot és( kálium retardot heti 1-szer) arra az esetre, ha izom görcs vagy valaki irta kéz renegés lépne fel. Ezek átmeneti tünetek! Akinek érdekesen fájt a jobb odalon,(bocs de nem emlékszem ki irta.) Annak az epe savak nem ürülnek rendesen. Azt mondta el fog mulni. (Reggel éhgyomorra 1 pohár tiszta sima nem buborékos vizet javasolt.) Szóval ne izguljatok semmi káros hatása nincs! A felesége is issza a teát.

Mondott még valamit, ami állítása szerint csodát tesz a szervezettel: egy 5dkg-os élesztőt ketté vágni és reggel éhgyomorra a felét 1 pohár hideg vizben, teljesen fel oldani. ezt meg inni. Este a másik felét ugyanígy. Állítólag 1 hónap alatt méregteleníti a májat,elmúlik a pattanás, a sok gyomor savra is jó, a haj és a bőr is szép lessz tőle. Akinek Kevés a gyomor sava az NE PRÓBÁLJA KI!!! Mert sav lekötő. Ezt egy Amerikai Professzortól tudja. Ha jól értettem akkor a gyártónk biokémikus de nem esküszöm meg rá! Ha megint beszélek vele megkérdezemSziasztok szépségeim! Lökött madaratok be repült.

Mondom a híreket! Sikerült beszélnem a gyártóval.

Kedves Annamarie!

A hízás valóban csak átmeneti, kb 1 hónapig tart, aztán szépen fokozatosan beindul a fogyás is. A kevert teával kapcsolatban amit kérdeztél, bocs de ezt a részt beolvastam neki ,(név nélkül) és égnek állt a haja! Senkitől ne fogadjatok el boltban bekevert teát, mert az arányokat úgysem tudják, csak bajt okoznak.

Megkérdeztem a gyártót., a tea be van vizsgálva és 13 év munkája van benne. Saját laborja van., amit szigoruan ellenőriznek!"


Jó olvasgatást.

488. monee1
2006. okt. 20. 10:33
Az eredeti Barcsi piroskannásat,és ugyan úgy ettem mint eddig:(Ezért nem értem én sem.
487. lepke (válaszként erre: 486. - Monee1)
2006. okt. 20. 08:11

Én nem értem, mit csináltál és melyiket ittad amitől híztál??????

Nagyon érdekel.

486. monee1 (válaszként erre: 483. - Madár)
2006. okt. 19. 18:31

Szia Madárkám!


Nem ittam az 1 havi kúra után:(((

El vok szontyolodva, h ennyit híztam.

Most gondolkozóba vok ,mit tegyek...folytassam, és ha még több rámjön, akkor mégnehezebben tudom leadni.Hát ez a nagy helyzet:(

485. lepke (válaszként erre: 484. - Évike1)
2006. okt. 19. 14:14

Szerintem ez a jó!!!!!!!!!!!

Nekem ez hatott.Neked használ??

484. évike1
2006. okt. 19. 13:56
A sárga dobozos, piros kannás,alul centivel ellátottat.Csala Zsuzsa képe "még" nincs rajta.
483. Madár
2006. okt. 19. 12:41

Szia Monee1!

Hogy haladsz a teával?

482. monee1
2006. okt. 19. 12:10
jah, bocsi nem is nekem szólt a kérdés:)
481. monee1
2006. okt. 19. 11:57
Barcsit
480. lepke (válaszként erre: 478. - Évike1)
2006. okt. 18. 07:55

Szia!

Ti melyik fajtát isszátok???

479. évike1
2006. okt. 17. 16:26
Most meg visszaolvastam ezeket a fogamzásgátlós témákat.Soha nem szedtem tablettát,de most távolították el a méhemet 4 hónapja 32 évesen. Megszünt ezáltal a ciklusom és bizony 4 hónap alatt+5kg.Ezzel csak arra akartam rámutatni,hogy bizony a nöi test és lélek bonyolult,és talán a hízás valami féle nöi kiváltság.
478. évike1
2006. okt. 17. 16:04
Sziasztok!Mi a párommal már 1 hónapja isszuk,bizony így repül az idö.Tulajdonképpen semmit nem tapasztaltunk mérlegelés terén,de a béltisztítás az müködik.Én pl.azok közé tartoztam,akik jó ha hetente 3-szor végezik a nagydolgokat.Most ez már napirendi téma és tulajdonképpen nem is bánom.Szóval ezt biztos pozitívumnak fogom fel.Remélem a fogyás is megindul majd,hiszen a müvésznö is azt nyilatkozta,hogy hetek-hónapok múlva kezd csak hatni.Beajánlottuk egy haverunknak,kb.140kg.Szintén idestova 1 hónapja issza,róla lement 7kg.Hát mindent bele,ha neki hat,majd csak hat nekünk is.
2006. okt. 17. 14:40

Én a mecseki féle teával kezdtem, de annak semmilyen látványos hatása nem volt.


Jött a következő, a Csala Zsuzsa képvel ellátott....Délelőtt ittam meg a 4 dl-t, majd néhány óra múlva olyan iszonyú hasgörcseim voltak hosszú órákon keresztül, hogy majd' belepusztultam. Persze, a mellékhelyiségbe is gyakrabban jártam....Ilyen kínzó fájdalom miatt egyszerűen félek újra inni belőle.............

2006. okt. 17. 14:33
Szia! Ne haragudj, hogy szólok, de a teát itt (a topicon) nem tudod megrendelni. A cím (Fórum - Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea) mellett, bal oldalt találod a tea dobozának a képét, arra kattintva a webboltban rendelhetsz.
475. Zira (válaszként erre: 470. - M.Ildikó)
2006. okt. 17. 14:10
Én várom a hétvégét, hogy elkezdjem a teaivást. Viszont a használati útmutatóban le van írva, hogy hashajtó/illetve vízhajtó hatása van (érthető a salaktalanítás miatt, eleve elalvás előtt fél órával kell meginni és hogy emelni kell a folyadékbevitelt.
474. lepke
2006. okt. 17. 14:06
Tévedés, hogy én fogni akarom vmire a hízást, de amit leírtam az tényleg így van vele, de ezt embere válogatja.
473. lepke (válaszként erre: 469. - Ordas)
2006. okt. 17. 14:03
elvileg a 3. dobozzal iszod?
472. M.Ildikó (válaszként erre: 471. - Madár)
2006. okt. 17. 13:15

Szia!


Anno én is kísérleteztem ilyen 15-20 dkg-os szőlő éhgyomorra bravúrral. No persze itt bennt a melóhelyemen ettem meg reggelire. Kb. úgy 20 m-re van a mellékhelyiség. Talán fél órába sem telt az "isteni" hatás és erősen összeszorított farpofákkal igyekeztem elérni a mellékhelyiséget, volt amikor nem sikerült elsőre:-DDD

471. Madár
2006. okt. 17. 12:45

Sziasztok!


Én jól el vagyok a teával, az első hetem, elég brutál volt! Most már nem kell annyit szaladnom!

Az éhségemet is csökkenti. Ha van kedvetek próbáljátok ki: Reggel felkelés után 1 pohár sima tiszta nem túl hiheg víz. (lehet kissebb is.) utána kb 15-20 dkg szőlő éhgyomorra. (én nem leszek éhestőle és az édesség sem csábít!) A szőlő lehet kevesebb is, ha nem kívántok ennyit. Ez saját kísérlet magamon!!!

2006. okt. 17. 12:28

Sziasztok!


Én 4 napja iszom a Natur Varázs teát. Szerintem altató vagy nyugtató lehet benne, mert én ahogy megiszom és lefexem fél óránál tovább nyitva sem tudom tartani a szemem. A tapasztalatom e pár napban az, hogy holdkóros módon éjjel kibotorkálok kb. 2x a Wc-re. Van mikor kicsi és a nagy is egyszerre jön. Nekem aztán a vizet is meg mindent meghajtott. Egész nap szomjas is vagyok tőle 3-4 liter folyadékot képes vagyok meginni. Hát nekem ennyi tapasztalatom volt egyenlőre a teával.

469. Ordas
2006. okt. 17. 12:11

Sziasztok!


Jól elszaladt a téma,de ..csak annyit szólók hozzá,hogy: a párommal összejöttünk 8,5éve,majd elkezdtem szedni a marvelont.Nem a legolcsobb,de a dokinak mondtam olyat adjon amitől nem híom el.Mivel az addigi kirándulásokat felváltotta a rokonnál üldögélés és tv nézés,számítógéápezés,kajálás,fel is jött rendesen.mire észbe kaptam egyre nagyobb nadrágokat kellett vennem.

Miután megszületett a babánk nem kezdtem előről a tablettát hanem egy spirált rakadtam fel,máris nincs mire fogni a hízást!!!!


Visszatérve a topik tartalmához :Tegnap vettem a Csalás féle teát és már ki is probáltam.Hát volt hatása,így gyengébre kell csinálnom.Szerintem változtattak az összetételén.azért gondolom,mert a második doboztól semmi futkosás nem volt.

Na vélemények????

468. lepke (válaszként erre: 466. - 575e11e2d1)
2006. okt. 17. 07:38

Drága Gergőke!

Neked fogalmad sincs hogy milyen hatása van egy fogamzásgátlónak egy női szervezetben, mivel férfi van és valószínű soha nem leszel nő így kérlek ne okoskodjál nekem jó???????????????

köszi

467. zena01 (válaszként erre: 466. - 575e11e2d1)
2006. okt. 16. 18:52
Mindenkinek más a szervezete. Van aki hízik tőle, van aki nem. Nem lehet általánosítani. Mindenkinek más a génállománya, nincs olyan gyógyszer vagy növény ami két embernek egyformán hatna. Talán az egypetéjű ikreknek.
466. 575e11e2d1 (válaszként erre: 463. - Lepke)
2006. okt. 16. 17:32

Mitől "hízlalna"? Az alap kalóriaigényedet nem befolyásolja. Az anyagcserédet nem befolyásolja.

A fogamzásgátlótól való hízásnak 2 oka lehet:


-vizet köt(HET!) meg. De ez nem jelentös, és közvetlenül a szedés elkezdése utáni hetekben jelentkezik, utána stagnál.


-megnövel(HETI!) az étvágyat. Igen, ez valós indok lehet. Ilyen esetben pedig ott az önkontroll. Tessék megállni, hogy nem eszünk többet, hiába nő az étvágyunk.


Egyébként a menyasszonyom közel 4 éve szed fogamzásgátlót. Előtte 45kg volt, most is 45kg.

(pedig nem is a legkisebb hormontartalmú gyógyszert szedi).


Szóval pusztán hormonoktól nem lehet meghízni...

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook