Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2006. nov. 12. 14:59
SziasztokTÚj bejelentkező vagyok.1 hónapja iszom a teát és sajna én is 4 kg-t híztam.Most megpróbálom a 90 napossal kombinálni.Nekem Bakonyjákóról hoztak,barcsi forgalmazó által ott kapható teát.Ott csomagolják és lényegesen olcsóbban kaptam.Van teáskanna,mérce,rebarbara is.benne.Olyan amilyen itt írva van.Sajna elég sokat kértem,mert a lányomnak is rendeltem,de most ő gondolkodik,mert fél a hasmenéstől.Ha nem kéri szívesen fel tudok ajánlani 2 dobozzal.Kezdetben nekem is 2-3 napig volt a mars,de most már beállt a reggeli 1-re.Csapott evőkanállal használok.Ha aktuális az előbbi akkor jeletkezem.Az email címem az adatlapomon,ha valakit érdekel.Különben egy 63 éves nagyanyó vagyok,max megbízhatósággal.
554. évike1 (válaszként erre: 544. - Afd5892921)
2006. nov. 10. 18:06
Mi is együtt kezdtük inni a férjemmel.Mivel ö is 120kg,nagyon sokat remél"t" töle.Most ,mivel még egy dekát sem fogyott 1 hónap után,kezdi ö is mondogatni,hogy abbahagyja.De én hallani sem akarok róla.Továbbra is isszuk. Ha már a fiúk hamar fel akarják adni,legalább mi csajok ne engedjük.Én is kíváncsi vagyok,hogy 3 hónap után milyen eredmény lesz.
553. lepke
2006. nov. 10. 13:59
Milyenek a tapasztalatok vki fogyott már?
552. 7d87513fe9 (válaszként erre: 542. - Fabriagi)
2006. nov. 9. 22:19

Szia fabriagi!

Én egy hónapja iszom a teát, de még egy dekát sem fogytam. Úgy hallottam hogy a 3. hónap után kezdődik a fogyás. Ezt nagyon remélem, és mindenképpen kitartok, csak az a kérdésem hogy nem kell néha egy kis szünetet tartani?

Légyszi írd meg, hogy hogy alakul a súlyod a 2,5 hónap után!

Előre is köszi, mert ha másnak sikerül, akkor még reménykedem!

551. Cintia2
2006. nov. 9. 17:46
Sziasztok, amit Madár irt, az az eredeti, az tuti, mivel en Zsuzsatol szemelyesen kaptam, ö elmondta, melyik az eredeti,meg is mutatta, es segit
550. 7130b15964 (válaszként erre: 549. - Szeszipuszi)
2006. nov. 9. 15:17
Nincs semmi baj.:) Tegnap ezt a hsz-t egy, a tudásbázisban megjelent új varázsteás topikba írtam, amit valószínűleg összevontak azóta ezzel és benne maradtam (így már okafogyottan).
549. Szeszipuszi (válaszként erre: 547. - 7130b15964)
2006. nov. 9. 11:05
Bocsi, Tereza! De az általad leírt webcím épp ez a topic...ahol írogatunk. Akkor mi a baj????
548. Madár (válaszként erre: 546. - Vorsi75)
2006. nov. 8. 21:07
Sága doboz, rajta a Csala Zsuzsa képe mérőszalaggal! Gyártó és forgalmazó:Elixir Biopatika-Barcs. Csomagolta:Mecsek-Drog Kft.
2006. nov. 8. 14:48

Mindenki nyit magának saját varázsteás topikot?

Ezeket a kérdéseket taglalják itt is:


[link]

546. vorsi75
2006. nov. 8. 14:37

Sziasztok!

Csala Zsuzsa képe?

Érdekes az enyémen nincs rajta. Talán ezért nem használ? Azt hallottam, hogy hamisítják, csak azt nem tudom melyik az igazi. Amikor elkezdődött ez az őrület, vette boldog boldogtalan. az eredmény meg elmarad?

Valaki mondja meg melyik az igazi??????

Nekem most fogyott el az első doboz. Érdemes vennem?Segítsetek!

545. Cintia2
2006. nov. 8. 13:24
hat Barbara, ne is adja fel a férjed, mivel segit, amin csala zsuzsa képe van,tuti, én töle kaptam személyesen
2006. nov. 8. 13:11

Szia!

A férjem 2,5 hónapja issza és egy dekát sem fogyott. 132kg. Hát ennyit a teáról. Azért még nem adta fel, de sok jót már nem remél tőle.

Barbara

543. vorsi75
2006. nov. 8. 13:04
Kinek , hogy vált be a Natúr Varázs tea?
2006. nov. 8. 10:46
Sziasztok!! 2.5 hónapja iszom a teát elösször én is híztam 3 kilot, kétségbe voltam esve,de most jött el az én időm megkezdődött a fogyás!!!Egy hét alatt 1 kilo ment le rólam. beszéltem a gyártóval és sok mindent megkérdeztem tőle nagyon rendes pasinak tünik. Nagyon készséges volt.A Csala Zsuzsa fényképével ellátott doboz ugyanaz mint az elődje amin piros teáskanna volt a rebarbaragyökér azért nem lett a másik dobozra ráírva mert a uj gyógyszer törvény szerint gyógyszernek minősül mint alapanyag , de benne van a keverékbe.
541. lepke (válaszként erre: 540. - Szeszipuszi)
2006. nov. 7. 09:44

Teljesen egyetértek veled!!!!!!

Én is fogytam kb. 4 kilónál tartok, nem mértem magam az utóbbi 1 hétben, de érzem hogy vékonyabb a combom és a hasam is lapos, na meg nem vagyok éhes.

Az agyban kell elkezdeni az egészet az tuti.

Mert ha azt mondom magamnak hogy nem eszem csokit mert nem szabad, akkor nem eszem meg.

A kajálásra én is 80%-osan odafigyelek, néha vannak kitérők, de utána szigor.

Mindenkinek sok sikert.

2006. nov. 5. 19:22

Nem szeretnék vitázni senkivel és nem is akarok senkit sem rábeszélni semmire. DE...

Szeptember közepe óta iszom a teát naponta. Nem főzöm erősre, épp csak egy csapott evőkanálnyit teszek 4-5 dl vízhez. Nem forralom, csak forrpontig főzöm - és hidegen szűröm le. Mellette napi 1,5-2 liter szénsavmentes ásványvizet iszom (olyat, amelyiknek magas a kalcium és magnézium tartalma), antioxidánst és C-vitamint szedek.

Az első 3-4 naptól eltekintve, amikor is meghajtott, a tea semmilyen problémát (görcsöt, hasmenést) nem okozott. Tartottam már egy 5 napos szünetet - és szorulást sem okozott a tea elhagyása.

Amit viszont nem tudok másra fogni:

Tele vagyok energiával. Kisebb lett az alvásigényem. Felgyorsult a metabolizmusom. Egyszerűen jól érzem magam a bőrömben! És fogytam 2,5 kilót. Tartósan.

Hozzáteszem: egyetlen kellemetlen napom sem volt a tea miatt!

Többen is azt várták a teától, hogy majd a hasmenés hatására elkezdenek fogyni. Akinek nem okozott hasmenést a tea, az rögtön hamisítványra gyanakodott.

De hát ez a tea sem csodaszer. Gyógynövényekből áll, és ahogy minden gyógyszer, úgy ez is egy kicsit másként hat mindenkire. És a gyógyszer sem akkor hat csak, ha a mellékhatásait is megtapasztaljuk!

A tea hatóanyagainak is idő kell, hogy a szervezetünkben kifejthessék jótékony hatásukat. De ehhez nem szükséges a fél napot a WC-n tölteni, görcsökbe csavarodva!

Azt tanácsolom mindazoknak, akiknek bármilyen panaszt okoz a tea, de bíznak a hatásában, hogy főzzék fele olyan erősre, mint egyébként és lassan emeljék a gyógynövények mennyiségét...max. egy csapott evőkanálnyiig.

Nagyon fontos! Fogyasszatok sok-sok folyadékot, ásványvizet mellette. Figyeljetek oda a vitaminbevitelre. Higgyétek el, nem a tea és nem a forgalmazó hibás abban, hogy valaki a hetekig tartó hasmenés hatására a kiszáradás állapotába jut. És nem a nők buták - általánosan, mert fogyni remélnek valamitől. Azok a buták, akik miközben egy-két napos betegség esetén (normális esetben) orvoshoz fordulnak, egy maguk által tartósan okozott hasmenéstől a fogyást várják...Akik hetek óta panaszkodnak a kellemetlen hatásokról - de továbbra is fogyasztják a teát, a fogyásban bízva.

Azt olvastam valahol, hogy a fogyást a fejben kell elkezdeni. A fejben - és ésszel. Figyeljünk oda a testünk jelzéseire! Amiről a testünk azt mondja: ez nem jó, arról másoknak se higgyük el, hogy hatásos lehet. A legfontosabb az egészségünk. Annak megőrzése érdekében szeretnénk a legtöbben megszabadulni a fölös kilóktól. Hát ne áldozzuk fel épp néhány kilócska miatt.

539. Nőci1
2006. nov. 5. 17:32
TANúSÁGOS!!MEGÉRI ELOLVASNI!!!!!Én híztam tőle 5.kemény kiló jött fel ,és nem akar lemenni!2-hónapot ittam vagyis 2.dobozzal ,nagyon beteg lettem ,szédültem ,rázott a hideg,homályosan láttam néha remegtem.Hirtelen jött a tünet és el is ment kb-1-2 óra múlva.Elmentem orvoshoz mi újság,mondja meg.Hát leszidott!!Kiszáradás,Hormonháztartás felborulás,Magasvérnyomást csinált a tea!!!Soha nem volt magasvérnyomásom,a fosástól a sok ásványianyag jotékonybélflóra eltünt.A doki kórházba akart utalni,rögtön vérvételre küldött stb..Most járok jobbra -balra milyen károkat csinált 2-hónap alatt a tea!!a dokoi azt mondta a nők nagyon buták ,mindent elhisznek és örüljek mert össze is eshettem volna valahol,a tartalékokat emésztette a szervezetem.Nem iszom a teát,2-3.hete és kezdek jobban lenni.Majdnem rá mentem!csak ennyit akartam leírni!érdemes átgondolni megéri -e??
538. Virág3
2006. nov. 4. 18:35

sziasztok!

Én is kipróbáltam!Igaz csak egyszer ittam belőle,mert másnap semmi hatása nem volt!pedig mindentúgy csináltam,ahogy rá volt írva!A nővérem és a barátnőm is így járt!Nem tudom mi lehetett a gond!?


sok,sok sikert mindenkinek!:)

2006. nov. 3. 15:38

Én legelőször azt a fajtát ittam, amin kanna volt. Ettől 1-2 hétig nagyon erős hasmenésem volt, de ez normalizálódott. Nem mondom, az első két hét elég húzós volt. Kb. egy hónap alatt értem ennek a csomagnak a végére, és szerintem a tea alján lévő apró szemcsés tea miatt az utolsó 2-3 alkalommal olyan erős hasgörcsöm lett, hogy ihaj!!

Most a Csala-képest iszom, (kb.2 hete) ettől teljesen normálisan van székletem, sőt ha egyik nap este elfelejtem inni, még másik nap is 2-3 alkalommal van normális székletem. Mértem a súlyomat, de eddig inkább plusz, mint mínusz. De eldöntöttem, hogy nem adom fel, kenyeret teljesen száműztem, este 5 után nem eszem. Tartja bennem a lelket, hogy talán a 3. hónap után olvadoznak majd a kilók.

536. évike1 (válaszként erre: 535. - Lepke)
2006. nov. 2. 17:08
Hát 85kg voltam/sajnos/. Most 83 vagyok,de ezt nem biztos,hogy a teának köszönhetem.De annyit azért biztos,hogy mivel nem változtattam az étkezési szokásaimon,mégsem híztam.És még nem telt le a 3 hónap "próbaidö"sem.Én decemberig biztos,hogy nem adom fel.Hajrá csajok!
535. lepke (válaszként erre: 534. - Évike1)
2006. nov. 2. 13:15

ja én most már egy 1,5 hete nem iszom majd csak hétfőn kezdem újra inni, kihagyok én is két doboz között 2 hetet,mert sokan mondták hogy így jobb egészségesebb ás hatásosabb.

Te fogytál?

534. évike1 (válaszként erre: 533. - Lepke)
2006. nov. 2. 13:06
És te is hagytál ki valamennyi idöt a két doboz közt.Mert én 4 napja nem iszom,sokak tanácsára,de már hiányzik.Az lesz,hogy este már megfözöm.
533. lepke (válaszként erre: 532. - 991217)
2006. nov. 2. 12:53

Learták itt már előtted egy páran, hogy van aki hízik tőle van aki rögtön fogy, de végül mindenki fogyni fog, mert max. 3 hónap kell hogy átálljon a szervezet. Én rögtön fogytam és azóta is...

Ne essen kétségbe a barátnőd, mert nem érdemes.

Viszont ha többet eszik mint előtte akkor bizony hízni is fog.O))

Én a kajából is visszavettem, összeszűkült a pocim, így nem okoz gondot a dolog.

532. 991217
2006. okt. 31. 18:27

sziasztok!


Nem akartak elkeseríteni titeket de a barátnőm 3 kilót hízott tőle 2 hét alatt!

531. allathaz (válaszként erre: 528. - Lepke)
2006. okt. 30. 12:07

Köszi a bíztatást!

Hát, azt nem tudom, hogy mennyi méreg volt bennem a tea ivása előtt, de az biztos, hogy a mai éjszaka után olyan mérges lettem, hogy csak na!

:-)

Közben visszaolvasgattam a beírásokat, és megnyugodtam, hogy más is szívott már rendesen a dologgal, nem csak én.

530. 779642f981 (válaszként erre: 529. - Lepke)
2006. okt. 30. 09:59
Hát már rajtavagyunk a dolgon , úgyhogy köszi akkor próbálkozok más fogyási lehetőséggel!
529. lepke (válaszként erre: 527. - 779642f981)
2006. okt. 30. 09:49

Mikor akartok babát? szerintem azért mielőtt gyermeket szülnél menj el és kérdezd meg az orvosodat, hogy mit szól hozzá, nehogy a bab legyen bajba a végén majd a hasadban mert a teával minden kiment belőled a WC-be..

Vigyázz ezzel.

528. lepke (válaszként erre: 526. - Allathaz)
2006. okt. 30. 09:48

Ne aggódj ugyanígy kezdtem én is és a vőlegényem is...

El fog múlni, csak szerintem az lehet, hogy kicsit erős volt a tea elsőre, és nem bírta a gyomrod megemészteni, mivel sok a méreg benned is mint mindnekiben, mivel már csak mérgekkel teli kajákat lehet kapni, így lehetett a kínzó görcsöd. szerintem idd kevesebb taefűvel, és az is jó lesz, mer tén is voltam úgy hogy erősebb lett és biztony kemény görcseim voltak, aztán kevesebbel próbálkoztam. Sok sikert

2006. okt. 30. 08:50

Sziasztok!

Most tervezzük a második babánkat , de van egy "kis " felesleg rajtam (10 kg ) amitől szeretnék minél hamarabb megszabadulni: Ez a tea segít?

526. allathaz (válaszként erre: 518. - 7130b15964)
2006. okt. 30. 08:43

Sziasztok!


Én tegnap vettem egy ilyen teát. Nem vagyok túlsúlyos ezért fogyni nem szeretnék, nagyjából egészségesen élek, a vérképem, a koleszterinszintem meg egyebek is teljesen normálisak. Rendszeresen sportolok is. Ráadásul az egészségügy területén ténykedek, így nem vagyok teljesen laikus sem a témában. Ezért is gondoltam, hogy egy kis méregtelenítés sosem árt. Elkészítettem a teát, ahogy kell a leírás alapján, és este megittam. Éjjel háromkor olyan hasgörccsel ébredtem, hogy alig bírtam kikúszni a vécéig, és gyakorlatilag azóta folyamatosan megy a hasam. Mivel ma muszály dolgoznom, két görcsoldó van bennem, de félóránként fel kell keresnem azt a bizonyos kis helységet. A beleim tájékán folyamatos mozgás és kvartyogás hallatszik. Biztos, hogy ez a tea hatása, és nem fertőzés vagy gyomorrontás, mert semmi más egyéb bajom nincs (pl. hányinger, láz stb).

Kérdésem: ilyen mással is előfordult a tea hatására, vagy velem van valami gimbusz? Fél éve a szűzteával is próbálkoztam, kb. ugyanezzel a hatással. Szóval van valakinek valami hasonló tapasztalata vagy ötlete? Tudja valaki a tea pontos összetételét?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook