Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
585. lepke (válaszként erre: 584. - Neoline)
2006. nov. 22. 07:48

Hellóka, üdvözlet a sorstársak között.

Én is iszom a teát, kb. 4,5 kg szeptember óta, de figyelek a kajára,tornázni nem tornázom, csak sokat sétálok...

Bár néha megengedek magamnak nagy zabálásokat is...

Sajnos nekem még ma reggel is ment a hasam, néha mikor többet iszom kb. 3 dl. akkor van ez. Nálad mi a helyzet, szedsz vitamint?? Vagy megy a hasad még,?

584. neoline
2006. nov. 21. 14:50

Sziasztok!


Régóta kísérem figyelemmel a hozzászólásokat,de vártam addig amíg saját tapasztalataim is lesznek!:-)

21 napja fogyasztom a teát(3nap kihagyással mert a női napokon nem bírtam a 2 féle görcsöt)Hát én nem panaszkodhatom.Kilóban nem tudom megmondani a változást azzal várok még 2 hetet amíg mérlegre állok, de a centik magukért beszélnek A hasam 95 cm-ről indult a mai mérés 81 cm mutatott a fenekemről is lement 2 centi combról csípőről is 2 derekamról 4 cm!!!!Annyi hozzátartozik az igazsághoz,hogy beszereztem 1 hete, egy mostanában felkapott tornagépet otthonra és azt is megpróbálom majdnem minden nap használni.

A gyomorfájást kb 2 napja tapasztalom de szerintem azért van mert tegnap tésztát ettem ma pedig pizzát tehát szerintem picit le is terheltem.Amúgy rendesen eszem (főzelék,leves gyümölcs rakottkrumpli csoki:-) stb de azt hiszem a tésztaféléket a kúra idejére száműzöm.

Nem is gondoltam volna,hogy ennyi féle tea létezik bár én gyógyszertárba vettem meg biztos ami biztos alapon.Hát ennyi de azért remélem mindenkinek sikerrel zárul a kúrája!Egy tanácsot adnék azért ha lehet ne a kg.-okat mérjétek hanem a centiket szerintem ez a fonosabb és célravezetőbb is lehet egy idő után.

583. zena01
2006. nov. 21. 08:13

Sziasztok!

Fogyni én sem fogytam, viszont ahhoz képest, hogy feljött rám 4 kg az elején, nem szorít annyira a farmerem. Egyébb ruháim is mintha kitágultak volna. Viszketni nem viszketek, viszont állandóan melegem van, még éjjel is folyik rólam a víz. Ahogy olvasom mindenki szervezete másképp reagál a teára. Én már csak napközben iszom és higítva, mert amikor este ittam, sokat kellett wc-re rohangálnom. Mindenkinek kitartást és sok sikert!

582. danya
2006. nov. 21. 06:36

sziaszok:)


olyan érdekes mindenki a fogyást várja, és nem igen olvastam sem itt sem pedig a mindmegette.hu fórumon, hogy valaki is fogyott volna, egy akiről tudjuk csala. vagy nincs még meg az idő, vagy e is olyan humbuk tea mint a többi. de az is lehet, hogy szervezet válogatja, hogy kinél hat kinél nem. Nekem is megy ahasam tőle rendesen, napi ketszer, hajnalban és ebéd után. de sajnos fogyni még nem fogytam főle, kb. 1 hónapja iszom.

Több tea ivónál jelentkeztek kiütések, pattanások, és viszkető fej ill. bőr. nekem is jöttek ki pattanások az arcomon, a másik fórumban azt beszéljük, hogy talán a méreganyag kiürülése ez? nálatok nincs ilyen?

de amugy iszom én is tovább, mert mindig vannak csodák, vagyis én hiszem bennük:)

581. Beus70 (válaszként erre: 580. - Vica)
2006. nov. 20. 14:54

Szia Vica!

Igen nekem sajnos rendszeresen fájt a gyomrom, nem is kicsit, meg az alábbiakban már leírt panaszaim is voltak. Amikor jött a gyomorgörcs,Rennie tablettát szedtem be, valamennyire javított rajta, de nem sokat. Én a teát abbahagytam, nekem nem ért meg ennyi kínlódást, pedig volna mit leadnom, sajnos a 90-hez vagyok közel. Majd valami kímélőbb módszerrel megpróbálkozom... Aki folytatja, nagyon sok sikert kívánok neki!!!

580. Vica
2006. nov. 20. 14:33

Kedves Tea-ivó sorstársaim!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tapasztalt-e már a teaivás óta gyomorgörcsöt? Én két dobozzal "fogyasztottam" el és pénteken olyan gyomorgörcsöm volt, mint még soha. Most sajna nem merem tovább inni a teát, hátha az okozta. Várom válaszaitokat.

579. lepke (válaszként erre: 577. - Fabriagi)
2006. nov. 20. 12:57
Bocsi elfelejtettem odaírni, hogy tőled kérdem, megy-e még a hasad, meg hogy minden nap iszod-e
578. lepke
2006. nov. 20. 12:56

Szia!


Had kérdezzem még meg hogy megy még a hasad, minden nap iszod a teát??

577. fabriagi (válaszként erre: 573. - Lepke)
2006. nov. 20. 08:31
szeptember első hetétől iszom a teát folyamatosan
576. fabriagi (válaszként erre: 572. - Beus70)
2006. nov. 20. 08:30
Az étrendem: reggelizem rendesen ebédre menzára járok tehát normál kaja amit az iskolások esznek. Este a Norbi féle könyvből kukucskáltam ki az 1 kódos kajákat és azt eszem, teljesen rááltam erre és bevált.úgyhogy semmi fakszni!
575. 7d87513fe9 (válaszként erre: 571. - Fabriagi)
2006. nov. 19. 16:39
Köszi, még várok! Ja, és gratula a kitartáshoz, és a fogyáshoz!
2006. nov. 17. 11:38
A Békásmegyeri piacon az állítólag eredeti tea 2000 Ft!
573. lepke (válaszként erre: 571. - Fabriagi)
2006. nov. 17. 10:21
Mióta iszod a teát????????????
572. Beus70 (válaszként erre: 571. - Fabriagi)
2006. nov. 17. 10:17
Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy nagyjából milyen az étrended? Köszönöm.
571. fabriagi (válaszként erre: 565. - 7d87513fe9)
2006. nov. 17. 08:01
Hidd el én is be voltam parázva, hogy jön fel rám a kiló és nem fogyok a teától. DE! mostmár szépen lassan megy le rólam , minden nap mérekezem és mindig picivel kevesebb, de a ruháimon is észre venni.Jó kényelmes lett a farmerom, pedig már nagyobb méretet akartam venni. Nagyon lassan indul be a fogyás ezt a tea "feltalálója " is mondta főleg azért, mert mindenki máshogy reagál a teára. Csala Zsuzsa is 3-4 hónap után kezdett el fogyni.A Csala zs. képével forgalomba hozott dobozon van egy mobil telefonszám az a gyártó száma , ha valamiben kételkedsz hívd őt fel én is beszéltem vele jó fej.Hidd el működik a tea csak ki kell várni
570. Beus70
2006. nov. 16. 21:50
Én szemmel láthatóan sokat híztam, már 6 kilót, érzem a ruháimon is, és nagyon magas a vérnyomásom!!! Biztos hogy a teától, mert évek óta mérem naponta többször is, viszanéztem az elmúlt két hónapot,és megdöbbenve láttam, hogy azóta ilyen "rettenetesen" magas, pontosan attól a naptól kezdve, ahogy elkezdtem inni a teát. Ma véget vetek ennek, igaz, hogy van egy teljes doboz, egyszer használtam belőle, de én úgy döntöttem,befejezem...
2006. nov. 16. 20:11

Én most ittam meg a második dobozzal/sárga, kannás, centis, innen rendeltem/és híztam kb.2,5-3 kg-ot. Most úgy döntöttem, hogy szünetet tartok. 4 nap alatt lement 2 kg, úgy, hogy semmin nem változtattam, csak a teát hagytam el. Amit még észrevettem, hogy annak ellenére, hogy vízhajtó komponens is van benne, mégis nagyon fogja a vizet.

Ha tovább fogyok tea nélkül, elgondolkozom, hogy folytassam e.

568. Fiona
2006. nov. 16. 08:55
Én kb. 1,5 hónapja iszom a teát. Volt amikor híztam, most fogyok. De nem a teától, hanem azért, mert diétázok. Kezdem azt hinni, hogy nem használ a tea. Még van egy dobozzal, azt még megiszom. Hátha..
567. Beus70
2006. nov. 15. 23:22

Sziasztok!

Két hónapja iszom a teát, rendszeresen,előírás szerűen, már 5 kilót híztam! Mit csináljak? Abba hagyjam???

566. Noémi07 (válaszként erre: 539. - Nőci1)
2006. nov. 15. 16:42

Szia Nőci1!

Olvastam a cikked és kicsit megrémültem. Én nem azért vettem a teát, hogy fogyjak, hanem mert állítólag emellett is sok jó hatása van. De most elbizonytalanodtam, nagyon.

Minden nap szoktam inni 1liter katángkórót cickafűvel és ezek ugyanúgy megvannak a teában...tényleg ezt váltotta ki belőled? Csak a tea miatt lehet ez? Itt áll előttem a doboz tea és kinyitni alig merem. Ja, különben az érde tescoban található bioboltban 2150Ft.

565. 7d87513fe9 (válaszként erre: 562. - Fabriagi)
2006. nov. 15. 15:12

Köszi a választ, légyszi írj folyamatosan hogy hogy alakulsz, mert nálam még mindíg semmi!

Mégegyszer köszi!

564. zena01 (válaszként erre: 560. - Hajni2)
2006. nov. 14. 14:39
Én már azt sem tudom milyen az a plussz energia. Mostanában mindig fáradt vagyok, ráadásul beszedtem egy csinos kis náthát.
563. fabriagi (válaszként erre: 553. - Lepke)
2006. nov. 14. 14:08
Én igen és nagyon jó érzés!!!
562. fabriagi (válaszként erre: 552. - 7d87513fe9)
2006. nov. 14. 14:06
Szeptember elejétől iszom folyamatosan , nem hagytam ki egy napot sem,sőt ha otthon vagyok hétvégén reggel is iszom. Eleinte volt hascsikarás de szépen beállt! Nagyon el voltam keseredve, mert nálam is jelentkezett a hízás + 3 kg. De mostmár tényleg megy le! Szépen lassan. A munkatársaim is észre vették és nagyon élvezem, hogy a farmerem rámjön és nincsenek hurkák. Szóval kitartás !! Még annnyit, hogy azért este csak lájtos kajákat eszem.
561. Szeszipuszi (válaszként erre: 560. - Hajni2)
2006. nov. 14. 12:42
Szerintem a fáradtságot nem a tea hiánya okozta.A plusz energiát én is tapasztalom, de bár hétvégenként "elfelejtem" inni, még nem tapasztaltam, hogy fáradtabb lennék, mint hét közben. Általában pénteken és szombaton nem iszom. Pénteken azért, mert a szombat délelőtti bevásárlást és egyéb programot nem szeretném keresztülhúzni egy hevesebb tea-hatással.(általában nem okoz problémát, de előfordult már, hogy nem mertem messzire menni a mellékhelységtől) Még nem jöttem rá, hogy ez a teától függ-e, vagy az elfogyasztott ételtől...A szombat esti adag valahogy "elmarad". Legtöbbször már ágyban vagyok, mikor eszembe jut, hogy nem ittam - és hát ezért mégsem kelek már fel.
560. hajni2
2006. nov. 14. 10:47
Sziasztok. Érdekes tapasztalatom van a teával kapcsolatban: kb. másfél hónapja isszuk a párommal, szorgalmasan, minden este (már a harmadik doboznál tartunk) Rengeteg plusz energiát ad a tea, szóval este 10-11 körül még simán nekiállok mosogatni, vagy takarítgatni, pakolászni. Viszont tartottunk 3 nap szünetet az ivással, akkor viszont annyira fáradtak voltunk, hogy fél 8 - 8 körül már aludtunk. Kicsit megijedtem, mert úgy érzem függő lehet tőle az ember (szóval olyasmi mint a drogok) Valaki tapasztalt még esetleg hasonlót?
559. lepke (válaszként erre: 558. - Zena01)
2006. nov. 14. 08:40

Mostanság én sem fogytam.

maradt a -4 kiló, de még fogyni akarok 5 kg-ot, remélem összejön, fura hogy csak híztok tőle....

558. zena01
2006. nov. 13. 10:33
Sziasztok. Még mindig nem fogytam, igaz ami 4 kg rámugrott a teaivás óta az rajtam maradt. Lassan 2 hónapja iszom. Esténként csak egy teáskanállal teszek bele a vízbe, mert különben brutális a hatása. Mellette vitaminokat szedek és várok egy ici-pici sikerélményre.
557. Hoxa
2006. nov. 12. 21:33
Ne lepődjetek meg, 2500 a bolti ára, nálunk a webboltban csak 2350. Mióta Csala Zsuzsa képe is rákerült a dobozra, azóta drágább is.
2006. nov. 12. 20:59

Sziasztok, tegnapelőtt vettem teát, 2500ért, kicsit meglepődtem, amikor csak egy kétezrest vettem elő, de már nem akartam visszakozni a drogéria pénztáránál. Még az 1800ra számítottam...

Tapasztalataim: első nap: full hasmenés fél órán belül, második nap ua. éjjel 2kor, ma még semmi, viszont ma nem vagyok olyan éhes este. Nem tudom, ez a tea hatása -e, egész nap rendesen ettem, persze egészségesen, ahogy szoktam is, de most beértem egy igazán könnyű vacsorával .

Nem hiszem, hogy csak a tea fogyást eredményezne, de ha mellé normálisan próbálunk enni (értsd egészségesen, mértéket tartva), akkor hatnia kell. A gyógynövényekben hiszek különben, és csupa jó dolog van benne.

Pl katáng. Az a kék virágú útmneti gaz (bocsi, gyógynövény), ami Maria Treben szerint is tuti.

Kamaszkoromban anyu itta a belőle készült teát, a'la natur, csak f.satónak hívta. Szreintem itt is ez műxik. :-) (Meg a többi is.)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook