Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 16. 12:33

Sziasztok! Megint elkezdtem inni, immár harmadszor. Először semmi különös, aztán elég rendesen elkezdte a vizet hajtani.

Most ott tartok, hogy ha eszek valamit azonnal mehetek wc-re, mert csikar a hasam. Szóval tisztít rendesen. :)


Aki írta, hogy többet iszik tőle az természetes, mert ha hajtja a vizet a szervezetből, azt pótolni is kell, azaz jelez a szervezet, hogy inni kéne. A mérgtelenítésnél javasolják is a több folyadék bevitelét.

2009. márc. 24. 17:12

én is mától kezdem majd el inni, ha nagyon rossz lesz akkor majd átváltok kapszulára

én is úgy kérdeztem meg az eladót, hogy mivel fogyott le a Csala Zsuzsa, mert én is azt hittem, hogy az ő teája az az, de végül mondta az eladó, hogy a natúr varázstól és az ő teája is ugyanazokat tartalmazza csak ahhoz már adta a nevét is...úgyhogy elvileg mindegy melyiket fogyasszuk...

2009. márc. 15. 00:29
ja és azt elfelejtettem a Natúr Varázs nem a Csala Zsuzsa tea!
2009. márc. 15. 00:27

Sziasztok!

Én is iszom a teát! Másodszorra kezdtem újra inni.

Tavaly 2 hónap alatt fogytam 6-7 kg.-t!Persze nem csak ezzel,de segitett ez is!:-)

Leginkább tényleg az anyagcsere bajokra jó!

Ennek a Natúr Varázs teának van egy kapszula formája is,ha valaki nem birja a teát inni!

A kapszulát is szedtem,azt jobban is szerettem!:-)

A kapszulától állandóan szomjas voltam,simán megittam 2 liter vizet.elötte meg jó ha napi 0.5 litert ittam valamiből!

De ettől tényleg nem lehet csodát várni.Oda kell figyelni a kajára,meg mozogni kell.

2009. márc. 12. 10:56

Sziasztok.

én tegnap előtt kezdtem el inni filteres teát. este 8-kor megittam, és hajnali 2kor már 3x kellett kimennem a wc-re.

Mellé vettem ananászkapszulát, amit reggel és este kell bevenni, attól is 1x megyek wc-re. Most már úgy csinálom, hogy délbe iszom a teát, akkor a délutáni 3x-i wc megvan, reggel meg este az ananászkapszulát, attól meg reggel 1x, este 1x megyek a wc-re, remélem lesz hatása, mert már tényleg fogyni szeretnék :)

2009. jan. 14. 17:37
nekem is van Csala varázs teám.Én is ittam k.b.2 napig bírtam.megállás nélkül jártam a w.c.-re.Még az aranyerem is kijött.Ez csak eleinte van így,vagy állandó a hasmenés?
849. roncsika (válaszként erre: 847. - 52d3e0b8a8)
2009. jan. 2. 19:41
Oké, köszi megpróbálom, hátha azzal jobban járok.
2008. dec. 7. 21:06
Szerintem nem is olyan rossz az íze,a csalán teának és egyes salaktalanítónak rosszabb(ami nem filteres).Hatása nálam nem volt,nem fogytam pedig fél évig ittam,melette diétáztam is.Azt mondják,hogy hasmenést is okoz,de nálam ez sem volt.A filteres teákat nem szeretm mert se szine se íze.
847. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 846. - Roncsika)
2008. dec. 7. 15:54

Jaj! Ezek külön-külön is rosszak!!! Próbálj meg kérni a gyógyszertárban valami másik méregtelenítő teát!

Én azért próbáltam ezt a teát, mert azt írták, hogy immunerősítő.

846. roncsika (válaszként erre: 843. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 7. 15:52
Melyik teát kell keresni ami tényleg kitisztítja a bélfalra lerakodott cuccost? Jó volna lépni ez ügyben, mert minden betegség innen indul ki, ha itt nincs rendben valami, akkor megbetegedsz, Hát nálam már van egy lét dolog... Asztma, allergia, reflux, nem folytatom ...
845. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 844. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 7. 15:51
Úgy iszom másképp nem bírnám.Próbáltam semmi hatása nem volt.Most megyek mert éjszakás leszek készülnöm kell puszi holnap talcsizunk.
844. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 842. - 9bbaa658f2)
2008. dec. 7. 15:49
Próbáld meg úgy, ahogy írtam: langyosan idd, vagy hidegen jóóóó sok citrommal! És egy húzásra! :D Káposzta leves kapszulát nem próbáltad?
843. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 841. - Roncsika)
2008. dec. 7. 15:47

Köszi a levelet! :)


Egyébként tényleg rémes az íze! A gondodra jó minden ami bifiduszos!

2008. dec. 7. 15:46
Lányok ez rettenet mit össze kinlódunk.Az íze borzalom alig lehet meginni már az szenvedés.
841. roncsika (válaszként erre: 840. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 7. 15:43
Egyébként nem igen volt gondom, mindig rendesen működött az emésztésem, de ez a tea.. Szőrnyű volt. Írtam is egy levelet, a teán talált e-mail címre, nem hagyom annyiban, remélem válaszolnak. Az aszalt szilvát kipróbálom, köszike. Aztán remélem hamar visszaáll a rendes menetem...
840. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 839. - Roncsika)
2008. dec. 7. 15:15
Hát bele, rendesen...szegény! Aszalt szilva? Lehet az jobban segítene!
2008. dec. 7. 12:37
Én 5 napja iszom ezt a szar natúr varázs teát. Hát nekem olyan székrekedést csinált, h. már rendesen fájt tőle a hasam, és mellette tökre fel is fújt. Ma reggel glicerin kúpot kellett használnom, mert azt éreztem, h. belém szorult minden. Gondolhatjátok. 5 napig nem mentem wc-re. Nagyon gáz volt! Lehet, h. én nem az eredetit vettem meg? Azt olvastam arra nagyon oda kell figyelni, mert a másikkal pont az ellenkezőjét érjük el. Ezek szerint én jól belenyúltam a gagyiba...
2008. dec. 3. 14:40
Sziasztok! Most megint sikerült megvenni! Érdekes, hogy ezelőtt rohangáltam rendesen a kétbetűsbe, most nem. Amiért nagyon szerettem: mindig segített, a haspuffadásra nagyon jó volt. Viszont az íze....hagyom lehűlni is jó sok citromlevet facsarok bele, így már ihatóbb.
2008. dec. 3. 14:21
Én most vettem meg, tegnap kortyoltam belőle először. Főként a tisztulást várom tőle, de sosem árt, ha lemegy néhány kiló. Max 4-el vagyok több mint szeretnék.
836. Veronika27 (válaszként erre: 835. - Rena79)
2008. nov. 28. 19:48

Igen, en most nezegettem neten.

En regebben ittam meregtelenito teakat, es fogytam is toluk. Sokszor jartam wc-re. Jo volt, mert csak par napig ittam, igaz akkor eleg intenziven, de konnyunek ereztem magam.

Megint bele kellene kezdeni, hogy az eskuvomre lemenjen par kilo...

835. rena79
2008. nov. 28. 18:57
most nézem hogy csak ketten vagyunk és ugy látom te sem sokkal többet tudsz a tea hatásáról
834. rena79
2008. nov. 28. 18:55
megkérdezhetem hogy naponta sokszor jártok a wc re? a teától
2008. nov. 28. 18:48

En nem probaltam a teat, de ha jol tudom, attol lehet fogyni, hogy kipucolja a lerakodott salakanyagokat. Ez persze azzal jar, hogy wc-re kell menni.

Gondolkozok rajta, hogy veszek...

832. idacintia (válaszként erre: 811. - JuciPuci)
2008. szept. 20. 19:14
sya ebben teljesen igazad van
831. idacintia (válaszként erre: 823. - Nestha)
2008. szept. 20. 19:13
sya 2008 agusztusától iszod mert ha igen az szép elért eredmény gratula neked
830. idacintia (válaszként erre: 818. - Spixi)
2008. szept. 20. 19:11
syoka egy nap egyszer kell inni teát lefekvés elött 30 percel ezt nem tudtad a tályékoztaton ez is szerepel
2008. szept. 20. 19:06
sziasztok én is iszom ezt a teát 2 hete és hidjétek el ez az idő alatt fogytam 7 kg nos azért fogyozom és a teát is iszom most végül is nem tom mi is segitett elöre de a tea nagyon jó és elinditotta bennem a fogyást remélem még az elért erdményig tudok fogyni tőle
2008. júl. 8. 14:19
én egy éve iszom először a Natúr varázs teát é sujabban a Csala varázs teát. Eddig 23 kg ment le. Az utóbbi hónapkban már nappal is ittama teá, ha éhes voltam. mellette több zöldséget gyümölcsöt ettem, kenyérfélét egyáltalán nem . A környezetemben sokaknak nem ment a fogyás, de mindenki gyors eredményt vár, pedig nem, egyhamar mennek le a kilók! Csak kitartás!Mindenkinek!
2008. jún. 28. 08:45

Szijjja!

Én az új teát keztem el inni annak nincsen olyan rossz ize!

Csala varázs a neve hát remélem engem is átvarázsol :)

2008. jún. 6. 08:26
Én a Csala Varázs teát használom, most akkor melyik az igazi? Hasonló piros polós kép van rajta, viszont az összetétele nem ugyanaz. A Rossmannba vettem (olcsóbb is volt). Ettől függetlenül nem egész egy hónap alatt ment le rólam 3 kg!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook