Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új építésű lakást/házat vettél? Vélemény? fórum

Új építésű lakást/házat vettél? Vélemény? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 7. 16:49
Van egy mondás: az első házat az ellenségnek építjük, a másodikat a barátunknak, a harmadikat magunknak. Ez a vásárlásra is igaz.
2009. márc. 11. 18:08

Szia!Én lakás tulajdonos is vagyok és értékesítő is. A beruházó, akitől vásároltunk 3db lakást(3 testvér) elhívott magához ingatlanosnak. Igazi kukacos vevők voltunk, szinte mindenbe belekötöttünk, most már az ingatlanos sulit is elvégeztem, így még több rálátásom van a dolgokra.

Nagyon fontos!

-Ingatlan környéke

-Ki a beruházó, kivitelező

-Milyen anyagokat használnak

-Referencia

-Ingatlan és a beruházó íratai lásd.: fölhívatali bejegyzés, apeh igazolás, engedélyek, alapító okírat, szerződés minta, műszaki leírás stb.

Ezen kívűl még sokmindent kell szem előtt tartani, de ezek a legfontosabbak.

2009. jan. 2. 09:02
Mi építkezni akartunk, de most a válság miatt nem tudom bele merjünk-e vágni :(
2008. dec. 29. 09:35

Már volt mindenféle házam.

Új építésű, régi ámde felújított, kibővített, stb...

Most egy átmeneti megoldásban élek, de hamarosan újra építeni fogok. Csak ennél most nincs jobb megoldás.


Mert mi a jobb? Bent lakni a város központjában, vagy faluról bejárni a városba?

2008. dec. 29. 08:57
Inkább építek...
3. 778a651802 (válaszként erre: 2. - O.melinda)
2008. szept. 6. 21:06
Köszi,írtam privit!
2008. szept. 6. 21:00
Én ingatlanokkal foglalkozom és szeretik az újépítésű lakásokat,csak az a baj,hogy az átlagember nem igazán engedheti meg magának,mert a szocpol miatt van felső határérték az árban és általában kevés kis lakás épül az ilyen társasházakban,ami még belefér a keretbe.
2008. szept. 6. 20:40
Új építésű lakást/házat vettél?Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook