Törés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Törés

2009. aug. 28. 17:34

Szia !

Eltelt egy év, mi újság van???

Remélem, már tökéletes az öcséd karja!????

11. Betty's (válaszként erre: 10. - A9ffc273fe)
2008. nov. 9. 18:05

Szia Magdus!

Nagyon örülök,hogy ezen a műtéten már túl van az öcséd,kivánok Neki mielőbbi gyógyulást és sok-sok kitartást!!

10. a9ffc273fe (válaszként erre: 9. - Fb001f1b0b)
2008. szept. 26. 10:48

Szia!

Nagyon kedves vagy Köszönöm.

Hát igen, nagyon büszke vagyok rá. Jól mozog már a kicsi keze, sikerült a műtét is. Már fájdalom-csillapító nélkül is mozgatja a kezét, picit fáj neki, de jól van:)

2008. szept. 24. 01:03

Szia Magdus!! Az öcséd nagyon klassz srác,hogy

ennyire kitartó,van akarat ereje.Ha netán tudok se-

giteni valamiben,állok szives rendelkezésre bár-

mikor.

2008. szept. 23. 23:18
hát sajnos ez a magyar egészség ügy!de remélem minden jora fordul.kitartás!!!mielöbbi gyogyulást kivánok neki.
2008. szept. 10. 14:41
:)köszönöm szépen. aranyosak vagytok:)
2008. szept. 8. 17:43
kitartás magdusbaba nektek főleg a tesodnak, én drukkolok ;)
2008. szept. 8. 17:37
Jobbulast a tesodnak!
2008. szept. 7. 19:25
Most műtik majd 15.-én, hát nem tudom, hogy mi lesz az eredménye, remélem, hogy minden rendben lesz. Anyuék is rengeteget tesznek azért, hogy meggyógyuljon, csak sajnos még sok van hátra.
2008. szept. 7. 03:42

En is nagyon sajnalom!


Tenyleg masodpercek alatt megvan a baj, en egy bokaig ero lanc-keritesen akartam atlepni, de beakadt a labam, es a konyokomre estem, ami szilankosra tort.

Azt hiszem nekem szerencsem volt, mert a mutet helyen kivul semmi sem arulkodik a balesetrol. Pedig azt mondtak a mutet elott, hogy mivel tobb mint fel evig kell gipszben lennie, nem fogom tudni kinyujtani a karom. Nekem is vasak tartottak ossze, es idojarasvaltozaskor meg sokaig orditottam a fajdalomtol. A szuleim naponta tornaztattak a karom, amit en vegig sirtam, de nekik koszonhetem, hogy most mukodik:)

Nem lehettem sokkal idosebb a testverednel, es a sajat kertunkben tortent az eset.

2008. szept. 6. 21:30
Nagyon szörnyű! Sajnálom a tesódat, remélem meggyógyul a karja!
2008. szept. 6. 11:03
Rengeteget gondolkodtam, hogy megírjam-e ezt a történetet, ami a testvéremmel történt. Végül úgy döntöttem, hogy durva példa lesz azoknak, akik Hála Az Istennek nem jártak még így. Egy gondatlan lépés kihathat egy egész jövőre.

Ugrás a teljes írásra: Törés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook