Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerztetek már haragost az életben? Ha igen, hogyan kezelitek a dolgot? fórum

Szerztetek már haragost az életben? Ha igen, hogyan kezelitek a dolgot? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 16. 23:17

Hát persze!

Kinek ne lenne haragosa.

Én nem sokat foglalkozom velük, ha úgy érzem, hogy nekem van igazam.

2009. okt. 15. 06:55
Szerintem én se adtam okot a haragra.a történet több mint 3 éves már.a nő a férjem exe.mikor összejöttünk a párommal ő azt mondta már több hónapja szakított a barátnőjével.el is hittem neki.aztán fél év múlva egy véletlen telefon miatt kiderült,h akkor még megvolt neki,mikor mi megismerkedtünk,és a fél év alatt is tartotta a kapcsolatot vele,igaz csak párszor taliztak,ezen kívül más nem volt.de a csaj mégis engem hibáztat,h vége lett.én hiába mondtam,h ha tudom még együtt vannak,akkor nem érdekel,de ő azt terjeszti mindenkinek,h mekkora szemét vagyok,szétszedtem őket stb.most már nem érdekel,azt gondol,amit akar.én nem érzem magam hibásnak.
2009. okt. 6. 13:03
Volt feleségem haragszik rám, amivel én nem foglelkoznék, de mégis kell, mert a képeim közt látható kisfiú anyuja.
17. s.irma
2008. nov. 23. 17:14
Igen. Én nem foglalkozom a dologgal. Megbékél ha akar. Ha nem akkor úgy marad!
2008. szept. 6. 21:48
Nézeteltérés és vita bármikor azódhat az életben. Ezeket minden esetben emberi módon érdemes rendezni. Szerintem minden problémát őszintén meg lehet és kell beszélni. Haraggal élni mindkét félnek fájdalmas.
2008. szept. 6. 12:10
Ó, hogyne. Irigy ember minden bokorban akad, aztán velük elég nehéz. Sőt, nem lehet mit tenni. Kiváló haragosok!
2008. szept. 6. 12:09

Szerintem attól függ, ki az illető. Ha gyakran találkoztok, és fontos lehet számodra a jó viszony (újra) kialakítása, és még értelmesen meg is lehet vele beszélni a dolgokat, akkor ne hagyd szunnyadni a haragot. Ellenben ha ritkán találkoztok, és még fafej is az illető, akkor én nem koptatnám a számat.


Haragost szerezni nagyon könnyű, mivel teli az életünk konfliktust okozó helyzetekkel. Mindenkivel azonban nem lehetsz jóban, mert abba Te előbb őrülsz bele, mint a haragosod. ;)

2008. szept. 6. 07:51
Rám azért orrolt meg a kolléganőm,mert szerinte nem vettem fel a telefont, amikor ő hívott (nem is tudhattam volna, hogy ő, mivel a munkahelyi központi számot írta volna ki a telefon). Tudta, hogy olyan helyen vagyok, ahol nincs térerő - ő biztos azt hallotta, hogy kicsöng, de én semmit nem hallottam, és jelzés sem jött. Nem tudtam vele megértetni. Főjjön saját levében, aki ennyire sötét!
2008. szept. 6. 07:26

Szia!

Sajnos szinte minden embernek van legalább egy haragosa.Ez van.Együtt kell vele élni.

11. mortansen (válaszként erre: 10. - Missygirl.e)
2008. szept. 6. 00:01
Igyekszem így tenni. Minden esetre köszönöm a válaszaitokat.
10. Missygirl.e (válaszként erre: 9. - Mortansen)
2008. szept. 5. 23:57
Csak azt tudom mondani, hogy akkor az ilyennel nem kell foglalkozni, bármennyire is szarul esik! Ha nem vagy hibás, akkor ne zavarjon a dolog!!!
9. mortansen (válaszként erre: 8. - Missygirl.e)
2008. szept. 5. 23:53
Nem adtam okot haragra, de ahogyan írtam, nem enyhén hisztis az illető és nagyon enyhén fogalmazok, ha azt mondom, erősen én központú. Okom nekem lenne a haragra, azért a stílusért ahogyan előadta magát, de mint hogy tudom kiről van szó nem foglalkozom vele. De még is csak sz...l esik.
8. Missygirl.e (válaszként erre: 5. - Mortansen)
2008. szept. 5. 23:45
Igazad van, túl kell lépni rajta. Majd megbékél, ha akar. Viszont, ha okot adtál a haragra, talán neked kellene valamit tenned. Persze nem feltétlen kell.
7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Mortansen)
2008. szept. 5. 23:44
Van egy tippem a "hp" rövidítésre. :-D h.....s p...a? :-D
6. mortansen (válaszként erre: 4. - Missygirl.e)
2008. szept. 5. 23:43
Nem fogom békítgetni. Egy hp-ről van szó. Lett egy ilyenem is. Majd kitűzöm a kalapomra:)
2008. szept. 5. 23:36
Nekem is beugrott egy a kosárba. Nem tudok vele mit kezdeni. Azt hiszem túl kell magam tenni rajta. Neki meg nőjön meg a szemöldöke:)
2008. szept. 5. 23:33
Haragost szerezni sajnos nem nehéz, kezelni azonban annál nehezebb. Egy ideig igyekszem kibékíteni az illetőt, főleg ha okkal haragszik,de ha nem hajlandó engedni, ráhagyom. Idővel úgyis minden elmúlik. Bár elfeledni úgysem fogjuk.
2008. szept. 5. 23:30
Mondjuk nem kell hűdesokemberre gondolni, mikor azt olvassátok, hogy nem is egyet... Én konkrétan 2 személyre gondolok... Aztán lehet, hogy van még más is, csak nem tudok róluk. :-P
2008. szept. 5. 23:29
Szereztem, azt hiszem nem is egyet. Hogyan kezelem? Méltósággal. Nem foglalkozom velük. Ha átnézek rajtuk, az nekik fáj jobban. :-)
2008. szept. 5. 23:26
Szerztetek már haragost az életben? Ha igen, hogyan kezelitek a dolgot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook