Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pannon pofátlanság fórum

Pannon pofátlanság (beszélgetős fórum)


2009. márc. 17. 10:35
Én a helyedben azonnal otthagynám a Pannont. Nekem V... előfizetésem van, és nyáron mikor külföldön voltam, a szokásostól 20 E- Ft-tal is több volt a számlám. Mégis ugyan úgy, a szokásos módon számláztak. És különben is hol van az a szerződésben leírva, hogy a számlának mindig egyformának kell lennie. Egyik hónapban kevesebbet, másik hónapban többet beszélek.
2008. szept. 6. 12:27
nekem aránylag magasak a számláim mert külfödre telefonálok ezért nem 2-3ezer ft...vodás vagyok,az elején mikor szerintük sokat telóztam hó közben,nem magamhoz képest,hanem az átlaghoz,akkor kértek résszámlafizetést,azaz amit addig telóztem,mondjuk hó közepéig,kiszámlázták,ha nem fizettem be akkor tiltották....(volna)...de itt sem kértek ennyire aránytalanul magas összeget a számlákhoz képest...ezt nem hagynám annyiban biztosan...
2008. szept. 6. 12:23

Szia Anita!

Köszönöm, a hozzászólásod!Semmiféleképpen sem akarjuk hagyni az esetet.leveleden felbuzdulva, pedig végképp úgy gondolom, hogy tennünk kell valamit, igaz már személyesen voltunk "reklamálni" , ahol természetesen hülyének akartak nézni, és a szádba rágják, hogy neked ezt be kell fizetned.De a leveles próbálkozással élve (ami valószinüleg nem csak az üzletben ugráló alkalmazottakig jut el) talán többre jutunk!

Dorina

4. 29 (válaszként erre: 3. - Sweedy)
2008. szept. 6. 09:15

Szia!


A pontos részleteket nem tudom, de az anyósom, és ezáltal a párom is pannonos. Náluk is "eljátszották" ezt, mármint, hogy őket sem értesítették ki, hogy változott valami a meglévő szerződésükben.

Anyós írt egy jó kis reklamáló levelet, és ők kértek elnézést:-)

Szval sztem ne hadjátok annyiban.


Anita

3. sweedy (válaszként erre: 2. - Dee7182d35)
2008. szept. 6. 08:56
Elnézést, hogy nem voltam teljesen világos.Kicsit nekem se tiszta, hogy mi miért, hogy.Előfizetéses telefonról van szó, és akkor picit pontosítom. Átlagosan 3-4 e ft körül volt a számla.nyáron a hugom kicsit telefonálgatott, és 2 alkalommal 7-8 e ft-os számlát csinált.Erre a pannon tiltotta telefont, és küldött egy 42 e ft-os csekket. Amit egyösszegben megadott határidőig kellett befizetni. Nos, a szüleim nem akarták hagyni így az utánajárogatások miatt nem lett befizetve, főleg, hogy nem is akarták hagyni. Így növekedett meg az összeg 60.700 ft-ra. Ezért írtam azt, hogyha ezzel bebiztosítja magát a társaság, vagyis kaukciót követel (amit elvileg megtehet hónap közepén is), akkor miért is növekedik ez az összeg? Hisz,én úgy tudom, hogy ennek nem kellene. És persze részletfizetési lehetőség sincs. Édesanyámnak, majdnem egy havi keresetéről van szó...azért ez így, ilyen formában mégis úgy gondolom, hogy egy erős húzás volt a Pannontól. Ezért is vagyunk felháborodva.
2008. szept. 6. 07:07
Ez a történet nem túl világos nekem.Pannonos vagyok én is,de ilyet még nem hallottam!Előfizetéses telefonról van szó?
2008. szept. 5. 18:40

eddig a család pannonos volt, egyedül én váltottam szolgáltatót, eleinte félve, már azonban örülök neki. Régebbi telefonomat a hugom kapta meg, aki a nyár alatt picit többet telefonált az átlagnál, ez kb 3000 ft-tal volt több. Majd erre a szolgáltató kitalálta, hogy fizessünk be majd 50. 000 ft-ot, mert megugrott a számla.Ezzel bebiztosítva magát (az összeg lebeszélhető) De kérdem én...mikor voltak figyelemmel arra, hogy hónap közepe van, és, hogy milyen anyagi helyzetben van a család. És a történet maga is vicces, hiszen ha szabályzat módosítás történt, akkor miért is nem kaptunk róla kiértesítést? Mert az ugye úgy dukál...senki se akar, csak úgy hirtelen zsebből tízezreket előhúzni. Addig addig történt az utána járás, hogy mégis mi ez (amiről eddig még nem hallottunk, és hozzáteszem a többi szolgáltatónál nincs is), hogy ez az összeg 20000 ft-tal növekedett. akkor ez a kaukciónak minősülő összeg miért is növekedett??? Ez is jó kérdés, hisz tudtommal ennek nem kellene.

Ha tehetnénk, azon nyomban megfeletkeznénk a Pannról...csőbe húztak, így nincs rá mód, de nem fogok semmi jót sem említeni senkinek erről. és örülök, hogy már nem tartozok alá! Hozzátenném, soha többet nem is fogok, és amint tudunk megszabadulunk tőle mindannyian. csalódás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook