Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok macskakarom nevű gyógynövényt vásárolni? fórum

Hol tudok macskakarom nevű gyógynövényt vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 17. 11:35

Sziasztok!


Nem tudom szokta e olvasgatni ezt a topikot valaki. Nekem van 1 doboz macskakarom (una de gato vibe) kapszulám. Összekevertük véletlenül a maca vibe kapszulával és 2 db-ot a párom be is szedett belőle, úgyhogy nem tudjuk visszacserélni. Ha valakit érdekel 3500 ft-ért odaadom.

2009. júl. 8. 12:11

Gyógykészítmény nagykereskedésekben (Mediline, Herbaház), illetve tudok webshop elérhetőségeket is!


Itt lehet kapni teát, tablettát és gélt is(ez a nyári sérülésekre, napégésre és rovarcsípésekre kiváló).


Ha érdekel valakit írjon bátran és adok elérhetőségeket!

2009. jún. 18. 14:26
Teát láttam a DM-ben, nekem tablettában van itthon. Létezik kapszulás kiszerelés is, bioboltban láttam.
2008. okt. 30. 13:38
Kérdezd meg egy macskától::)))
2008. okt. 29. 15:10
Gyógynövény boltban. Patikában. Herbária...
2008. okt. 29. 14:03
A herbáriákban kapható szárított állapotban. Egyébként biopkertészetekben ismerik
2008. okt. 6. 13:05
némelyik bioboltban is fellelhető!
6. 158b969926 (válaszként erre: 5. - Varbóc)
2008. okt. 6. 13:00
Nagyon köszönöm a választ!
2008. okt. 6. 12:58
A jobb helyzetben lévő budapesti Herbária boltokban rendelhető
2008. szept. 7. 08:22

Te jó ég! Ezt nem gondoltam volna...

Egy perui barátom hozott egyszer macskakarmot, kb. 20 cm- es volt, mélyhűtőben kellett tárolni, egy légmentesen záródó üvegedényben, és "x" idő múlva levet eresztett, ezt lehetett meginni.

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, aranyos vagy!

2008. szept. 5. 18:42

rákerestem a neten, nem hiszem, hogy növényt tudnál termeszteni

amazóniai esőerdőben él, fás szárú, több méterre kúszik az egyik változata 30 méterre is megnő

nálunk esetleg üvegházban lehet megfelelő körülményeket kialakítani

egyébként a kéreg tartalmazza a gyógyhatású anyagokat

2008. szept. 5. 18:25

Ez egy Peruban őshonos gyógynövény, hihetetlen immunrendszer- erősítő, gyakorlatilag mellékhatások nélkül.

Láttam már különféle macskakarom- készítményeket, nem tudom, hogy ezek is olyan hatásosak- e.

Esetleg, ha valakinek van ilyen téren tapasztalata, megoszthatná velem őket, nagyon örülnék neki!

2008. szept. 5. 18:19
Hol tudok macskakarom nevű gyógynövényt vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook