Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Okos telefont keresek fórum

Okos telefont keresek (beszélgetős fórum)


1 2
45. Candytuft (válaszként erre: 44. - 5fd0bd70c7)
2017. dec. 27. 15:51
Köszönöm,megnéztem.Még erről a márkáról sem hallottam. :) ez spec.74.e-től kezdődik,de akkor szétnézek még.
44. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 43. - Candytuft)
2017. dec. 27. 13:41
Huawei P10 lite. Fényképezés terén nincs jobb ebben az árban.
2017. dec. 27. 09:30
Sziasztok!Hátha tud nekem is valaki segíteni. Okostelefont szeretnék,de nem igazán a netezés,inkább a fényképezés miatt.Fényképezőt nem szívesen veszek,mert az egyszerű gépek,már nem olyan jók,és nem is olcsók. Árban kb,60.e.-ig érdekelne.
2017. okt. 3. 07:36

Régi kiírás nekem most lenne aktuális.

Netezni NEM akarnák rajta.

Kb ilyen keresek : wifit érzékelje. A viberes telefonálás miatt.

Szimkártyán nem lenne net előfizetés. Csak ha wifit talál.

Pénzt max 15.000 ft ot engedhetek meg magamnak.


Láttam 512mb osakat is. Wifiset. Erre a viberes telozásra is alkalmatlan?

Előfizetősre váltás kizárva...

Vagy az 1gb / 4-8 gb osat.

Kiskeresetű vagyok...

Építő jótanácsokat kérnék!

Köszönöm előre is.

2009. júl. 1. 10:48
Valaki segítene NOKIA 6650d-1c-m van turbosimmel használom és függetleníteni szeretném,de itt a környéken sehol nem tudják.Nem tudtok kódot hozzá?Köszönöm
40. eunuch
2009. jan. 5. 23:09

Szerintem azért nem kellen egyeseknek úgy viselkedni, mint Katalin cárnőnek az orosz muzsikok közt. Az átlag külföldinek sem kolbászból van a kerítése, és nem hord iPhone-t a zsebében, és nem állítanám, hogy nem nagy szám egy iPhone. Voltam Németországban egy ideig, láttam ezt azt. Én sem az átlaggal találkoztam, hanem tanult, jól kereső, befutott emberkékkel.

Vannak nagyképű emberek!!!

2008. dec. 2. 20:07
Hahó valaki kérem segítsetek hogy kell az samsun omnián beállítani a magyar nyelvet??
2008. nov. 24. 21:38

lark,,,


figyelj,lehet hogy magyarorszagon luxus termekek,de hidd el kulfoldon nem,,nem nagy szam...

37. a3f72a6162 (válaszként erre: 36. - Xbernyx)
2008. nov. 24. 18:56

Örülök, hogy szívesen vitatkozol olyan dolgon, amit már lebeszéltünk. Igen az iPhone tényleg okostelefon. Viszont az is tény, hogy már azért a pénzért akkor jobbat is lehet venni. Az is tény, hogy Magyarországon egy átlagos keresetű embernek a Mac cuccok igenis luxusnak számítanak. Te mivel nem vagy Magyar ( ahogy írtad ) nyilván ezt nem látod be és nem is tudod talán megérteni. Írtad azt is, hogy azért nem írsz helyesen mert nem vagy Magyar ( már akkor sem értettem az érvelésedet, mert az embernek bármikor ott van, ( pláne ha használ internetet ) a kezében a szótár ). De tudod, talán pont azért mert nem itt élsz, mert nem vagy Magyar és ebből kifolyólag nem látod át az itteni dolgokat ( bár lehet ha itt lennél sem látnád át, embere válogatja ) nem kellene a kákán is csomót keresned és belekotkodálod olyan dologba, hogy mi luxus és mi nem az, mi drága és mi nem az. Nem szívesen vitatkozok fölöslegesen és ez már rég kimerítette ezt a határt... Az, hogy tanultál és és dolgozol és magadnak veszel meg mindent és nem függsz senkitől dicséretes de mivel nem egy területen egy régióban ebből kifolyólag sem egy táradalmi osztályban élünk ez nem bizonyít semmit nem érv semmi mellett.

Dolgozz hát ahol most vagy, szerezz magadnak sok Mac kütyüt és használd őket egészséggel.


Lark

2008. nov. 24. 09:25

en az iphone-t americaban vettem meg tavaly novenberben,,,,


semmit nenm torlesztek)))



lark:en tanultam sokat,majd nyelvet,es most dolgozom,,jol keresek,es azt veszek amit akarok,,,


senki nem ad penzt,sajat magam keresek penzt,es sajat magam penzebol azta veszek amit akaraok,

es mivel taniultam,eljutottam arra szintre hogy jol keresek,es 1 iphone nekem nem nagy dolog,,,

2008. nov. 24. 09:22

es kulonben is az volt a forum cime hogy "okos telefont keresek"


nem az hogy olcso telefont keresek))))



szal az iphone okos telefon...

2008. nov. 23. 15:14
Nekem Apple Iphone-om van,csak ajánlani tudom!!!
2008. nov. 23. 11:26

mindenki azt vesz amit akar,,,mi ezeket a markakt hasznaljuk,,

nekem bevalott,mi szeretjuk,,es nem a penz miatt,,,


meacska,,igen ha akarom at tudom allitani,es windows programba megy,,,


igen lehet nem tudok irni,mert nem vagyok magyar,,de szerintem ez mindeggy,

a lenyeg en megvagyok elegedve ezzel a markaval,,es az iphon szerintem nem luxus,,egy egyszeru telefon,etol vannak dragabb termekek is,,

2008. nov. 21. 21:40

Okostelefon... Hmm... na lássuk csak, akit felvet a pénz, vagy nem röstell egy csomó pénzt törlesztésekre beleölni valamint fel akar vágni, annak tényleg jó az iPhone.

De akinek van egy csöpp kis esze, az inkább szétnéz a piacon, és látja, hogy:

1.) ugyanazért az árért akár okosabbat-jobbat is lehet venni.

2.) jóval olcsóbban is lehet venni okostelefont ugyanolyan tudással.

xbernyx :D komolyan mondom, az egyik legostobább érvelés amit életemben hallottam a tiéd! Komolyan mondom, a könnyem is kicsordult. Bocsi, nem akarok nagyon a lelkedbe gázolni. Tény az iPhone nagyon jó kis kütyü. De ritkán lát az ember egy ilyen begyepesedett agyú csökönyös cső látásmódú embert. Ugyanez igaz a Mac -re is. Tény jó, nagyon ott van a szeren. De tudod, 412500 HUF -ból, ( 1650 € ) bármikor szerez egy kicsit hozzáértő ember két ugyanolyan teljesítményű gépet + rátesz egy Ubuntut akkor kap két bivaly gépet stabil operációs rendszerrel( A Mac-eken futó oprendszer a Mac OS X ami Unix alapú.. az Ubuntu egy Linux ami szintén Unix rendszer alapján lett fejlesztve, csak éppen ingyenes ). Az, hogy ezt te nem tartod luxusnak, csak a társadalmi helyzetedet mutatja és hidd el örülök neki, hogy nem kell nélkülöznöd, de nyugodtan elhiheted ez luxus. Tudod, én pl. ennyiből veszek autót.

Visszatérve a fő témára, akinek nincsen sok pénze, az vegyen egy Eten X500 -ast( PDA+GSM+GPS+WLAN+BlueTooth ). Olcsó és okos. Bővíthető. nem telefon, hanem egy svájci bicska ;)

Ha nem dob fel a pénz, de okosat jót akarsz akkor én egy ilyet, vagy ehhez hasonlót ajánlok.

Másrészt, nem a levegőből szedem ezt, informatikus vagyok a Porsche-nél elhiheted, értek hozzá.


Üdv


Lark

31. d879a0c5b4 (válaszként erre: 28. - Xbernyx)
2008. nov. 21. 20:45

Nézd...

Semilyen szakmai dolgot nem mondtam, ami alapján azt gondolhatod, hogy nem vagyok okos a nem-tudom-miben (merthogy te meg írni nem tudsz, de mindegy, ezzel nem szoktam foglalkozni); viszont nem tudom, mi az, hogy "windowsban megy". Elmagyaráznád? Mert nem értem, mit akarsz ezzel kifejezni?

Esetleg egy windows-emulátorra gondolsz? Mert azt elképzelhetőnek tartom. Tudod, az apple sosem fog arra a szintre süllyedni, hogy Windows-os fájlokat csak úgy fordítgasson és futtattasson...

És tudod mi a pláne ebben? Hogy az én tök ingyenes linuxom ezt szintén tudja...

2008. nov. 21. 20:26
Samsug i900 Omnia,Apple iphone most ez a két teló a csucs minden van benne de szó szerint én is most veszek !
2008. nov. 21. 20:23
sony ericsson k660 nagyon jó szerintem, nekem nagyon bejön. szép a képe is és szépen is szól
2008. nov. 21. 20:05

ja es meg annyit,hogy az en imacem-ben benne van az is hogy attudom allitani,es windowsban megy,,


azt hiszem van meg mit tanulnod,mert hiaba tanulsz informatikusnak,.de nem vagy oks a tajekean...

2008. nov. 21. 20:01

en ugy vagyok vele,hogy ha kiadok valamiert penzt,akkor mar olyan dolgot veszek,ami egy jo par evig jo,es nincs vele baj,,

vegkepp nem snob dolog...


az imac -1650 euro volt,,es szerintem nem volt draga,,,,


nincs vele annyi gond mint a windowsal,,sokkal egyszerubb,,


a macbook a pasimnak van,,az is nagyszeru...


de mindenki azt vesz amit akar..


en csak irtam ha itt ulok egesznap a imac elott,,semmi gondom,,ha hazamegyek az unokatesom gepe elott 30 perc utan erzem a kulonbseget,,



ennyi,de mindenki azt vesz amit akar..


en a macot valasztottam,es egyszeru,es jo..nincs vele gond,nem faj a szemem,,fejem,,

2008. nov. 21. 19:50

Mivel informatikus mérnöknek tanulok, érdekelnek ezek a dolgok, és tájékozódom is, amennyire csak tudok. Szóval hidd el: tudom, mi fán terem egy MacBook vagy iPhone... És azt is bevallom: még sajnos egy apple-terméket sem sikerült tesztelnem, mert sajnos nem vagyok egy milliomospalánta... És a közelemben más sem...


Nem mondom, hogy nem jó termékek az apple-cuccok (mert tényleg jól össze vannak rakva és minden elismerésem Steve Jobs-nak), de annyit nem érnek, mint amennyibe kerülnek. Igaz, az olasz és amerikai árakat nem ismerem... Nálunk sznob terméknek számít (és ezzel nem megsérteni akarlak, de ez az igazság).


Nekem "csak" egy acer notebook-om van, de eddig semmi baja nem volt, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. És az sem zavar vele kapcsolatban, hogy nincs beleépítve egy "vízszintérzékelő kütyü", hogy tudjak vele golyósat játszani :)

Oprendszernek most éppen ubuntum van, ami szintén tökéletesen működik (nem tudok olyat mondani neked, ami hiányozna belőle, viszont a MacBookban benne lenne), és nem került egy fillérembe sem.


Ha esetleg nyernék valahol egy apple-cuccot, használnám pár napig-hétig, tesztelném, örülnék neki, mint majom a farkának és eladnám... Mert luxus... Lenne hova tenni az árát...



Hát csak ezt akartam :)

Használd egészséggel! :)

2008. nov. 21. 19:33

ok,,en csak mondom,,,


mert szerintem nem vagy tisztaban vele..



ha ugyanazt tudja miert kerul tobbe???


ugy van ez mint a kinai polo...

csak 1000 forint,de 1 szer kimosod,es osszemegy...

de mindenki gondol amit akar...


es az iphon igen is nagyszeru telefon,,

nekunk itthon csak az apple -termekek vannak...

es hid el sokal jobb,,

milyen notbookod van??


probaltad mar az iMac-et?www.apple.com


szal ma

2008. nov. 21. 19:29

ok,,en csak mondom,,,


mert szerintem nem vagy tisztaban vele..



ha ugyanazt tudja miert kerul tobbe???


ugy van ez mint a kinai polo...

csak 1000 forint,de 1 szer kimosod,es osszemegy...

de mindenki gondol amit akar...


es az iphon igen is nagyszeru telefon,,

nekunk itthon csak az apple -termekek vannak...

es hid el sokal jobb,,

milyen notbookod van??


probaltad mar az iMac-et?www.apple.com


szal majd ha lessz idod ,probalj ulni elotte 1 orat,,es eszreveszed a kulonbseget,,es az ipohon os igy van


meacska,es te irtad hogy az iphon nem tud tobbet,,sajnos nem vagy tisztaban mit tud,,az en iphonom amerticabol vettem,,mindenfele programot toltok ra ingyen,,tudom a iphon amit nalatok kapni,,igaz nem tud sokat,mert fizetni kell erte,,

nekem ok,,mert mindnet csinalhatok,igy tobbet tud..

2008. nov. 21. 19:29

ok,,en csak mondom,,,


mert szerintem nem vagy tisztaban vele..



ha ugyanazt tudja miert kerul tobbe???


ugy van ez mint a kinai polo...

csak 1000 forint,de 1 szer kimosod,es osszemegy...

de mindenki gondol amit akar...


es az iphon igen is nagyszeru telefon,,

nekunk itthon csak az apple -termekek vannak...

es hid el sokal jobb,,

milyen notbookod van??


probaltad mar az iMac-et?www.apple.com


szal maj

2008. nov. 21. 19:15

Én azért a notebook-omat nem cserélném le egyikre sem :)

Kisülne a szemem, ha egész nap Iphone-t/PDA-t kéne lesegetnem :)

21. d879a0c5b4 (válaszként erre: 19. - Xbernyx)
2008. nov. 21. 19:13

Nézd...

A Samsungot meg az IPhone-t ne hasonlítsd össze, mert nem egy árkategória...

Úgyhogy nem tudom, miről vitázunk :)

2008. nov. 21. 19:12
Nagyon jól tudom, hogy mit tud. Pont mint egy PDA. Csak az olcsóbb...
2008. nov. 21. 19:12
ne mond senkinek hogy a samsung jobb mint az iphon...ez nevetseges..
2008. nov. 21. 19:11

meacska..az iphon nem is telefon,de komputer,,amiota az van,,nem hasznalok szamitogepet,,,,


ne irj butasagot,hogy nem tud tobbet,ha nem tudod mit tud,,millio programot lehet beletolteni,,millio dolgot,,fotozashoz programokat,,miondent....

17. d879a0c5b4 (válaszként erre: 16. - Xbernyx)
2008. nov. 21. 15:23
Csak kicsit drága... Kicsit nagyon... És annyival nem tud többet...
2008. nov. 21. 15:12

mindenkkinek ajanlom az iPhon-t


tuti telefon,,

gyonyoru kepeket csinal,,videot,,es a legjobb,hogy egyben netezhetsz is,,

es tenyleg,,ugyanugy netezhetsz,mint az otthoni szamitogepeden..


nagyon szuper...es meg a mailedet is mindig tudod ellenorizni,,

rengeteg dolog van bene,,rengeteg dolgot lehet vele csinalni..

nekem 1 eve van,,semmi bajom vele,,

imadom!!!!

ajanlom mindenkinek

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook