Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit vettetek az 1 éves lányotok szülinapjára? fórum

Ti mit vettetek az 1 éves lányotok szülinapjára? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 16. 22:45
Fisher Price Daloló mesekönyvet,babát(mert imádja a babákat,még enni is viszi magával,eteti-itatja őket)és tortát természetesen.
2010. jan. 16. 10:46
Túrótortát sütöttem a Kismama újság receptje alapján, babáknak szánták. Vettünk egy Fischer tolható nem boruló járni tanító cuccot,aminek az alsó része formabedobálós és hangokat ad ki nyomogatásra, tekerésre. Szép színes. Szóval egy multifunkciós ketyere.
2009. júl. 26. 10:17
Fisher Price tanulószék_ez nagyon jó ajándék
2009. júl. 21. 13:11
Lakásba szerelhető hintát!A gyerkőc imádja.Öröm örömét nézni!!!
2009. júl. 13. 16:42

Úgy látom minden gyerek szereti ebben a korban a zenélős állatjátékokat.A keresztfiam is oda volt értük.Lassan 2 éves lesz,de még midig imádja őket.

Van egy interaktív tanuló kutyája F.&P.márkájú.Az az etalon.Meg gyerek Zenélő-mesélő zongora játék.A T.betűs hiper vagy szupermarketban láttam legutóbb.

2009. júl. 12. 22:08

'Egyébként az én kislányom általában olyan dolgokkal játszik, amit még véletlenül sem játéknak találtak ki. Pl: papucs, kanál, távirányító, ilyenek. De a zenélő dolgokat nagyon szereti, meg a kutyával szokott még szórakozni.'


A fenti sorokat mintha csak én írtam volna. Ez nálunk is pont így van.

25. pmjudit (válaszként erre: 21. - Rasza)
2008. szept. 24. 20:29

Csak m ost olvastam vissza , bocsi.

A lányom 5 évvel ezelőtt volt 1 éves... Szóval kockák, figurák és autó volt benne.

ma már a másfél éves fiam játszik vele.

Van egy táncoló-éneklő kacsánk - imádja.Kb. 1 éves volt Eszterke, amikor kapta. Most a kisfiam kedvence.

2008. szept. 24. 19:50

Én távírányitós autót veszek ,ha egy éves lesz a fiam . Bár csak tegnap született :)

Még sokat kell várnom az autóra :(

2008. szept. 10. 17:00
kihuzható gyerekkanapét :)meg ruhákat, siesta öszi-téli cipőt
22. kathlee (válaszként erre: 21. - Rasza)
2008. szept. 10. 16:50
Szerintem nem kicsi hozzá. Az én lányomnak már van építőkockája kb. 2 hónapja. Nagyon szereti! Igaz, ez nem Legó...
21. rasza (válaszként erre: 20. - Pmjudit)
2008. szept. 10. 16:14
Szia Judit! Milyen lego Duplót vettél neki.?Én attól félek hogy még kicsi hozzá.!
2008. szept. 9. 15:15

Lányom 1 éves szülinapjára ruhákat, Lego Duplot és mosható babát kapott.

A tortája a saját arcképével volt díszitve.

A kisfiam /most márciusban/ autó formájú maci által "vezetett" tortát, dömpert és keménytáblás mesekönyvet kapott.

19. Dorka29 (válaszként erre: 13. - Heydude)
2008. szept. 9. 13:14

Nem hallottam még erről a szokásról, de nálunk így volt.:))


Ajándék: Talán abban igazad van, hogy egy egy éves gyerek még nem tudja, hogy mire a nagy felhajtás, de érezni érzi, hogy most valami történik körülötte, aminek Ő a főszereplője.:)

Játékokat, ruhákat, stb. pedig így is, úgy is vesznek a szülők, de manapság már a nagy átlag nem engedheti meg magának, hogy csak úgy, össze-vissze tegye ezt, így a szülinap egy jó alkalom.

2008. szept. 6. 10:23
Ja meg volt torta is Micimackós :))
2008. szept. 6. 10:20

Smoby Micimackós bébitaxit kapott meg FP kockafaló vizilót rokonoktol ruhákat meg pelenkát.

Nem a FP kutyusra gondolsz ami énekel mondokákat meg tanit számolni,ÁBC-t stb... ?Azt tudom ajánlani husvétra kapott a kislányom és szerintem nagyon jó.Aranyos még nekem is tetszik :)

2008. szept. 6. 09:14
a fiamnak annak idején nagy alakú fa puzzle-t vettünk, meg csattogatós lepkét ilyeneket, a lánykámnak most (mivel a régi játékok megvannak) sütifaló bödönt akarok venni. de gondolokodok azon a medvén is amelyiknek a kezét lábát nyomod akkor énekel, nem tudom pontosan leírni
2008. szept. 6. 08:27

Szerintem vmi késség fejlesztő dolgot. A FP-nak vanak nagyon jók, igaz nem éppen olcsók... De garantáltan tartósak! Akár egy másik baba is örökölheti majd.

Mi varázslatos kisvonatot tervezünk venni. De van még annyi jó dolog!


Az én lányom bármilyen játékkal eljátszik. Szerencsés vagyok, mert mindennel játszik, amit elé teszünk. Mondjuk, nagyon szereti a felnőtt dolgok játék változatát. pl. telefon, kulcs csomó.

2008. szept. 5. 21:06

Csővázas házikót (tudod, ami rongyból van).

Meg egy sütés nélküli túrótortát, amit ő is el tudott nyammogni.

2008. szept. 5. 20:45

Első szülinapra venni valamit ? Minek ? :-o

Úgy tudom van egy olyan szokás, hogy az első szülinapra az Anyukának saját kezüleg kell sütnie egy tortát az ünnepeltnek.

12. RLindi
2008. szept. 5. 14:33
FP Tanítókutyus,bébitaxi,Zenélő-tanulókönyv,formarakó,rucikat vettünk,meg mesekönyveket.
2008. szept. 5. 14:31
Szerintem mindenképpen legyen tortája,még akkor is ha ő nem eszik még belőle.Valami plüsst vagy mindenképpen valami szép játékot.
2008. szept. 5. 14:11
valami olyan szineset amit lát és zőrög,vagy hangot ad... felesleges apróságot..
2008. szept. 5. 13:59
Egy évesen a kedvenc játékai voltak? fiókból rámolás, távirányító eltüntetés, kutya szájában turkálás, anyára szívbaj hozás, ásványvizes palackkal pokoli ricsaj keltés. Az előre gyártottak még nem nagyon érdekelték. Most másfél, és a homokozó meg a csúzda a nyerő, most kapott rá a gyurmázásra. Netezni is szeret.
2008. szept. 5. 13:56
Kismotort, szobasátrat, építőjátékot.
2008. szept. 5. 12:40

Szia!


Nekem már nagyobbak a lányaim, de én mindkettőnek azt a bizonyos "kismotort" vettem az első szülinapjukra, tudod azt a lábbal hajtós fajtát. Amikor 5 évesek lettek csak sötétben, titokban tudtam tőle megszabadulni, annyira szerették :D

6. rasza (válaszként erre: 5. - A.barbi)
2008. szept. 5. 12:09
Milyen fajta játékok voltak?
2008. szept. 5. 12:07
Szia én a kersztlányomak késségfejlesző játékokat vettem, de a szüleitől az első rózsaszin kis szandálját kapta, a nagynénjétől meg egy hintát, a nygszülöktől játékot, dédnagymamaától ruhát.
2008. szept. 5. 11:56

Szia! Nekünk még csak most lesz az első szülinapunk, de lesz egy csokitorta, meg egy pár ruha, valami játék , ami zenél, mert azokat nagyon szereti, meg elmegyünk az állatkertbe, mert már biztos, hogy tetszeni fog neki:)

Egyébként az én kislányom általában olyan dolgokkal játszik, amit még véletlenül sem játéknak találtak ki. Pl: papucs, kanál, távirányító, ilyenek. De a zenélő dolgokat nagyon szereti, meg a kutyával szokott még szórakozni.

2008. szept. 5. 11:53

Szia

Én a lányomnak ruhát vettem meg az esti pancsoláshoz gumikacsát ami sípol ennek nagyon örült

2008. szept. 5. 11:53
Sziasztok az is érdekelne hogy általában kinek mivel játszik az 1 éves gyereke.?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook