Emlőműtét (beszélgetős fórum)


7. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1. - Alizadam)
2009. jan. 16. 17:07

Szia!


Én drukkoltam.

Mi lehet veled?

Jól eltűntél.

6. cfe91a5448 (válaszként erre: 1. - Alizadam)
2008. nov. 20. 17:05
sziasztok:)mit mondtak milyen csomo,no lehet h csak cixta?az van nekem is de no kelet kimüteni söt az implit ugyrakták be.
2008. nov. 16. 19:00
Nem jártam, de szorítok neked!
4. kobzos katalin (válaszként erre: 1. - Alizadam)
2008. nov. 16. 18:59
Szióka, csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem idén volt két műtétem is. A lényeg, hogy a leghamarabb távolítsák el, amig kicsike. Ne félj, pláne ha jó sebész fog operálni, nem olyan vészes, maga az op. Én már aznap délután felkeltem az ágyból, és a műtét utáni 4 nap már hazaengedtek. Ha még valai konkrétan érdekel, csak kérdezz nyugodtan.
3. Rozália (válaszként erre: 1. - Alizadam)
2008. szept. 23. 18:31
Én. Mire vagy kíváncsi? És hány éves vagy?
2. inci47 (válaszként erre: 1. - Alizadam)
2008. szept. 23. 18:28

Ne félj!!! Légy túl rajta mihamarabb, és megnyugszol!

Nekem is ott volt, kivették és nincs semmi bajom!

2008. szept. 5. 11:21

Sziasztok!

Csomót találtam a mellem felső negyedébe. Elmozdítható, jól körülhatárolható, az ultrahang nem mutatta ki. Biopsziára küldtek, mely nem tetszett a patológusnak, mert nagyon sejtdús volt a kenet, nem tudta eldönteni hogy ez most jóindulatú folyamat, vagy rosszindulatú folyamat. Ki kell veteni. Már megvan az időpontom is. Járt már valaki hasonló cipőben mint én? Megmondom őszintén, még egy hónap van a műtétig, egy nagyon jó professzor fogja végezni, de hát ott az emberben a félsz.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook