Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Emlőműtét

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. taranee2009-01-16 17:07
Szia!

Én drukkoltam.
Mi lehet veled?
Jól eltűntél.
(válasz alizadam 1. hozzászólására)

6. dancesusan2008-11-20 17:05
sziasztok:)mit mondtak milyen csomo,no lehet h csak cixta?az van nekem is de no kelet kimüteni söt az implit ugyrakták be.

5. Zsó0012008-11-16 19:00
Nem jártam, de szorítok neked!

4. kobzos katalin2008-11-16 18:59
Szióka, csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem idén volt két műtétem is. A lényeg, hogy a leghamarabb távolítsák el, amig kicsike. Ne félj, pláne ha jó sebész fog operálni, nem olyan vészes, maga az op. Én már aznap délután felkeltem az ágyból, és a műtét utáni 4 nap már hazaengedtek. Ha még valai konkrétan érdekel, csak kérdezz nyugodtan.

3. Rozália2008-09-23 18:31
Én. Mire vagy kíváncsi? És hány éves vagy?

2. inci472008-09-23 18:28
Ne félj!!! Légy túl rajta mihamarabb, és megnyugszol!
Nekem is ott volt, kivették és nincs semmi bajom!

1. alizadam2008-09-05 11:21
Sziasztok!
Csomót találtam a mellem felső negyedébe. Elmozdítható, jól körülhatárolható, az ultrahang nem mutatta ki. Biopsziára küldtek, mely nem tetszett a patológusnak, mert nagyon sejtdús volt a kenet, nem tudta eldönteni hogy ez most jóindulatú folyamat, vagy rosszindulatú folyamat. Ki kell veteni. Már megvan az időpontom is. Járt már valaki hasonló cipőben mint én? Megmondom őszintén, még egy hónap van a műtétig, egy nagyon jó professzor fogja végezni, de hát ott az emberben a félsz.