Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki tudná a Vuk rövid tartalmát 5-8 mondatban leírni? fórum

Ki tudná a Vuk rövid tartalmát 5-8 mondatban leírni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 17. 12:29
Már bocsánat, de ez a filmes Vuk amit összefoglaltatok. Akit kiszabadít Vuk és Karak, az a lánytestvére Íny, de ő soha nem lesz Vuk párja. Íny egy nagyobb, erős rókafiatalúrnak lesz a "felesége", miközben Vuk talál magának egy másik "leányzót", akinek a neve Csele...
2010. aug. 10. 13:03
Egy önmagát túlértékelő kisróka lázadó autonómitásának köszönhetően életben marad.Nagybácsikája neveli fel(ami nem könnyű feladat,mert szegény kölyök nehézfejű-ezt emelkedőn maga is érzékeli,hangot is ad neki...:P)és akit egy alkalommal agyonlőnek,de Vuk mégsem marad egyedül,mert már van egy rókalány társa,akit még az öreggel együtt szabadítottak ki egy viharos éjszaka során.Na vele összemelegedik és kölykeik lesznek,köztük egy ugyanolyan talpraesett kölyökkel,mint amilyen ő maga is volt anno.Ja meg a bosszú a simabőrün,aki villámló bottal próbál némi élelemhez jutni,ezért rászolgált arra,hogy ellopdossák a háziállatait,nehogy már jól éljen...
2009. ápr. 20. 19:53

Köszönöm :) Ez testhezálló kérdés volt nekem :)))

Sőt! A legjobb kérdés :)))

17. margareta51 (válaszként erre: 16. - 546185aeac)
2009. márc. 9. 21:24
Nagyon tetszik a rovid fogalmazas,en is igy irtam volna .
2009. jan. 1. 21:54

1. Vuk egy árván maradt rókakölyök (Apja Kag,Anyja Ín )

2. A Szülőket a Simabőrű pusztította el

3. Vuk nagybátyjához, Karakhoz kerül.Ő tanítja meg a rókalét minden csínyjára-bínjára.

4. Vuk találkozik a Sb. házánál a rókalánnyal, akit Karakkal kiszabadít,majd együtt élnek egy darabig

5. Karakot lelövi a Simabőrű, Vuk felnő és családot alapít a rókalánnyal,majd bosszút áll Simabőrűn.


IMÁDOM A VUKOT ! a kis vuk azonban szóba sem jöhet

2008. dec. 15. 20:39

aha,így készül a házi faladat?!

Jómagam is tanítónő vagyok, soha nem adnám fel ezt a feladatot így, megértem a gyerekedet.Sztem a többiekét is a szülők írják.

14. emagdi (válaszként erre: 13. - 0cec113ec4)
2008. dec. 15. 20:39
de legalábbis egy könyvet, vagy egy dvd-t:)))
2008. dec. 15. 20:38

Ejnye!

Létezik szülő,aki nem tudja a tartalmát?

Fekete pontot neki!!!!!!!!!

12. emagdi
2008. dec. 15. 20:31
gyorsan levetíthettétek volna a filmet, úgy talán a gyerekben is jobban megmarad a sztori. (bár azért az sem árt, ha olvasás utáni megértést is gyakorolja, saját érdekében, ha boldogulni akar a későbbiekben az iskolában)
2008. dec. 15. 20:29
Én.
2008. szept. 4. 23:29
5-féle stílusban...cartoon, natgeo wild, eurosport, viasat-sokkolóvideók, barátokközt...:-)
9. RLindi (válaszként erre: 5. - Daroki)
2008. szept. 4. 20:40
Oké,Rita:) Bármikor:)
8. RLindi (válaszként erre: 7. - Hofiagi)
2008. szept. 4. 20:40

Bocs,utólag láttam,h. a gyerkőcödnek kéne akkor pbáltam volna "gyereknyelven":)

De talán ebből már ki tudtok indulni.

7. hofiagi (válaszként erre: 4. - RLindi)
2008. szept. 4. 20:10
köszönöm, ez kicsit átformálva gyereknyelven pont jó lesz.
6. hofiagi (válaszként erre: 3. - Klimpírozi)
2008. szept. 4. 20:09
guglit felütöttem és nem találtam jót, csak túl hosszú fejezetenkénti tartalmat.
5. daroki (válaszként erre: 4. - RLindi)
2008. szept. 4. 20:04
Lindi!Ez szuper:)Ha én is elakadok,majd szólok neked,készülj!:D
2008. szept. 4. 20:03

Vuk a rókakölyök szüleivel és sok testvérével éldegél amig egy vadász a kutyájával el nem viszi a családját.

Ekkor veszi magához Karak az idősebb róka. Megtanítja a vadászat tudományára.

Együtt éldegélnek,de egyszer az ember házában meglát egy rókalányt. Kiszabadítják,ezentúl Ő is velük lakik.

A vadászidényben Karakot lelövik, ketten maradnak egy időre,de később jön a sok pici rókakölyök:)

Vukk boszútáll a vadászon,elviszi az ősszes tyúkját/libáját/kacsáját:)

2008. szept. 4. 20:01
te, a Googlet felütve..
2008. szept. 4. 20:01
kisfiamnak holnapra kellene, el is olvasta, ma fejezte be, de azt mondja semmi nem jut eszébe. aki tud segítsen. Nekem rémlik a rajzfilm de szerintem az kevés.
2008. szept. 4. 19:59
Ki tudná a Vuk rövid tartalmát 5-8 mondatban leírni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook