Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hotelba hívnak, termékbemutatót is kell nézni. Volt már valaki? fórum

Hotelba hívnak, termékbemutatót is kell nézni. Volt már valaki? (beszélgetős fórum)


14. bnedora (válaszként erre: 13. - Franc22)
2009. aug. 1. 23:16
A nővérem nemrég volt Hollókőn egy buszos kirándulással egybekötött árubemutatón. Na nem az áru miatt ment, hanem Hollókő látványait szerette volna megnézni. Azt mondta, undorítóan viselkedtek velük, sajnos nagyok sok idős ember volt jelen, akiket szinte hülyének néztek, csakhogy eladják a drága árujukat. 5 órás volt a bemutató, szabadidőt alig kaptak, éppen annyi ideje volt, hogy végigfussa a falut. Többet biztosan nem fog menni.
2009. aug. 1. 06:58
igen! Egyszer bécsben voltam. 2-3óra, bár terméktől függhet az idő, és utána tiéd az egész nap, azt csin amit akarsz nem mondják meg hogy hova menj mit csinálj
12. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Micimacko62)
2009. jan. 22. 23:38
Ilyenen én is voltam :-(( Menjek el mert én nyertem a fődilyat, kisorsoltak, (csak tudnám honnan sorsolt) :-( fél óra az egész..... kb 50en voltunk 2 órát tartott Bioptron lámpa volt a téma, szőrnyen mérges voltam!! A végén egy nagy dobozhoz csődítettek mindenkit, hogy válasszon valamit, egy sajt reszelő jutott nekem. Majdnem felrobbantam!! :-(( Nem szabad ilyeneknek bedőlni!!! Ugyanezek mobilt adtak volna legutobb ajándékba, de mondtam nem ér annyit az egész, szálljanak le rolam!!!
2009. jan. 22. 22:48
Mi már többször voltunk úgy, hogy meghívtak wellness hétvégére, féláron, csak az előadáson volt kötelező megjelenni. Eddig még mindig jól éreztük magunkat. Utánunk nem jöttek a vízbe. Különben, a jövőhét végén ismét megyünk egy ilyen helyre.
2008. szept. 5. 08:13
engem is hívtak többször telefonon tavasz óta. 2 hétre 4 csillagos szállodába teljes ellátás 2 főre. csak az utazást kell magam megoldani. ez egy Balatoni új szállódában lett volna, hogy teszteljék magát a szállodát és a személyzetet. gondolom utána lett volna valami beszélgetés féle, hogy mivel nem voltunk megelégedve. Én szívesen elmentem volna, de 2 hét!!!!!! én annyit nem bírok ki egy helyen, a másik, hogy annyi szabit nem vehetek ki egyszerre.
2008. szept. 4. 14:54

Köszi, hogy válaszoltatok.

Engem az undorít, amit a barátnőm mondott, ők is voltak egy szállodában három napra így, a két gyerekükkel.

Üdülő jogról szólt az előadás, meg is hallgatták. De: utána még rájuk szálltak. A hotelban volt termál medence, épp ott fürdőztek, és akkor a férjére rászállt egyik csaj, tehát a rábeszélés ment az üdülő jogra. Tehát magyarul belesza...-tak a pinehésükbe is, na én ezért nem megyek, mert én ezt felháborítónak tartom.

Aztán barátnőm felhúzta magát, felment a szobába, összecsomagolt, és még aznap hazamentek.

Amúgy én úgy vagyok, hogy rámsózni nem tudnak semmit, ha nem akarom (férjem is ilyen szerencsére).

Szóval a 2 órás előadás még belefér, de ha utána még utánunk jönnek a medencébe is cseszegetni, na az már durva.

2008. szept. 4. 14:50
Telefonos közvélemény kutatás "ajándékaként"nyertem 2 före Bioptron kezelést,ami 2 alkalommal kb 1 órás volt.Mind ezt azért hogy vásároljak a nagyon drága gépeikböl.Nagy átvágás az egész.
2008. szept. 4. 14:45
Jó párszor hívogattak minket is telefonon.A sokadik telefon után beugrottunk nekik.Azt mondták ha meghallgatjuk a műsort kapunk féláron hosszuhétvégét.Két hely közül lehetett választani.Mivel van egy lányunk aki akkor 5 éves volt ingyen vihettük mert 6 éves korig ingyenes.A helyszínen derült ki hogy csak 4 éves korig ingyenes az üdülés és annyi gerincesség sem volt bennük hogy mivel ők tájékoztattak minket félre hogy bocsánatot kérjenek.Még majdnem ők mondták hogy mi ezt hogy gondoljuk....Mi mást tehettünk volna kifizettük a gyereknek is az üdülést de azóta azonnal teszem le a telefont ha ilyen ügyben keres valaki.
2008. szept. 4. 14:41
Ne menj, mert a végén valami üdülési jogot vagy bármi más lóf@szt rádsóznak.
2008. szept. 4. 14:24
Ismerősöm volt, rábeszélő show, hogy vegyél valamit, vagy valami "értékes" dolgot, edénykészlet, porszívó százezrekért, vagy üdülő bérleti jog, szintén jó sok pénzért. Kapsz kaját, piát, ha okos vagy, megfontolod az ajánlatot, amit ott kapsz....
2008. szept. 4. 14:23
Szia! Mi a párommal egyszer már voltunk.Szerintem nagy hülyeség az egész.Ott egy másfél órás műsort kellett végig nézni ami egy szállodaláncról szólt.Ahova mellékesen "nyertünk" üdülést x napra csak a repülőjegyet kellett volna álnunk na az persze egy vagyon volt.De gondolom ebbe már benne volt az x nap ára is:)Nem akarok rosszindulatú lenni de szerintünk átverés az egész.Most a napokban ha jól emlékszem szombaton hívtak közvélemény kutatás címen, ahol a nyaralási szokásainkról érdeklődte, hogy öt éven belül voltunk-e és hol.Én válaszoltam.A telefont letettem majd kb 5 perc mulva hívtak,hogy nyertünk egy üdülést a nemtudom melyik szállóba.Az a feltétel,hogy végighallgassunk 1,5 órás előadást a tőlünk 30 km-re lévő szállodába.Két időpontot adtak meg. Közölték,hogy az előadás végén vehetjük át az üdülési jegyeket.Én szépen megköszöntem és nem kértem....Csalásnak tartom az egészet..ha mégsem az akkor jó pihenést akinek sikerül....
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Edb6c38cef)
2008. szept. 4. 14:18
nekem egy ismerősöm volt ilyenen hévizen, azt mondta nagyon jó volt minden (a bemutatót meg ki lehetett bírni)
2008. szept. 4. 14:15

Sziasztok!

Az alább leírtakkal kapcsolatban többször hívnak telefonon. Ez valami kedvezményes dolog, és meg is kell nézni valami 2 órás előadást.

Volt már valaki ilyenen?

2008. szept. 4. 14:14
Hotelba hívnak, termékbemutatót is kell nézni. Volt már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook