Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallottál az orgazmus tornáról? fórum

Hallottál az orgazmus tornáról? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 26. 13:20
úgyis sportolni akartam... :D kösz tinenedo, valahogy mindig tetszenek a fórumaid :)
17. o.andi
2008. szept. 15. 14:30
hallottam rola
2007. nov. 6. 19:13
ok megvan :D
2007. nov. 6. 19:09
hol találom a leirást a tornáról?:)
2007. nov. 5. 19:19
????
13. Anita123 (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2007. aug. 18. 21:55
Erdekes!Egy kis probat megér....
12. 4726e582cf (válaszként erre: 11. - Hetessycintia)
2007. jún. 16. 00:21
mééért, az rossz??? :-OOOO
2007. jún. 15. 18:43
Na de lányok??!!:);)
10. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Tinendo)
2007. jún. 15. 16:26
Én is csak ajánlani tudom, habár a módszer, amit én ismerek, nem kimondottan a szex élvezeteinek növelésére van, de ez úgymond mellékhatásként jelentkezik :))), nem rossz mellékhatás, mi? :D
9. Borcsa (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2007. jún. 4. 22:07
Ezeket bizti, hogy kipróbálom!
8. Zizisicc (válaszként erre: 2. - Emilia)
2007. jún. 4. 22:03
Ez így igaz!!!
7. tinendo (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2006. okt. 9. 14:25
:DD
2006. okt. 9. 13:37
Én most nem tudok tornázni, elment az edzőm!!!:DDD
2006. okt. 5. 20:09

ezt kipróbálom, nem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszönöm az ötletet!!

4. tinendo (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. aug. 17. 21:32
Biztosan. Én ajánlom mkinek. :)
3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Tinendo)
2006. aug. 17. 19:10
Nah, mostmár tudom, hogy miről szólt a kérdés :). Gondolom intim tornával ez fokozható :)
2006. aug. 17. 18:55
Intim tornát már csináltam, vagyis jártam rá és ott mondták az amit tanulunk jó rá.
2006. aug. 17. 15:42

Én nemrégiben bukkantam rá erre a témára. Előtte is sportoltam valamennyit, ha időm engedte, azóta ha tehetem többet tornázom. Nemcsak az alakomnak jó... :)


Rendszeres tornával csinosabbá tehetjük magunkat, de tudtad, hogy egyes gyakorlatokkal nem csak a hasunkat tehetjük laposabbá, hanem az orgazmusaink számát is növelhetjük? Az alhasat erősítő gyakorlatok között ugyanis akad pár, amik pont azokat az izmait erősítik a medencének, amelyek orgazmus közben összehúzódnak.


A medenceizmok mellett a comb belső felének az erősítésével is hozzájárulhatunk a felejthetetlen orgazmushoz, mivel ez a terület szoros összefüggésben van a vagina falának az izmaival.


Szexi olló:

Ez a gyakorlat a hasat és a lábakat erősíti, emellett megemeli a tesztoszteron szintet, aminek köszönhetően sokkal könnyebben fogsz izgalmi állapotba kerülni, mikor szeretkezésre kerül a sor.


Feküdj hanyatt, a kezeidet tedd a fejed alá, hajlítsd be a lábaidat, a talpad legyen a földön. A bal lábad emeld fel és nyújtsd ki, kb. 30 centire a földtől, majd a térdeddel közelíts a mellkasod felé. Ugyanekkor közelíts a jobb könyököddel a bal térded felé. Ismét nyújtsd ki a bal lábad, de közben már emeld is a jobbat. A gyakorlat egy kicsit hasonlít a biciklizéshez. 8-8 tekerést végezz mindkét lábbal, mielőtt visszatérnél a kezdő pozícióba.


Vágyfokozó csípőemelés:

Hozd összhangba a légzésed a mozgásoddal a gyakorlat közben. Feküdj hanyatt, a lábaid legyenek csípőszéles terpeszben, a kezeidet pedig nyújtsd a fejed fölé, úgy hogy a tenyereid felfelé nézzenek. A has és fenékizmokat megfeszítve, egyenes háttal emeljük meg a csípőnket kb két centire, majd ereszkedjünk vissza a kiinduló pozícióba. Közben figyeljünk a légzésünkre: a csípő felemelésekor lélegezzünk ki, a leeresztésekor pedig be. A helyes légzés nemcsak megkönnyíti a feladatot, de abban is segít, hogy szeretkezéskor könnyebben fel tudjuk venni partnerünk légzésének a ritmusát, ami nagyban hozzájárul, hogy eggyé váljunk vele. Ezen kívül a vérkeringést is gyorsítja, ami szintén fontos, hogy orgazmusunk legyen.


A gyakorlatot 16-szor ismételjük meg, majd folytassuk szélesebb terpesszel, illetve zárt lábakkal, szintén 16-szor ismételve.



Gyémánt:

A következő feladatot először valószínűleg nagyon nehéznek fogod találni, de ne add fel! Emlékezz, hogy minél erősebbek a csípő és a vagina izmai, annál őrültebb orgazmusban lehet részed!


Feküdj hanyatt, kezeid simuljanak az oldaladhoz, tenyérrel lefelé. A lábaidat emeld fel, úgy hogy 90 fokos szöget zárjanak be a törzseddel, a talpaidat érintsd össze, hogy a lábaid egy gyémántot formázzanak. A talpaidat továbbra is szorosan összezárva, próbáld meg kiegyenesíteni a lábaidat. Ezzel egy időben, emeld fel a feneked a földről, kb. 6 centire, a hasizmaid segítségével, azután ereszkedj le. 16-szor ismételd meg a gyakorlatot. Hogy el ne veszítsd az egyensúlyod, nyugodtan támaszd ki magad a kezeiddel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook