Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás - mikor a félelem uralja az életed fórum

Szorongás - mikor a félelem uralja az életed (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
265. cicc11
2020. aug. 17. 06:59

Szisztok nalam par napja jott ki a szorongas eleg durvan. Amikor benne van a gomboc a gasamban akkor mar ideges vagyok. Pedig semmi okom nincsen ra. Most vettem be a.

0.25 frontint mert szorongasra van es reggel a legrosszabb. Nagyon szeretnek meggyogyulni es gyakorlatilag barmit kiprobalnek hogy ennek vele legyen. Hogy ne errezzem ezt a borzalmas szorongast hanem normalis lehessek. Tegnap felhivtam a surgossegit tanacsert h ilyenkor mit tehetek nagyon kedvesek voltak. Azt mondtak hogy a legtobben meggyogyulnak. Es nem egyszeru nem meg majd egyrol a kettore de nem lesz baj.

Meg hogy nyugodtam szedjem a frontint ha ugy erzem az a leggyengebb. Es hidjetek el ha szukseg van ra szedni kell mert nagyobb baj is lehet.

264. Nikike1988 (válaszként erre: 263. - Holly11)
2017. márc. 7. 15:21

Szia

Én îrtam :)

263. Holly11
2017. márc. 7. 00:30
Sziasztok! Lehet valakivel privátban beszélgetni?
2016. nov. 22. 11:27
Sziasztok, én kezdő szorongó vagyok, pár hete kezdődtek a tüneteim. Jó lenne valakivel beszélgetni ez ügyben a pszichiáteren kívül. Nagyon kedves, meg érdeklődő, próbálok neki hinni, de olyannal is jó lenne beszélgetni, aki nap mint nap átéli azt, amit én.
261. dolly85
2016. okt. 13. 10:04

Sziasztok!


Tegnap este már többször is elsírtam magam, mert ok nélkül féltem dolgoktól, ideges lettem, pedig nem gondoltam semmi olyan dologra, folyton szorongás tört rám, miközben anyum itt volt. Mikor lekísértem a lépcsőházban, pánikrohamom lett, szinte alig vártam, hogy elmenjen, emiatt lelkileg rosszul éreztem magam.

Párom haza jött, még jobban szorongtam, megint elsírtam magam. Elmondtam neki mi nyomaszt már hetek óta.

Ma reggel elhatároztam elmegyek a boltba, reggeliztem, felöltöztem, elindultam, az ajtóból vissza fordultam, mert bepánikoltam.

Gyerekkoromban epilepsziával, depresszióval kezeltek, mindenféle gyógyszerrel, melyektől csak hülyébb lettem. Így leálltam velük. Most néha napján frontint veszek be.

Az az igazság, gyerekkoromban apukám terroristaként bánt velem, nagyon nehéz gyerekkorom volt, nem tudtam feldolgozni, nap mint nap feljönnek emlékképek, olyankor nagyon rosszul érzem magam.

Elegem van az állandó sötét gondolatokból, a rossz hangulatból, a gyógyszerből, a szédülésből, a pánikrohamokból.

Jártam pszichiáternél, azt mondta nem lesz könnyű, rendszeresen járjak be hozzá, rajtam múlik, stb... na én ott feladtam, mikor mondta, hogy nehéz lesz, mert nem tudok ellazulni a terápián se.

Őszinte leszek, nem akarok orvoshoz menni, nem bízom bennük, valaki tanács?

260. DrSzasza (válaszként erre: 256. - Dorka12345)
2015. máj. 15. 19:59
Szia! Olvastam a hozzaszolasodat es magamra ismertem benne.Ugyan azota eltelt ket ev hogy irtal remelem meg olvasod a Hoxat. Kivancsi lennek azota hogy alakult az eleted? Sikerult lekuzdeni a szorongast? En is fiatal vagyok es ugyan ezek a tunegeim...hasmenes szivszuras neha, hanyinger stb...most fogok elmenni kineziologushoz remelem segit.
259. dorka12345 (válaszként erre: 258. - Gassy)
2013. júl. 2. 10:58
Szia! Magán rendelés csakis!!!! Nekem pl gyógyszert nem ad egyáltalán,xanaxot felírt vegszükség eseten,de amúgy nem.,,,heti egyszer fogok hozza járni...
258. Gassy (válaszként erre: 256. - Dorka12345)
2013. júl. 2. 10:06
Mi kell ahhoz hogy egy pszichiater felajànlja a pszichoteràpiâs kezelést, mert ezt mèg nem tudtam kiharcolni csak a gyogyszereket tömködik!
257. Gassy
2013. júl. 2. 10:01
Sziasztok! 24 éves làny vagyok mostmàr 3 és fèl éve küzdök mentàlis betegsègekkel. Pànikbetegsèggel kezdődött amire 3különféle antidepresszànst szedtem de egyik se volt jò semmire, mellette frontint amire ugy ràszoktam, hogy annèlkül màr az utcàra se mertem kimenni 45 kilòra lefogytam a majd 170 cm magassàgomhoz és egy hetes àgyban fekvès utàn tudtam naggyàbòl lejönni a dologròl ami persze mai napig befigyel a retikülben. Ezek utàn volt egy èvem gyògyszerek nèlkül de a pànikbetegség kìsèrtett olyannyira, hogy àtfordult elèg komoly szorongàsos betegsèggè az pedig, hogy folyton hülye gondolatok kìsèrtèk napjaimat vègül depressziòssà tett.. Ìgy ùjra orvoshoz fordultam, Coaxilt szedek, a depressziò enyhült viszont a szorongàs semmit.. Sokszor màr azt èrzem feladom mert iszonyatosan sok energiàt vesz ki az emberből ès felemèszt. Korlàtozottnak èrzem magam a rossz gondolatoktòl ès a fèlelemtől ès màr nem làtom a kiutat ebből az egèszből. Vannak olyan napjaim amikor elkeseredêsemben a rosszullét miatt több Frontint szedek be a megengedettnél csak, hogy mielöbb tompuljak ès bealudjak, ami tudom, hogy nem tesz jòt..:S Tanàcsot esetleg valaki tudna adni? Illetve szívesen ismerkednèk olyan emberekkel akik egy cipőben jàrnak.
256. dorka12345 (válaszként erre: 255. - Ensiralyvagyok)
2013. júl. 1. 22:30

Szia!



Én is hosszú évek óta szorongok,panikbetegseg es hipochonder is vagyok...most mentem el pszichiáterhez,aki mondta h igazából generalizalt szorongasom van.....mindenféle betegségek jönnek ki rajtam( hasmenés,szivfajdalom stb...) de ugye igazából semmi bajom,csak bekepzelem,,,.nagyon felek a haláltól es betegségektől......mindig ezekre gondolok....most elkezdek hozza pszhioterapiara járni,illetve el

Kezdek jogazni is...muszály meggyogyulnon,meg fiatal vagyok! H

Ja én se beszélek erről mással,aki nem beteg úgyse érti meg:((((( Jobbulast neked!

2013. jún. 12. 18:37

sziasztok.

azért írok ide, mert eléggé elvagyok keseredve és jól esne olyannal beszélni, aki hasonló helyzetben van.

gyerekkorom óta nagyon szorongós vagyok, ez lengi be a mindennapjaimat, hol rosszabb, hol tűrhetőbb. emellett kényszeres vagyok és másfél hónapja volt egy pánik rohamom, ami a semmiből jött. akkor éreztem azt, hogy jó lenne ennek utána menni. kis korom óta érzem, hogy valami nem működik bennem jól és csak szeretnék rájönni, h mi a baj. a pánikrohamra írt fel a házirovos frontin, azt néha szedem, de nem akarok rácsúszni. ma elmentem a kerületi pszichiátriai gondozóba, ahol beszélgettünk az orvossal és felírt cipralexet első körben, hogy lássuk meg mi lesz. nem örülök neki, h szednem kell, eléggé félek is, h milyen lesz, de nagyon szeretnék jobban lenni. a baj az, h senkivel nem tudok erről beszélni, mert nem értik meg. a legjobban az fáj, h anyukám se. olyanokat mond, h "annyira nem szorongsz, meg nem kéne beszedned a gyógyszert" úgy érzem folyamatosan lekicsinyli de közben fogalma sincsen az egészről. most a pszichiáter közölte h elmegy szabira, legközelebb két hónap múlva megyek hozzá, addig szednem kell a cipralexet. most úgy érzem teljesen egyedül maradtam ezzel a helyzettel és nem tudok már kihez fordulni.

l,22.

254. d1d0eece08 (válaszként erre: 253. - Grizus)
2013. máj. 16. 03:45
Lám-lám! Neked is gyógyszert kell szedni, nem csak a sok általad hülyének nevezett embernek. Miről beszélünk????
253. grizus
2013. ápr. 30. 04:12

Én is voltam pánikbeteg, de abból nagyjából kijöttem, önerőből, illetve pszichés problémákra kapok egy gyógyszert és az is használ. Régen nagyon szorongtam, ez szelídült, de igazából most is szorongok, egy csomó társadalmi dologtól távol tartom magam, nincs munkám és nem is hiszek benne, hogy helyt tudnék állni egy munkahelyen. Valahogy a szorongásnál azt kéne megfejteni, hogy mitől van az embernek bűntudata, mitől fél. Mert az nem megoldás, hogy azt mondják, hogy az egó szorong, tehát egoista vagy, ne legyél az. Ettől csak még inkább bűntudata van az embernek, hogy ő rossz.

Mi a megoldás?

2013. ápr. 1. 19:12
Önbizalom hiány / Igen Szorongás ami a feszültségből ered
2013. febr. 17. 14:55

Sziasztok!

En mindig felek plazaba meg ilyen helyekre menni,mindig attol felek,hogy ismerosokkel osszefutok es zavarban leszek.Ettol rettegek mindig,ez szorongas?

250. angie21
2012. febr. 1. 20:28
Sziasztok! Én kb másfél éve küzdök pánnikkal vagy mivel! A történetet nem részletezném úgyis tudjátok, hogy milyen durva! A kérdésem a következő mint tudjátok sokan mondják az okosok hogy a sok séta kirándulás és sport mennyit tud segíteni tudom nehéz elhinni, hogy ha az utcára is félsz kimenni akkor miképpen segíthet a kinntlét! De nemrég támadt egy ötletem összehozni egy kis csapatot és minden hónapban egyszer szeretnénk kirándulni stb. ahol félre teheted a pánikodat és a szorongásodat! Ehhez keresek hozzám hasonló embereket, mert közösen szerintebb könnyebb. Ha valakinek lenne kedve jönni akkor írjon nekem a következő címre angie2181@freemail.hu. Márciusban lenne az első ilyen kis kirándulás Dobogókőre! Sok sok választ várok. sziasztok és addig is jobbulást
249. Virágka77 (válaszként erre: 244. - Lexa41)
2012. jan. 13. 14:55

Szia!

Keress fel egy pszichológust, rengeteget tud segíteni, én évekig jártam, gyógyszereket is szedtem, ma már nem szedek semmit, de nem vagyok tünetmentes. Lehetőleg ne kelljen sehova sem menni egyedül, se bolt, tömegközlekedés katasztrófa, posta katasztrófa, soroljam? Sok múlik rajtunk, de azt hiszem egyedül igen nehéz ezt a problémát megoldani, jó egy külsős segítség. Kitartás!

248. vizes palack (válaszként erre: 244. - Lexa41)
2012. jan. 12. 21:45
Most ez hülyén hangzik, de addig örülj míg csak így szorongsz, erre vannak különféle energetikai kezelések én például a **-t ajánlanám neked, és annak idején én jártam akupunktúrára a tömegiszonytól való pánikra szorongásra szuper egy kúra, de sokat kell dolgoznod magadon fejben...Nekem, most egy érdekes szorongásom van, félek egyedül nem is tudok meglenni egyedül..én ugymond a tömegbe menekülök!!!Erre van valakinek ötlete?? JAh igen a vizes palack nevem ilyesztő lehet de semi frappánsabb név nem jutott eszembe foglalt volt minden és épp meghúztam a vizespalackot és mérgemben azt beírtam elfogadta;) :)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
247. Nikike1988 (válaszként erre: 246. - Lexa41)
2012. jan. 6. 15:26

igen így van:(

hát elég régóta... Egyszer fent egyszer lent:/

246. Lexa41 (válaszként erre: 245. - Nikike1988)
2012. jan. 6. 15:14
Nagyon rossz, megkeseríti a mindennapjaimat :/ Neked mióta?
245. Nikike1988 (válaszként erre: 244. - Lexa41)
2012. jan. 6. 14:58

szia

Ugyan ezzel küzdök én is:(

244. Lexa41
2012. jan. 6. 14:33
Sziasztok! Én is pánikbeteg vagyok! Amikor mennem kell valahova - utazni kell, vagy náha még akkor is, ha csak a boltba kell lemennem - midnig szorongok, félek, rosszul leszek. . . Szerintetek miért? Mit tudok tenni ellene?
2012. jan. 6. 10:51
Sziasztok!!! Tanácsot kérnék, mert látom többen és sokféle szorongás illetve félelem létezik...Nekem egy érdekes szorongásom van egy hónapja és fogalmam sincs mit kezdjek vele:(((de megkeseríti a mindennapi életemet!!! Félek egyedül maradni bárhol is legyek a saját lakásba is de ha bárki mellettem van akár az idegen is lehet semmi bajom happy vagyok...szorongok még a boltig is elmenni egymagam...Segítsetek mit tegyek???
2011. dec. 1. 19:33
Volt már valakinek olyan, hogy az egész testében görcsölt az izom? Ill. ma úgy görcsöl egész nap mind két lábamban az izom! Volt már Nektek olyan hogy egyszerre mind a két lábatok begörcsölt?Nem tudjátok, hogy az mitől lehet? Ideg eredetű szerintetek? Már kezdek félni, nagyon ilyesztő.
241. monita026 (válaszként erre: 240. - 99a172a973)
2011. dec. 1. 16:07
Igen, sajnos! :((
240. 99a172a973 (válaszként erre: 239. - Monita026)
2011. nov. 30. 17:23
Nem egyszerű az biztos, de sajnos sokan vagyunk így ezzel. :(
239. monita026 (válaszként erre: 238. - 99a172a973)
2011. nov. 30. 10:21
Jajj, elhiszem! Ez a fránya betegség, már én is szeretnék teljes életet élni, mert így, hogy minden nap van valami bajom, így sajnos nem lehet! :( Én most elkezdtem meditálni, meg szoktam nézni a youtube-on ilyen vidiket, hátha ez segítene! Meg persze el fogok menni egy pszichológushoz is! Én próbálok pozitívan hozzáállni ehhez a betegséghez, de mikor jönnek a tünetek, akkor már nem igazán tudok pozitívan gondolkodni! :(
238. 99a172a973 (válaszként erre: 237. - Monita026)
2011. nov. 29. 21:35
Nekem szó szerint hülye gondolataim vannak, amik hatására váltakozva szívszorítás, mellkas fájdalom, gyomor fájdalom, remegés, sírógörcs stb. Rossz esetben ezek egyszerre, olyankor már élni sincs kedvem. :(
237. monita026 (válaszként erre: 236. - 99a172a973)
2011. nov. 29. 21:31
Én is érdeklődni fogok, és felkeresek egyet! Amúgy Neked mik a tüneteid? Neked is volt már olyan tüneted mint nekem? Izomszorítás, és izomgörcs?
236. 99a172a973 (válaszként erre: 235. - Monita026)
2011. nov. 29. 21:23
Én még mindig nem gyógyultam meg, de már az első beszélgetés alkalmával olyan erőt adott és annyi lelket öntött belém, hogy alig vártam, hogy újra menjek. Nem is hittem volna, hogy tényleg ennyire beléd látnak. Én nagyon szkeptikusan mentem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook