Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kutyakozmetikus szeretnék lenni... de allergiás vagyok! Lehet kezelni? fórum

Kutyakozmetikus szeretnék lenni... de allergiás vagyok! Lehet kezelni? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 3. 10:43

Szia !


Én kutyakozmetikus vagyok egy ideje... aki allergiás a kutyákra,az eleve el sem kezdheti a tanfolyamot sem,mert oda kérik az orvosi igazolást erről...:(

A tüneteket meg szerintem is csak enyhíteni lehet,annak meg semmi értelme.Elmúlni nem fog és egy életen át szedni a gyógyszereket...:-S

Arról nem is beszélve,hogy szárítás közben igencsak 2tonna szőr kerül az arcodba.:(

Tehát szerintem erről le kellene mondanod...

8. ae0bfddd7a (válaszként erre: 4. - Bunnydrop)
2009. aug. 16. 13:42
Kerülni kell a közelségüket,ennyi.
2009. aug. 16. 13:41
Gyógyszerekkel lehet csökkenteni a tüneteket(elnyomni),de ha az allergén állandóan jelen van,akkor egyre nagyobb dózisú gyógyszerre lesz szükség!Válassz valami mást!
2008. szept. 11. 22:32

de miért szeretnél kutyakozmetikus lenni, ha allergiás vagy a kutyákra? :))


szerintem nem lenne jó, ha egész életedben valami gyógyszert szednél...

dehát te tudod!

2008. szept. 11. 22:25
valaki nem tud módszert?
2008. szept. 3. 21:13
én csak viszeketek tölük, meg szemem orrom folyik... valami ötlet valakitöl?
2008. szept. 3. 20:51
allergiás vagyok a kutyákra, de két kutyám volt 12évig és semmi bajom nem volt, aztán elköltöztem lett egy másik kutyám és ő miatt már lettek kiütéseim is sajnos, de majd szeretnék megint kutyát...
2008. szept. 3. 20:49
Légyszi segítsetek! ismertek olyan embert, aki már legyőzte, és pl van otthon kutyája, vagy épp kutykozmetikus? vagy valamilyen oltás erre? esetleg gyógyszer ami tartósan megvéd?
2008. szept. 3. 20:48
Kutyakozmetikus szeretnék lenni... de allergiás vagyok! Lehet kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook