Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Grapefruitmag fórum

Grapefruitmag (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Grapefruitmag

1 2
2017. febr. 24. 13:01

Ma kezdtem szedni Dr. Csabai grapefruit magkivonatát.

Ha valaki fogyasztja, kérem írja meg tapasztalatait.


Kifejezetten ez - az eredeti érdekel, a pancsolt változatok nem.


Lentebb olvastam hogy van aki kifejezetten az édeset keresi. Ez úton tájékoztatom a fogyasztókat, hogy amiben benne van a hatóanyag, az bizony keserű.


Tehát beveszem az első adagomat és hajrá mindenki, legyünk egészségesek! :))

36. cukormeister (válaszként erre: 35. - Vviki2)
2011. aug. 23. 18:03

Tesóm itta,de nem használt neki...

Ma hívott,hogy 3 napja szedi az említett cseppet,és teljesen elmúltak a tüsszögései,és stb...

Én is teljesen kivagyok :(

35. vviki2 (válaszként erre: 34. - Cukormeister)
2011. aug. 23. 18:02

Köszike....akkor már mindegy. MOST vagyok rosszul. :-(

Bár érdemes elgondolkozni a dolgon és felturbózni magam a következő allergia szezonra. Köszönöm az infót. :-)

34. cukormeister (válaszként erre: 33. - Vviki2)
2011. aug. 23. 17:45
Kb: fél év fogyasztás után fejti ki a hatását...
33. vviki2 (válaszként erre: 29. - 9f98008a3b)
2011. aug. 23. 17:41
Cickafarkfű teát allergiára? Erről sem hallottam még, de kipróbálom, mert már totál kivagyok...
2011. aug. 23. 17:35

"A grapefruitmag-kivonat bioflavonoidot, glikozidot, C-vitamint és fehérjéket tartalmaz. A készítményt a gyümölcs magjából és a gyümölcshús egyes részeiből nyerik. A mag hatóanyagai elpusztítják a kórokozók citoplazmájának membránját és szabályosan "kiéheztetik" őket anélkül, hogy az emberi szervezetet károsítanák, ezáltal természetes módon semmisíti meg a betegségeket okozó vírusokat, baktériumokat, gombákat és parazitákat. Kutatásokat végeztek, amelyekben az eredmények igen figyelemre méltóak voltak. Kimutatták, hogy a magból készített kivonat már kis töménységben is ugyanolyan hatásos, mint bármelyik hagyományos antibiotikum.


Az immunrendszert mozgósítja és egyaránt hatékony baktériumok, vírusok, gombák és az egysejtű parazitákkal szemben, azzal a lényeges különbséggel, hogy a hasznos bélbaktériumokat nem károsítja.


A tapasztalatok azt mutatják, hogy alkalmazása elsősorban a gyomor- és bélpanaszok, a gombás betegségek, meghűlések, torok-, orr-, fülfertőzések, köröm-, bőrgombás betegségek, fogínygyulladás és hüvelyfertőzés esetén vált be. De tumorok, daganatos betegségek megelőzésére is ajánlják."

2011. aug. 23. 17:30
Én szedem, szerintem jó, de még nem szedem olyan régóta.
30. 1675f7fe54 (válaszként erre: 28. - Cukormeister)
2011. aug. 23. 17:28
semmit nem használ, jobb a gyümölcs..
2011. aug. 23. 17:28
Allergia ellen miért nem iszol cickafarkfű teát?
2011. aug. 23. 17:27

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata a készítményről?

Engem konkrétan az allergia elleni védelme érdekelne ;)

2010. dec. 3. 11:26
Ém a DM-ben vettem, kuponfüzettel most olcsóbb volt,de azt vettem észre hogy mióta szedem, egyfolytában rohanok a Wc-re pár percre rá miután megittam,úgy érzem kicsit hasmenésem van.Ez vajon baj?
2010. júl. 11. 17:22
HOL LEHET KAPNI MENNYIBE KERÜL HÜVELY HEVENY GYULLADÁSÁRA LEHET HASZNÁLNI ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZT
2009. febr. 11. 14:39
Olcsóbb lett az ökonetes. Van továbbra is a 30ml-es a szokásos áron, de lett 100ml-es is 39%-al olcsóbban.
24. Impetus (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2009. jan. 22. 14:19
Köszönöm szépen! Bioseptet vettem de legközelebb ökoneteset fogok venni mert tudom, hogy az édes, csak kétszer annyiba kerül, spórolni akartam :-)
23. Zizisicc (válaszként erre: 22. - Impetus)
2009. jan. 22. 13:44

Én úgy szoktam csinálni, hogy mondjuk akut esetben - főleg az elején - 15 cseppet keverek el, később, ha már van javulás, akkor már csak 10-et.


Nyugodtan keverd a vizes oldatot is, az olaj azért fontos, hogy ne marja fel a bőrt.


A vizes oldatosnál nem tudom, konkrétan melyik termékről beszélsz, de szerintem az még mindig elég tömény lehet, tehát hígítsd aszerint, ahogy rá van írva.


A nem keserűre a legtöbb esetben rá van írva, hogy nem keserű, vagy rá van rajzolva egy vigyorgó sárga fej (mint egy smily), vagy a keserűre rá van írva az apró betűs résznél, hogy keserű ízű oldat, vagy vmi hasonló.


Bevallom neked őszintén, mosásra én még nem használtam. Így ezt nem tudom.

22. Impetus (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2009. jan. 22. 06:56

Igen, csak az a baj, hogy a dobozon kevés az információ, csak annyi van írva, hogy ecsetelésre, öblögetésre, lemosásra 8-10 csepp, orális használatra 10-15 csepp 1-2dl vízben feloldva.


A páromnak a fején van vmi bőrprobléma, amire a bőrgyógyászok nem igazán tudnak mit mondani. Olvastam a könyvben, hogy két ek olajban kell elkeverni 10 csepp grape cseppet és azzal naponta 3x bekenni a bőrproblémákat. Most ezt a vizes oldatot is el lehet vajon keverni olajjal?


Ráadásul mindenhol azt olvasom, hogy higítatlanul nem szabad használni, aztán meg azt, hogy a vizes oldat már higított, most akkor hogy van ez?


Ráadásul a dobozokra nem szokott lenni ráírva, hogy keserű vagy édes a kivonat, na én jól beválasztottam, keserűt vettem :-(


Na meg még egy kérdés, a mosással kapcsolatosan azt olvastam, hogy pl. fehérneműknél, ágyneműknél az utolsó öblítő vízbe kell 10 cseppet tenni, ezt most mosógépre vagy kézi mosásra értik?

21. Zizisicc (válaszként erre: 19. - Impetus)
2009. jan. 21. 23:54
Mi több fajtát próbáltunk, és mivel elég nehézkes kiszámolni az adagolást, mert kéne ehhez tudni a töménységet, én mindig aszerint adtam, ahogy a dobozon ajánlották. Működött mindegyik. :o)
2009. jan. 21. 22:50
én a bioextra grapefruit cseppet adom a lányomnak 5 hónapja kruppos de azóta nem fulladt be egyszer sem:))nagyon jó!!!
2009. jan. 21. 22:40

Én candidára kezdtem el szedni, vettem róla egy könyvet és abban olvastam, hogy mennyi mindenre jó. Most azon "problémázom", hogy mi a különbség a vizes és az olajos oldat között, mit is jelent ez pontosan, mert ugye figyelni kell az adagolásnál, mert lehet, hogy az egyik fajtánál nem 15 cseppet kell mondjuk adagolni hanem többet, kevesebbet.


Nem tudom érthető-e a kérdésem.

18. Zizisicc (válaszként erre: 10. - 2f2922ff23)
2009. jan. 21. 20:51
Körömgombára is jó, szedni kell belsőleg, meg külsőleg ecsetelni, de hosszú ideig, míg le nem nő az új köröm, mert különben nagyon könnyen visszafertőződik. A zoknikat is fertőtleníteni kell, meg a cipőt is.
17. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Impetus)
2009. jan. 21. 20:48
Mi használjuk, ha szükség van rá. Mire vagy kíváncsi?
16. Impetus (válaszként erre: 15. - Szöszipanna)
2009. jan. 21. 20:46
nosza rajta :-) másra nem használtad, úgy értem pl. felmosásnál padló fertőtlenítésre, zöldség-gyümölcs fertőtlenítésre, mosásnál ilyesmik?
2009. jan. 21. 18:46
Nem nagyon szedtem mostanában, de lehet vissza kellene állnom vele, mert ártani nem ártana.
2009. jan. 21. 13:58
hahó, van még itt a fórumon valaki, én most kezdtem el a grape cseppet használni és jó volna valakivel tapasztalatot cserélni.
2009. jan. 2. 07:55
Én is halottam már jótékony hatásáról, nekem gyomorpanaszokra, stresszoldásra ajánlották.
2008. okt. 21. 13:45
Van íztelen szagtalan és alkoholmentes is. én azt használom és szeretem.
2008. aug. 27. 21:55

Sziasztok!


Én a BioSept grapefruit amg kivonatot használok! Volt egy szájsebészeti műtétem, arra kaptam antibiotikiumot, utána persze begombásodtam(nálam ez tuti ha antibiotikumot szedek), aztán meg begyulladt a mandulám, mivel nyaralás előtt vagyok 3 nappal kicsit para volt mert tüszős szokott lenni, de két napja iszom reggel este ezt a kivonatot és mondhatom, hogy nagyon nagyon jó! :)

Amúgy nem alkoholos verzió, ez a mag vizes kivonata! Szerintem nagyon tuti, ajánlom midnekinek! Körömgombára még nem próbáltam, de ha valkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalat az írja meg legyen kedves, páromnak jó lenne! :)

Előre is köszi és szép napot mindenkinek!

2008. aug. 7. 11:14
Körömgomba kezelésében is hatásos?Annyira ,,konok"körömfertőzásem van, hogy sokmindent kipróbáltam, de igazából nem sikerült megszabadulni tőle.Bevált valakinek körömgombára?
9. mandella (válaszként erre: 2. - Cleakm)
2008. jún. 30. 21:10
miért ne?
2008. jún. 20. 16:46
Most vettem tabletta formában, így azért csak könnyebb a rossz ízt kiváltani. Remélem ez is van olyan hatásos mint a csepp.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook