Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsotokat kérném!! fórum

Tanácsotokat kérném!! (beszélgetős fórum)


16. bibi40
2008. szept. 10. 08:59
Szerintem nem feltétlenül kell egy késő esti telefonon komolyabban rágódni, amit a férjed kinyomott ráadásul. Tudod ,sok olyan nő van aki szándékosan megpróbál feszültséget szítani egy kapcsolatban, mert úgy gondolja akkor nagyobb az esélye a férfinél. Szerintem ezt a szívességet ne tedd meg neki. Légy te a világ legtündéribb és legmegértőbb felesége és közben járj nyitott szemmel.Ha valami komoly dolog lenne, mindenképpen megpróbálnának úgy viselkedni hogy te nehogy észrevedd hogy valami nincs rendben. Szerintem....
15. tinendo (válaszként erre: 13. - Welker Melinda)
2008. szept. 4. 11:04
Akkor minden jó úton halad. :)
14. 158b969926 (válaszként erre: 13. - Welker Melinda)
2008. szept. 4. 10:15

Szió!

Csak így tovább: több közös programot, együttléteket, beszélgetéseket.

Szerintem semmi baj nem lesz, az már előbb kiütközött volna.

2008. szept. 4. 09:56

Sziasztok.

Tényleg köszönöm Nektek, tök jó, hogy segítetek így legalább tuti nem csinálok baromságot. Tegnap egyébként tök aranyos volt még fagyizni is elmentünk.

A csaj onnan tudta a számot, hogy a férjem vállalkozó és a csaj apjához járt vásárolni faanyagot. Most máshová jár már egy ideje.

12. tinendo (válaszként erre: 9. - Welker Melinda)
2008. szept. 4. 08:41

Én is csak azt tudom tanácsolni, amit fenyőfa, hogy "vonulj vissza egy picit a háttérbe".

Tudom, hogy könnyű mondani, de azzal, hogy cseszegeted a férjedet, csak rosszabb lesz a helyzet.


Abban meg, hogy egyik este a férjed nem merte felvenni a telóját, inkább kinyomta, lehet, hogy csak tényleg annyi volt, hogy nem akart megint balhét.


évi75-tel is egyetértek.

Ha ne akarja, hogy balhézatok, akkor beszéljen a barátjával akkor, mikor nem vagy mellette.


Bár mondjuk én még azt sem értem, hogy honnan van meg a nőnek a férjed telószáma????

Ha üzleti ügy miatt is van meg, 1 vad idegen nő nem hiszem, hogy írna egy ilyen üzit annak akihez semmi köze...

11. évi75 (válaszként erre: 9. - Welker Melinda)
2008. szept. 3. 13:48

én azt nem értem, hogy ha nem hiányzik neki a balhé, akkor miért adja meg a telefonszámát más nőknek? vagy beszélje meg a haverjával, hog ybocs, de nem érdekel, vagy legalább ne akkor menjen a telefonálgatás mikor együtt vagytok.

én nem bízom senkiben. nem zörög a haraszt....

ne haragudj,nem főlfűteni szeretnélek, de nem is akarlak áltatni sem!

10. 158b969926 (válaszként erre: 9. - Welker Melinda)
2008. szept. 3. 12:21

Utólag már ne gondolkozz rajta, mert hamis eredményt kaphatsz!

Tanultatok belőle mindketten, innen már csak előre szabad nézni:)!

2008. szept. 3. 11:56

Szia.

Köszönöm a válaszodat, nem hánytorgattam neki soha akkor azt lebeszéltük és én levontam a következtetést. Ennek a barátnak az új barátnője egy hete van meg és azóta vannak megint furi dolgai, nem kérdeztem én semmit csak figyeltem, tegnap volt egy olyan szitu, hogy este fél 10-kor csörgött a telefonja és tök idegesen lenyomta én egyszer rákérdeztem hogy mivan és akkor mondta azt, hogy semmi nem hiányzik neki még egy balhé.

Csak most magamban gondolkozom (nem őrlődöm) csak próbálom összeszedni magamban az elmúlt heteket. A tanácsokat azért is várom hátha volt már más is hasonló helyzetben.

2008. szept. 3. 11:53

Szia!

Nem egyszerű:(. Én azt tudom tanácsolni, hogy "vonulj a háttérbe" egy picit. Tehát akármennyire is nehéz, ne balhézz, ne kérd számon, ne ellenőrizz semmit. Csak mosolyogva éld tovább az eddigi életed, tudom, iszonyú nehéz.

Lehet, hogy nem csinált semmi disznóságot, de lehet, hogy igen.

Egyelőre szerintem legyen az a feladatod, hogy biztosíts neki egy boldog és békés családi fészket otthon.

Rá fog jönni, nem érdemes ezt felrúgnia.

Az is jó lenne még, ha ma este leülnétek egyet beszélgetni. Csak úgy, konkrétumok és vádakodás nélkül. Nosztalgiázzatok, pl a gyerkőc születése, kapcsolatotok kezdete, stb.

Fontos, hogy ne veszekedés, inkább egy csodálatos együtt- töltős, beszélgetős este legyen, amiben rajtatok kívül senkinek nincs helye!

Írj, hogyan alakulnak a dolgok!

Sok sikert és kitartást kívánok!

2008. szept. 3. 11:48
Ha valami nem világos, megbeszélném a társammal. Elhinném, amit mond és ezt azzal bizonyítanám, hogy lezártnak tekinteném a dolgot. Ha tovább élsz vele, lapozz. Nyiss új fejezetet. Soha ne emlegesd fel a megtörténteket, még legindulatosabb pillanataidban sem. Ha pedig újból észreveszel valamit, először magadban tisztázd a határokat és ha már tudod mit akarsz, akkor beszéld meg a pároddal is.De valóban, ha valaki egyszer hibázik, az nem biztos, hogy mindig azt fogja tenni hasonló szituban. Mi még nem hibáztunk soha? Mi tökélatasek vagyunk? Nekünk jól esik, ha folyton felhánytorgatják tévedéseinket?.....Ugye, hogy nem! Hát ne csináld te sem!
2008. szept. 3. 11:38
Ja most egy másik telepre jár azóta vásárolni ahol van egy srác aki "szabadéletű" most éppen egy svájci csajjal kavar akivel mindjárt az első este webkamerán szexeltek, és mindig felhívja a férjemet, hogy beszámoljon az újabb élményeiről. Na nekem van egy hátsó gondolatom, hogy ez a barát be akar valamit szervezni.
2008. szept. 3. 11:35

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni, a férjemmel mind a ketten nehéz esetek vagyunk, makacs, konok, önfejű. Igaz mindjárt el kell mondanom hogy a férjem az aki hamarabb enged, mind a kettőnknek nehéz gyerek kora volt (nálam italozó apa, nála italozó anya). Tavaly amikor egy éves lett a picink észre vettem, hogy egyre többet telefonálgat kint az udvaron (mondjuk ez előtte is szokása volt csak hirtelen ez sűrűsödött)

majd egyszer egy pénteki este 8 órakor jön neki egy sms, ő fürdött én marha meg életemben először megnézem az üzi a következő: csaj kérdi a férjemtől, hogy mennyire kívánja. Na balhé kitör stb. stb.

Férjem biztos nem hazudott amikor azt mondta, hogy nem történt semmi köztük mert láthatóan rettentően meglepte őt is az üzenet, ez a nő 10 évvel öregebb egy telepen dolgozik ahová a párom járt, mert azóta be nem teszi oda a lábát.

Persze én sem vagyok hülye nem hittem el a mesét. Na ez a múlt most megint furcsán viselkedik, ha rákérdezek akkor kiakad, hogy ne gondoljak már semmi rosszra megint mert neki elég volt egyszer is átélnie a tavalyi "balhét" neki nem hiányzik még egyszer ez. Na most ti mit csinálnátok a helyemben?

2008. szept. 3. 11:29
Ha lehet többet..
2008. szept. 3. 11:29
Miben kéred a segítségünket?
2008. szept. 3. 11:28
Miben? Ha tudok, akkor segítek szívesen! :))
2008. szept. 3. 11:27
Tanácsotokat kérném!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook