Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A test és a lélek harmóniája fórum

A test és a lélek harmóniája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A test és a lélek harmóniája

7. katácskák (válaszként erre: 4. - A9ffc273fe)
2008. dec. 25. 04:53

Bölcs cikket írtál ki, nagyon :)

én úgy tanultam: a Másik tükrei vagyunk.

Csak ehhez nagyon Qszintének kell lenni magunkhoz,Más(ok)hoz sem "árt"

Ezt hivják önismeretnek- nekem "kemény lecke" volt, van az Élet nevü iskolában :).Bár, most már egyre kevesebbet bukok el..

6. katácskák (válaszként erre: 2. - 236fe2f68e)
2008. dec. 25. 04:43

..és Másokat is megkímélsz a stressztQl is..:)

Bár, van olyan is: megfelelési kényszer.

Köszi az idézetet

2008. szept. 24. 15:50
A cikk tartalma igaz, fotos infot tartalmaz!
2008. szept. 7. 19:26
Az biztos, de megéri a cél érdekében. Mindenkinek vannak negatív tulajdonságai és ha ezt tényleg el tudjuk fogadni, akkor mindenben jobban érezzük magunkat. Sokszor egy párkapcsolatban sem teljesen magabiztos az ember, nem értékeli magát eléggé és sajnos ezt tényleg sugározzuk kifelé:(
2008. szept. 7. 11:20
Igazad van! De nagyon nehéz, erősnek kell hozzá lenni!
2008. szept. 3. 12:16

Jo lett a cikked, igazad van! Nekem nagyon teccik!


“Ha rugalmas vagy és hagysz másokat olyannak lenni, amilyenek, akkor egy rakás stressztől kíméled meg magad. A lelki béke a megváltozott hozzáállásból származik, nem pedig a megváltozott körülményekből.” (Andrew Matthews)

2008. szept. 3. 11:03
Egyik a másik nélkül nem létezik, ha valamelyiknél nincsenek rendben a dolgok, akkor sajnos a másik sem lehet jól. Ehhez a tapasztalat hozzászoktat minket, hiszen biztosan mindenki tapasztalta ennek következményeit.

Ugrás a teljes írásra: A test és a lélek harmóniája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook