Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy fogyjak ugy, hogy a mellem ne legyen kisebb? fórum

Hogy fogyjak ugy, hogy a mellem ne legyen kisebb? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 22. 15:00

Hason kell aludni és a kedves férjjel olivaolajjal masszíroztatni(kívülről befelé) - tudjátok, csak a mellbimbó miatt...vagy szólni kell a doktorbácsinak, hogy csináljon egy mellplasztikát. :)


Ha fogysz, a melledből mindenképpen ,,karcsúsodsz", bármit is csinálsz.

2011. ápr. 22. 12:47

én mindennap bekenem magam paprikakrémmel..néha durva érzés, mert olyan mintha kést szurkálnának mindenembe... ezt természetesen melltől lefelé teszem. "A paprikakivonat orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Különleges zsírégetõ, ezáltal fogyasztó hatását emelhetjük ki. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát ajánljuk fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt."

plussz be is tekercselem magam..nem ugrálok, de folyamatosan táncolgatok és ugy pakolok, takarítok..amugy az alakferomr rubintrékától kb csak a lábra megy rá de tényleg.. azt is nyomhatja aki akarja. vagy a 20perc önmagadért.. abban vannak mellizomerősítő gyakorlatok is az első 20percben (kar, váll, mell). nem ugrál, de tetszik.

ezeket tudom esetleg ajánlani ahoz, ne a mell legyen az, ami lefogy hirtelen..de ez alkati kérdés is. a másik, hogy avonból rendeltem dekoltázsfeszesítő szérumot, az is nagyon jó

2009. márc. 2. 18:36

De jo lenne ha nem fogynak onnan:)

sportolasnal egy jo sportlmelltarto szerintem elengedhetetlen.

2008. szept. 9. 11:06
Én még nem fogyózom, 58-60 kg között mozgok. Szeretném eltüntetni az úszógumim, feszesíteni a combom és a seggem. Mindenki azt mondja, hogy csak a diéta + torna együtt a hatásos. A mellem sosem volt nagy. Még neki sem álltam "fogyózni", mégis havonta változik a mellem mérete. Ha valami oknál fogva megy le rólam egy-két kiló, az mindig a mellemből...ha fogyóznék még érteném is a dolgot...szóval szerintem tornával és diétával is fogy az ember melle, hiszen tényleg zsírszövet ez is, De lehet, hogy van rá megfelelő torna, ami segíthet?
17. ujlany (válaszként erre: 16. - 707655fba1)
2008. szept. 7. 07:59

(ja bocsi, nem jartam erre...)

vakumban kell tekerni. Egy bicikli vegulis egy tojas alaku szerkezetben. Felmelegiti a testet derektol lefele, es szivja-tolja a vert, igy ott megy letre helyben a zsiregetes.

Hatasos, de nem megy egyik-naprol a masikra. Nem olcso, de megeri.

16. 707655fba1 (válaszként erre: 10. - Ujlany)
2008. szept. 3. 13:17
mi ez a hypoxi?
2008. szept. 3. 11:08
áááááá, ha fogysz, a melled is fogyni fog:-((((
14. MelisUK (válaszként erre: 12. - Kekszi21)
2008. szept. 3. 10:19

Tudom, h a mell is zsírszövet, de ha nem fogyókúrázik az ember, bőven eszik, de mellette tornázik, akkor a zsír oda fog lerakódni, amelyik testrész nincs megmozgatva. Ha történetesen a melledre nem tornázol, nem futsz, nem ugrálsz, nem súlyzózol a mellizomra, akkor az a kis zsír a melledre fog lerakódni, tehát még nőhet is picit a mell, nemhogy fogyna.

Világ életemben tornáztam, sportoltam és amikor fölszedtem extra kilókat, akkor én is megpróbáltam a nem fizikai megterheléses fogyást választani, vagyis a fogyókúrát (ugyanis mindenfelé azt harsogják, h milyen gyorsan lehet fogyni tőle), de sajnos úgy nekem is lement a mellem. De: tornával és helyes táplálkozással mindig is megmaradt.

2008. szept. 3. 10:17

Van aki hízik mellre is és van, aki nem. Aki hízik mellre, az fogyni is fog onnan, sajnos ez van!

Hogy a mell formája megmaradjon, érdemes minél lassabban fogyni és ápolni a bőrt.

12. kekszi21 (válaszként erre: 11. - MelisUK)
2008. szept. 3. 09:55
A mell a fogyással mindenhogy kisebb lesz, helyi fogyás nincs, a mell is zsírszövet.
2008. szept. 3. 09:51

Csak akkor megy le a mell, ha a fogyást fogyókúrával/diétával szeretné elérni az ember, vagy futni kezd járni, vagy ugrálós tornába vág bele.

A lényeg, h olyan tornagyakorlatokat végezzünk, amikben nincs ugri-bugri, ilyen pl a guggolás, a lábujjhegyezés, a felülés, hason fekve a kiemelkedés (háterősítő gyakorlat), a súlyzózás, stb.

Természetesen a jobb eredmény érdekében az édességet úgy ahogy van, el kell hagyni, de a fogyókúrázás a mellet fogja elsőnek levinni, LEGUTOLJÁRA pedig a hason lévő hájat, a popsit és a combokat!!!

10. ujlany
2008. szept. 3. 09:50

A hypoxi nagyon jo modszer, a sulyvesztes 90%-a derektol lefele megy.

Nekem bevalt.

2008. szept. 3. 09:46
Nekem sajnos nem csak a mellem "fogy" el, hanem az arcom is és a nyakamat is megviseli(megviselné) a fogyás. nem is merek így 40 felett igazán fogyózni. Inkább helyi kezeléseketjavaslok. Sportot, tekercselést, meg biztosan találsz a neten különféle kezelésekt. Ha valami jóra lelsz, oszd meg velünk is.
2008. szept. 3. 09:45
Nekem a mellemből megy le először, amikor fogyozók.Ezért ritkán fogyózok. A férjem nem örülne neki.
2008. szept. 3. 09:45

Én most fogytam (7 hó alatt) 7 kilót.Talán 1 kosár mérettel lettem kisebb.Viszont nem ronda és jobban is érzem magam így.

Ha lassan és ésszel fogysz ráadásul tornázol akkor nagy baj nem lehet.

2008. szept. 3. 09:43

hat az lemegy, de nem veszesen.

en 14 -15 kilot fogytam tavaly ota, es nem nagyon mennt le a mellembol.

ment, ment, de nem veszesen.

kis torna, es izmosodik is :))

2008. szept. 3. 09:32
épp ez a gondom nekem is.Kellene fogynom, főként a hasamból, de attól tartok hogy a cicim is lemegy...:(
2008. szept. 3. 09:31

Van aki és szerencsés alkat és onnan nem fogy, de nem is hizik oda.

Én ledobtam 10 kilót kb egy év alatt és a melleim szerintem nem lettek kisebbek. Mondjuk van aki azt mondja hogy egy ici-picit kisebb lett. De megmértem és centire ugyanannyi:)

2008. szept. 3. 09:29
Sehogy nem lehetséges szerintem. Ha fogysz, mindenhonnan megy le. Sajnos.
2008. szept. 3. 09:28
szerintem ez nem lehetséges. :-(
2008. szept. 3. 09:27
Hogy fogyjak ugy, hogy a mellem ne legyen kisebb?ez igazán érdekelne.Segítsetek légyszi!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook