Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ivott már valaki Testsúlycsökkentő Mályvateát? Mi a tapasztalatotok? Milyen adagban ittátok? fórum

Ivott már valaki Testsúlycsökkentő Mályvateát? Mi a tapasztalatotok? Milyen adagban ittátok? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. Móny 01 (válaszként erre: 31. - Fekris)
2010. márc. 31. 10:47
szia!én ittam sokáig(2 év)addig jó volt gyorsitotta sz emésztésem és ha este ittam + akkor reggelre volt töle székletem.VISZONT!nehezen tudtam letenni ,mert sokáig ittam és nagyon lassan rendezödött az emésztésem.ja!és nem fogytam töle csak az addig leadott kg nem jöttek vissza.szoval szerintem fogyni nem lehet töle.
31. fekris
2010. márc. 31. 10:37
nekem úgy tűnik beválik a mályvatea.szeretném kérdezni tudja-e valaki meddig lehet szedni?kell-e szünetet tartani?köszi!
30. ada52 (válaszként erre: 29. - E80d733f80)
2009. dec. 26. 21:05
És lehet tudni hogy mi az az egészségesebb dolog?? :)
2009. aug. 1. 15:57
Nekem hasgörcsöt okozott,és dolgozni is alig tudtam,én azóta már egészségesebb dolgot próbáltam ki és nálam az vált be.
2009. aug. 1. 15:52

sziasztok,


németországban élek ott kezdtem el inni a mályvateát, semmi hatása nem volt, talán egy kicsit gyorsította az anyagcserémet, viszont ízlett ezért ittam/iszom rendszeresen. Most hazajöttem egy hétre magyarországra és itt is vettem egy dobozzal. Tegnap megittam két csészével és ma reggel olyan hasgörcsöm és hasmenésem volt mint még soha. szóval nem hiszem hogy iszom ebből mégegyszer

2009. júl. 27. 22:19

Sziasztok,

tegnap ittam egy mályvateát, és ma, eredmény: semmi :D Mikor hat, és hogyan?

26. Cica54
2009. jan. 22. 17:37
Sziasztok! Hát Én ittam de dolgozni csak ugy tudsz ha van közelbe toalett " görcsös" hasmenésem volt tölle. Sehova nem tudtam menni mindig görcsölt a hasam és futás ha be értem.....
2009. jan. 22. 15:34
Nekem a szűztea is gyomorgörcsöt, és fájdalmas hasmenést váltott ki. Soha többet nem próbálkozom ilyesmivel.
2009. jan. 22. 09:52
és én naponta csak egyszer ittam, mégis ez lett a vége
2009. jan. 19. 18:12
Gyomorgörcs, állandó hasmenés, aranyér.... ugye ne soroljam tovább?
2009. jan. 19. 08:27
Nekem is azonnali wc a hatása
2009. jan. 10. 21:50

Én próbáltam és igen sok tapasztalatra tettem szert. Ezek közül a legeslegfontosabb az volt, hogy hogyan lehet a városban menetközben AZONNAL wc-t keríteni.

Egyébként ettől a teától bemondta az unalmast az emésztő rendszerem. Azóta sem jött helyre.

Szóval mindenkinek, de leginkább az ellenségeimnek, csak ajánlani tudom:P

(Ja, esténként ittam 1 filtert)

2009. jan. 10. 21:20

én este iszom egy sötétzöld dobozos teából 1 filtert és ugyanazt a filtert forrázom le reggel,reggeli helyett ezt iszom...

Nagyon tisztít!!!Csak az aranyeret készíti ki piszkosul... :(

2009. jan. 10. 21:03
Erős gyomorgörcs, állandó hasmenés. Nem ajánlom senkinek!
18. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 17. - Tengericsillag)
2009. jan. 10. 18:47
Én is így jártam! :(
2009. jan. 10. 17:13
Én ilyen sötétzöld dobozosat vettem.Az anyukám itta hashajtóként(kemoterápia miatt volt erős székrekedése),én is ittam 1szer-2szer de nekem nagyon csikart tőle a hasam.Többet nem iszok sztem.
16. 95897bc429 (válaszként erre: 15. - 119b3ff97f)
2009. jan. 10. 16:37

Elméletileg kitisztítja a szervezetedet, és olyan hatónayaga is van, hogy az éhségérzetet csökkenti.

Én a magyar -fábián- fajtát is kipróbáltam, de gyomorgörcsöm volt tőle, így az amerikai fajtát iszom, melynek sötétzöld a doboza.

Eleinte igen sokszor jár az ember wc-re, de kis idő múlva már nem okoz gondot.

Én ezt ittam a terhesség előtt a fogyókúrám alatt. És most ismét elkeztem, mert pár kil vissza szaladt a szoptatás alatt.

15. 119b3ff97f (válaszként erre: 6. - Billu)
2009. jan. 1. 22:11

Melyiket iszod?Én a patikában vettem,de még nem fogtam hozzá.

Azt is szeretném tudni,hogy másra is jó e mint a fogyásra,tudsz ilyemiről?

14. adri25
2008. júl. 29. 10:25
a barátnőm itta és állandóan a wc-t látogatta
2008. júl. 28. 20:10

sziasztok!

ÉN ITTAM ÉS BÉLVÉRZÉST OKOZOTT VIGYÁZZATOK!!!

12. vicky_
2008. máj. 9. 10:24
Sziasztok! Nekem a sógornőm itta, talán 1 hétig, ha bírta, mert egész nap ment a hasa napokig. Fogyni 1 dekát sem fogyott még azalatt a pár nap alatt sem.
11. gold
2008. máj. 9. 10:18
sziatok, én az előírt esti adagot ittam, a 6. filterig semmi... utána pedig olyan erős gyomorgörcs és hasmenés, amilyet el sem tudtam képzelni. Mindent az égvilágon kihajtott belőlem, a végén már a sima víz is kijött, amit megittam. Annyira legyengített, hogy már a séta is nehezemre esett. Remélem vissza tudom állítani a normális bélflórámat. nem gondoltam, hogy ennyire drasztikus, ha tudom, más megoldást választok. Egyébként fogyaszt, egy nap alatt!! 2 kg. ment le, de abba is hagytam.
2007. dec. 10. 15:12
Hali. Én ittam. A kapszulás változatát is vettem, ebben 20 tea, 20 kapszula van (1200ft). 1 doboz tea és 1 doboz kapszula+tea után, bő 1 hónap 6kg minusz. Volt disznóvágás is szülinap is, ettem minden, persze kevesebbet, és nem jött eddig vissza :)) . 1 hét szünet után ma kezdtem a kapszulával újra.
2007. dec. 10. 08:01
Én pár hét kihagyással,tavasz óta iszom a mályvateát.Fogytam akkor egy-két kilót,azóta nem nagyon.De már azt vettem észre,hogy ha nem iszom is fáj a hasam.Másnak is vannak ilyen tapasztalatai?Köszi annak aki válaszol!
2007. okt. 31. 20:55
Én is iszom. néhány napja kezdtem, de eddig beválni látszik. én az intenzív kúrásat iszom. nem tudjátok, tényleg fogyaszt? van vkinek ilyen tapasztalata??? előre is köszke
2007. jan. 29. 08:36
szerintem hosszutavon nem szabad hasznalni, de egy tisztito kura alatt vagy egy dieta kezdeten sokat segithet a tisztulasban.
2007. jan. 29. 07:32
Napi 1-et iszom nekem nagyon jót tesz.Finom is jobb mint a többi szerintem.És tényleg hatásos.
2006. okt. 22. 20:45
Napi 1 teát ittam este lefekvés előtt.Nekem bejött,már ameddig csináltam a fogyókúrát.Nekem az íze is jó volt.Ha szereted a gyógyteákat akkor tudod milyen az íze.
4. veres (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2006. aug. 18. 18:59
köszi!!! Megtaláltam!
2006. aug. 16. 19:32

Szia! Van egy ilyesmi tudásbázis kérdés is, ott mindenki ír a mályva teáról (azt hiszem Testsúly csökkentő teák... vagy ilyesmi).


Igazándiból én nem javaslom, ugyanis hasmenést okoz, ezáltal "fogyaszt". De tapasztalat, hogy ilyen eset után kétszer olyan sebességre kapcsol a szervezetem tartalékolás szempontjából.

Akkor ittam annó Atkins alatt, amikor (a kevés rost bevitel miatt) kimaradt egy nap a nagydolog. Azóta is az az egy doboz van fellelhetően a lakásban.


Adagja este a dobozon leírtak szerint.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook