Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakorlatok fogyáshoz fórum

Gyakorlatok fogyáshoz (beszélgetős fórum)


10. knezsu (válaszként erre: 9. - 8fe4afaa5f)
2009. dec. 20. 14:21
az nekem is bejön, és az úszógumi eltüntetésére kiváló :)
2009. júl. 14. 16:44
En a capoeira aeribikot probaltra ki hetvegen es nagyon tettszett, az uszogumikra, hasra hatra a legjobb. Erdekes is, dinamikus, nem unod meg olyan hamar.
8. geridina (válaszként erre: 1. - Kimy)
2009. jan. 16. 11:47
Nézz szét a norbis fórumon. Ott sok tapasztalatot cserélhetsz. De nemcsak a torna segít. Sőt, valakinek elég, ha csak a kódokat tartja be és nem tornázik hozzá. Bár a tornával csak jobb lehet. Én speciel Norbi Ducitréning 2-re tornázok, nekem az vált be. Nagyon jól viszi le a kilókat, és nem kell ugrabugrálni.
7. 01c8755c79 (válaszként erre: 6. - 81f06331ba)
2008. szept. 9. 12:24
... hastánc ... :o))
2008. szept. 9. 11:25

Sziasztok! Én 12 órában dolgozom, ezért vagy időm vagy kedvem nincs órákon át tornázni. Jelenleg csak egy dologgal foglalkozom. Hogy lehetne aránylag gyorsan eltüntetni az úszógumimat? Egyenlőre csak e testrészemre szeretnék gyakorlatokat.Hasra ok, de a derék??? Van rá valami jó módszer? (a felülések ezernyi változatán kívül...) Előre is köszi.

(Szívesen eljárnék futni is, mert ahhoz több kedvem lenne mint itthon ugrálni egyedül:) De ehhez kéne egy társ, akivel egymást buzdítjuk:)) Jártam egy időben futni egy ismerősömmel, esküszöm, hogy jó volt. Csak ő elköltözött, egyedül meg ...:) )

2008. szept. 3. 17:30
Sziasztok, én hétközben otthon 1 és fél óra Norbi vagy Réka...Nekem bevált és már hiányozna, ha nem csinálhatnám...
4. 01c8755c79 (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2008. szept. 2. 14:06
... én minden nap, reggel fél óra és este fél óra. :o) Már ki se bírnám nélküle! .o)
3. fef600b7b6 (válaszként erre: 1. - Kimy)
2008. szept. 2. 14:02
Szerintem a stepper, kocogás, futás, aerobick nagyon hasznos.
2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Kimy)
2008. szept. 2. 13:46

Szia!

Annyi ilyen fórum van,miért nem néztél szét!

Ott van a Norbi,Réka stb!

De ha érdekel én itthon szoktam minden nap tornázni,kazettára dvd-re.

Engem is érdekelne valami!

Minden nap szoktatok tornázni?

1. kimy
2008. szept. 2. 11:40

sziasztok!


tudnátok nekem segiteni?? eldöntöttem hogy szeretnék lefogyni, de sajnos semmit nem tudok milyen tornagyakorlatot csináljak ami hatásos is lesz, persze az étkezés mellett.


Légyszi irjatok le rossz és jo tapasztalatokat, előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook