Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet a bróm tablettától fogyni? fórum

Lehet a bróm tablettától fogyni? (tudásbázis kérdés)


9. csutkababa (válaszként erre: 8. - Edb6c38cef)
2008. szept. 3. 19:26
koszi, mar ez is valami :)
2008. szept. 3. 16:34
Ha króm tablettáról van szó, hát nálam annyi volt, amikor szedtem, hogy nem kívántam mellette az édességet (ami nagy szó, mert nagyon édesszájú vagyok).
7. csutkababa (válaszként erre: 4. - 8da8a563b7)
2008. szept. 2. 14:41

waooooooooooooooooo,

super!!!1

nagyon koszi, ez mar igazan jo leiras, a krom tablettarol.


majd beszerzem, es meglatom, hatasos lesz e.

6. csutkababa (válaszként erre: 5. - C359855ef1)
2008. szept. 2. 14:39
koszi szepen, orulok, hogy ezt leirtad, mert en se akarom magam mergezni termeszetesen, azert is erdeklodom.
2008. szept. 2. 10:51

Nézd attól fogy az ember, ha kevesebbet eszik és többet mozog. Ne mérgezd magad mindenféle bogyókkal. A brómot a kiskatonákkal etették, mert megsemmisítő hatással van a libidóra. A króm pedig nagyobb mennyiségben mérgezést okoz. Kisebb mennyiségben benne van a multivitaminokban, de szerintem lefogyni nem fogsz tőle, bár tudom, hogy szoktak rakni belőle a fogyibogyókba is.


Tudsz olyan fogyibogyót amitől le lehet fogyni? Én is próbálkoztam régen mindenfélével, de csak akkor fogytam, amikor kevesebbet ettem...

2008. szept. 2. 10:50

Bio-Króm tabletta


A krómélesztő tabletták szervesen kötött krómot tartalmaznak és nagy biológiai hasznosulásukkal kompenzálják a modern táplálkozás okozta alacsony krómbevitelt.

A króm aktív szerepet játszik a szervezet szénhidrát anyagcseréjében, a cukorháztartás szabályozásában. Ismert, hogy az alacsony vércukorszint éhség- és fáradtságérzéshez vezet. Dán kutatások is igazolták, hogy ezen esetekben a króm kompenzál.

A Pharma Nord által kifejlesztett szerves krómot a szervezet könnyen tudja felvenni és hasznosítani, ellentétben a szervetlen krómot tartalmazó készítményekkel.


1 tabletta tartalmaz:

Energia 6.4 KJ / 1.5 kcal

Fehérje 82 mg

Szénhidrát 287 mg

Zsír 6 mg

Króm (szerves kötésben) 50 mg 63% RDA*


*RDA: Felnőttek számára ajánlott napi bevitel.


Felhasználási javaslat: Naponta 1 tabletta


Készült:

krómélesztő (szerves kötésű krómmal), maltodextrin

Hordozók: E 460, E 464, E 551, E 470b, E 553b felhasználásával.

3. lepke* (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2008. szept. 2. 10:19

de lehet hogy krom, en nem tudom, csak hallottam valami ilyet :))

tehat ha krom, akkor attol lehet ?

2008. szept. 2. 10:03
Nem króm?
2008. szept. 2. 08:32
szeretnem kiprobalni a brom tablettat, de nem tudom,hogy az segitene e a fogyasban?? ha valakinek van rola tapasztalata, irja meg..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook