Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szules elott mennyi idovel lehetnek joslo fajdalmai egy nonek? fórum

A szules elott mennyi idovel lehetnek joslo fajdalmai egy nonek? (tudásbázis kérdés)


12. erika85 (válaszként erre: 10. - Csera)
2008. szept. 2. 15:49

Koszonom szepen! Nem , szervi baj nincsen, viszont en szeretnem ha csaszarral szuletne meg a pici, na meg persze a doki is...remelem minden ok lesz, lehet megtrefal bennunket a picike es meg bennmarad 2 hetig:)))!

Nagyon koszonom a segitsegeteket!

2008. szept. 2. 13:55
Szia!Nekem voltak furcsa fájáshoz hasonló érzéseim a 35. héttől, de ezek, ha lepihentem mindig hamar elmúltak. A tényleges jóslófájásaim a 38. hét után kezdődtek, amik már jócskán elhúzódtak egész napra, kicsit a menstruációs fájáshoz hasonlított haskeményedéssel, de azért nem voltak elviselhetetlen fájások, csak kellemetlen és egyre gyakrabban jelentkező érzés volt, ami pihivel már nem igazán múlt el. 2 napig tartott, aztán hajnalban el is folyt a magzatvízem, és indultam szülni.
10. csera (válaszként erre: 9. - Erika85)
2008. szept. 1. 21:49

Ne légy türelmetlen és ne idegeskedj a Doki miatt, ezek csak a gyereknek ártanak! Biztosan jó lesz az a Doki is, ha a másik rá mer bízni!

Ezek a fájások nekem úgy tűnnek, hogy a gyerek feje ereszkedik lentebb. Van akinek 1 héttel a szülés megindulása előtt, van akinek csak pár órával szülés előtt :(((. Sajnos nincs két egyforma terhesség, én háromszor éltem át és bizton állíthatom.

Tényleg csak türelem, hidd el nem sok van már hátra!

Miért császároznak? Valami szervi probléma?

Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek, majd tegyél fel képet, ha a kezedben tartod!

9. erika85 (válaszként erre: 5. - Csera)
2008. szept. 1. 14:47
Egyebkent a fajasok eleg suruek, foleg reggel, delelott jelentkeznek: gorcsok, olyan fajasok mint akor vannak mint mikor meg kell jonnie a menzinek, derekfajas, konnyu szekleturites (ugy hallottam ez is elojel lehet), elotej is tobb, feszul a has...
8. erika85 (válaszként erre: 5. - Csera)
2008. szept. 1. 14:42
38 hetes terhes vagyok, ezert "aggodom", azaz mar nagyon szeretnek rajta tulesni... Hasfajasok mar nekem is a kezdettol fogva voltak, erre en is magneziumot kaptam. Egy honapja hagytam abba a munkat, a fajasok megszuntek, viszont kb 4-5 napja ujra elojottek, es erzem, hogy ezek mar masmilyen fajasok. Remelem a heten tulesek a szulesen, mert a dokim penteken es szombaton el lesz utazva mas varosba, igy mas csaszarozna meg helyette, azt pedig nem szeretnem! Benne bizom, eddig neki fizettem, ezt az orvost pedig nem is ismerem! Szerdan talan eldol, hogy csutortokon megmut-e vagy sem ( ha tagulast lat, azt mondta, megcsaszaroz!)...
2008. szept. 1. 14:25
Nekem a hetedik hónaptól volt.
6. time
2008. szept. 1. 12:49
Nekem is olyan 3 héttel a szülés előtt kezdődtek esetlegesen, rendszertelenül, eleinte csak éjszaka.
2008. szept. 1. 12:15

Sajnos nekem szinte első perctől keményedett a hasam! Tényleg amikor már megállapították a 3. terhességemet, 5 hetesen, mondtam a dokinak, hogy biztos nincs minden rendben, mert sokat fáj a hasam. Végig magnéziumon éltem (a Bérest szedtem, mert abból napi 1 elég és jóval olcsobb), pláne magvatvízvétel után, amit 4 hét múlva megismételtek!

Nem írod te hány hetes vagy, milyen munkát végzel és milyen gyakoriak a fájások?

2008. szept. 1. 12:15
Akár már félidőtől. Pihenés ajánlott, és nagykanállal magnézium. :)
2008. szept. 1. 12:06
Pár héttel szülés előtt szoktak kezdődni a jósló fájások. Ezekből nem lehet következtetni semmire, úgyhogy ne aggódj, ne is törődj vele sokat, csak annyit hogyha fáj, akkor pihenj le kicsit, ne erőltesd magad:)
2008. szept. 1. 11:57
Barátnőm azt sem tudta mi az,nekem 3 héttel előtte kezdődtek.
2008. szept. 1. 11:57
A szules elott mennyi idovel lehetnek joslo fajdalmai egy nonek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook