Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik orvost ajánljátok a Szent Imrében? fórum

Melyik orvost ajánljátok a Szent Imrében? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. nov. 24. 23:03
Sziasztok. Új vagyok ezen az oldalon. Érdeklődni szeretnék, hogy közületek szült-e valaki Bálint Balázsnál? Nekem őt ajánlották. Ha ismeritek, kérlek megírjátok milyen orvos és mennyi nála a szülés.Köszönöm.
2011. nov. 7. 06:38
Idén nyáron szültem a Szent Imrében. Az előző cikkekben láttam, hogy szóba kerülnek orvosok. Nekem az orvosom dr Tasi Róbert volt. Eleinte én is azt éreztem, hogy nem barátságos viszont szakmailag 100%. Később rájöttem, hogy annyi betege van, hogy amiatt nem tud ígérni semmit és nem tud választott orvos lenni mindenki számára. Ha valakit meggyőz a dolog, akkor csak annyi a lényeg, hogy nála 3x annyian ülnek a váróban (mindig), mint a többieknél. Nem írok másokról, csak még 2 embert említenék meg : dr. Fülöp Tamás és dr Rákóczi István . Mindkettő nagyon emberi!
2011. jan. 10. 09:41

Kedves Kismamák!

4 gyermekem van egy 20 éves, egy 19 éves és két 8 éves ikerlányom. Mind a négy gyermekemet dr. Balogh Tibornál szültem. Abszolút korrekt, emberséges csodálatos ember. Nőgyógyászati problémáimat mai napig ő látja el, igaz mi 20 éve együtt "öregszünk". Ha valakit érdekel, hogy vállal-e szülést és mennyiért nyugodtan hívja fel a megánrendelőjét, ott Irénke veszi fel a telefont, - Ő is egy tünemény - és egyenesen kérdezzen rá, arra ami érdekli. Nem fognak mellébeszélni, nem fogják becsapni. Ha vállal még szülést, akkor csak kívánni tudom mindenkinek, hogy Nála szüljön. Én annyira meg voltam elégedve Vele, hogy vidékről jártam fel Hozzá terhestanácsadásra az első két terhességemnél. Egyébként a Szent Imrében szuper orvosgárda van, igaz a tarifák egy kicsit magasak, úgyhogy érdemes körbekérdezni.

2010. márc. 23. 18:20
Én a Barnáékat ajánlom... nekem beváltak.
2010. márc. 7. 00:01

Szia Babiketti!


Bocs,hogy zavarlak,de régi hozzászólásoddal kapcsolatban.részleteznéd mi volt a gondod Dr. Tasi Róberttel?

38. SissyBAnya (válaszként erre: 33. - Yby76)
2010. febr. 23. 13:54

Szia!


Lehet, hogy későn írok, de hátha mást is érdekel...

98 óta Amrein dokihoz járok, 2 gyermeket szültem nála (még a Schöpfiben), én nagyon elégedett vagyok vele, azóta már csomó mindenkit vittem hozzá. Nem anyagias abszolút.

A humorát nem sokan szokták szeretni, mert kicsit nyers tud lenni, de én bírom, mert őszinte és ez nekem fontos.

2009. dec. 14. 15:58
Szent Imréhez van némi közöm, írjatok privit ott igyekszem segíteni Nektek!!
36. mandy (válaszként erre: 35. - 4d418e4993)
2009. dec. 14. 15:55

Az a plafon....nem ez az általános.

Van aki ennek a harmadát kéri, van aki a szülőkre bízza, és még olyat is hallottam, aki nem fogad el érte semmit!!

2009. dec. 14. 15:41

Sziasztok lányok!

Csak ámulok,hogy mennyibe kerül manapság egy szülés. Valóban 290 ezer?Ez nagyon durva!!!

18 évvel ezelőtt mikor a fiamat szültem a Bárány dokinál azt mondta annyit adjak amennyit gondolok. KB 15 ezret fizettem a szülés levezetéséért.De jó, hogy most már nemakarok szülni!

Sok sikert kívánok mindenkinek!

34. pierrot (válaszként erre: 32. - Yby76)
2009. nov. 8. 20:50
Szia ! 3. napon hazaküldenek :)
33. yby76
2009. nov. 3. 14:49
Van valaki aki az Amrein dr-nál szült?
32. yby76
2009. nov. 3. 14:46
Szt.Imrében,császármetszés után mikor lehet hazamenni?
31. Szilvaaa (válaszként erre: 4. - Magdolna23)
2009. júl. 3. 19:37
Ha jól tudom a Dr. Fábián Sándor megint a Margitban van, a barátnőm 3 hete ott szült nála.
30. pierrot (válaszként erre: 27. - Zodkacaj)
2009. máj. 13. 17:35
Szia ! Csak annyi hogy amikor befektetett a dokim a kórházba, mert túlhordtam a babámat, ő volt többször is az osztályos orvos és normális volt, nem vizsgált durván, szóval szimpi volt. De más tapasztalatom nincs.
29. knoi (válaszként erre: 24. - Nitta63)
2009. máj. 13. 17:04

szia nitta,

köszönöm, a kerületi védőnő is őt ajánlotta, így kedden megyek, és "megnézem" magamnak. remélem szimpatikus lesz, és olynnak látom majd én is, mint Te.

üdv,

knoi

2009. máj. 6. 07:42
Én dr. Kocsis Évánál szültem. Van magánrendelője (Szt. Teréz) is, nagyon korrekt, szimpatikus, tudja, mit csinál. És nem utolsó sorban három gyermek édesanyja... :-) Csak ajánlani tudom.
27. Zodkacaj (válaszként erre: 26. - Pierrot)
2009. máj. 5. 15:59
Pierrot van valami tapasztalatod Amrein Attilával?
26. pierrot (válaszként erre: 25. - 1d02cb0953)
2009. ápr. 29. 07:06

Szia Betti, egy valakit NEM ajánlok a Szt. Imréből, és ő Tasi Róbert. Nekem nem vált be, a kritikus helyzeteket nem igazán tudja kezelni (emberileg! orvosilag oké volt, de egy szülés jórészt pszichés feladat). Amrein Attila jó fejnek tűnt. Üdv.

Pierrot

2009. ápr. 20. 14:34

Sziasztok,

Most vagyok a 12.hétben és dokit kellene választanom.Azt tudom hogy a szent imrébe szeretnék szülni de nem ismerek ott senkit.Tudna nekem ajánlani valaki egy jó orvost aki nem is kér olyan nagyon sokat?

24. nitta63 (válaszként erre: 23. - Knoi)
2009. ápr. 3. 08:56

Szia Knoi,


Én dr Holba Sándorhoz járok magánrendelésre és nála fogok szülni is még ebben a hónapban. Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Nagyon emberséges, figyel a betegre és tapasztalt doki. A magánrendelése hétfőn de és kedden du van.

Ha nem őt választanád akkor Dr. Amrein Attilát javaslom még: mikor kórházba kerültem váratlanul, akkor is úgy állt mellettem mintha a magánbetege lennék. Ő is fantasztikusan jó fej.


nitta

23. knoi
2009. márc. 31. 00:28

sziasztok,

ki mit tud dr. Holba Sándorról és dr. Tasi Róbertről a Szt. Imrében?

előre is köszönöm,

knoi

22. knoi (válaszként erre: 21. - Mandy)
2009. márc. 31. 00:26

szia mandy,

köszönöm. de sajna nem jutottam előrébb.

üdv,

knoi

21. mandy (válaszként erre: 20. - Knoi)
2009. márc. 12. 09:34

Szia Knoi!

Van egy olyan topik, hogy Szt Imre kórház szülészete. Az sokkal aktívabb, és rengeteg orvosról olvashatsz infókat!

290 E tényleg nagyon durva!! De Rákóczi a legdrágább, éppen azért mert professzor.

20. knoi
2009. márc. 11. 20:41

sziasztok,

második terhességem 12-13. hetében járok. a Szent Imrében szeretnék szülni (bababarát, alternatív szülőszoba miatt). az elsőt ott szültem, de az akori dokimhoz nem mennék vissza. nem kerületi lakos vagyok. legutóbbi nőgyógyászom, aki sajnos már nem vállal szüléseket, tehesgondozást, dr Rákóczi István professzort ajánlotta mint régi barátját, megbízható dokit. megnéztem a magánrendelőjének honlapját...290 ezer a terhesgondozás (cakkumpakk az összes vizsgálattal). kicsit húzós...és nem tudom, emellett vár-e még pénzt a doki. szóval, ha valaki tud róla friss infót, várom! az is érdekel, kit ajánlanátok a Szent Imréből.

köszönöm&sziasztok!

2008. szept. 3. 07:30

Lányok ! Köszönöm mindenkinek a segítséget, tegnap találtam egy nagyon szimpi dokit a Tasi Róbertet, vele fogunk szülni :-)

Ha valaki róla tud saját tapasztalatot mesélni azért az még mindig érdekel, de másik dokit már nem próbálok ki :P

Köszi mégegyszer !

2008. szept. 1. 11:11
A Tasi Róbertet esetleg valaki ismeri, jár hozzá ? Most pl. a Csabaffy Csabát ajánlották legújabban :-) Hát így nehéz dönteni...
17. 4c35511f0b (válaszként erre: 10. - Pierrot)
2008. aug. 31. 13:10
Sajnálom:(
16. pierrot (válaszként erre: 15. - Magdolna23)
2008. aug. 31. 11:19
hűű ezt meg is értem ! Én is elrohantam volna !! Sok dokit "ismerek" a Szt. Imrében, de azt tudom, hogy az ott felkapottak nem igazán türelmesek sokszor a páciensekkel. Biztosan nagyon jó szakemberek, pontosan ezért nekik egy szülés már-már snassz...
2008. aug. 31. 11:14

jaj nem szeretem az ilyen orvosokat

Egyszer el mentem egy szakrendelésre egy orvoshoz Sipos Sándornak hívták és úgy kezdte hogy " akkor most Dobja a sarokba a bugyiját és akkor essünk neki a dolognak" És ezzel a mondatnak ahogy vége lett én sarkon fordultam és köszönés nélkül kijöttem.

2008. aug. 31. 11:11
Köszi megvan :-) Csak nem ismerem őket és nem is hallottam semmit róluk... Tudod azért jó lenne néhány infó, mások tapasztalata, hogy milyen dokik is, hogy viselkednek a kismamákkal. Pl. a Balogh is ott rendel, ő szuper ! Egy másik ott dolgozó dokiról pedig olvastam nagyon rossz véleményeket (hogy hozzá csak életveszély esetén, stb. mert hogy kifejezetten undok !)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook